نتیجه نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1388

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

Re: نتیجه نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1388

پست توسط عسل » پنج‌شنبه 16 مهر 1388, 6:10 pm

nimam نوشته شده:
عسل نوشته شده:دوستان از کجا لینک کارنامه نهایی رو پیدا کردین؟
من که سایت سنجش رو زیر و رو کردم خبری نبود
khk: nar:
http://www3.sanjesh.org/karnameknp/88nahayi/index.php
ممنون دوست عزیز

اینم کارنامه من رتبه م 431 بوده

تصویر

کد 8273 دانشگاه سجاد
کد 8264 دانشگاه خیام
کد 8262 دانشگاه خاوران
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

mil-i300
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط mil-i300 » جمعه 17 مهر 1388, 12:13 am

من نمیدونم چرا تو کارنامه نهایی من.. منی که با رتبه 5617 خاوران قبول شدم رو زده رتبه داوطلب 51 .. آخرین فرد قبولی 88 ..!!! به نظره شما یعنی چی..!؟؟! amuz:

mehran00
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mehran00 » جمعه 17 مهر 1388, 2:22 am

سلام.از روی کارنامه نهایی چطور می شه فهمید که رتبه کشوری آخرین فرد قبول در سهمیه آزاد چند بوده؟
مثلا" اگر رتبه کشوری یک نفر شده باشه 5500 ولی تو کارنامه نهایی رتبه فرد در انتخاب اول را بزنه 700 و همچنین رتبه آخرین فرد قبول در انتخاب اول را بزنه 1000 رتبه کشوری اون آخرین فرد قبول را باید چه طوری بدست آورد؟

nimam
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nimam » جمعه 17 مهر 1388, 6:13 am

-
آخرین ویرایش توسط nimam در یک‌شنبه 7 آبان 1391, 4:55 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
-

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط عسل » جمعه 17 مهر 1388, 11:42 am

کنکور کارشناسی 88 معدل کاردانی تاثیر داشته؟
چه جالب من نمی دونستم با این حال واسه من که بد نشد yes:
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

مرمرمر

پست توسط مرمرمر » دوشنبه 20 مهر 1388, 7:59 pm

م.ز:
سلام منم دانشگاه بیرجند قبول شدم این خبر قائن رو تازه دیشب توسایت خوندم
من یه راه حلی دارم البته نمی خوام زیاد وارد سیاست بشم ولی من یه چند وقتیه موقتا توی فرمانداری شهر خودم مشغول به کارم اونجا نامه هایی که مردم قبلا به ریاست جمهری دادن و ریاست جمهری اونا رو پیگیری کرده و جوابشون داده رو میارن یعنی جواب نامه هاشونو میفرسته به فرمانداری تا اونا اقادامات لازم رو انجام بدن اینا رو گفتم تا مطمئن بشین این نامه ها پیگیری میشه حالا مام باید همین کار بکنیم یعنی همه30 نفر به ریاست جمهوری نامه میدیم ومشکل واسشون توضیح میدیم و حتما باید بگیم که تو دفترچه 2 چنین چیزی گفته نشده یعنی هر نفر یه نامه و باید دقیقا عین واقعیت ذکر بشه و از آقای احمدی نژاد بخواییم به خاطر این که این جریان آموزشکده قاین تو دفترچه نیومده این دانشگاه حق نداره چنین کاریو با ما بکنه!!!! باور کنید اگه این کار رو بکنیم حتما نامه های ما پیگیری میشه مخصوصا اگه بقیه بچه های رشته های دیگه رو با خودمون همراه کنیم که دیگه خیلی توپ میشه در ضمن تو نامه حتما قید کنیم که از نتیجه مارو با خبر کنه ؟؟؟؟از دیشب تا حالا خیلی رو این موضوع فکر کردم یا باید این خفلت رو قبول کنیم بریم آموزشکده یا این نامه ها رو بنویسیم و حقمون بگیریم اون وقت واسه اون آقایی که گفته تا حالا کسی شکایت نکرده حال گیری بزرگی میشه و مجبور میشه به شکایت مایی که پشتیبانمون احمدی نژاد رسیدگی کنه
این شماره منه اگه این راه قبول دارین زنگ بزنین هماهنگی کنیم:
09351965370

آواتار کاربر
arshiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arshiya » دوشنبه 27 مهر 1388, 2:18 pm

با سلام
من با رتبه 5732 شهرک صنعتی البرز قزوین قبول شدم ولی نرفتم ثبت نام کنم . ایا می توانم امید داشته باشم تو تکمیل ظرفیت بهتر از انجا قبول بشم؟

pinokio

پست توسط pinokio » دوشنبه 4 آبان 1388, 12:01 am

سلام من با رتبه 6700 غیر انتفاعی کارون اهواز قبول شدم. به همه اونایی که قبول شدن از ته دل تبریک میگم. دست بروبچه های سایت هم درد نکنه... shd: shttp://forum.karshenasi.com/posting.php?mode=reply&f=2&t=7161&sid=ba15bf8cfdb361816442db76978829bc#hd:

skygirl_792

پست توسط skygirl_792 » دوشنبه 4 آبان 1388, 4:29 pm

سلام قربان همه بچه هاي زير 100 .من رتبه ام 66 شده .نامردا امسال تهران رو حذف كردند از شانس من. به اين خاطر من سبزوار قبول شدم.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 5 آبان 1388, 10:29 am

skygirl_792 نوشته شده:سلام قربان همه بچه هاي زير 100 .من رتبه ام 66 شده .نامردا امسال تهران رو حذف كردند از شانس من. به اين خاطر من سبزوار قبول شدم.
تهران کلا حذف شد یا ترازش تغییر پیدا کرد؟؟

چون من شنیدم هیچ شهر یا رشته ای حذف نمیشه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
mostafa_mfi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گلستان ---> سبزوار

پست توسط mostafa_mfi » سه‌شنبه 5 آبان 1388, 7:31 pm

farshidshd نوشته شده:
skygirl_792 نوشته شده:سلام قربان همه بچه هاي زير 100 .من رتبه ام 66 شده .نامردا امسال تهران رو حذف كردند از شانس من. به اين خاطر من سبزوار قبول شدم.
تهران کلا حذف شد یا ترازش تغییر پیدا کرد؟؟

چون من شنیدم هیچ شهر یا رشته ای حذف نمیشه
دوست عزیز

تهران امسال هیج پذیرشی در دروره روزانه نداشت و همه پذیرش های مربوط به روزانه به صورت شبانه جذب شد
آن چیز که در جستن آنی ، آنی

آواتار کاربر
dvb_hamed
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط dvb_hamed » جمعه 29 آبان 1388, 5:18 pm

تكميل ظرفيت نداشت امسال؟؟؟

آواتار کاربر
KeReMo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: فعلاً بیرجند

پست توسط KeReMo » چهارشنبه 4 آذر 1388, 4:39 pm

مرمرمر نوشته شده:م.ز:
سلام منم دانشگاه بیرجند قبول شدم این خبر قائن رو تازه دیشب توسایت خوندم
من یه راه حلی دارم البته نمی خوام زیاد وارد سیاست بشم ولی من یه چند وقتیه موقتا توی فرمانداری شهر خودم مشغول به کارم اونجا نامه هایی که مردم قبلا به ریاست جمهری دادن و ریاست جمهری اونا رو پیگیری کرده و جوابشون داده رو میارن یعنی جواب نامه هاشونو میفرسته به فرمانداری تا اونا اقادامات لازم رو انجام بدن اینا رو گفتم تا مطمئن بشین این نامه ها پیگیری میشه حالا مام باید همین کار بکنیم یعنی همه30 نفر به ریاست جمهوری نامه میدیم ومشکل واسشون توضیح میدیم و حتما باید بگیم که تو دفترچه 2 چنین چیزی گفته نشده یعنی هر نفر یه نامه و باید دقیقا عین واقعیت ذکر بشه و از آقای احمدی نژاد بخواییم به خاطر این که این جریان آموزشکده قاین تو دفترچه نیومده این دانشگاه حق نداره چنین کاریو با ما بکنه!!!! باور کنید اگه این کار رو بکنیم حتما نامه های ما پیگیری میشه مخصوصا اگه بقیه بچه های رشته های دیگه رو با خودمون همراه کنیم که دیگه خیلی توپ میشه در ضمن تو نامه حتما قید کنیم که از نتیجه مارو با خبر کنه ؟؟؟؟از دیشب تا حالا خیلی رو این موضوع فکر کردم یا باید این خفلت رو قبول کنیم بریم آموزشکده یا این نامه ها رو بنویسیم و حقمون بگیریم اون وقت واسه اون آقایی که گفته تا حالا کسی شکایت نکرده حال گیری بزرگی میشه و مجبور میشه به شکایت مایی که پشتیبانمون احمدی نژاد رسیدگی کنه
این شماره منه اگه این راه قبول دارین زنگ بزنین هماهنگی کنیم:
09351965370
کنکاشی دیگر در مورد آینده تحصیلی بچه های کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر دانشگاه بیرجند
امروز 4/09/1388 متوجه شدیم که:
چند تا دلیل پیدا کردم واسه این که بگم آموزشکده فنی قائن اونقدرها که شایعه کردن، بد نیست بلکه برعکس!
امروز با یکی از کسانی که 2 سال کاردانی رو اونجا بوده، قرار گذاشتم و در مورد اونجا سئوال کردم. نتیجه:
مقایسه اجمالی بین دانشکده مهندسی دانشگاه بیرجند و آموزشکده فنی قائن:

اساتید ، سطح تسلط به مباحث تئوری و عملی:
اساتید دانشکده مهندسی بیرجند (میانگین سطح تسلط در مبحث تئوری =10 درصد) اساتید یا لیسانسن یا فوق لیسانس
اساتید آموزشکده قائن ( تموم اساتید دانشگاه بیرجند انگشت کوچیکه استاد بنایی نمی شن) اساتید یا فوق لیسانسن یا دکترا

خوابگاه ، اسکان، رفاه:
دانشگاه بیرجند ( خوابگاه میانگین هر اتاق 7 نفر ، یعنی اتاق 10 نفری هم هست ، کفتری)
آموزشکده قائن ( خوابگاه میانگین هر اتاق 3 نفر ، سوئیت کامل، آزادی کامل)

آب و هوا :
بیرجند یه کم بهتر از قائن است. زمستونای قائن یه کم سردتره.

سطح قبولی:
دانشگاه بیرجند ( امسال فقط 6 نفر ارشد کامپیوتر قبول شدن)
آموزشکده قائن ( متوسط قبولی: 90 درصد دانشجویان )

سطح علمی :
دانشگاه بیرجند ( هرچی کاردانی خوندی ، اینجا مقدمه ای بر آنها خواهی خواند)
آموزشکده قائن ( با همت استاد بنایی هرچی تدریس میشه کاردبردی و به روز است اصلاً قابل قیاس نیست)

و...
خبر تازه اینکه : مهر ماه 88 آموزشکده قائن بوسیله ساخت و ارتقاء ساختمان جدید و پذیرش کارشناسی به دانشکده تبدیل شد.
ساختمون جدیدی که تو قائن به عنوان دانشکده مهندسی ساختن ، از ساختمان جدید مهندسی پردیس دانشگاه بیرجند خیلی سر تره.
یعنی حالا دانشگاه بیرجند جای 5 دانشکده تحت کنترل ، 6 تا دانشکده داره. مدرکش هم مال وزارت علومه.
از بیرجند تا قائن یه ساعت راهه .
از نظر جمعیت بیرجند به خاطر مرکزیت استان قائن سر تره.
و نتیجه این که تصمیم دانشگاه بیرجند برای انتقال دانشجویان ناپیوسته کامپیوتر ، تصمیم عاقلانه ای بوده، ولی امکان داره استاد کافی نتونن تامین کنن و این موضوع یکی دو ترم عقب بیفته.

لپ کلوم اینکه آموزشکده قائن فقط از نظر سطح علمی و وضعیت اسکان خوبه ولی به هیچ وجه ممکن امکانات بیرجند را ندارد. قائن شهر کم جمعیتی ست ولی بیرجند به خاطر وجود مرکز آموزشی 04 و دانشگاه های بزرگ آزاد ، دولتی ، پیام نور و آموزشکده های مختلف ، شهر پر از دانشجوست.
خطاب به مسئولین: اگه سطح علمی آموزشکده قائن بالاست اونو بیارین متمرکز کنین تو دانشگاه بیرجند که به خاطر مرکزیت استان بالاترین امکانات رو داره . نه اینکه بچه های زبون بسته که دستشون به هیچ جایی بند نیست رو بفرستین یه شبه شهری بنام قائن .
( جالبه تو قائن ساعت 7 عصر خاموشی برقراره: یعنی ساعت 7 شهر میشه شهر ارواح) جمعیت خود قائن 50 هزار نفر به زور جمعیت بیرجند 194 هزار نفر ( البته با کمک دانشجویان عزیزز) )
به هر حال هرکس هرکاری میتونه بکنه، البته واسه خودش و واسه دیگران. ( نامه نگاری به دفتر ریاست جمهوری از طریق سایت ایشون میتونه گزینه مناسبی باشه

یا حق
همه چیز را همگان دانند.

قفل شده