نتایج آزمون علمی کاربردی 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
hadi9623
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Esfahan

Re: نتایج آزمون علمی کاربردی 87

پست توسط hadi9623 » شنبه 26 بهمن 1387, 12:02 am

سلام....

کی نتایج را زدند که من دیر فهمیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من انتخاب اولم جهاد دانشگاهی اصفهان قبول شدم. bil: bil: bil:

اما دانشگاه آزاد نجف آباد ثبت نام کردم. khk: khk: khk:
از اونجا سوال کردم که اگر انصراف بدم پولم را بر می گردانند گفتند که اگر قبل از شروع کلاس ها انصراف بدی کامل بر می گردانند اما بعد از شروع کلاس ها 2/3 از پول را بر می گردانند.

حالا شنبه بعد از تحقیقات در مورد علمی کاربردی انتخابم را می کنم.
خداوندا !
شب است و ماه می رقصد، ستاره نقره می پاشد، نسیم پونه ها ز لبهای هوس انگیز زنبق بو سه می گیرد،
نه کس از قلب من چنگ می سازد ، نه کس بر قلب من سنگ می ساید...
ولی من تلخ می گویم .......

آواتار کاربر
hadi9623
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Esfahan

پست توسط hadi9623 » شنبه 26 بهمن 1387, 12:23 am

mojtabapc نوشته شده:راستی اینو یادم رفت بگم که برای دانشجویان پسر فقط یکبار معافیت تحصیلی صادر میشه و برخلاف دخترها که همیشه میتونن راحت تصمیم بگیرند ولی پسرها در صورت انصراف از یک دانشگاه معافیت تحصیلی آنها باطل میشود و اجازه شرکت در دانشگاه دیگر را ندارد و باید دفترچه آماده به خدمت رو سریعا ارسال کند.
این هم از مزایای دختر بودن هستش دیگه.حالا هی بگید پسرا شیرن مثل شمشیرن :mrgreen:

یعنی اگر آزاد انصراف بدم نمی تونم علمی ثبت نام کنم؟؟؟؟
خداوندا !
شب است و ماه می رقصد، ستاره نقره می پاشد، نسیم پونه ها ز لبهای هوس انگیز زنبق بو سه می گیرد،
نه کس از قلب من چنگ می سازد ، نه کس بر قلب من سنگ می ساید...
ولی من تلخ می گویم .......

رویال

پست توسط رویال » شنبه 26 بهمن 1387, 12:28 am

سلام بچه ها امیدوارم همه موفق باشید
من دانشگاه آزاد واحد ماهشهر قبول شدم و علمی کاربردی اهواز خودمم ساکن اهوازم به نظر شما کدوم بهتره آیا مدرک آزاد با علمی کاربردی فرق می کنه
راستی یه چیز دیگه من آزاد ثبت نام کردم اگه بخوام انصراف بدم پول شهریه ثابت رو پس میدن یا نه لطفا اگه می تونید منو راهنمایی کنید خصوصا از همکلاسی خوبم تو آب و برق

m.syadar

پست توسط m.syadar » شنبه 26 بهمن 1387, 12:47 am

سلام به همگی !
من جهاد دانشگاهی تهران قبول شدم.
به نظرتون چطور دانشگاهیه؟ :?:

در ضمن موفقیت همه رو تبریک می گم. bil:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » شنبه 26 بهمن 1387, 1:06 am

رویال نوشته شده:سلام بچه ها امیدوارم همه موفق باشید
من دانشگاه آزاد واحد ماهشهر قبول شدم و علمی کاربردی اهواز خودمم ساکن اهوازم به نظر شما کدوم بهتره آیا مدرک آزاد با علمی کاربردی فرق می کنه
راستی یه چیز دیگه من آزاد ثبت نام کردم اگه بخوام انصراف بدم پول شهریه ثابت رو پس میدن یا نه لطفا اگه می تونید منو راهنمایی کنید خصوصا از همکلاسی خوبم تو آب و برق
همکلاسی عزیز :mrgreen: والله اگر نظر منو میپرسی من میگم سعیتو کن حتما همین مجتمع آب و برق علمی کاربردی رو بری و به چند دلیل هم اینو میگم
اولم در سال 87 مجتمع آموزشی پژوهشی آب و برق موسسه برتر کشور معرفی شده و از امکانات آزمایشگاهی و اساتید مجرب خوبی برخورداره
دوما تو خود شهر اهواز هستش پیش بلوار گلستان و در قلب شهر که خیلی هم خوش مسیره و تقریبا شاه مسیر هستش و دقیقا کنار فلکه قطار شهری اهواز هستش و تمام مسیرها باید از اونجا رد بشه ودر کل برای رفت و آمد اصلا مشکلی ندارید در حالی که اگر بخوای بری دانشگاه آزاد باید بری یه شهر دیگه که هزارتا مکافات مخصوص خودش داره.
سوما از نظر شهریه خیلی خیلی مناسب تر از دانشگاه آزاد هستش
چهارما بچه هایی که خیلی خوب کنکور دادن اینجا قبول مین مثل من و شما :mrgreen: (البته خودم رو شوخی کردم ولی شما رو جدی گفتم)
پنجما دلت میاد یه همکلاسی به خوبی من رو از دست بدی :oops: :mrgreen:

و در مورد شهریه ای که برای دانشگاه آزاد دادی برو صحبت کن و ببین قبول میکنن که پس بدهند یا نه.بشون گیر بده

در هر صورت سعی کن یه چیز مناسب انتخاب کنی که خودت هم راحتتر باشی

atenaa_65

پست توسط atenaa_65 » شنبه 26 بهمن 1387, 1:39 am

با سلام به همه ی دوستان خوبم . و تبریک بابت قبولی در دانشگاه

منم قبول شدم و بالاخره از این دو دلی در اومدم go: go: go: go: go: go: go:
.آخه آزادم قبول شدم نمی دونستم چی کار کنم .

دانشگاه علمی کاربردی مهستان سبز شمال دیگه کی قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ dd:

atenaa_65

پست توسط atenaa_65 » شنبه 26 بهمن 1387, 2:03 am

راستی یادم رفت بگم 24 بهمن امسال برای من خیلی به یاد ماندنی شد به خاطر اینکه هم تولدم بود sanj: ssb: هم اینکه یهویی دوستم زنگ شد و گفت قبول شدم . واقعا خوشحال شدم آخه جواب تمام زحمت هامو گرفتم .

امیدوارم همه ی دوستاییام که زحمت کشیدن جواب گرفته باشن.
موفق باشد .
یا حق

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » شنبه 26 بهمن 1387, 2:31 am

hadi9623 نوشته شده:
mojtabapc نوشته شده:راستی اینو یادم رفت بگم که برای دانشجویان پسر فقط یکبار معافیت تحصیلی صادر میشه و برخلاف دخترها که همیشه میتونن راحت تصمیم بگیرند ولی پسرها در صورت انصراف از یک دانشگاه معافیت تحصیلی آنها باطل میشود و اجازه شرکت در دانشگاه دیگر را ندارد و باید دفترچه آماده به خدمت رو سریعا ارسال کند.
این هم از مزایای دختر بودن هستش دیگه.حالا هی بگید پسرا شیرن مثل شمشیرن :mrgreen:

یعنی اگر آزاد انصراف بدم نمی تونم علمی ثبت نام کنم؟؟؟؟
دوست عزیز شما اگر در یک دانشگاهی مثلا آزاد ثبت نام کنید و ترم شروع بشه و کلاسها تشکیل شوند و شما هم سر کلاسها حاضر شوید و بعد از مدتی بخواهید از اون دانشگاه انصراف بدی با انصرافت موافقت میشه ولی دیگه نمیتونید برای دانشگاه دیگه ای ثبت نام کنید و باید دفترچه آماده به خدمت رو بگیری و ارسال کنی.
ولی اگر آزاد ثبت نام کرده باشی و هنوز ترم شروع نشده باشه شما میتونی دانشگاهتون رو عوض کنی مثلا بیای علمی کاربردی که قبول شدی و حتما از آموزش هم پیگیری کنید که اسم شما برای نظام وظیفه نرفته باشه چون اگر اینکارو کرده باشند دیگه کار تمامه و باید قیدشو بزنی ولی معمولا دانشگاهها خیلی تنبل هستند و اینجور کارها در مرحله آخر انجام میشه ولی حتما سوال کن و مطمئن عمل کن که خدای نکرده فردا گرفتار نشی و با اطلاعات کامل در این زمینه جلو برو.
موفق باشی

hamed66

پست توسط hamed66 » شنبه 26 بهمن 1387, 8:00 am

سلام به همه دوستان عزیز . تبریک به همه ی عزیزانی که قبول شدن.انشاالله موفق باشن.

همچنین به کاربر عزیز آتنا (atenaa_65) همکلاسی محترم در مهستان سبز شمال تنکابن. :D :D

اولا که تبریک می گم روز تولدتون رو و بعد هم خوشحالم از اینکه همکلاسی مثل شما دارم .

من انتخاب سومم مهستان سبز شمال بود که الحمد الله قبول شدم .
دوستان عزیز من پارسال قبول شدم علمی کاربردی به خاطر خدمت که غیبت خورده بودم نزاشتن . امسال برگ سبز اومده و من 1/12 باید اعزام می شدم. الان اگه برم مشکلی نیست برای ثبت نام ؟ در ضمن پذیرش سپاه هستم.

در آخر هم به دوستانی که قبول نشدند باید بگم که انشاالله جای بهتری قبول شن در امتحان دولتی 88.

آواتار کاربر
afshinmu
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مهاباد
تماس:

پست توسط afshinmu » شنبه 26 بهمن 1387, 8:22 am

سلام دوستان .
به همه ياونايي كه قبول شدن تبريك ميگم .
اونايي كه قبول نشدند هم ان شا الله خودشونو براي سراسري آماده كنن .
من هم اولويت اولم اروميه قبول شدم .
اي كاش درصدها و رتبه هم را مي گذاشتند .
در آخر يه سوال :
آيا درصدها و رتبه ها بعدا مشخص ميشه ؟ اصلا كارنامه صادر ميشه يا تو دانشگاه مشخص ميشه يا اصلا مشخص نميشه ؟
موفق باشيد .
وب سایت آموزش برنامه نویسی _______>>>>> http://www.barnamenevisi.somee.com

sogand
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط sogand » شنبه 26 بهمن 1387, 9:10 am

سلام
منم قبول نشدم khk:
زياد ناراحت نيستم چون واقعاً تلاشي نكرده بودم و حق خودمم نمي دونستم اما دوستامم كه خونده بودند قبول نشدند اما فهميدم كه برام ادامه تحصيل چقدر مهمه yes:
پس اين سري با تلاش زياد مي‌خواهم پيام نور قبول شم
تا عمر ما با شد به دنيا ما رفيقيم ....
ترس از آن دارم بميرم حس كني ما نا رفيقيم

[

dayfemale
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط dayfemale » شنبه 26 بهمن 1387, 11:21 am

با سلام منم انتخاب اولم جهاددانشگاهی اهواز قبول شدم و خدا رو شکر می کنم چون فقط دو تا دانشگاهی که تو اهواز بودن رو انتخاب کردم و جای دیگه نمی تونستم برم راستی نرم افزار قبول شدم.
به آ رزوی موفقیت برای همه ی شما.
rgs rgs rgs shd: shd:

saman soltani

پست توسط saman soltani » شنبه 26 بهمن 1387, 12:18 pm

سلام دوستان
منم کد 2727 یعنی واحد هرند در اومدم ولی اصلا خوشحال نیستم چون همش فکر میکردم اهواز دیرمیام.
در خواست جابجایی هم دادم تو این تاپیک:

کد: انتخاب همه

http://forum.karshenasi.com/viewtopic.php?f=2&t=6008&sid=c4144f9c50d59550fc75043203837646
از رفتن که میرم با اینکه اصفهان دوره...ولی خوشبختانه خوابگاه داره.
دوستان کسی در مورد انتقالی و یا مهمان گرفتن چیزی میدونه ( داشنگاه علمی کاربردی ) ؟
البته پسر خاله خودم زمانی که کاردانی شو ممسنی شیراز در اومده بود با شرط معدل گذاشتن انتقالی بگیره اهواز ... البته اون کاردانی فنی روزانه بود ...

به دوستانی هم که در اومدن تبریک میگم. مخصوصا اونایی که اهواز در اومدن چه جهاد دانشگاهی چه آب و برق.

موفق باشید...!

khazan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khazan » شنبه 26 بهمن 1387, 1:03 pm

سلام بچه هاااااااااا
من آزاد بهبهان قبول شدم ثبت نام کردم فقط 50 تومنو دادم امروز رفتم انتخاب واحد که فهمیدم کرمان قبول شدم علمی کاربردی و پولی رو واریز نکردم. نمیدونم برم یا نه
از نظر واحد دانشگاه آزاد که 70 واحد داده. اونجا هم من سوال کردم همینطوره . غقط میمونه خوابگاه چه کنیم؟
کسی هست کرمان قبول شده باشه؟

a_dinii

پست توسط a_dinii » شنبه 26 بهمن 1387, 1:39 pm

سلام و تبریک به همه کسائی که قبول شدن
راستش منم یزد (جوادالائمه) قبول شدم
کسی میدونه چه جور دانشگاهیه؟
یا اصلا کسی اونجا قبول شده ؟؟

با آرزوی موفقیت برای همتون bil:

قفل شده