امروز چهارشنبه مه 23, 2018 11:55 am

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است
پاسخ به مبحث  [ 8 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت
پستارسال شده در: چهارشنبه دسامبر 17, 2008 8:10 pm 
آفلاين
كاربر عالي
كاربر عالي

تاريخ عضويت: يکشنبه اکتبر 12, 2008 4:26 pm
پست ها : 699
به نام خدا
دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت (انستیتو تکنولوژی)
آخرین به روز رسانی : 22 بهمن ماه 1389

دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت یکی از مراکز بسیار قدیمی در امر تربیت تکنسین های ماهر در سطح کشور می باشد که از بدو تاسیس در سال 1346 به نام انستیتو تکنولوژی رشت فعالیت خود را آغاز نمود. در سال 1359 همزمان با انقلاب فرهنگی فعالیت آن متوقف شد و از سال 1365 دوباره فعالیت خود را با 160 دانشجو با نام آموزشکده فنی شهید چمران رشت واقع در مرکز اصلی در ابتدای جاده رشت به شرق گیلان (فومن و صومعه سرا) آغاز نمود. در سال 1373 تاکنون تعداد رشته ها و دانشجویان سیری صعودی را طی نمود تا جاییکه تا چند سال پیش تعداد دانشجویان آن به حدود 5000 نفر در دو دوره روزانه و شبانه و 10 رشته کاردانی پیوسته به شرح زیر افزایش پیدا کرده است :

کاردانی پیوسته نرم افزار کامپیوتر(1) , الکترونیک عمومی(2) , برق صنعتی(3) , عمران(4) , ساختمان(5) , معماری(6) , نقشه کشی(7) , حسابداری(8) , تاسیسات(9) , نساجی(10)


لازم به ذکر است که تنها رشته کارشناسی این دانشکده در حال حاضر ساختمان می باشد و از ترم آینده نیز رشته هایی نظیر نساجی و... نیز دارای دوره کارشناسی خواهند شد.

همچنین این مرکز که به آموزشکده شماره یک پسران رشت نیز شهرت دارد زیر نظر آموزش و پرورش بوده که همه ساله در مقطع کاردانی و جدیدا کارشناسی از سوی وزارت علوم , تحقیقات و فناوری و از طریق کنکور سراسری پذیرش دانشجو داشته است. این مرکز آموزش عالی که داری ساختمان ها , خوابگاه ها و کارگاه های مجزایی در سطح شهرستان رشت می باشد جزء مراکز برتر آموزش عالی کشور بوده که همه ساله افتخارات و رتبه هایی را در زمینه های گوناگون کسب نموده است. لازم به ذکر است که طبق آخرین اطلاعات این مرکز به عنوان ششمین آموزشکده برتر کشور از بین حدود 190 آموزشکده در سطح کشور شناخته می شود (به نقل از مسئولین در سال 86).

ریاست : لازم به ذکر است که ریاست قبلی این دانشکده بر عهده مهندس اکبر محمودی خمامی بوده و هم اکنون مهندس عبد ا... عارفی پور ریاست این مرکز آموزش عالی را بر عهده دارد.

گروه های آموزشی :
این مرکز دارای گروه های آموزشی متفاوتی با توجه به رشته های مورد اشاره می باشد که هسته اصلی تصمیم گیری در زمینه نحوه ارائه دروس می باشند.

واحدهای درسی : هر دانشجوی کاردانی نرم افزار طبق چارت درسی 77 واحد را در طی دوران تحصیلی خود پاس خواهد کرد. چارت برنامه ریزی شده این دانشکده برای کلیه گروه های تحصیلی بر مبنای چهار ترم پایه گذاری شده است. البته دانشجو با توجه به میل خود می تواند نسبت به افزایش و کاهش دروس در ترم های متفاوت اقدام نموده و در صورت تمایل با انتخاب ترم های تابستانی از بار ناشی از سنگینی دروس در ترم های عادی کم کند. همچنین هر دانشجوی روزانه حداکثر هفت ترم تحصیلی و هر دانشجوی شبانه حداکثر تا شش ترم تحصیلی مجاز به تحصیل می باشد.

گروه آموزشی علوم پایه : این گروه آموزشی در زمینه دروس عمومی و پایه دوره کاردانی کلیه رشته ها فعالیت دارد. مدارک اساتید این گروه آموزشی عموما از کارشناسی ارشد تا دکترا می باشد ، برای مثال تا سال 88 و تا جاییکه اطلاع حاصل شده گروه آموزشی معارف دارای اساتید کارشناسی ارشد ، زبان خارجه دارای اساتید دکترا و نظایر این می باشد که با توجه به اینکه در طول ترم های تحصیلی دچار تغییر و تحولاتی می شود بصورت دقیق و تفکیک شده قابل اشاره نیست.

توجه : هر بازه زمانی در این مرکز دارای 50 دقیقه می باشد که با توجه به نوع واحد های درس و همچنین رده درسی تعیین می گردد.

دروس جبرانی : هر دانشجوی پذیرفته شده در صورتیکه در آزمون ورودی هر یک از دروس اشاره شده را پایین تر از 50 درصد زده باشد شش واحد جبرانی به آن داده خواهد شد که شامل : ریاضیات پیشنیاز دانشگاهی (دو واحد نظری - 150 دقیقه در هفته) و زبان پیشنیاز دانشگاهی (دو واحد نظری - 100 دقیقه در هفته) می باشد.

دروس پایه : شامل ریاضیات عمومی (سه واحد نظری - 150 دقیقه در هفته) و فیزیک الکتریسیته و مغناطیس (دو واحد نظری - 100 دقیقه در هفته) می باشد.

دروس عمومی : شامل زبان و ادبیات فارسی (سه واحد نظری - 150 دقیقه در هفته) ، زبان و ادبیات انگلیسی (سه واحد نظری - 150 دقیقه در هفته) ، اندیشه اسلامی1 (دو واحد نظری - 100 دقیقه در هفته) ، اخلاق و تربیت اسلامی (دو واحد نظری - 100 دقیقه در هفته) ، تربیت بدنی1 (یک واحد عملی - 200 دقیقه در هفته) و تنظیم جمعیت و خانواده (یک واحد نظری - 50 دقیقه در هفته) می باشد.


گروه های آموزشی نرم افزار کامپیوتر :
گروه آموزشی نرم افزار کامپیوتر این مرکز از متشکل از اساتید مجرب استان گیلان در مقطع کاردانی پیوسته می باشد.

مدیریت گروه : تا سال های پیشین سمت مدیرگروهی رشته نرم افزار کامپیوتر این مرکز بر عهده جناب آقای مهندس سید محمود زبردست , اولین دارنده مدرک مهندسی نرم افزار کامپیوتر در استان گیلان و یکی از پرتجربه و پرسابقه ترین اساتید رشته کامپیوتر فعال در استان گیلان بوده است. فعالیت این مدیر گروه توانا در زمینه های پرورش دانشجویان مستعد و توانا زبانزد خاص و عام است. تدریس و عهده دار بودن سمت مدیر گروه و استاد راهنما در برترین مراکز آموزش عالی استان گیلان از جمله مرکز آموزش عالی شهید چمران رشت , دانشکده تربیت دبیر صومعه سرا و ... برگ زرینی در کارنامه موفق ایشان می باشد.
لازم به ذکر است که جناب آقای مهندس سید محمود زبردست در سال 1387 به مرز بازنشستگی رسیده , اما همچنان دانشجویان در مراکز غیر دولتی و غیر انتفاعی از وجود ایشان سود می برند. از ویژگی های تدریس جناب زبردست می توان به شیوه ارائه بسیار عالی وی اشاره داشت به گونه ای که هیچ وقت در کلاس وی خسته نخواهید شد. لازم به ذکر است که فارغ از مسائل علمی می توان لقب "استاد اخلاق" را نیز شایسته این مدرس گرامی دانست. بدون تردید حداقل برای اینجانب , ایشان دروازه جدید را از علم و زندگی باز نمودند. امیدوارم همیشه و در تمامی مراحل زندگی سلامت و تندرست باشند.

همچنین با بازنشستگی جناب زبردست و در حال حاضر مهندس سید هاشم میربهاری , استاد و متخصص رشته های الکترونیک , برق و مخابرات این سمت را بر عهده داشته و طی حضور کوتاه خود در این سمت توانسته تغییراتی و چشم انداز جدید و مثبتی را در این رشته به وجود آورد. امید است با درایت ایشان این رشته که همیشه مورد حمایت مسئولین دانشگاه بوده بتواند روز به روز بر پیشرفت خود بیفزاید.

از اساتید دیگر و با تجربه رشته کامپیوتر مرکز :

مهندس علیرضا اسدی راد : از جمله اساتید پرتجربه این مرکز بوده و تابحال دروسی نظیر مفاهیم سیستم عامل , کارگاه سیستم عامل , شبکه های محلی و کارگاه شبکه های محلی را در اختیار داشته است. از ویژگی های بارز این استاد جدیت در امر تدریس و اطلاعات بالای وی در حیطه دروس تخت اختیار وی است که همین امر باعث بالا رفتن سطح علمی کلاس این استاد شده است.

مهندس غلامعلی صائمی فرد : از جمله اساتید محبوب این مرکز می باشند و تابحال دروسی نظیر برنامه سازی یک و دو , زبان ماشین و اسمبلی و شیوه ارائه مطالب علمی و فنی را بر عهده داشته اند. از ویژگی های بارز این استاد اخلاق خوب و همچنین راحتی دانشجویان در امور درسی و علمی با وی می باشد.

مهندس سید احمد قدسی خورسند : از جمله اساتید جدی و مقرراتی مرکز بوده و تابحال دروسی نظیر مبانی اینترنت , زبان فنی و ذخیره و بازیابی اطلاعات را بر عهده داشته است. جدیت و مقرارات خاص در زمان تدریس از ویژگی های این استاد می باشد به نوعی که دانشجو با توجه به مقررات مربوطه خود را مقید به انجام آن ها می داند.

مهندس علی زواره : از جمله اساتید محبوب و با دانش مرکز بوده و تابحال دروسی نظیر پایگاه داده ها , آزمایشگاه پایگاه داده ها و مباحث ویژه را در اختیار داشته است. از ویژگی های بارز این استاد می توان به شیوه ارائه عالی در دروس زیربط اشاره داشت , به نوعی که سرلوحه کار خود را بر مبنای آموزش کاربردی قرار داده و همین ویژگی و انتقال آن به دانشجویان موجب این شده است تا دانشجویان با رقبت خاصی دروس ایشان را دنبال نموده و به فکر یادگیری باشند.

مهندس میلاد شوند دشت : از جمله اساتید متخصص و با دانش مرکز می باشند و تابحال دروسی نظیر برنامه نویسی مبتنی بر وب و مباحث ویژه را در اختیار داشته است. به جرات می توان اشاره داشت که ایشان در دروس مربوط به خود از توانایی فوق العاده ای برخوردارند و از هیچ تلاشی جهت انتقال اطلاعات خود به دانشحویان دریغ نمی کنند. کلاس ایشان معمولا سرشار از بار علمی بوده و حتی دقایقی از وقت کلاس به غیر از ترویج علم هدر نمی رود به گونه ای که وقتی از کلاس وی با آن همه بار علمی خارج شدید احساس خواهید کرد که سنگین تر از قبل هستید!

مهندس سعید زاهدی : از جمله اساتید متخصص و مجرب مرکز بوده و تنها درس در اختیار وی سخت افزار می باشد. از ویژگی های این استاد می توان به شیوه انتقال و ارائه عالی مطالب وی اشاره داشت. به نوعی که کمترین حجم درسی را می دهند ، اما به نکات اساسی اشاره می کنند و اگر دانشجو بخواهد می تواند به اطلاعات خوبی از علم وی دست یابد. از جمله ویژگی های دیگر این استاد صحبت در پاره ای از زمان به زبان انگلیسی می باشد که به نوعی برای دانشجویان جالب است. در مجموع این استاد به دلیل اخلاق خوب و طرز برخورد عالی و گاهی بکار بردن طنز در حین تدریس از محبوبیت خاصی برخوردار است.

از اساتید دیگر امروز و دیروز این مرکز می توان به : مهندس محمد حسن آینه ساز، مهندس فرح وشی، مهندس اخوان اصغری، مهندس حیدریان فرید، مهندس همتی سراوانی ، مهندس آرمان بخشی زاده، مهندس صفری بلوچی، مهندس بخشی زاده کلوری، مهندس کالوخ، مهندس آقا محمدی، مهندس آقایی و... اشاره داشت.

اطلاعات اولیه در زمینه دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت :
این مرکز آموزش عالی دارای 5 مرکز مجزا در سطح شهر رشت و همچین چند خوابگاه می باشد. عمده فعالیت های این آموزشکده که به عنوان آموزشکده شماره 1 مرکز استان گیلان شناخته می شود در ساختمان مرکزی صورت می پذیرد. این ساختمان که بصورت دو طبقه می باشد دارای امکانات مختلفی است که در ذیل به شرح آن ها می پردازیم , لازم به ذکر است که ما در اینجا تنها به امکانات یکی از 5 مجتمع این مرکز آموزش عالی اشاره داشته ایم :

آدرس مرکز اصلی آموزشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت :
گیلان - رشت - فلکه یخسازی - انتهای بلوار شهید افتخاری (ولوکس) – سمت راست ، انتهای بلوار شهید خرسندی (جنب سالن ورزشی کارگران).

امکانات رفاهی :
سلف سرویس : دارای سلف غذاخوری مناسب با امکانات اتوماسیون شارژ الکترونیکی غذا به مبلغ هر عدد --- ریال – غذای اضافه همه روزه در صورت موجود بودن از ساعت دو به بعد با مبلغ --- ریال عرضه می شود.
لازم به ذکر است که این سالن سلف مجهز به یک دستگاه نمایشگر، دستگاه کارتخوان، سالن غذاخوری اساتید، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، آب سرد کن با سیستم تصویه آب، اتاق رسیدگی به امور غذایی و همچنین امکانات بهداشتی می باشد.

بوفه دانشجویی : دارای بوفه دانشجویی با حدود --- صندلی و میز بوده و در آن نوشیدنی های سرد و گرم، تنقلات، لوازم تحریر و... عرضه می شود.

امکانات ورزشی :
امکانات ورزشی محوطه : دارای امکانات ورزشی نظیر سه میز پینگ پونگ به همراه مکان تماشا و نشستن تماشاگران در محوطه اصلی دانشگاه می باشد. لازم به ذکر است که در مواقعی خاص در این مکان مسابقاتی نظیر دارت و شطرنج نیز برگزار می گردد.

سالن ورزشی : این مرکز همه ساله جهت انجام فعالیت های ورزشی خود یکی از بزرگترین اماکن ورزشی رشت که مجتمع کارگران نام دارد را بر می گزیند. این سالن در همجواری و حدود دویست متری دانشگاه قرار داشته و دانشجویان واحد های درسی خود از جمله تربیت بدنی و همچنین امور ورزشی فوق برنامه خود را در آن می گذرانند. همچنین این سالن ورزشی در زمان هایی میزبان مسابقات ورزشی آموزشکده های کشور از جمله فوتسال و... می باشد. لازم به ذکر است که برخی از همایش ها از جمله اردوهای آموزشی و معارفه اول سال تحصیلی نیز با حضور مسئولین زیربط در این مکان تشکیل می گردد.

امکانات محوطه خارجی :
1.بولتن هایی جهت نصب روزنامه وجود دارد که همه روزه در آن روزنامه های جدید نصب می گردد. در یک سمت روزنامه های عمومی و در سمت دیگر روزنامه های ورزشی نصب خواهد شد.
2.دو دستگاه دستگاه تصویه و سرد کننده آب آشامیدنی
3.یک دستگاه نمایشگر بزرگ جهت نمایش مهمترین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه
4.دستگاه خودکار شارژ اتوماسیون کارت غذا
5.پارکینگ خودورو های اساتید و مسئولین در مجاورت حراست ورودی
6. دو دستگاه تلفن کارتی در داخل و خارج محوطه دانشگاه
7.یک دستگاه اتوبوس برای حمل و نقل دانشجویان جهت اردوهای آموزشی، تفریحی، همایش ها و نمایشگاه هایی نظیر کتاب و الکامپ
8.یک دستگاه مینی بوس جهت نقل و انتقال مسئولین و کارمندان مرکز

فضای سبز : دارای فضای سبز زیبا و مناسبی در پشت محوطه دانشگاه به همراه مبلمان سنگی، گل ها و گیاهان می باشد.

انبار سلف : همچنین در پشت این محوطه علاوه بر تعدادی کلاس، سردخانه و انبار سلف وجود دارد که در مقاطعی از ترم محل توزیع کالاهایی نظیر روغن، برنج، پنیر، قند و شکر به دانشجویان و مسئولین خواهد بود.

نمازخانه : دارای اتاق نمازخانه با امکانات بهداشتی مهر، کتاب و... می باشد که این مکان در هنگام ظهر محل برگزاری سخنرانی و همچنین تشکیل نماز جماعت می باشد.

امکانات محوطه داخلی :
سیستم نماد : دارای چهار عدد سیستم کامپیوتری مجهز به سامانه نماد دانشگاه برای مشاهده نمرات، گزارش گیری و... می باشد.

خودپرداز : یک دستگاه خودپرداز بانک سامان در این مکان وجود داشته که جهت استفاده دانشجویان و کارکنان مرکز فراهم گردیده است.

کتابخانه : دارای کتابخانه ای با ظرفیت متوسط و مناسب که دارای بانک کتاب بزرگی می باشد. عمده کتب این کتابخانه را کامپیوتر تشکیل داده است. این کتابخانه شامل میز و صندلی های مخصوص کتابخوانی بوده و همه روزه در آن روزنامه های جدید وجود خواهد داشت. ضمن اینکه این کتابخانه دارای امکاناتی نظیر بانک سوالات، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، بانک اطلاعاتی کتب، سکوی سخنرانی و همچنین محل تشکیل جلسات پرسش و پاسخ اساتید، مسئولین و دانشجویان می باشد.

کافی نت : دارای کافی نت عمومی و رایگان با امکان رزرو کامپیوتر به مدت یک ساعت در هر بازه زمانی و دفعات متعدد در هفته می باشد. این کافی نت که مجهز به سیستم اینترنت پر سرعت است دارای هشت دستگاه کامپیوتر متصل به شبکه و چند کامپیوتر برای انجام کارهای عمومی می باشد.

انتشارات : انتشارات دانشجویی با امکاناتی نظیر فتوکپی، پرینت، ارائه تحقیقات و پروژه های دانشجویی، ارائه و تکثیر جزوات اساتید، لوازم تحریر و امکاناتی دیگر می باشد.

تشکل های دانشجویی : دارای واحدهای مجزایی مانند بسیج دانشجویی، بسیج اساتید، انجمن اسلامی، هلال احمر، انجمن علمی، اتاق دکتر، بایگانی، تعمیرات ساخت افزاری و... می باشد.

تالار افتخارات : در کریدور طبقه دوم این مرکز می توان افتخارات کسب شده این مرکز در عرضه های گوناگون علمی، فرهنگی و ورزشی را مشاهده نمود.

امکانات آموزشی :
کلاس ها : کلیه کلاس های درسی دارای سیستم های گرمایشی (شوفاژ) و سرمایشی (کولر)، میز و صندلی هایی به شکل های MDF روکش دار رنگی، صندلی های مخصوص کلاس های درس و همچنین صندلی های چوبی می باشند. کلیه کلاس ها دارای تخته های وایت برد می باشند. در برخی از کلاس ها امکاناتی نظیر ویدئو پروژکتور، نمایشگر LCD برای کلاس های زبان خارجه و... وجود دارد.

سایت های اختصاصی :

سایت های کامپیوتر : این مرکز آموزشی دارای سه سایت اختصاصی کامپیوتر می باشد :
سایت 1 (37) : بهترین سایت این مرکز می باشد که مخصوص دانشجویان رشته نرم افزار کامپیوتر می باشد. دارای حدود --- دستگاه سیستم سالم و نسبتا جدید می باشد و دارای امکاناتی مانند : ویدئو پروژکتور، تخته لمسی با امکان کنترل از کامپیوتر، امکانات آزمایشگاهی و سخت افزاری می باشد.
سایت 2 : در همجواری واحد فرابری داده ها قرار داشته و دارای حدود 30 دستگاه کامپیوتر شبکه شده به همراه ویدئو پروژکتور می باشد، گفتنی است که رشته هایی نظیر حسابداری نیز از این سایت بهره می برند.
سایت 3 : دارای حدود 20 دستگاه کامپیوتر به همراه ویدئو پروژکتور می باشد.

نکته : لازم به ذکر است که با افتتاح مجتمع لاکان و از آغاز ترم بهمن 88 ، تمامی فعالیت های رشته کامپیوتر به آن مکان منتقل شده و سایت هایی نیز در آن مجتمع آموزشی وجود خواهند داشت.

سایت تخصصی برق و الکترونیک : دارای چند سایت با امکانات خوبی در زمینه رشته های برق و الکترونیک می باشد که دارای امکانات خوبی از نظر تجهیزات به کار رفته می باشد. دانشجویان رشته کامپیوتر در یک واحد درسی با نام "کارگاه مبانی الکترونیک" از کارگاه الکترونیک استفاده کرده و با امکانات آن آشنا خواهند شد.

سایت های گروه های عمران، معماری، نقشه کشی، ساختمان، تاسیسات و حسابداری : گفتنی است که سایت اختصاصی این رشته ها بصورت جداگانه در دیگر مراکز دانشکده شهید چمران در سطح شهر رشت قرار دارد.

واحدهای اداری :
http://afr.ac.ir/static-1.html

تذکر : کلیه بخش های اداری دارای سیستم شبکه وایرلس می باشند. همچنین محوطه دانشگاه دارای سیستم اینترانت و اینترنت بصورت وایرلس بوده که دانشجویان می توانند توسط لپ تاپ و همچنین تلفن های همراه مجهز به این سیستم و با کسب مجوز امنیتی به آن دسترسی پیدا کنند.

سایت رسمی :
این سایت شامل بانک جامعی از سوالات امتحانی جهت دانلود می باشد.
اطلاعیه های امور دانشجویی، آموزش، فناوری، فوق برنامه، اخبار همایشات و... بصورت کاملا به روز در این سایت قرار می گیرد. این سایت دارای انجمن مخصوص به خود نیز می باشد که در زمینه های گوناگون تشکیل شده ولی متاسفانه از آن استفاده نمی شود. قبل از آغاز هر ترم برنامه آموزشی در قالب یک فایل اکسل بر روی این سایت جهت دریافت دانشجویان قرار می گیرد. لازم به ذکر است که انتخاب واحد این دانشگاه نیز بصورت اینترنتی صورت می پذیرد.

آدرس سایت رسمی : http://www.Afr.ac.ir

مجتمع آموزشی لاکان : گفتنی است طبق جدیدترین اطلاعات بدست آمده، مجتمع جدید دانشکده فنی مهندسی شهید چمران واقع در لاکان رشت با امکانات استاندارد آموزشی و با حضور مسئولین استانی به بهره برداری رسیده و فعالیت های گروه های آموزشی از جمله کامپیوتر، برق و الکترونیک از مرکز به آنجا انتقال یافته است.

پیروزی و سر افرازی، آرزوی اینجانب برای دانش آموختگان، اساتید و مسئولین زحمتکش این مرکز آموزش عالی است.


آخرين ويرايش توسط Sina-S on چهارشنبه مارس 23, 2011 12:39 am, ويرايش شده در 30.

جزييات پست دادن اخطار به کاربر
بالا
 مشخصات  
 
 موضوع پست: Re: اطلاعات آموزشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت
پستارسال شده در: پنج شنبه سپتامبر 03, 2009 2:18 pm 
آفلاين
كاربر عالي
كاربر عالي

تاريخ عضويت: يکشنبه اکتبر 12, 2008 4:26 pm
پست ها : 699
چند نکته در زمینه آموزشکده شهید چمران رشت :

آموزشکده شهید چمران رشت برای دانشجویان دوره های روزانه خوابگاه ارائه نموده و به گفته مسئولین امور دانشحویی برای دانشجویان شبانه در صورت وجود ظرفیت و شرایط خاص خوابگاه ارائه می نماید.

دانشجویان ممتاز اول تا سوم هر ترم تحصیلی مشمول تخفیفات و جوایز ویژه خواهند شد.

در این مرکز آموزشی وام های متفاوت تحصیلی و... در صورت داشتن شرایط مربوط به دانشجو پرداخت می شود.

پذیرفته شدگان عزیز جهت آشنایی هرچه بیشتر با این مرکز آموزش عالی می توانند متن بالا را مطالعه نموده و برای کسب اطلاعات و اخبار جدیدتر نظیر دریافت برنامه آموزشی ترم مهرماه 1388 به سایت رسمی آموزشکده مراجعه نمایید.

با آرزوی سال تحصیلی سرشار از موفقیت برای شما


در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Sina-S در چهارشنبه مارس 23, 2011 12:41 am .

جزييات پست دادن اخطار به کاربر
بالا
 مشخصات  
 
 موضوع پست: Re: اطلاعات آموزشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت
پستارسال شده در: چهارشنبه سپتامبر 09, 2009 11:54 pm 
آفلاين
كاربر عالي
كاربر عالي

تاريخ عضويت: يکشنبه اکتبر 12, 2008 4:26 pm
پست ها : 699
جدیدترین خبر :

سیستم مکانیزه انتخاب واحد آموزشکده فنی شهید چمران رشت راه اندازی شد...
آدرس :
http://student.afr.ac.ir/

توجه : انتخاب واحد اینترنتی مشمول دانشجویان ترم اول نمی شود. پذیرفته شدگان گرامی جهت کسب جدیدترین اخبار در زمینه ثبت نام و همچنین برنامه نیمسال تحصیلی جدید که امروز به روی سایت قرار گرفته به سایت رسمی آموزشکده شهید چمران رشت مراجعه نمایند :

www.Afr.ac.ir


جزييات پست دادن اخطار به کاربر
بالا
 مشخصات  
 
 موضوع پست: Re: اطلاعات آموزشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت
پستارسال شده در: شنبه آپريل 24, 2010 10:38 pm 
آفلاين
كاربر عالي
كاربر عالي

تاريخ عضويت: يکشنبه اکتبر 12, 2008 4:26 pm
پست ها : 699
طبق جدیدترین اطلاعات بدست آمده با افتتاح مجتمع لاکان دانشکده شهید چمران رشت، فاز جدیدی از فعالیت های این مرکز آموزش عالی در این مرکز جدید ادامه خواهد داشت.


آخرين ويرايش توسط Sina-S on چهارشنبه مارس 23, 2011 12:43 am, ويرايش شده در 2.

جزييات پست دادن اخطار به کاربر
بالا
 مشخصات  
 
 موضوع پست: Re: اطلاعات دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت
پستارسال شده در: شنبه سپتامبر 18, 2010 2:48 am 
آفلاين
كاربر عالي
كاربر عالي

تاريخ عضويت: يکشنبه اکتبر 12, 2008 4:26 pm
پست ها : 699
دریافت فهرست دروس پیشنهادی کلیه رشته ها
http://afr.ac.ir/download-file-492.html

دریافت چارت اختصاصی رشته نرم افزار کامپیوتر (ویرایش 89)
http://afr.ac.ir/download-file-512.html


جزييات پست دادن اخطار به کاربر
بالا
 مشخصات  
 
 موضوع پست: Re: اطلاعات دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت
پستارسال شده در: شنبه سپتامبر 18, 2010 5:16 pm 
آفلاين
كاربر عالي
كاربر عالي

تاريخ عضويت: يکشنبه اکتبر 12, 2008 4:26 pm
پست ها : 699
چارت گروه آموزشی نرم افزار کامپیوتر مرکز آموزش عالی شهید چمران رشت

تصوير

همچنین اطلاعات اولیه "دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت" با اضافه شدن مطالبی نظیر گروه های آموزشی و واحدهای درسی به روز رسانی شد.


جزييات پست دادن اخطار به کاربر
بالا
 مشخصات  
 
 موضوع پست: Re: دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت
پستارسال شده در: جمعه فبريه 11, 2011 7:44 pm 
آفلاين
كاربر عالي
كاربر عالي

تاريخ عضويت: يکشنبه اکتبر 12, 2008 4:26 pm
پست ها : 699
وبلاگ گروه آموزشی نرم افزار کامپیوتر این مرکز که جدیدا راه اندازی شده از طریق آدرس زیر قابل دسترس است :
http://www.afr.blogfa.com

تصوير


جزييات پست دادن اخطار به کاربر
بالا
 مشخصات  
 
 موضوع پست: Re: دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت
پستارسال شده در: چهارشنبه مارس 23, 2011 2:00 am 
آفلاين

تاريخ عضويت: سه شنبه مارس 22, 2011 7:46 pm
پست ها : 3
با سلام goll
میربهاری هستم مدیر گروه کامپیوتر آموزشکده شهید چمران رشت
از ارائه اطلاعات خوبتان به دانشجویان تشکر و قدر دانی دارم
اگر نیاز به اطلاعات دیگری در رابطه با گروه باشد میتوانید از همین سایت مطرح گردد
ضمنا وبلاگ afr.blogfa.com میتواند برای کسب اطلاعات بیشتر در خدمت شما بینندگان سایت باشد
فقط لازم به ذکر است اساتید مرکز تغییراتی داشته که در وبلاگ آمده است و همچنین گرایش زبان برنامه نویسی در این مرکز به سی شارپ است ، ارائه سمینار های متنوع یکی از فعالیت های مرکز میباشد. جذب مدرسین تراز اول استان در امر برنامه نویسی موضوع مهم اجرا شده گروه است ، برنامه بعدی گروه توجه به امر شبکه های کامپیوتری است که تغییرات چشم گیری ان شالله خواهد داشت (سیستم عامل سرورها ، سطح آموزش شبکه ) ، در اجرای پروژه ها هم الحمد الله توفیقات زیادی داشته ایم
ممنون و خدا نگهدار


جزييات پست دادن اخطار به کاربر
بالا
 مشخصات  
 
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث  [ 8 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان


ابزار فوري:
شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  


دانلود کتاب الکترونیکی - دانلود پروژه مقاله و پایان نامه