بیا تو انرژی مثبت بگیر

بحث در مورد مسائل روانشناسی
قفل شده
آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

بیا تو انرژی مثبت بگیر

پست توسط nazi111 » سه‌شنبه 18 دی 1386, 9:31 pm

می دونم همه چشم به راهه نتایج آزاد 86 هستید، امسال ظاهرا همه امتحانشونو خوب دادن

:D مامانم می گه انرژی مثبت بده تا انرژی مثبت بگیری

واسه همین تو خونه راه می رم .و می گم من قبولممممممممممممم

:P راستی این هفته آخر می خوام به همه انرژی بدم :lol: کی میدونه در دوره کارشناسی چند واحد کلا باید بگذرونیم؟ :?:

به امید قبولی همه راستی خبر قبولیتون به من بدین.

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » چهارشنبه 19 دی 1386, 3:54 pm

جالبه !!!در روز این همه بازدید کننده تو سایت هست ولی هیچ کی انرژی مثبت نمی فرسته

بابا جون وقتی وارد سایت میشین نوشته چند درصد اعضای این سایت قبول شدن.

پس نا امید نباشین بین خوبها سخته انتخاب بهترین. چه تهران جنوب،چه شمال و چه و چه و چه

قبولین :lol: خودتونو با هم دیگه مقایسه نکنین :wink:

من که قبول میشم، :D برای همه دعا می کنم .دوستون دارم.نازیلا

حالا آقا رامین میگه چه ربطی داره به عنوان!!!!!!!!!!!

ولی واقعا مدیریت سایت فوق العاده هستش همین که وقت می ذارن و چک می کنن باید گفت دست شما درد نکنه.

انشالله تشریف آوردین بانک ما هستیم در خدمتتون. :oops:

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » چهارشنبه 19 دی 1386, 5:00 pm

اقا رامين يعني اگه بري بانكش حتما بهت پول مي ده :lol:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » چهارشنبه 19 دی 1386, 5:38 pm

mamad_msp نوشته شده:اقا رامين يعني اگه بري بانكش حتما بهت پول مي ده :lol:
mamad خان قبول که شدی خواستی شهریه تو پرداخت کنی می ذارم بری آخر صف تا نذارن امتحان بدی و انتخاب واحد کنی ترم بعد :wink: :wink:

اما ا ا ا ا ا قبولی :oops:

Ramin

پست توسط Ramin » چهارشنبه 19 دی 1386, 8:45 pm

حق با شماست ، کمی باید به بچه ها روحیه داد ، دوباره زمان نتایج رسیده و همه نگران هستند و اضطراب دارند ، پس انرژی مثبت هاتون رو بدید بیاد ، اینجا جای انرژی منفی نیست ها ، نیایید بگید من قبول نمیشم و ناله و گریه ..... :wink:

راستی نازی خانوم چقدر پول بهم میدید :lol: :wink:

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » چهارشنبه 19 دی 1386, 10:18 pm

نازي خانم ادم وقتي تو دانشگاش پارتي داره هيچ وقت خودش نميره پول بريزه به حساب :lol:
هميشه همه جا بايد بعضي ها بازي خراب كن و نا هنجار باشنو پس اقا رامين من فكر نكنم قبول بشم. وايييييييييييييييييييي :cry:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » چهارشنبه 19 دی 1386, 10:32 pm

راستی نازی خانوم چقدر پول بهم میدید :lol: :wink:[/quote]

شیرینی خوبی می دم البته به همه ولی برای شما مخصوص حسابی :lol:

دوستای خوبم " اعتماد به نفس دو سوم موفقیت است" اعتماد به نفس داشته باشین و مطمئن باشین نتیجه می گیرین با اعتماد به نفس تا اعلام نتیجه روزی چند بار بگین قبولین :P

نا پلئو ن می گه: بدترین و زشت ترین الفاظ عبارتند از: نمی توانم، نمی دانم، نمیشود

با یه دنیا دعا برای همتون که میدونم خیلی تاثیر داره.دوستون دارم.نازیلا :oops:

hosein
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط hosein » چهارشنبه 19 دی 1386, 11:35 pm

انرژی مثبت، قبولی تو دانشگاه با افکار مثبت، صد در صد تضمینی، بدو حراجش کردم، مجانیه مجانیه.
واقعا" خوشحالم خانم نازی این تاپیک رو ایجاد کردند، میدونم خیلی کمک میکنه به بچه ها تا از این استرس اعلام نتایج دور بشن.
من کرج زدم و 100 درصد، نه ببخشید صد و بیست درصد، اصلا" Unlimited درصد قبولم :D ، پس منتظرم تا روز ثبت نام اونایی که کرج زدن رو ببینم (رشته کامپیوتر). هیچ وقت هم این فکر رو به سرتون راه ندید که من قبول نمیشم. شاعر میگه:
چون تو میکنی اختر خویش را بد -- مدار از فلک چشم نیک اختری را
پس این آخری ها هی بگید قبول میشم تا قبول شید. صداتون و رو ضبط کنید و با Mp3 Player همش گوش کنید، حتی موقع خواب. :lol:

به امید خدا همتون قبولید

مطمئن باشید

emad_23
کاربر ساده
کاربر ساده

سلام

پست توسط emad_23 » پنج‌شنبه 20 دی 1386, 1:41 am

راستش به نظر من جریان این انرژی مثبت یه بازی مسخره بیشتر نیست. ما چیزی به نام انرژی مثبت نداریم ولی فکر خوب و واقعی و مثبت داریم که می تونه تقریبا 5 درصد روی کار ما تاثیر بزاره. بقیش می شه تلاش خودمون. بعدم حالا که امتحان و دادین یاد این حرفا و فکر افتادین.
هر کاری که قرار بوده بشه شده منم امیدوارم واقعا بچه ها همشون قبول بشن مخصوصا اونایی که واقعا تلاش کردن و استحقاقشو دارن.

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

Re: سلام

پست توسط nazi111 » پنج‌شنبه 20 دی 1386, 12:04 pm

emad_23 نوشته شده:راستش به نظر من جریان این انرژی مثبت یه بازی مسخره بیشتر نیست. ما چیزی به نام انرژی مثبت نداریم ولی فکر خوب و واقعی و مثبت داریم که می تونه تقریبا 5 درصد روی کار ما تاثیر بزاره. بقیش می شه تلاش خودمون. بعدم حالا که امتحان و دادین یاد این حرفا و فکر افتادین.
هر کاری که قرار بوده بشه شده منم امیدوارم واقعا بچه ها همشون قبول بشن مخصوصا اونایی که واقعا تلاش کردن و استحقاقشو دارن.

با سلام

آقا عماد گل، دوست خوبم خیلی کار خوبی کردی که شما هم نظرتونو اعلام کردین اینجوری منو تشویق کردین که ادامه بدم.امروز صبح که پیام شما رو خوندم فهمیدم که واقعا می شه انرژی مثبت،فکر مثبت یا هر چی که شما اسمشو بذارین رو انتقال داد.چون حسابی از پیام شما موج منفی رو دریافت کردم.

گلم تو این دنیا عواملی است ماورا که نه من و نه شما بودن یا نبودنش نمی تونیم تایید یا نفی کنیم.

مثلا من خودم به دعا اعتقاد راسخ دارم و تاثیرش را هم گرفتم.

تازه اگه هم وجود داشته باشه چی؟! اون موقع ما بردیم که مرتب موج مثبت فرستادیم. معلومه که موفقیت با اونایی که تلاش بیشتری کردن اما شاید امسال ظرفیت ها اصلا با سال های قبل قابل مقایسه نباشه البته اینا همه حدس و گمانه ولی ممکنهو

اینم بدون که برای افکار هر کس با ید احترام قائل شد.در ضمن موفقیت نصیب افراد خواب آلود نمیشه.

یه عالمه موج مثبت تقدیم به همتون.به امید قبولی.دوستون دارم.نازیلا :D :wink:

emad_23
کاربر ساده
کاربر ساده

سلام

پست توسط emad_23 » پنج‌شنبه 20 دی 1386, 12:46 pm

نبا عرض ادب نسبت به نازی خانوم.
اول اینکه من سعی نکردم به کسی یا عقیده ای بی احترامی کنم من فقط از یه واقعیت علمی صحبت کردم. انرژی یعنی توانایی انجام کار حالا شما چطور می تونی بدونه اینکه حتی بدونی این انرژی چطوریه باهاش کاری بکنی بعدم ما یه موجود ضعیفیم هنوز به جز یه سری جریانات مغناطیسی ضعیف در بدنمون هیچ انرژی خاصی رو حداقل کسی نتونسته تا حالا پیدا یا کشف بکنه ما زمانی می تونیم به یه موضوع استناد کنیم که قابل اثبات باشه.

اینطوری که شما می گی خب احتمالای زیادی وجود داره واسه وجود بعضی چیزا . ولی وقتی ما نمی دونیم چیه یا اصلا وجود داره یا نه و خاصیتش رو هم نمی تونیم دقیقا بفهمیم این به نظرت یکم ابلهانه و ساده انگارانه نیست که ما بخوایم به یه حدس یا فرضیه استناد کنیم.

ولی فکر مثبت وجود داره که اونم همیشه نمی تونه واقعی باشه و کمک کنه اون فکری کارسازه و می تونه کمک کنه که واقعی باشه.

با آرزوی موفغقیت واسه خودت و بقیه بچه های فروم. :D :wink:

آواتار کاربر
aseman_tarik00
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط aseman_tarik00 » پنج‌شنبه 20 دی 1386, 12:50 pm

سلام

حالا كه انرژي تو انرژي هست منم انرژي ميدم :P

همتون قبوليـــــــــــــــــــــــــــــــــــد پس بريد تفريح و بي خيال درس
:twisted:
--------------------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها زياد فكر كنكور رو نكنيد :lol:
راستش من وقتي براي كارداني ميخوندم يكي از دوستام گفت اگه زياد بهش فكر كني خودش باعث يك جور ترس ميشه كه تا سر جلسه كنكور باهات مياد و همون ترس منجر ميشه كه نتوني خوب جواب بدي :shock:

پس بهتره فكر كني به كنكور اما به اندازه مناسب
مثلا به همين اندازه كه بدوني چه تاريخي كنكور داري و بايد اماده بشي بسه

پس فقط بگو من قبولم و بس :idea:

يا علي
يكي مي گفت : براي مردن ، نياز به تشريفات آنچناني نيست

كافي است فقط نفس نکشید

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

Re: سلام

پست توسط nazi111 » پنج‌شنبه 20 دی 1386, 1:21 pm

emad_23 نوشته شده:نبا عرض ادب نسبت به نازی خانوم.
اول اینکه من سعی نکردم به کسی یا عقیده ای بی احترامی کنم من فقط از یه واقعیت علمی صحبت کردم. انرژی یعنی توانایی انجام کار حالا شما چطور می تونی بدونه اینکه حتی بدونی این انرژی چطوریه باهاش کاری بکنی بعدم ما یه موجود ضعیفیم هنوز به جز یه سری جریانات مغناطیسی ضعیف در بدنمون هیچ انرژی خاصی رو حداقل کسی نتونسته تا حالا پیدا یا کشف بکنه ما زمانی می تونیم به یه موضوع استناد کنیم که قابل اثبات باشه.

اینطوری که شما می گی خب احتمالای زیادی وجود داره واسه وجود بعضی چیزا . ولی وقتی ما نمی دونیم چیه یا اصلا وجود داره یا نه و خاصیتش رو هم نمی تونیم دقیقا بفهمیم این به نظرت یکم ابلهانه و ساده انگارانه نیست که ما بخوایم به یه حدس یا فرضیه استناد کنیم.

ولی فکر مثبت وجود داره که اونم همیشه نمی تونه واقعی باشه و کمک کنه اون فکری کارسازه و می تونه کمک کنه که واقعی باشه.

با آرزوی موفغقیت واسه خودت و بقیه بچه های فروم. :D :wink:
آقا عماد گل بازم سلام

با این صحبت های شما پس میشه نتیجه گرفت هر چی که با علم اثبات نشه پس وجود نداره.

پس وجود خدا چطور؟!!!1 چون نیست و نمی بینیم و علم نمی تونه اثباتش کنه نیست
من به وجود خدا ایمان دارم به خیلی چیز ها که شاید شما نداشته باشین.
البته بعید می دونم شما هم قبول نداشته باشی ،این بحث ها سالیان سال ادامه داره.شما هم به همون فکر واقعی خودت و توکل به خدا تکیه کن که خودش کلی انرژی مثبته :wink:
خب از نظر من اعتماد به نفس،دعا،معجزه،تلاش،صبر،پشتکار و...همش و همش موج مثبته که از خودمون به خودمون ساطر می شه. که از نظر شما 5% تاثیر داره اما از نظر من 100% تاثیر داره.

این چند روز هم فقط و فقط به قبولی فکر کنید، :wink: منم همچنان قبولمممممممم :lol:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

قبولیددددد

پست توسط nazi111 » پنج‌شنبه 20 دی 1386, 1:30 pm

با داشتن اراده قوی مالک همه چیز هستید

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 20 دی 1386, 3:42 pm

با سلام
خیلی خوبه که این تاپیک ایجاد شده واسه روحیه دادن خوبه
فقط یه چیز یادتون رفته اونم باطری شارژ کنه چون اینجا یا قطب مثبت هست یا قطب منفی
برای شارژ کردن باطری دوستان خوبه :lol: :wink:
البته این باطری شارژ کن فقط قسمت مثبت شارژ می کنه برای خرید این باطری شارژ کن به سایت ebay مراجعه کنید
چطور بود اینم روحیه و انرژِی از نوع مثبت

واقعا حالا از شوخی گذشته عماد جان منم مثل نازی خانوم به این چیزها اعتقاد دارم
خب از نظر من اعتماد به نفس،دعا،معجزه،تلاش،صبر،پشتکار و...همش و همش موج مثبته که از خودمون به خودمون ساطر می شه
عماد جان یه فیلم جالب درباره این موضوع هستش که ایران هم داده یه بار به این فیلم نگاه کن خیلی تاثیر داره
اسم فیلم هم هستش راز یا secretالبته جسارت نشه به شما دوست عزیز

قفل شده