دانشگاه آزاد _واحد خوراسگان

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
آواتار کاربر
forugh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بين زمين و آسمون

دانشگاه آزاد _واحد خوراسگان

پست توسط forugh » جمعه 12 بهمن 1386, 1:08 pm

سلام
فكر مي كنم سايت خود دانشگاه كافي باشه من دو سال كارداني اينجا بودم و ان شاءالله خدا ياري كنه دو سال كارشناسي رو هم امسال همينجا شروع مي كنم .

http://www.khuisf.ac.ir

آواتار کاربر
forugh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بين زمين و آسمون

پست توسط forugh » شنبه 18 اسفند 1386, 11:02 pm

توصيه به داوطلباني كه مي خوان خوراسگان بزنن واسه كنكور آزاد 87

چند ويژگي بايد در شما وجود داشته باشه تا توان داشته باشيد دوران درس رو بخوبي سپري كنيد:

1- تواناييه دوندگيه زياد( به طول هكتاري ) ممكنه واسه ي يه گواهي يا هر چيزه ديگه اي مسير 10 هكتاريه دانشگاه رو مجبور بشي 100 مرتبه بري و بياي

2-پشتكار فراوان جهت عبور بي عيب و نقص از جلوي ماموران محترم انتظامات( چون در هر صورت يه تذكر در روز رو شاخشه چادوري و غير چادوري هم نداريم همه به يك چشم ديده مي شن :lol: )

3-حواس جمع( يادتون باشه تويه انتخاب واحد يا حذف و اضافه اونقدر دقيق عمل كنيد و بُردهارو حفظ كنيد تا يك دفعه خدايي خدايي نكرده زبونم لال اشتباهي نكيند چون اون موقع از پرينت مجدد و حذف و اضافه ي مجدد خبري نيست واگه خواهش هم كنيد لنگه كفشه .... ديگه)

4-قدرت بدنيه فراوان( مسير رفتن به دانشگاه رو طوري انتخاب كنيد كه به ميدان بزرگمهر منتهي نشه چون اون موقع بايد از قدرت بدنيه بالايي برخوردار باشيد تا بتونيد همه رو كه وسط خيابون منتظر تاكسي هستن كنار بزنيد و بپريد بالا :D )

5- اساتيد(سانسور)
:roll:
از ما گفتن بود نگين نگفتيم

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » شنبه 18 اسفند 1386, 11:11 pm

به به ، فروغ خانوم ، چه عجب از این ورا ...
با این شرایطی که گفتین فقط می تونم بگم که خدا بهتون صبر بده :D

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: دانشگاه آزاد _واحد خوراسگان

پست توسط reza-1365 » سه‌شنبه 8 مرداد 1387, 1:09 am

خوب اقای sjj این واحد داداش از اون واحدهایی است که جاسبی بیکار بوده و گفته چی بکنم نکنم بیام یه واحد بزنم داداش واسه خنده اسامی چند واحد دیگه رو می دم بخندیم واسه اسمش
1- دانشگاه ازاد واحد انگوت
2- دانشگاه ازاد واحد قره اقاج
3- دانشگاه ازاد واحد جعفر اباد
4- دانشگاه ازاد واحد کوراییم
5- دانشگاه ازاد واحد ابعلی
6- دانشگاه ازاد واحد ممقان
7- دانشگاه ازاد واحد گول مغان
8- دانشگاه ازاد واحد سلمان اباد
این واحد انگوت رو من دیدم داداش باور کن روستابوده دوساله شهر شده از جلوش هر روز غروب گوسفند میبرن باور کنین کرکره خندان. ولی دوستان اینا چقدر به علم و مخصوصا رشته کامپیوتر خیانت می کنن لیسانسی که بلد نیست الگوریتم جمع دو عدد رو بنویسه اوردن مدیر گروه کردن گارگاه هاش رو کادانی ها می ره . این وضعیت رشته کامپیوتر تو مملکت ماست دوستان.
بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران ........................................... kakt:
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » دوشنبه 14 مرداد 1387, 1:16 am

داداش اصلا این واحدها ماله دانشگاه پیام نور نیست ثانیا باشه سوالات این واحدها از مرکز میاد ولی ماله واحد های شما استاد از 10 صفحه ای که دادن می گیرن کتابهای واحدهای ما همشون یکی واحد تهران هم اونو می خونه واحد دیوان دره ولی ماله شما چی کتابها معلوم نیست جزوه 10 صفحه ای بی خیال ازادداداش

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 17 مرداد 1387, 2:46 am

دوست خوب و عزیز من امیر حرف شما درست و اگه خدای ناکرده من حرفی زدم که باعث ناراحتی شما شده معزرت می خواهم دوستون دارم .

reza2009

پست توسط reza2009 » یک‌شنبه 10 شهریور 1387, 12:02 pm

با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی

من عضو جدید این سایت میباشم و امیدوارم که با راهنمایی دوستان و بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف کنکور کاردانی به کارشناسی راه تمامی دوستان هموار گردد

سوالی داشتم در مورد دانشگاه آزاد واحد خوراسگان بنده میخواهم در کنکور آزاد 87 این دانشگاه را به عنوان انتخاب اول تعیین کنم با اینکه بنده در خوزستان زندگی میکنم آیا

1- انتخاب اول این دانشگاه به این معنی هست که محل حوزه امتحانی یعنی کنکور در این دانشگاه هست یا خیر؟

2- با توجه به توصیه های دوست عزیز forugh میخواستم بیشتر در مورد این دانشگاه از زبان دانشجویان خود آن واحد بشنوم که از نظر تدریس-واحد آموزش-اساتید-فاصله این دانشگاه تا شهر و موقعیت آن در اصفهان و غیره هر اطلاعاتی که دارند دوستان بذارند که ما بتونیم با چشم باز این دانشگاه رو انتخاب بکنیم

ممنون میشم دوستان کمک کنند

mantis

پست توسط mantis » شنبه 19 بهمن 1387, 12:38 am

من کاردانی را در دانشگاه خمینی شهر بودم و برای کارشناسی ناپیوسته دانشگاه خوراسگان قبول شدم(و ای کاش قبول نمیشدم)
وقتی این دانشگاه را دانشگاه قبلی ام مقایسه میکنم می بینم این دانشگاه خوراسگان بدترین دانشگاه است (مخصوصا برای رشته های فنی مهندسی) این حرف را همه بچه هایی که دوران کاردانی را در دانشگاهی دیگری بودند میزنند.(البته رشته های مربوط به علوم تجربی وضعیتشون یکم بهتره)
این دانشگاه ایالت خودمختار می باشد و هر قانونی که دوست داشته باشه اجرا میکنه. خب دیگه وقتی زمینهای دانشگاه ماله رئیس دانشگاه باشه همین میشه، بی خود نیست که از اول تاسیس دانشگاه تا به امروز رئیس این دانشگاه عوض نشده.

مثلا این دانشگاه به هیچ عنوان مهمان به دانشگاه های دیگه نمیده و باید این آرزو که حتی ترم تابستان را در دانشگاه دیگری مهمان شوم را به گور ببری.
از حراست دانشگاه هر چی بگم کم گفتم.
برنامه ریزی و نظم در امور مختلف دانشگاه فوق العاده افتضاحه. مثلا به تازگی دست به یک شاهکار زده و انتخاب واحد ترم بعد را قبل از اتمام امتحانات ترم جاری برگزار کردند و در حالی که نمرات بسیاری از دروس هنوز اعلام نشده، کلاسهای ترم جدید بلافاصله تشکیل شده است.
مدیر گروه ما هیچ وقت دانشگاه نیست و کارهای مربوط به او را دیگر اساتید انجام میدهند و مدیر آموزش رشته ما دقیقا موقع انتخاب واحدها که همه با او کار دارند مرخصی میگیره.
از نظر امکانات آموزشی بسیار ضعیف می باشد.
با توجه به تعداد زیاد دانشجویان هیچ جای استراحتی وجود ندارد.
فکر کنم همین قدر بس باشه چون اگه بخواهم بگم حالا حالا تموم نمیشه...

فقط بهت میگم خر نشی این دانشگاه را انتخاب کنی

mantis

Re:

پست توسط mantis » شنبه 19 بهمن 1387, 12:42 am

forugh نوشته شده:توصيه به داوطلباني كه مي خوان خوراسگان بزنن واسه كنكور آزاد 87

چند ويژگي بايد در شما وجود داشته باشه تا توان داشته باشيد دوران درس رو بخوبي سپري كنيد:

1- تواناييه دوندگيه زياد( به طول هكتاري ) ممكنه واسه ي يه گواهي يا هر چيزه ديگه اي مسير 10 هكتاريه دانشگاه رو مجبور بشي 100 مرتبه بري و بياي

2-پشتكار فراوان جهت عبور بي عيب و نقص از جلوي ماموران محترم انتظامات( چون در هر صورت يه تذكر در روز رو شاخشه چادوري و غير چادوري هم نداريم همه به يك چشم ديده مي شن :lol: )

3-حواس جمع( يادتون باشه تويه انتخاب واحد يا حذف و اضافه اونقدر دقيق عمل كنيد و بُردهارو حفظ كنيد تا يك دفعه خدايي خدايي نكرده زبونم لال اشتباهي نكيند چون اون موقع از پرينت مجدد و حذف و اضافه ي مجدد خبري نيست واگه خواهش هم كنيد لنگه كفشه .... ديگه)

4-قدرت بدنيه فراوان( مسير رفتن به دانشگاه رو طوري انتخاب كنيد كه به ميدان بزرگمهر منتهي نشه چون اون موقع بايد از قدرت بدنيه بالايي برخوردار باشيد تا بتونيد همه رو كه وسط خيابون منتظر تاكسي هستن كنار بزنيد و بپريد بالا :D )

5- اساتيد(سانسور)
:roll:
از ما گفتن بود نگين نگفتيم
من هم دانشجوی همین دانشگاه هستم و با گفته های شما کاملا موافق هستم

robin_hood

پست توسط robin_hood » یک‌شنبه 15 آذر 1388, 12:07 am

سلام.
من فقط و فقط واسه این عضو شدم که به اون دوست عزیزمون که پیام نور مرکز خرامه رو مسخره کرده بود بگم که این مرکز جزو اولین مراکزی هست که رشته کامپیوتر را ارائه داد(حتی قبل از مرکز شیراز) و به همین دلیل یکی از قویترین مراکز پیام نور تو زمینه کامپیوتر هست.
در ضمن من خرامه ای نیستم پس تعصب بیجا روی این شهر ندارم ولی از دوستان توقع میره زود قضاوت نکنن!مرسی

ارسال پست