موسسات غيرانتفاعي تبريز

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

موسسات غيرانتفاعي تبريز

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 14 خرداد 1388, 1:19 pm

با سلام
دوستان چون كم كم داره به انتخاب شهر هم نزديك ميشه (در حدود 3 ماه ديگه :mrgreen: )من سعي دارم تو اين تاپيك اطلاعاتي در مورد موسسات تبريز در اينجا بزارم
هر كسي هر اطلاعاتي خواست بگه تا من بگم
اول موسسه خودمون موسسه دانشوران آرياي تبريز سال تاسيس 83 هست در 4 رشته پذيرش ميكنه كامپيوتر-آمار-مترجمي زبان -رياضي هم كارداني هم كارشناسي ناپيوسته و 3 رشته كارشناسي ارشد كه همشون مربوط به رياضي هست
اول كه وارد ميشين سر در موسسه نوشته دانشگاه دانشوران تبريز
بعد كه وارد ميشين به حياط موسسه ميبينين تمام دانشجوها دور حياط نشستن
داراي 2 ساختمان كه يكيش اگه دست بزني ميريزه يكيش هم كه تازه هست اونم خواهد ريخت چون تمام كلاسها ديوارهاش ترك خورده
داراي 11 كلاس هست كه 2 تاش داراي ويديو پروژكتور
داراي كارگاه كامپيوتر با حدود 15 تا كامپيتر
داراي كارگاه معماري (اصلا نميشه اسمشو گذاشت كارگاه )
خوب رئيس موسسه آقاي دكتر رحيمي (فقط دعا كنين كارتون به اون نكشه يا كاري با اون نداشته باشين )
رئيس هيئت موسسان موسسه دكتر دهقان و رئيس و مسئول آموزش هستن (اگه اونو ببينين ميرين ميگين ايكاش كارم به دكتر رحيمي بيفته چون واقعا اخلاق گندي داره دكتر رحيمي khk: )البته در آموزش 3 نفر ديگه هست كه اسم يكيشون آقاي ابراهيمي هست كه حالا سعي ميكنن كار آدم يه جوري راه بندازه و اون 2 نفر ديگه اسمشون نميدونم
خوب گل سر سبد موسسه آقاي دكتر آياز عيسي زاده و يكي از اعضاي موسسان موسسه فقط تو يك كلمه هركي با اين درس برميداره خدا به دادش برسه بايد ديد تا ببينين چي هست و كي هست
در مورد سطح علمي هيچ فرقي اين موسسه با ساير موسسات نداره هر 3 موسسه موجود تو تبريز سطح علميشون يكي هست فقط براي موسسه ما و نبي اكرم استادشون دكتر زياد داره

البته هر چند روز قصد دارم اطلاعاتي اينجا بزارم تا زمان انتخاب شهر

امروز هم 2 تا عكس از موسسه خودمون ميزارم (البته يكي هم بود ولي بماند :wink: )
DSC02382.JPG
DSC02383.JPG
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: موسسات غيرانتفاعي تبريز

پست توسط peyman » جمعه 15 خرداد 1388, 12:17 pm

خیلی عالی بود
این مطلب رو در صفحه اصلی سایت قرار میدم با اجارت
...

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » جمعه 15 خرداد 1388, 5:28 pm

peyman نوشته شده:خیلی عالی بود
با سلام
پيمان جون بزار تكميلش كنم بعدا بزار من فقط بدي هاي موسسه خودمون رو گفتم خوبيهاش مونده :wink:
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط peyman » جمعه 15 خرداد 1388, 5:33 pm

kanan نوشته شده:
peyman نوشته شده:خیلی عالی بود
با سلام
پيمان جون بزار تكميلش كنم بعدا بزار من فقط بدي هاي موسسه خودمون رو گفتم خوبيهاش مونده :wink:
اوکی منتظرم bil:
...

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » دوشنبه 15 تیر 1388, 2:27 pm

با سلام
خوب بريم به بقيه كاركنان اين موسسه به نظرم اين موسسه بايد ميشد اسمش عيسي زاده يا فاميل هركي هرجا فاميل داشته تو اينجا اومده
خوب مسئول كارگاه آقاي عيسي زاده كه يكي از بهترين افراد و كاركنان اونجا هست خداييش 1 دفعه پرخاشگري يا ازش جواب نه نشنيدم هرچي از دستش بياد براي دانشجويان ميكنه ايشون برادر زاده دكتر عيسي زاده هستن
خوب موسسه يادم رفت بگم داراي كتابخانه هست كه به نظرم خوب هست و كتابهاي خوبي داره و از نظر وسعت نسبت به تعداد دانشجوها ميباشد و مسئول كتابخانه تا اونجا كه من باخبر شدم خواهرزاده دكتر عيسي زاده هست
آقاي مهندس مهرورز كه قبلا مسئول آموزش بودن ولي الان نميدونم اصلا چه پستي تو دانشگاه دارن amuz:
مسئول امور دانشجويي يا همون ما بهش ميگيم ژتون فروش :mrgreen: آقاي تبريزي يكي از آدمهاي كه من زياد ازش خوشم نمياد و ولي بعضي وقتها اخلاقش خوب هست

خوب حالا رسيديم به مزيت دانشگاه اونم كسي نيست جز آقاي دكتر عيسي زاده كه باعث شده تقريبا ما نسبت به دو موسسه ديگر بهتر باشم چون آقاي عيسي زاده هيئت علمي دانشگاه تبريز هست و كلا تقريبا همه كاره گروه كامپيوتر دانشگاه تبريز و به خاطر همين بيشتر استادهاي ما دكتر هستن و نسبت به موسسه ديگر استاد دكتر زياد و كلا همشون استادهاي دانشگاه تبريز هستن كه فقط به خاطر دكتر عيسي زاده ميان به موسسه ما تقريبا استادهاي ما نسبت به 2 موسسه ديگه خوبن اونم ميگم نسبتا چون تقريبا همشون در 1 سطح هستن
و مزيت ديگر موسسه ما هم اين هست اگه تو كف آقاي عيسي زاده بري حله چون كسي هست ايشون تائيد ميكنن دانشجوهايي كه براي دوره دكترا و دوره كارشناسي ارشد بدون كنكور دانشگاه تبريز ميرن تائيد ميكنه يعني اگه خوب درس خون هست و ميخواد با كمك معدل به دوره كارشناسي ارشد دانشگاه تبريز وارد بشه فكر كنم بهترين جا موسسه ما هست البته فكر ميكنم نه حتما ممكنه موسسه نبي اكرم از مال ما بهتر باشه

حالا اومديم سر اصل مطلب اين ساختمان كه شما ديدين اجاره اي هست
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط peyman » پنج‌شنبه 18 تیر 1388, 11:25 pm

این مطلب با کمی ویرایش در صفحه اصلی سایت قرار گرفت

http://www.karshenasi.com/1388/04/danes ... abriz.html
...

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » شنبه 30 مرداد 1389, 11:49 pm

باسلام
اولا پيمان جان اون اطلاعات كه گذاشته بودم قبلا
الان اين اطلاعات به جاي اطلاعات قبلي تو صفحه اصلي انجمن قرار بدين ممنون چون تغيرات داشته دانشگاه ما كه الان ميبيني و پستهاي قبلي كه داده بودم كلا ويرايش كردم bil:

تمام اون اطلاعات كه قبلا گفتم همشون براي ساختمان قديمي يا همون ساختمان شماره 1 الان دانشوران داراي 2 تا ساختمان ميباشد كه يكي در شهناز و ساختمان شماره 2 در خيابان قطران در مقابل سالن سرپوشيده قطران يا همون امام خميني
قبلا ميگفتم كه سلف سرويس ولي الان داراي سلف سرويس ميباشد

و اون يكي عكسها مربوط به ساختمان شماره 1 بود كه گذاشتم و الان هم كلاسهاي كارگاه هم در اونجا تشكيل ميشه ولي اين اطلاعات كه در اختيار شما دوستان قرار ميدم مربوط به ساختمان شماره 2 هست

اولا با گوگل ارث يدونه عكس انداختم و شماره گذاشتم و طبق اون شماره ها توضيحات ميدم bil:
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » یک‌شنبه 31 مرداد 1389, 12:54 am

اولا عذر ميخوام ها كمي كيفيت عكسها پايين هست ظرفيت عكسهارو پايين آوردم كه صفحه زود لود بشه

اين اولين عكس كه از طريق گوگل انداختم تا تمام در جريان كار قرار بگيرين :
تصویر

اين همون قسمتي هست كه با شماره 1 مشخص كرده ام
تصویر

اينم همون قسمت هست كه با شماره 1 مشخص كردم از طرف ديگه عكس انداختم :
تصویر

اينم همون قسمت هست كه با شماره 2 مشخص كردم(24 ساعته و هر وقت ببينين كه دانشجو ها در اينجا در حال واليبال و فوتبال بازي كردن هستن و بعضي وقتها هم البته به ندرت ها دختر و پسر قاطي ميشدن و واليبال بازي ميكنن :wink: )
تصویر

اينم همون قسمت هست كه با شماره 2 مشخص كردم(كه در سمت راست عكس وسايل ورزشي ميبينين كه دانشجوها بيشتر وقتها در حال ورزش كردن با اين وسايل هستن )اين زاويه كه انداختم مربوط به ورودي نمازحونه هست
تصویر

اينم همون قسمت هست كه با هم شماره 2 و هم شماره 4 شامل ميشه مشخص كردم اون قسمت كه با شماره 4 مشخص كردم نمازخانه و سالن ورزشي هست
تصویر

اينم همون قسمت هست كه با شماره 5 مشخص كردم
تصویر

تصویر

اينم همون قسمت هست كه با شماره 5 مشخص كردم و هم شماره 4 كه از اين زاويه كه انداختم و اون دربي كوچك در سمت چپ عكس كه ميبينين مال درب ورودي سالن ورزشي هست دربش باز نبود وگرنه از داخل سالن ورزشي هم عكس مينداختم bil:
تصویر

اينم همون قسمت هست كه با شماره 6 مشخص كردم و ساختمان اصلي كه كلاسها و آموزش و ... در اينجا قرار دران

تصویر

اينم همون قسمت هست كه با شماره 7 مشخص كردم

تصویر

اينم قسمت داخل ساختمان اصلي يا همون داخل ساختمان كه با شماره 6 مشخص كردم (چون امتحان بود نشد وگرنه از داخل كلاسها هم عكس مينداختم كه ببينين چطور هست داخل كلاسها )
تصویر

در ضمن اضافه كنم قسمت كارگاه كامپيوتر و حسابداري و رياست در ساختمان قبلي يعني شماره 1 و آموزش و امور فارغ تحصيلين و امور فرهنگي و.... در ساختمان شماره 2 البته در اينجا هم كارگاه كامپيوتر هست ولي اصلي همون كه تو ساختمان 1 هست در هر 2 ساختمان كتابخانه هست ولي كتابخانه اصلي در ساختمان شماره 1 ميتونين كتابها از اونجا امانت بگيرين

در ضمن هر 2 ساختمان به صورت اجاره اي هست كه ساختمان شماره 2 مربوط به تربيت معلم هست

انشاالله اين اطلاعات مفيد باشه باز هر سوالي داشتين من در خدمت هستم
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 5:59 pm

باسلام دوستان

اين هم عكسهايي از موسسه رشديه ولي من امروز رفتم ديدم از نزديكي چيزي كه نديدم موسسهبود همش متعلق به مدرسه هست و موسسه داخل يه مدرسه هست
در ضمن هنوز كارگران درونش در حال كار بودن و هوز تكميل نشده مدرسه نتونستم از درونش عکس بندازم

اينم عكسهاش انشاالله كه مفيد باشه
اين سر در موسسه هست كه اسم اون مدرسه غيرانتفاعي نوشته شده
تصویر

اينم از نماي جلو
تصویر

اينم از نماي ديگه
تصویر

تصویر

اينم عكس از نماي ديگر در اين عكس ميبينين در سمت چپ كه طبق گفتم هنوز كارگرها در حال كار هستن و هنوز تكميل نشده مدرسه
تصویر

اينم از نماي ديگر باز هم اينجا ميبينين كه نوشته شده مدرسه اميد آينده تنها تابلويي كه وجو.د داره نشون ميده موسسه رشدیه همون اون بالا سمت چپ ساختمان هست و بس بقيه جاها نوشته مدرسه اميد آينده

تصویر

تصویر
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

pari2010
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط pari2010 » شنبه 6 شهریور 1389, 8:09 am