بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
iran4946

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط iran4946 » شنبه 12 بهمن 1387, 4:59 pm

دوستان من تازه این ترم فارغ التحصیل شدم(ترم اول 1387) وهنوزنمره یکی ازدرس هام وارد
نشده است ایااگرروزشنبه 19 بهمن ماه بروم برای ثبت نام مشکلی پیش می اید ،من در
حال حاضر گواهی موقت یا دائم کاردانی را نگرفته ام و درحال حاضرلیست نمرات هم به من
نمی دهند مرا راهنمایی کنید ،من باید چه کارکنم ؟ایامرا ثبت نام می کنند؟ایا قانونی یا
تبصره ای وجوددارد ؟ایا به من گیرمی دهند؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 13 بهمن 1387, 12:10 am

hadiabc نوشته شده:با سلام
این سوال رو فکر کنم دومین بارم باشه می پرسم دیدم قبلی کسی جواب نداد برای همین یک بار دیگه می پرسم
1-ظرفیت بدون آزمون در هر واحد چقدر است و هر واحد از چه معدلی به بالا می گیره
2- اگر کسی در شهر خودش مهندسی نرم افزار نداشته باشه اونوقت قبول میشه یا نه
با سلام
دوست عزيز در مورد سوال اول نميشه اصلا دقيق جواب مثلا الان تو آذربايجان شرقي يه واحد امسال براي اولين بار به نام تسوج برميداره كه من اصلا نميدونستم كجاي آذربايجان شرقي هستش مونده به دانشگاه و ظرفيتش ممكنه اين تسوج كه بار اولش براي پر كردن ظرفيت 30 نفر اعلام كنه كه با معدل برميداره و واحدي به نام تهران مثلا 10 نفر به خدا منم موندم اين سال اولين بار براي شرط معدل ظرفيت گذاشتن ger: در
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

Santa_banta
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط Santa_banta » یک‌شنبه 13 بهمن 1387, 10:27 am

سلام به همه ی دوستان گلم

من امروز رفتم دانشگاهی که توش کاردانی گرفتم تا مدرکم رو بگیرم فقط یه برگ معافیت نظام وظیفه بهم دادند

و گفتند با همین برو ثبت نام کن :!:

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » یک‌شنبه 13 بهمن 1387, 3:51 pm

Santa_banta نوشته شده:سلام به همه ی دوستان گلم

من امروز رفتم دانشگاهی که توش کاردانی گرفتم تا مدرکم رو بگیرم فقط یه برگ معافیت نظام وظیفه بهم دادند

و گفتند با همین برو ثبت نام کن :!:

واقعا باید از دانشگاه مبدا همین رو گرفت و ریز نمرات نمی خواهد ؟
amuz:
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » یک‌شنبه 13 بهمن 1387, 8:58 pm

کنان جان
من به اکثر دانشگاه های معتبر زنگ زدم گفتند ما ظرفیت برای بدون ازمون نداریم از تبریز بگیر تا لاهیجان و قزوین و تهران و...

mazi-jon

پست توسط mazi-jon » یک‌شنبه 13 بهمن 1387, 9:14 pm

واقعا باید از دانشگاه مبدا همین رو گرفت و ریز نمرات نمی خواهد ؟
amuz:[/quote]
ريز نمرات رو بايد حداكثر طي دو ماه به واحد دانشگاهي تحويل داده بشه اينو توي دفترچه كارشناسي ناپيوسته آزاد 87 نوشته بود
من امروز از دانشگاهي كه كارداني گذروندم سوال كردم گفتن واحدي كه قبول شدي خودش بهت يك نامه ميده مياي به ما ميدي ما خودمون ريزنمرات رو ارسال مي كنيم.
krn:

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

پست توسط engineer » یک‌شنبه 13 بهمن 1387, 10:36 pm

با سلام .
دوستان سه سوال داشتم .

1-کسی هست که چارت واحدها رو برای بچه های کاردانی پیوسته داشته باشه؟ یعنی ما که کاردانی پیوسته بودیم و کارشناسی قبول شدیم .

2-من در واحدی قبول شدم که کاردانی رو گذروندم . باید 20واحد پیشنیاز بگذرونم برای چی؟ اصلا این 20واحد شامل چه دروسی می شه؟

3-من که واحد کاردانی خودم قبول شدم برای ریز نمرات و... مشگلی ندارم دیگه؟

یا حق
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

amir20087j
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط amir20087j » یک‌شنبه 13 بهمن 1387, 10:45 pm

سلام
engineer نوشته شده:با سلام .
دوستان سه سوال داشتم .

1-کسی هست که چارت واحدها رو برای بچه های کاردانی پیوسته داشته باشه؟ یعنی ما که کاردانی پیوسته بودیم و کارشناسی قبول شدیم .

2-من در واحدی قبول شدم که کاردانی رو گذروندم . باید 20واحد پیشنیاز بگذرونم برای چی؟ اصلا این 20واحد شامل چه دروسی می شه؟

یا حق
برای سوال اول شما

پيشنهادي جهت فارغ التحصيلان کارداني پيوسته کامپيوتر – 92 واحد- نرم افزار ( برای دانشگاه ازاد شهریار واحد شهر قدس )

http://www.compfo.com/web/sarfasl/Termi ... Pyvste.asp

فکر کنم همین چارت درسی درست باشه

el_barca
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط el_barca » دوشنبه 14 بهمن 1387, 12:19 am

amir20087j نوشته شده:سلام
engineer نوشته شده:با سلام .
دوستان سه سوال داشتم .

یا حق

برای سوال اول شما

پيشنهادي جهت فارغ التحصيلان کارداني پيوسته کامپيوتر – 92 واحد- نرم افزار ( برای دانشگاه ازاد شهریار واحد شهر قدس )

http://www.compfo.com/web/sarfasl/Termi ... Pyvste.asp

فکر کنم همین چارت درسی درست باشه
این سر فصل برای ورودی های امسال نیست . این برای ورودی های قبل از امسال هست .

عنوان مدرک ما الان شده مهندسی تکنولوژی نرم افزار . بنابراین سر فصل ما با اونا کمی تفاوت داره

phoenix87
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط phoenix87 » دوشنبه 14 بهمن 1387, 9:02 am

سلام
من یه مشکل دارم

چند تا از نمره هام اعلام نشده دانشگاه هم مدرک بهم نمیده حتی نامه هم بهم نمیده دست خالی نجف آباد ثبت نامم می کنه؟

نمیشه اونجا تعهد بدم که مدارکو بیارم ؟

ابراهيم فتحي
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ابراهيم فتحي » دوشنبه 14 بهمن 1387, 11:20 am

cuf: با تشکر از برادران عزیز و گزامی من دانشگاه آزاد واحد گزمی قبول شدم کسی میدونه ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی کی شروع می شه bil:

homa67
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط homa67 » دوشنبه 14 بهمن 1387, 12:33 pm

ثبت نام از 19 تا 21 بهمن ماه است ترم اول هم حدودا 850 شهریه اش است از نجف آباد پرسیدم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 14 بهمن 1387, 1:09 pm

تسهيلا ت جديد معادل سازي دروس در مقاطع کارداني ،کارشناسي وکارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد

گروه آزمون وسنجش : به گزارش خبرنگار آفرينش ، دروس گذرانده شده دانشجويان ودانش آموختگان قبلي دوره هاي پودماني دانشگاه علمي -کاربردي ودوره هاي فراگير دانشگاهها (دانش پذيراني که به دانشجو تغيير وضعيت داده اند )، قابل معادل سازي است. همچنين يک عنوان درسي با يک عنوان (دروس نظري با دروس نظري ،دروس عملي با دروس عملي ودروس عملي-نظري با دروس عملي -نظري يا تعداد واحدهاي درسي مساوي )به شرط آنکه محتواي اين دروس حداقل %80 با دروس معادل آن مطابقت داشته باشند قابل معادل سازي است .
به گزارش آفرينش ، معادل سازي دروس بايد در زمان شروع به تحصيل دانشجو صورت گيرد ليکن چنانچه به دلايلي به تاخير بيفتد ،بايد مقررات آموزشي ومالي زمان شروع به تحصيل دانشجو ملاک عمل قرار گيرد .
نمرات دروس معادل سازي شده در کارنامه دانشجويان ثبت شده و فقط در محاسبه ميانگين کل در پايان دوره وپس از اتمام کليه واحدهاي درسي منظور مي شود .
معادل سازي دروس توسط گروه آموزشي تخصصي مربوطه و به وسيله سه نفر از اعضاي گروه آموزشي مستقر در واحد دانشگاهي محل تحصيل دانشجويان صورت مي گيرد .
چنانچه بيشتر از ده سال از زمان قطع رابطه دانشجويان با اين دانشگاه يا ديگر دانشگاه ها يا موسسات آموزش عالي دولتي يا غير دولتي قبلي گذشته باشد .دروس گذرانده شده قبلي آنها قابل معادل سازي نمي باشند .
بر اساس اين گزارش ، هزينه معادل سازي هر واحد درسي در کليه مقاطع برابر يک دوم شهريه متغير دروس مطابق با آخرين تعرفه شهريه اخذ مي گردد .
کليه دانشجويان ودانش آموختگان قبلي دانشگاه آزاد اسلامي ،که با شرکت در آزمون مجدد ،پذيرفته شده اند به منظور تغيير رشته ،تغيير واحد دانشگاهي ،دانشجويان اخراج آموزشي يا انصرافي که در آزمون مجدد پذيرفته شده اند و..)از پرداخت هزينه معادلسازي معاف هستند .
درمورد معادل سازي دروس گذرانده شده در دوره هاي معادل وضمت خدمت با ارزش استخدامي )وحوزه هاي علميه ،گروه آموزشي مستقر در واحد دانشگاهي مي تواند پس از بررسي هاي تخصصي ،گزارش کامل موضوع را جهت اتخاذ تصميم نهايي به کميسيون موارد خاص آموزشي سازمان مرکزي اعلام نمايد .
دروس جبراني ،کار آموزي ،کارورزي ،پروژه ،طرح معماري ، تمرين دبيري ،کارگاهي وعمليات صحرايي ،سمينار وپايان نامه قابل معادل سازي نمي باشد .
دروس گذرانده شده در مقاطع تحصيلي پايين تر در مقاطع تحصيلي بالاتر قابل معادلسازي نمي باشند ليکن چنانچه درمقطع کارشناسي ناپيوسته دروس تکراري مربوط به دوره کارداني وجود داشته باشد ،گروه آموزشي مي تواند دروس ديگري را از برنامه دوره کارشناسي پيوسته همان رشته از گروه درسي يکسان (پايه ، اصلي وتخصصي واختياري) انتخاب وارائه نمايد .
چنانچه دانشجوياني دروس وصاياي امام (ره )قرآن ،تنظيم خانواده ومباني کامپيوتر را در مقطع پايين تر گذرانده اند از گذراندن مجدد آنها در مقطع بالاتر معاف مي باشند (معادل سازي لازم نيست ).
دانشجويان ودانش آموختگان رشته هاي الهيات ومعارف اسلامي ودارندگان مدارک حوزوي با نظر گروه آموزشي مربوطه مي توانند از گذراندن دروس قرآن معاف شوند همچنين دانشجويان ودانش آموختگان رشته هاي کامپيوتر نيازي به گذراندن درس مباني کامپيوتر ندارند .
دانشجويان مقاطع کارشناسي ارشد ودکتري تخصصي که درس تنظيم خانواده را در مقاطع پايين تر نگذرانده اند از گذراندن اين درس معاف هستند .
دانش آموختگان يا دانشجويان قبلي دوره هاي فراگير دانشگاهها يا دوره هاي پودماني دانشگاه جامع علمي - کاربردي ورودي مهر سال 87 که تعدادي از دروس آنها قابل معادل سازي بوده بايد اين دروس را معادل سازي ننموده و دانشجويان اقدام به انتخاب آنها در نيمسال اول 87/88 نموده اند با رعايت مقررات اين دستور العمل قابل معادلسازي مي باشند .
چنانچه دانشجويان ،دروس قابل معادل سازي را در نيمسال اول 87/88 انتخاب واحد نموده و نمره اي کمتر از نمره معادلسازي اخذ نموده اند نمره کمتر بلا اثر شده و نمره معادلسازي ثبت گردد ولي در صورتيکه نمره ماخوذ مساوي يا بيشتر از نمره معادلسازي باشد ، نمره ماخوذ جديد ثبت مي گردد .
مقررات معادلسازي دروس در دوره هاي کارداني وکارشناسي
حداقل نمره قابل قبول براي معادلسازي ،نمره 12 وبالاتر مي باشد .
دانشجويان پذيرفته شده در آزمون مجدد که مشمول گذراندن دروس پيش نياز دانشگاهي قرار گرفته وحداکثر تا ده سال قبل ،اين دروس را در اين دانشگاه يا يکي از دانشگاهها وموسسات آموزش عالي دولتي يا غير دولتي با نمره 12 وبالاتر گذرانده اند .از گذراندن مجدد اين دروس معاف هستند (معادلسازي لازم نيست ).
دروس گذرانده شده قبلي دانش آموختگان دوره هاي کارداني پيوسته که در آزمون کارشناسي پيوسته يا کارداني نا پيوسته پذيرفته مي شوند ،با رعايت مقررات مربوطه قابل معادل سازي است . اين گزارش مي افزايد ، فقط دروس عمومي دانشجويان ودانش آموختگان قبلي مراکز تربيت معلم مطابق ضوابط تعيين شده قابل معادل سازي نمي باشند .
به ازا» هر 20 واحد درسي معادل سازي شده يک نيمسال تحصيلي وبه ازا» کسري از آن حداقل 14 واحد درسي ،نيز يک نيمسال ديگر از مدت مجاز تحصيل دانشجويان کسر مي شود . مقررات معادل سازي دروس در دوره هاي کارشناسي ارشد
کليه دروس گذرانده شده قبلي دانشجويان ودانش آموختگان دوره هاي کارشناسي ارشد دانشگاهها وموسسات آموزش عالي دولتي وغير دولتي با با حداقل نمره 14(به جز»دروس پايان نامه وسمينار ) قابل معادل سازي مي باشد .
گفتني است ، به ازا» هر 8 واحد درسي معادل سازي شده يک نيمسال از مدت مجاز تحصيل دانشجو کسر مي شود .

منبع:::::::::::::::

http://www.afarineshdaily.ir/afarinesh/ ... ?NID=43808

این خبر قضیش چیه؟؟؟؟ یعنی چی؟

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

sogand
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط sogand » دوشنبه 14 بهمن 1387, 3:48 pm

ger: منم نفهميدم
تا عمر ما با شد به دنيا ما رفيقيم ....
ترس از آن دارم بميرم حس كني ما نا رفيقيم

[

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » دوشنبه 14 بهمن 1387, 3:50 pm

يه سوال دارم مدار منطقي همون سخت افزار ميشه كه گذرانديم؟؟؟

اصلا چرا شرط نمره ميزارن اگه مدار منطقي همون سخت افزار باشه من دوره كارداني 11 شدم khk: توي كنكور هم كم زدم اصلا دوست ندارم دوباره سر اين كلاس برم!! يا ذخيره كه 2 تا 2واحدي پاس كردم با نمره خوب ولي

شنيدم كه 3 واحد جبراني براش گذاشتن و تطبيق نمشه....من 3 دور كتاب ذخيره را واسه كنكور خوندم ....و هر دورش 2 هفته طول كشيد و نميتونم دوباره تحملش كنم!! چرا اينا اين قدر زور ميگن.....nar: nar:

قفل شده