دانشکده فنی شمسی پور تهران

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

دانشکده فنی شمسی پور تهران

پست توسط ce.mohsen » چهارشنبه 23 آبان 1386, 2:02 pm

پیشینه :
این مرکز در سال ۱۳۴۴ خورشیدی توسط عزیز نبوی (پدر علم حسابداری ایران) و با نام «انستیتو تکنولوژی تهران» بنیان نهاده شد و در سال ۱۳۵۵ توسط وزارت آموزش و پرورش خریداری شد و پس از انقلاب به افتخار یکی از فارغ‌التحصیلان آن - شهید حسینعلی شمسی‌پور - به «آموزشکده فنی شهید شمسی‌پور» تغییر نام داد و در سال 1385 به دانشکده فنی شهید شمسی پور تغییر نام داده شد . این دانشکده تا قبل از انقلاب اسلامی ایران زیر نظر آمریکا بود .

این دانشکده اکنون زیر نظر ادارهٔ کل مدارس عالی فنی و حرفه‌ای ایران است، در مقاطع دانشگاهی کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می‌پذیرید .

رشته‌هایی که در این دانشکده تدریس می‌شوند عبارتند از :

1)کامپیوتر (کاردانی و کارشناسی)
2)حسابداری (کاردانی و کارشناسی)
3)الکترونیک (کاردانی)

گفتنی است اکثر دانشجویان پذیرفته شده در این دانشکده ، از نفرات برتر کنکورهای کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در رشته‌های فوق هستند. در ضمن، گزینش دانشجو در این دانشکده، فعلاً فقط از بین آقایان انجام می‌شود .

رؤسای دانشکده از آغاز تأسیس تاکنون :
1) احمد ریاضی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۰
2) دکتر کاردان از ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۲
3) دکتر صدری از ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۸
4) مهندس مهدی رجبی از ۱۳۶۸ تا ۱۳۸۵
5) مهندس عبدالله نجاتی از ۱۳۸۵ تاکنون

اسامی مختلف دانشکدهٔ فنی شهید شمسی‌پور :
1) انستیتو تکنولوژی تهران
2) مجتمع تکنولوژی شهید شمسی‌پور
3) مرکز آمورشی عالی فنی شهید شمسی‌پور
4) دانشکده و آموزشکدهٔ شهید شمسی‌پور
5) آموزشکدهٔ فنی شماره ۲ تهران
6) دانشکدهٔ فنی شهید شمسی‌پور

تصویر
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » سه‌شنبه 13 آذر 1386, 6:51 pm

دوسته عزيز اگه تو دانشكده شمسي پور درس مي خوني لطفا مي شه يكي از استيد بگي و سطح اموزش وكار ايي--- مي خوام با ازاد قزوين مقايسش كنم؟؟؟(درسته سراسري نبايد با ازاد مقياس شه ولي ازاد قزوين حرفاي بيشتري ازش شنيدم. مخصوصا سواد و مقام هاي كه دوستان اوردن در ....

wp.ark

Re: دانشکده فنی شمسی پور تهران

پست توسط wp.ark » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 9:07 am

amirss نوشته شده:والا دوست من خودت میگی دانشگاه آزاد قزوین ودانشکده شمسی پور.اصولا چون این دانشکده زیر نظر آموزش و پرورشه عضو هیئت علمی نداره.از نظر استاد خیلی خوبه اما اینم فراموش نکن که در ایران فقط 4دانشگاه اساتید رشته کامپیوترشون با مرتبه علمی استد در حال تدریس اند.(صنعتی شریف و امیرکبیر و تهران جنوب و آزاد قزوین)من دانشگاه قزوین نرفتم ولی آوازه اساتیدی همچون دکتر میبدی و فائز رو همه جا شنیدم.در مورد شمسی پور هم اینو بدونین قبولی در کنکور کارشناسی شمسی پور یعنی یکسال تلاش شدید و اگه شمسی پور این همه اسم و آوازه در کرده بخاطره اساتیدش نیست بلکه بخاطره دانشجویان فعال این دانشگاهه.قزوین هم دانشگاه بسیار خوبیه و به همراه تهران جنوب (تو رشته نرم افزار) واقعا حرف ندارن و اساتید بسیار سختگیری دارن که باید از روز اول درس بخونی وگرنه با 5/9 هم میندازنت و اصلا ارفاق تو کارشون نیست

اینکه نوشته اید فقط چهار دانشگاه استادان با درجه استاد دارند نادرست است. چون حداقل ما در دانشگاه شیراز دانشکده مهندسی بخش مهندسی و علوم کامپیوتر (http://www.cse.shirazu.ac.ir)(که البته کارشناسی پیوسته می گیرد نه نا پیوسته)، یک استاد تمام (دکتر سراج الدین کاتبی) و یک دانشیار داریم.

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 9:27 am

آقا محسن عزیز میخواستم ببینم شمسی پور به طور میانگین همه ساله چند درصدشون تهرانی هستن؟
baba: cuf:
----------------------------------------------------------------------------
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
----------------------------------------------------------------------------
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

ادامه دانشکده فنی شمسی پور تهران

پست توسط ce.mohsen » جمعه 8 شهریور 1387, 11:56 am

با سلام خدمت همه دوستان عزیزم
بعد از یه عمر درس خوندن (سر کلاس رفتن) تو شمسی پور (ترم اول و ترم تابستان) یه کمی اطلاعات راجع به شمسی پور (از این بعد می گم دکه) بدستم اومده که با شما تقسیمش می کنم
بعد از کلی امیدو آرزو که داشتیم واسه رفتن به دکه و درس خوندن درس و حسابی و 4 تا استاد آدم حسابی و اینکاره و امکانات و برخورد دانشجویی و .... رفتیم و سر کلاس ها نشستیم و کم کم به مرور زمان (همون 1 ماه اول) خوب فهمیدم که دکه هیچ چیز جز یه اسم پر آوازه و دانشجوهایی با رتبه بالا نداره
می گید چرا !؟!؟!؟!؟!
کم کم می گم براتون

اما اول از دنشجوهای این دکه کمی براتون صحبت می کنم
من با کاردانی ها کاری ندارم ، چون اصلا نمی شناسمشون و هیچ قضاوتی در مورد سطح علمی شون نمی تونم کنم . اما در مورد کارشناسی ها باید بگم که من هنوز متوجه نشدم چرا می گن دانشجوهای دکه بهترین ها هستند ، سطح علمی شون فلانه و .... . همه دانشجوها (از جمله بنده سر تا پا شب امتحانی) خیلی معمولین و هیچ برتری نسبت به بقیه ندارن . من خیلی از دانشجوهای دانشگاهای دیگه غیرانتفاعی و دولتی رو می شناسم که خیلی خیلی از بچه های ما قوی ترن. چه از نظر درسی ، چه از نظر برنامه نویسی ، چه از نظر کاری و .... . بعد تازه جالبه که دکه ای ها خیلی به خودشون می بالن که سطح برنامه نویسی ما از دانشجوهای کارشناسی پیوسته و دانشگاههای بزرگ بهتره چون ما کار می کنیم و اونها فقط تئوری می خونن و از این جور .... (اینجا می تونم از 2 تا ضرب المثل استفاده کنم . 1)شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی .... 2)آرزو بر جوانان عیب نیست)
آخه دانشجویی که نمی تونه یه انتگرال ساده رو حساب کنه چه دانشجوییه ؟
انتگرال به جهنم ، سطح برنامه نویسی هم تعریفی نداره . من فنی نبودم ، اما اونایی که فنی بودن و از هنرستان تا حالا برنامه نویسی کار کردن و ... چرا باید اینجوری لنگ بزنن ؟؟؟؟
البته این نکته رو هم ذکر کنم که اینجا بعضی ها وحشتناک می خونن (من یه چیزی میگم ، شما یه چیزی می شنوی) . اصلا اینا از زندگی چیزی جز خوندن نفهمیدن (مثل من که از زندگی چیزی جز خوابیدن و خوردن نفهمیدم)
خلاصه بگم از نظر دانشجوها من به شخصه اصلا اینجا رو نمی پسندم و دوست داشتم بازم یه جایی مثل بناب یا از اونجا بهتر، دانشگاه غیر انتفاعی رفسنجان درس بخونم

و اما اساتید
من یه فکرایی برای شمسی پور و معرفی اون به جهانیان (بچه های دانشگاه استنفورد و هاروارد و ...) دارم که فعلا به دلیل کمبود وقت نمی شه اونها رو عملی کرد ف پس به همین ها قناعت می کنیم
ما ترم اول با 6 تا استاد درس داشتیم

اول از همه مدیر گروهمون ، استاد عادلی نیا
روز اول اومد سر کلاس بعد از کلی تعریف از ما که شما تاپ تاپ های ناپیوسته اید و شما اینجوری و اونجوری و ... سرمون رو شیره مالید و دلمون رو به جایی خوش کرد که فکر می کردیم میشه 2 سال مثل آدم یه جای خوب درس خوند اما ...
با عادلی نیل زبان ماشین و شیوه ارائه مطالب درس داشتیم
به جرات می تون بگم که من شیوه درس دادن ایشون رو می پسندم ، اما نمره دادنش رو اصلا (احساس می کنم کلی بهم ظلم شده)
تو درس شیوه ما برخلاف جاهای دیگه اصلا خودمون رو درگیر کتاب شیوه و مسائل تئوری نکردیم و قرار بر این بود که به صورت گروهی ، هر گروه یه موضوع کامپوتری رو انتخاب کنه و اون رو کنفرانس بده و در اخر هم باید یه مقاله کامپیوتر تو یه مجله چاپ می کردیم . به این می گن درس خوندن دانشجویی
کسایی که با ایشون تو موسسات بیرون کلاس داشتن حتما می دونن که ایشون چه جوری درس می دن ، اسمبلی هم همین جوری به ریز ترین مسایل می پرداختن و .
در کل خیلی خوب درس می ده ، خیلی بد نمره

در مرحله دوم ، می ریم سراغ استاد خورسند رحیم
ایشون عضو هیئم علمی دانشگاه شهید بهشتی هم هستند و تو صدرا و .. هم درس می دن
من فقط سر کلاسهای ایشون حس می کنم که دانشجو هستم و استاد استاده . خیلی مفهومی درس می دن و درس رو شیرین بیان می کنن . شما فکر کنید ما با ایشون طراحی الگوریتم داشتیم ، اینقدر ایشون خوب درس می دادن که من یکی سر کلاس اصلا خسته نمی شدم
در کل به نظر من بهترین استاد تو دکه ایشون هستند ودیگر هیچ (اگه با ایشون کلاس داشته باشید می فهمید چی می گم)

و اما درس معادلات دیفرانسیل با استاد دانشمند
تو کلاس ایشون شما باید فرض رو بر این نکته بزارید که هیچی حالیتون نیست و ریاضیات رو اندازه یه دانش آموز دوم دبیرستان هم نمی فهمید . تازه ایشون از هر مبحث یه نکته می گه با چند تا مثال ساده در حد ابتدایی (حالا بماند که خیلی ها همون مثال ها رو هم نمی تونن حل کنن) و در آخر ترم هم از رو جزوه امتحان می گیره و کسی که جزوه رو بخونه بدون شک 20 میشه . حالا بماند که چقدر از سرفصل های درس رو هم ایشون نمی گن

یه خاطره هم از ایشون بگم بخندیم . یکی از دوستان سابق من (هم کلاس بناب) اومده بود سر کلاس ما . این دوست من ریاضیاتش خیلی خوبه و معادلات رو هم پاس کرده بود تو بناب . اون روز استاد داشت درس می داد و دوست من به درس دادنش می خندید (فکر کنم چراش رو خودتون فهمیدید) حالا من هی به این بچه می گم بس کن ، این نمی تونست و استاد هم هی میدید این داره می خنده که یه دفعه برگشت بهش گفت شما مهمانید و این گفت آره و استاد بهش گفت بفرمایید بیرون و من از این برخورد استاد کپ کردم ، دوستم رفت بیرون و منم دنبالش و ....
هر سری این ماجرا یادمون میاد کلی می خندیم و به حال من گریه می کنیم که یه همچین جایی دارم درس می خونم

و اما استاد خستگی ناپذیر ما ، استاد جلالی
ایشون مثل یه ماشین درس می دن و یه ثانیه هم استراحت نداریم . خسته کننده ترین کلاس من کلاس آمار و احتمالات ایشون بود که دائما بچه ها در حال نوشتن جزوه بودن ، بدون اینکه چیزی متوجه بشن
خوب درس می دادن ، اما اینقدر پشت سر هم و زیاد درس می دادن که بعد از 30 دقیقه کلاس دیگه راندمان بچه ها به 0 می رسید و بچه ها فققط می شدن ماشین تحریر
در آخر هم یه امتحان کذایی گرفتن که اشک من یکی که دراومد
من نصف اول جزوه رو خوندم که 10 بشم ، از شانس من از 7 تا سوال امتحان فقط یکیش از نیمه اول جزوه بود و بچه ها هم خیلی اعتراض کردن و ... اما فایده ای نداشت

استاد کمیجانی ، دروس اندیشه و ..
نظر خاصی ندارم ، آخه درسش هم درسی نبود که بخوام نظری بدم. در کل استاد دیکتاتوری بودن که حرف فقط حرف خودش بود

و اما صهبا
2 تا داداش دوقلو هستند که فوق لیسانی قبول شدن و هر دو دکه هم درس می دن
مثل سیبی می مونن که از وسط دو نصف شده باشه و کسی نمی تونه بگه کدوم رامین و کدوم امین ه
ما با رامین گرافیک داشتیم ، خیلی بد درس می داد
من سر کلای ایشون هیچی یاد نگرفتم . تو کاردانی این درس رو با استاد نمره (آقای فرزانفر) پاس کرده بودم که انصافا اونجا خیلی بیشتر گرافیک یاد گرفته بودم
اگه کسی بخواد درسی رو یاد بگیره نباید با ایشون کلاس برداره
اما خیلی از بچه ها با ایشون درس برمی دارن چون مثل هلو نمره می ده
یکی از بچه های کاردانی تعریف میکرد که ما پروژه به صهبا سی دی خام دادیم ، شدیم 19

تابستان هم با استاد جعفری کلاس انقلاب داشتم
خیلی استاد باحال ، بامرام ، با سواد و ... هستند
مشاور وزیر بودن ، چند دوره نماینده آذربایجان غربی بودن و چندین کتاب چاپ کردن
نمی دونم دکترای چی دارن ، اما خیلی باسواد و منطقی و اهل بحثی هستند
بیشتر دنیا رو گشتن و ....
الان هم چون تو دیوان محاسبات مشاور حقوقی بودن و دیوان به دکه چسبیده میان اینجا و درس می دن
نمره ایشون از نظر هر دانشجویی : 20

اگه عمری باشه و وقت بشه ، می خوام از امکانات بسیار ضعیف دکه برای دانشجو و بقیه اساتید
و همین طور مسئولین و کارکنان براتون بنویسم

آقا محسن عزیز میخواستم ببینم شمسی پور به طور میانگین همه ساله چند درصدشون تهرانی هستن؟
والا عرض کنم که دقیق نمی دونم
الان که من شبانه هستم و چون شبانه ها 60% بومی می گیرن اکثر بچه ها تهرانی هستند . شاید بیشتر از 70%
روزانه رو نمی دونم ، آمارش رو می گیرم و خبر می دم

شاد و موفق باشید
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 8 شهریور 1387, 1:05 pm

محسن جان من دركت ميكنم چون من هم تويه يه چنين جايي كه بهش ميگن دكه (البته ما بهش نركده هم ميگفتيم) درس خوندم . اينجور جاها فقط به خاطر دانشجوهاشون اسمو رسم دار شدن . همين امسال ما از دانشكده دوره كاردانيه ما(دانشكده و آموزشكده منتظري مشهد ) 32 نفر رتبه تك رقمي - 2 رقمي و 3 رقمي آوردند مثلا رتبه 1 و 5 از دكه ما بودند اما اگه فكر ميكنيد كه تاثير جو دكه بوده بايد بگم سخت در اشتباهيد باور كنيد من حاظرم قسم بخورم بعضي از اساتيد ما در حد يه دانشجو متوسط تويه كلاسمون اطلاعات نداشتند . مثلا يكي از اساتيد كه پايگاه داده درس ميداد تازه ترم ما ياد گرفته بود كه چطوري يه ديتابيس رو attach كنه . يه چيز جالب هم بگم امسال كه آمار قبوليشون زده بود بالا واسه خودشون پرچم زده بودندو به بچه ها ميگفتن بياين نامه بنويسيد ما هم از سال آينده كارشناسي بياريم ger: . به هر حال خدارو شكر من قبل از انتخاب شهر رفتم تحقيق كردم اين تاپيك هم خيلي مفيده واسه بچه هايي كه سال آينده ميخوان انتخاب شهر كنن با چشم باز انتخاب شهر كنن .
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

coolphp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط coolphp » چهارشنبه 12 فروردین 1388, 3:50 am

آقا مثل اینکه میگن توی این دانشگاه استاد ها پوست آدم رو تو نمره دادن می کنن khk: درسته ؟

عبدالله

پست توسط عبدالله » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 7:30 pm

روزی رو یادمه که اومدم این تایپیک رو خوندم و آرزو می کردم توی کنکور رتبه خوبی بیارم و شمسی پوری بشم.
یادمه مطالب ce.mohsen عزیز رو کامل خوندم.
من الان دو ترمه شمسی پورم
خواستم بگم صحبت های ce.mohsen در مورد اساتید و دانشکده عین واقعیت هست. همیشه سر هر کلاسی می رفتم و شرایط کلاس و استاد رو می دیدم یاد این تایپیک می افتادم.
برای اطلاع از وضعیت تحصیل در شمسی پور و شرایط یک دانشجو می تونید از مطالب وبلاگ شمسی پور ورودی 87 هم استفاده کنید.
http://www.shv87.blogfa.com

AliZZO

پست توسط AliZZO » دوشنبه 25 آبان 1388, 2:28 pm

منم ترم اولیه که توی این دانشکده(مدرسه!) قبول شدم....اصلا افسردگی گرفتم. ger:

mghalgar

پست توسط mghalgar » دوشنبه 25 مرداد 1389, 1:32 pm

سلام
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته شمسی پور ورودی بهمن 88 هستم خواهشم اینه که هر کی می خواد از شهرستان بیاد شمسی پور حتما این پست و امثال این را بخواند و به آن دقت کند.
ببینید من 99درصد حرف های دوستان در مورد شمسی پور را قبول دارم ولی متاسفانه الان توی آموزشکده های کاردانی همه فکر می کنن اگه بیان شمسی پور خبریه(دقیقا اشتباهی که من کردم)
البته من نمی دونم واسه ساله جدید شمسی پور دانشجو می گیره یا نه .
دلایل صحبت های من:
1- هزینه ها:
هزینه شهریه هر ترم شبانه : 250000
هزینه خوابگاه شبانه :ماهانه 70000 تومان(ارزونترینش اینه با اتاق 8 نفره) که 5 ماهو اول می گیرن=350000
تا اینجا میشه 600000 تومن که هر کسی حالا باید هزینه رفت و آمد و غذا و... رو هم حساب کنه
برای من که نزدیک تهران بودم خیلی بیشتر از 800000 تومن در کل ترم هزینه داشت.

2-امکانات
آموزشکده شمسی پور از نظر امکانات مثل بقیه آموزشکده هاست مثلا خود ساختمان آموزشی یه ساختمان 4 طبقه است با پله های زیاد و ما توی این ترم زانو درد گرفتیم چون بعد از هر کلاس می خواستیم یه هوایی بخوریم باید چهار طبقه میومدیم پایین دوباره می رفتیم بالا .
فضای دانشگاه هم خیلی کوچیکه و آدم توش افسردگی میگیره.
غذا ها و ... هم بماند.
خوابگاه رو هم به هیچ کس توصیه نمی کنم ما که اول ترم رفته بودیم دو تا خوابگاه داشتن یکی فردوسی(درجه دو) دومی ولیعصر(درجه یک)
خوابگاه ولی عصر (عج) می گفتن مثله یه خونه هستش (حال پذیرایی و...) و تو هر اتاقی چند تا دانشجو هست.
خوابگاه فردوسی هم یه ساختمان قدیمی سه طبقه است با یه دونه حمام و یکی دو تا دست شویی و حدود 30 تا 40 تا دانشجو.
خوابگاهش فوق العاده کثیفه و محیطش اصلا و ابدا به درد درس خوندن نمی خوره و اونجا من کمتر کسی رو دیدم که بتونه یا بخواد که درس بخونه مگر در آخر ترم.

3- اساتید و نظام آموزشی
اساتیدش بد نیستن (از نظر علمی) ولی خیلی سخت گیری می کنن مثلا ترم یک به ما 14 واحد جبرانی دادن که تو هیچ جای دیگه من سراغ ندارم(همه جا 70 واحد اینجا 84واحد)
حالا توی این درس های جبرانی پدر دانشجو رو در میاوردن تا نمره بدن (البته اگه بدن) مثلا من شنیدم ترم قبل رتبه 7 کنکور رو تو درس مدار جبرانی انداخته بودن!!!!!!!!!

حالا خودتون میدونین دیگه!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

dieboard009

پست توسط dieboard009 » سه‌شنبه 20 دی 1390, 5:49 pm

با سلام .
منم با نظر دوستان کاملا موافقم . ktb: nar من دانشجوی (دانش آموز) ترم آخر کاردانی کامپیوترم تو شمسی پور ( دکه ) اهل تهرانم روزگارم خوش نیس . nar واقعا همه بچه ها از ترم اول افسردگیشون شروع میشه nar . محیط مزخرف ، amuz: کارکنان یکی از یکی مزخرف تر amuz: ( به غیر از چند نفر ) ، فقط 20 درصد استادا یه چیزی حالیشونه مثل عادلی نیا و چند تا دیگه . واسه نمره گرفتن انصافا تو بیشتر درسا باید جون بکنی و جون بدی مثل آمار (شاطریان) ، زبان فنی ( رحمدل ) ، فیزیک مغناطیس ( نقاش ) و چند تا دیگه rooz . از نظر امکانات زیره صفر . کتابخونه خوبی داره انصافا بعضی کتاباش حتی تو دانشگاههای معروف هم نیس . fud: از نظر غذا بیشترش خوبه به غیر از چند تا fud: . go: سالن ورزش هم که نداره فقط یکی از سالن ها روو کردن سالن ورزش که نیم وجب جا هست با چند تا میز پینگ پونگ go: . خلاصه بگم الکی ترازش بالاست . go: تو رو خدا الکی ندویین بیاین خودتونو آواره این دکه بکنین من که منتظرم کاردانیم تموم بشه برم از این دکه کلاهمم بیفته این طرفا نمیام . khk: نکته اساسی واسه بعضیا نبود دختر که افسردگی بیشتره بچه ها به خاطره همینه ( حتی پشه ماده هم از جلو دره دانشکده رد نمیشه ) khk: . est از نظر خوابگاه از افتضاح اون ور تره est . رتبه 6 کنکور کارشناسی از مشهد اومده بود به بنده خدا خوابگاه ندادن تازه باهاش رفتاره خوبی هم نداشتن chak . یه بار رفتم به بچه ها سر بزنم داشتم میاوردم بالا از ساختمونش .. میبارید est . واقعا باید تف تو صورت مسئولین انداخت با این امکانات آدم خونش به جوش میاد . nar:
خلاصه از ما گفتن بود ... ما اینجوری رفتیم تو str: و بعد 4 ترم اینجوری اومدیم بیرون ger: ddn: ger looc (روانی شدیم )
اگه میخواین تجربه ما رو تکرار کنین بیاین ... امتحانش مجانیه ... بچه های گل شهرستان به خدا شهره خودتون بهترین غیر اتفاعی ها رو داره خودتونو به آب و آتیش نزنین . ما تهرانیها هم برای کارشناسی فقط به فکره غیر انتفاعی و آزاد هستیم yes: . موفق باشین یا علی .

آواتار کاربر
majidbabaei
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط majidbabaei » جمعه 26 اسفند 1390, 6:45 pm

دوستان من کاملا با صحبت های دوستان موافقم ؛ همش عین واقعیته خودتونو با اومدن به دکه یا همون دانشکده شمسی پور بیچاره نکنید nar nar nar

آواتار کاربر
shamsipour-ac.ir
تماس:

پست توسط shamsipour-ac.ir » دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 7:49 pm

با سلام خدمت مدیران گرانقدر سایت و انجمن کارشناسی و سلامی ویژه به بچه های گل دانشکده فنی شهید شمسی پور امیدوارم که حال همتون خوب باشه ؛

بچه ها امروز اومدم بهتون یک خبر مهمیو بدم!!! bale وبگاه دانشجویان دانشکده شمسی پور از چند روز پیش کاره خودشو بصورت جدی شروع کرده که توسط لینک ذیل میتونید سایتو مشاهده کنید و از همه ی عزیزان خواهش میکنم سایتو به دیگر دوستانشون هم معرفی کنند.
http://shamsipour-ac.ir
امیدوارم مورد رضایت همه دوستان قرار بگیره dan ؛
دوستان لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق آدرس http://shamsipour-ac.ir/feedback با ما مکاتبه نمایید rooz
پس تا سلامی دیگر بدرود yes:
وبگاه دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای شهید شمسی پور تهران ==>> http://shamsipour-ac.ir
چت روم اختصاصی دانشگاه شهید شمسی پور ==>> http://shamsipour-ac.ir/chatroom

ارسال پست