معرفي امكانات و اطلاعات در مورد دانشگاههاي غيرانتفايي مشهد

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
nikrooz

Re: معرفي امكانات و اطلاعات در مورد دانشگاههاي غيرانتفايي مش

پست توسط nikrooz » پنج‌شنبه 18 شهریور 1389, 2:17 pm

سلام و خسته نباشید !

من در هر دو رشته یعنی مهندسی عمران اقبال و مهندسی مکانیک ازاد در مقطع کارشناسی پیوسته قبول شدم!

به نظرتون دانشگاه ازاد مشهد و رشته مکانیکش می ارزه به این همه خرج کردن؟

و اگه خودتون بودید کدومو انتخاب می کردید !؟ با تشکر

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 19 شهریور 1389, 4:10 pm

nikrooz نوشته شده:سلام و خسته نباشید !

من در هر دو رشته یعنی مهندسی عمران اقبال و مهندسی مکانیک ازاد در مقطع کارشناسی پیوسته قبول شدم!

به نظرتون دانشگاه ازاد مشهد و رشته مکانیکش می ارزه به این همه خرج کردن؟

و اگه خودتون بودید کدومو انتخاب می کردید !؟ با تشکر
سلام به شما
خوب ببینید همه اینا بستگی به خودتون داره . هیچ کس نمیتونه سطح علمی و امکانات مناسب دانشگاه آزاد مشهد رو نادیده بگیره اما از طرقی هم هزینه هاش بالاست . باید ببینید برنامتون واسه آینده چیه
آیا دوست دارید که مکانیک بخونید و ادامه بدید. از طرفی هم تاجایی که من میدونم موسسه اقبال سطح علمی و امکانات نسبتا مناسبی داره واسه دوره های کارشناسی ناپیوسته ( البته رشته خودمون رو میدونم )
من نمیتونم خودمو جای شما بذارم چون علائق و برنامه هام با شما متفاوته . به هر حال هر دو رشته و هر دو مرکز جاهای مناسبی واسه ادامه تحصیل هستند
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
iranh00
محل اقامت: تربت حيدريه
تماس:

Re: معرفي امكانات و اطلاعات در مورد دانشگاه غيرانتفايي اسرار

پست توسط iranh00 » سه‌شنبه 5 بهمن 1389, 2:54 pm

با درود

دوستان کسي اطلاعاتي راجع به دانشگاه اسرار داره ؟
از نظر سطح علمي، اساتيد، کيفيتش، خوابگاه و ...

من مهندسي نرم افزارش قبول شدم، ميخوام بدونم چطور جائيه ؟

آواتار کاربر
phs
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط phs » یک‌شنبه 10 بهمن 1389, 2:19 pm

بچه ها خاوران چه جوريه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حق كهنسال تر از قانون است ......

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 10 بهمن 1389, 10:49 pm

سلام به همه دوستان گلم
عرض تبریک به شما عزیزانی که موسسات غیر انتفایی مشهد قبول شدین
راجع به دو موسسه ای که دوستان گفتن باید بگم که طی سالهای اخیر اکثر موسسات غیر انتفایی مشهد از لحاظ سطح علمی تقریبا با هم برابری میکنن و دلیلش هم اینه که اکثر اساتید تو موسسات مختلف یا مشترک هستند و یا سطح علمیشون با هم برابره .
فقط از لحاظ محیط تحصیل یکی بزرگتر و یکی کوچیکتر
یکی حیاط داره اون یکی نداره
یا از لحاظ امکانات جانبی مثه سایت کامپیوتر , سلف و خوابگاه
موسسه خاوران از زمانی که انتقال پیدا کرده به منطقه قاسم آباد مشهد محیط تحصیلش بزرگتر شده و اساتیدشم نسبتا با اساتید دانشگاههای دیگه تو یه سطح قرار دارند . در حال حاضر یه مقدار فقط از لحاظ جو دانشجویی تغییر پیدا کرده که بعضی کلاسهای دختر و پسرهارو جدا کردند که اون هم فرمالیته است .
روز به روز وضع این موسسه داره بهتر میشه.
ضمن اینکه اساتیدش سخت گیر نیستند و نسبتا خوب نمره میدن
در مورد اسرار هم به همین منوال میتونم صحبت بکنم با این تفاوت که اسرار از لحاظ محیط تحصیلی کوچیکتر از خاورانه و تقریبا یه موسسه نو پاست .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

ksb6813

پست توسط ksb6813 » دوشنبه 7 شهریور 1390, 11:19 am

دوست عزیز چرا شایعه درست می کنی .موسسه خراسان جزو بهترین های مشهد است از نظر علمی و امکانات و جوی کاملا آزاد دارد //و اوضاع اش از اکثر موسسات مشهد بهتر است و دانشجو با خیال راحت به درس می پردازد .//اگر دانشجو درس خون باشه می دونه کجا رو انتخاب کنه.من اونجا درس میخونم و تمام استاد هایش قبل از پذیرش گزینش علمی میشوند و سابقه کار در سازمان هوا و فضا رو دارن و هر طور استادی نمی تواند در خراسان درس بدهد.و در آینده ای نزید تبدیل به دانشگاه میشود ..اطمینان داشته باشید

ksb6813

پست توسط ksb6813 » دوشنبه 7 شهریور 1390, 11:28 am

[quote="مهيار"]دوستان عزيز بهتر دونستم كه حالا كه انتخاب شهر آغاز شده يه ترتيبي از موسسات مشهد براساس رتبه قبولي(بر اساس سال 86) و سطح كيفيشون بذارم تا دوستان تويه تاپيكهاي ديگه و بخشهاي ديگه سئوال در اين مورد مطرح نكنند به نظر من ميتونه به دردتون بخوره . اين رتبه بنديه كه من با مشورت با چندتا از مشاوران با تجربه بهتون پيشنهاد ميكنم اما دليل نميشه كه مبنا تون اين رتبه بندي باشه شما ميتونيد از از اولويت 3 به بعد طبق علاقتون انتخاب كنيد .
1- موسسه سجاد
2- موسسه خيام
3- موسسه خاوران
4- موسسه توس
5 -موسسه بهار
6- موسسه سلمان
7- موسسه اقبال
8-موسسه خراسان(اينو پيشنهاد ميكنم دوستان شهرستاني نزنن به خاطر اينكه زير نظر سپاه و مقررات سختي داره )
9- موسسه فردوس
10- موسسه اسرار(يا اسراء)
11- موسسه مطهر

دوست عزیز چرا شایعه درست می کنی .موسسه خراسان جزو بهترین های مشهد است از نظر علمی و امکانات و جوی کاملا آزاد دارد //و اوضاع اش از اکثر موسسات مشهد بهتر است و دانشجو با خیال راحت به درس می پردازد .//اگر دانشجو درس خون باشه می دونه کجا رو انتخاب کنه.من اونجا درس میخونم و تمام استاد هایش قبل از پذیرش گزینش علمی میشوند و سابقه کار در سازمان هوا و فضا رو دارن و هر طور استادی نمی تواند در خراسان درس بدهد.و در آینده ای نزید تبدیل به دانشگاه میشود ..اطمینان داشته باشید/در ضمن خوابگاه خوبی هم دارد که می توانید در وب پیدا کنید

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » دوشنبه 7 شهریور 1390, 8:00 pm

ksb6813 نوشته شده:
مهيار نوشته شده:دوستان عزيز بهتر دونستم كه حالا كه انتخاب شهر آغاز شده يه ترتيبي از موسسات مشهد براساس رتبه قبولي(بر اساس سال 86) و سطح كيفيشون بذارم تا دوستان تويه تاپيكهاي ديگه و بخشهاي ديگه سئوال در اين مورد مطرح نكنند به نظر من ميتونه به دردتون بخوره . اين رتبه بنديه كه من با مشورت با چندتا از مشاوران با تجربه بهتون پيشنهاد ميكنم اما دليل نميشه كه مبنا تون اين رتبه بندي باشه شما ميتونيد از از اولويت 3 به بعد طبق علاقتون انتخاب كنيد .
1- موسسه سجاد
2- موسسه خيام
3- موسسه خاوران
4- موسسه توس
5 -موسسه بهار
6- موسسه سلمان
7- موسسه اقبال
8-موسسه خراسان(اينو پيشنهاد ميكنم دوستان شهرستاني نزنن به خاطر اينكه زير نظر سپاه و مقررات سختي داره )
9- موسسه فردوس
10- موسسه اسرار(يا اسراء)
11- موسسه مطهر

دوست عزیز چرا شایعه درست می کنی .موسسه خراسان جزو بهترین های مشهد است از نظر علمی و امکانات و جوی کاملا آزاد دارد //و اوضاع اش از اکثر موسسات مشهد بهتر است و دانشجو با خیال راحت به درس می پردازد .//اگر دانشجو درس خون باشه می دونه کجا رو انتخاب کنه.من اونجا درس میخونم و تمام استاد هایش قبل از پذیرش گزینش علمی میشوند و سابقه کار در سازمان هوا و فضا رو دارن و هر طور استادی نمی تواند در خراسان درس بدهد.و در آینده ای نزید تبدیل به دانشگاه میشود ..اطمینان داشته باشید/در ضمن خوابگاه خوبی هم دارد که می توانید در وب پیدا کنید
والله من مدت کوتاهی اونجا مدرس بودم
چیزی که میدونستمو گفتم
البته مربوط به سال قبل میشه
شاید از پارسال تا الان شرایط فرق کرده باشه .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

ارسال پست