نتایج آزمون علمی کاربردی 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
Ehsas

Re: نتایج آزمون علمی کاربردی 87

پست توسط Ehsas » جمعه 25 بهمن 1387, 2:07 pm

سلام منم اولویت اولم مدیریت صنعتی مشهد قبول شدم

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » جمعه 25 بهمن 1387, 2:14 pm

Aviator نوشته شده:من شیرازی هستم و می خواستم که شیراز قبول بشم و تنها شیراز رو هم انتخاب کرده بودم . اما قبول نشدم . باید بگم که حق من یکی که ضایع شد چون که تخصصی ها رو خوب زدم و عمومی ها رو هم ادبیات رو خوب زدم و معرف هم که با اون سئوالهای قرآنیش برام خیلی سخت بود و زبان رو هم که خودتون می دونید چطور بود . اما من مطمئن بودم که اگر تقلب نمی کردن خیلی شانس قبولیم بالا بود . تویه کلاسی که من بودم مدام پچ پچ کردنها اذیتم می کرد اما زمانی که با خوشحالی رفتم برگه رو بدم چشمم افتاد به یک کلاسی که کل کلاس دور هم جمع شده بودند و مشورت می کردند یعد به این فکر کردم که تازه این یکی از اتاقهای این مکان هست و یکی از بسیار اتاق موجود در شهر با این وضعیت و یکی از اتاقهای این استان است . اون موقع بود که کلی ناامید شدم . در زمانی که داشتم کنکور می دادم چشم افتاد به برگه جلویی که حسابی سئوالهای معرف رو زده بود چون طرف رو می شناختم مطمئن بودم که درست زده اما هر کاری کردم راضی نشدم که از روی دستش بزنم . واقعا نمی دونم چی باید بگم که تویه این مملکت با سرنوشت ما اونم تویه حساس ترین دوره زندگی اینقدر راحت بازی می شه . الانم دلم رو خوش کردم به تکمیل ظرفیت که با توجه به حجم تقاضا برای شیراز فکر نکنم که تکمیل ظرفیت برای جهاد دانشگاهی شیراز داشته باشیم . شما چی فکر می کنید ؟
مشابه اين اتفاق رو چند سال پيش خودم ديدم تو دانشگاه ما تمام بچه هايي كه با سهميه بسيج قبول شده بودن همگي كارداني رو 7 ترمه تموم كردن البته فكر ميكنم الان همه مدرك معادل گرفته باشن چون واقعا بچه هاي تنبلي بودن. مطمئن باش بار كج به منزل نميرسه شما اين قضيه رو به نفع خودت بدون و به ضرر اونا.
چون يه سري از بچه ها براي ازاد ثبت نام كردن حتما تكميل ظرفيت داريم نا اميد نباشيد

a_jf
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط a_jf » جمعه 25 بهمن 1387, 3:58 pm

با سلام دوباره از مدیران سایت یا دوستانی که اطلاع دارن میخوام که
در مورد دانشکده علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران 2 اگه اطلاعاتی دارن بزارن
در مورد سطح علمی یا هر مزیتی که داره یا نداره
اگه برام بزارید ممنون میشم
با تشکر

موفقیت از آن توست کافیست بخواهی ktb:

کتاب فروش
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب فروش » جمعه 25 بهمن 1387, 5:17 pm

سلام
من یه سوال داشتم
وقتی نتیجه آزاد اومد کلیا اینجا قبول بودن اما برای علمی کاربردی هیچ خبری نیست حتی برایه تهران فقط یه نفر قبول شده ger: پس این حدوده 300 نفری که تهران میگرفت کجان ؟!!!!!!!!!!!

رویال

پست توسط رویال » جمعه 25 بهمن 1387, 5:25 pm

سلام بچه ها من انتخاب اول مجتمع آموزشی و پژوهشی خوزستان آموزشکده آب و برق خوزستان اهواز قبول شدم به امید پیروزی برای تک تک شما

آواتار کاربر
Sentiment
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اراک

پست توسط Sentiment » جمعه 25 بهمن 1387, 6:33 pm

سلاااااام...
یو هوووووو
جهاد دانشگاهی اراک قبول شدم.. rgs
اینو دیگه میرمممم

خدایا شکرت. ssb:
بهارهای شگفتی در راهند، فردا گلی میشکفد که بادها را پرپر خواهد کرد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 25 بهمن 1387, 6:41 pm

به همتون تبریک میگم
پس بقیه دوستان کجان؟؟

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

javaaad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javaaad » جمعه 25 بهمن 1387, 6:56 pm

سلام بچه ها.....

منم مثل ehsas مدیریت صنعتی مشهد قبول شدم خودم هم مشهدیم...اما دانشگاه آزاد نیشابور ثبت نام کردم و انتخاب واحدمون فرداست....حالا باید از اونجا انصراف بدم؟؟؟؟؟؟...بهنظر شما کدوم بهتره....سر دوراهی گیر کردم یکی کمکم کنه ger:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 25 بهمن 1387, 7:01 pm

javaaad نوشته شده:سلام بچه ها.....

منم مثل ehsas مدیریت صنعتی مشهد قبول شدم خودم هم مشهدیم...اما دانشگاه آزاد نیشابور ثبت نام کردم و انتخاب واحدمون فرداست....حالا باید از اونجا انصراف بدم؟؟؟؟؟؟...بهنظر شما کدوم بهتره....سر دوراهی گیر کردم یکی کمکم کنه ger:
به نظرم همون آزاد بری خیلی بهتره البته اگه از نظر مالی مهم نیست واست

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » جمعه 25 بهمن 1387, 7:18 pm

رویال نوشته شده:سلام بچه ها من انتخاب اول مجتمع آموزشی و پژوهشی خوزستان آموزشکده آب و برق خوزستان اهواز قبول شدم به امید پیروزی برای تک تک شما
تبریک میگم
من هم اونجا قبول شدم. بالاخره یه همکلاسی پیدا شد :mrgreen:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » جمعه 25 بهمن 1387, 7:19 pm

کتاب فروش نوشته شده:سلام
من یه سوال داشتم
وقتی نتیجه آزاد اومد کلیا اینجا قبول بودن اما برای علمی کاربردی هیچ خبری نیست حتی برایه تهران فقط یه نفر قبول شده ger: پس این حدوده 300 نفری که تهران میگرفت کجان ؟!!!!!!!!!!!
دوست عزیز مگه قراره هر کسی که علمی کاربردی قبول شده بیاد و اینجا اعلام کنه :mrgreen: !!!
البته علمی کاربردی پذیرش خیلی خیلی کمتری نسبت به دانشگاه آزاد داره پس اگر نسبت بگیریم تقریبا به یه نتیجه عادلانه میرسیم و اینکه در دانشگاه علمی کاربردی هیچی معلوم نیست و نمیدونیم که آیا حتما اون ظرفیت هایی که اعلام کردند رو واقعا پذیرش کردند یا نه؟ چون اصلا هیچیش مشخص نیست و فقط میزنن کجا قبول شدی یا که میزنن مردود.
و داوطلبان علمی کاربردی دو حالت بیشتر ندارند یا باید خوشحال بشن(که انشالله همگی خوشحال میشن) یا باید ناراحت بشن و به این دنیای بی رحم بد بیراه بگن(که امیدوارم هیچ کس اینطوری نشه) و دیگه هیچ کاری از دست ما برنمیاد.
ولی در کل واقعا علمی کاربردی از نظر مالی خیلی بصرفه تر از دانشگاه آزاد هستش و هزینه حدود 3 ترم علمی کاربردی برابر هزینه یک ترم دانشگاه آزاد هستش.
کلا علمی کاربردی از نظر هزینه تقریبا برابر شبانه دولتی هستش.حالا یه خورده بالا پایین

sokoote mordab67
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sokoote mordab67 » جمعه 25 بهمن 1387, 8:33 pm

سلام
در صفحه های 60 تا 88 دفترچه علمی کاربردی ناپیوسته علمی کاربردی در جلوی بعضی دانشگاه نوشته در صورت که پذیرفتگان هر رشته بنیه علمی لازم جهت اخذ و گذارندن برخی از واحدهای درسی مصوب را نداشته باشد این قبیل افراد می بایست به تشخیص مرکز اموزش مجری برخی از دروس را به صورت جبرانی با پرداخت شهریه گذرانده و انگاه نسبت به انتخاب واحدهای درسی مصوب اقدام نمایند.

من این توضیحات را دقیق متوجه نمیشم یعنی چه هم درس های تخصصی و هم عمومی نمره چند باشد تا قبول کنند یک راهنمایی کنید؟

یک سوال دیگه تعداد واحد های که باید بگذرانیم چند واحد است؟
ممنون

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط سکوت سحر » جمعه 25 بهمن 1387, 9:41 pm

مثل اینکه همه قبول شدن جز من
بد جور دلم گرفت
خوبه ازاد قبول شدم وگرنه می مردم
هرچند شهرستان
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » جمعه 25 بهمن 1387, 11:17 pm

sokoote mordab67 نوشته شده:سلام
در صفحه های 60 تا 88 دفترچه علمی کاربردی ناپیوسته علمی کاربردی در جلوی بعضی دانشگاه نوشته در صورت که پذیرفتگان هر رشته بنیه علمی لازم جهت اخذ و گذارندن برخی از واحدهای درسی مصوب را نداشته باشد این قبیل افراد می بایست به تشخیص مرکز اموزش مجری برخی از دروس را به صورت جبرانی با پرداخت شهریه گذرانده و انگاه نسبت به انتخاب واحدهای درسی مصوب اقدام نمایند.

من این توضیحات را دقیق متوجه نمیشم یعنی چه هم درس های تخصصی و هم عمومی نمره چند باشد تا قبول کنند یک راهنمایی کنید؟

یک سوال دیگه تعداد واحد های که باید بگذرانیم چند واحد است؟
ممنون
یعنی اینکه ممکنه بهتون تعدادی واحد اضافه بدن مثل ریاضی و فیزیک و زبان پیش دانشگاهی که در دوره کاردانی داشتیم . ممکن هم هست ندند !!!
تعداد واحد ها تو دانشگاه آزاد 96 تا بوده ! اینجا رو فکر می کنم نزدیک ئه 80 تا باشه ! چون تو دانشگاه آزاد کلا چند تا از واحد ها تکراری هستش . :wink:

ولی شما رو همون 80 تا حساب کن . bil:

سکوت سحر نوشته شده:مثل اینکه همه قبول شدن جز من
بد جور دلم گرفت
خوبه ازاد قبول شدم وگرنه می مردم
هرچند شهرستان
دانشگاه آزاد که خوبه که ! اگر من به جای سبزوار مشهد قبول شده بودم میرفتم آزاد چونکه همه دوستام هم اونجا بودن . :mrgreen:
ولی اینجا هم خوبه ، خدا رو شکر :mrgreen:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 25 بهمن 1387, 11:38 pm

با سلام
خيلي خوشحال شدم از صميم قلب ميگم تمام كساني كه قبول شدن منو خوشحال كردن و باعث افتخار براي سايت كارشناسي هستش
و تمام كساني كه قبول نشدن خدا بزرگه حتما حكمتي در اين كار هستش ممكنه تو دانشگاه هاي بهتر قبول بشين الان هم پيام نور رو پيش رو دارين و هم سراسري اون كساني كه قبول نشدن اصلا نگران نباشن من و ساير دوستان در خدمت هستيم هر كمكي از دستمون بياد مي كنيم yes:
واقعا خوشحال شدم به همه دوستان تبريگ ميگم مخصوصا يه تبريك ويژه به milo خانوم (خانوم مهندس پس چي شد شيريني ما ddn: )و mojtabapc و hadivosoghi
اون كساني كه قبول شدن انجمن ول نكنن ما منتظرشون تو قسمت ارشد و كلا تو انجمن انشاالله با قبوليتون فعالتر ببينيم شما دوستان رو

با آرزوي موفقيت روزافزون شما دوستان عزيز
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

قفل شده