بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
azad87

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط azad87 » پنج‌شنبه 3 بهمن 1387, 8:44 pm

shl_shrf نوشته شده:
azad87 نوشته شده:نگفتین کیا تهران جنوب زدن؟؟؟؟
نکنه من یه نفرم فقط ha: ha:
از دوستایه تو این سایت شاید کسی نزده ؟؟ amuz:
من که بدجوری به دلمو همه قبولیم str:
ssb: ssb: ssb:
rgs rgs
ایشالا
بجه ها لینک نتیجه اینجاست فعلا که هیچ خبری نیست
http://www.azmoon.com/ErrorPage.htm?asp ... icant.aspx
دوست عزیز منم تهران جنوب زدم!
:P
ایشاالله که هم دانشگاهی میشیم :wink:

سلام ای ول یه هم کلاسی :P
دخملی یا پسلی؟؟ :roll:
ایشالا که همکلاس شیم پس شدیم 2 نفر... :wink: :wink:
من برای تو دعا میکنم تو هم برایه من...ببینیم دعایه کی میگیره sanj: sanj:
آخرین ویرایش توسط azad87 در پنج‌شنبه 3 بهمن 1387, 8:52 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

mohammadf_7
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mohammadf_7 » پنج‌شنبه 3 بهمن 1387, 8:52 pm

سلام به همه دوستان .
از بچه های سایت کیا آمل رو انتخاب کردند . ؟
اگر کسی رو هم میشناسن که امل رو زده حتما بگن
و دیگه اینکه خودشون ساکن کجا هستند ؟
و بی زحمت درصدهاشون رو هم بزارن ...

من خودم ساکن تهرانم و امل رو انتخاب کردم .

بعد به نظر شما تراز آمل که سال اولش هم است دانشجو میگیره تا چند میره بالا ؟
ساری که مرکز استان است پارسال 5400 بوده
زندگی یعنی یک سار پرید
از چه دلتنگ شده ای
دلخوشی ها کم نیست
مثلا این خورشید
کودک پس فردا
کفتر آن هفته

(سهراب سپهری )

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » پنج‌شنبه 3 بهمن 1387, 9:19 pm

اگه اين پست من مناسب اين قسمت نيست از مديران محترم عذز ميخوام آخه 200 تا تايپيك هست ....حال گشتن نداشتم!!و اين تايپيك يه كم داغ تره...

اونايي كه هم آزاد امتحان دادند و هم علمي كاربردي...اگه هر دو را قبول شديد كدوم را انتخاب ميكنيد؟؟

اين سوالم را يه بارم پرسيدم كه كدوم بهتره...ولي كسي جواب نداد!من از لحاظ مالي مشكلي با آزاد ندارم اما هردومدرك مهندسي ميدن و تعداد واحداشون فكر ميكنم يكي باشه كلاسها يش هم كه مثل آزاد برگزار ميشه ...
من دوره ي كاردانيم را آزاد بودم و 2 تا از بهترين اساتيدمون دانشگاههاي علمي كاربردي هم تدريس ميكردند.... و به نظر من تفاوت آنچناني با هم ندارن ...بنده از اين لحاظ علمي كاربردي را ترجيح ميدم....اگه كسي ميدونه اشتباه ميكنم خواهشا بهم پي ام بده........تا مثل فراگير پيام نور نشه،2 ماه نشتم خوندم همه انتخابهام را قبول شدم اما بعدا بهم گفتن تو تطبيق واحد مشكل داره!! اگرهم هيچ كدوم را قبول نشدم براي دولتي ميخونم.

آواتار کاربر
haana
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط haana » پنج‌شنبه 3 بهمن 1387, 11:44 pm

mina.n_88 نوشته شده:اگه اين پست من مناسب اين قسمت نيست از مديران محترم عذز ميخوام آخه 200 تا تايپيك هست ....حال گشتن نداشتم!!و اين تايپيك يه كم داغ تره...

اونايي كه هم آزاد امتحان دادند و هم علمي كاربردي...اگه هر دو را قبول شديد كدوم را انتخاب ميكنيد؟؟

اين سوالم را يه بارم پرسيدم كه كدوم بهتره...ولي كسي جواب نداد!من از لحاظ مالي مشكلي با آزاد ندارم اما هردومدرك مهندسي ميدن و تعداد واحداشون فكر ميكنم يكي باشه كلاسها يش هم كه مثل آزاد برگزار ميشه ...
من دوره ي كاردانيم را آزاد بودم و 2 تا از بهترين اساتيدمون دانشگاههاي علمي كاربردي هم تدريس ميكردند.... و به نظر من تفاوت آنچناني با هم ندارن ...بنده از اين لحاظ علمي كاربردي را ترجيح ميدم....اگه كسي ميدونه اشتباه ميكنم خواهشا بهم پي ام بده........تا مثل فراگير پيام نور نشه،2 ماه نشتم خوندم همه انتخابهام را قبول شدم اما بعدا بهم گفتن تو تطبيق واحد مشكل داره!! اگرهم هيچ كدوم را قبول نشدم براي دولتي ميخونم.
مینا جون من شخصا علمی کاربردی رو ترجیح میدم به دو دلیل . اول اینکه تعداد واحداش حدودا 20 تا کمتره یعنی 4 ترمه حتما تموم میشه و دوم اینکه بیشتر از آدم کار میکشن و حداقل یه چیزی یاد میگیری(اصولا آدمی ام که تا زور بالا سرم نباشه هیچکار نمیکنم) البته شهریه هم برام مهمه ولی نه به اندازه اون دو مورد بالا.
ولی خب یه چیزی که هست فکر میکنم دانشگاههای آزاد از نظر وسعت و شکل و قیافه بیشتر شبیه دانشگاه باشن تا علمی کاربردی! آخه دانشگاههای علمی کاربردی اکثرشون کوچیکن.
بهرحال خودت باید تصمیم بگیری و این طوری نیس که کسی بتونه بگه مثلا آزاد صددرصد از علمی کاربردی بهتره یا برعکس.
راستی میتونم بپرسم درصدای علمی کاربردیت چجوریه؟و کجاها زدی؟
انشالله که هم آزاد و هم علمی کاربردی جایی که دوست داری قبول میشی yes:
اگه "ضربه فنی" شدی دوباره تلاش کن "ضربه مغزی" که نشدی!!!

......................................................................................................................................................
.........تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ ............. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم............

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

هک شدن سایت

پست توسط engineer » پنج‌شنبه 3 بهمن 1387, 11:55 pm

با سلام .
در عین نا باوری همین حالا متوجه شدم که Index سایت هک شده . سری به فروم زدم و دیدم هنوز پا برجاست . امیدوار هستم که بتونند پس بگیرند سایت رو و پیگیری کنند و ....
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

Santa_banta
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Santa_banta » جمعه 4 بهمن 1387, 12:23 am

mohammadf_7 نوشته شده:سلام به همه دوستان .
از بچه های سایت کیا آمل رو انتخاب کردند . ؟
اگر کسی رو هم میشناسن که امل رو زده حتما بگن
و دیگه اینکه خودشون ساکن کجا هستند ؟
و بی زحمت درصدهاشون رو هم بزارن ...

من خودم ساکن تهرانم و امل رو انتخاب کردم .

بعد به نظر شما تراز آمل که سال اولش هم است دانشجو میگیره تا چند میره بالا ؟
ساری که مرکز استان است پارسال 5400 بوده

با سلام خدمت دوست عزیزم mohammadf_7

دو نفر از دوستان من که ساکن تهران هستند آمل زدند البته من خودم ساری زدم امسال ساری حدود 500 شرکت کننده داشت که 150 نفر پذیرش داره البته پارسال 222 نفر پذیرش داشت که گفتن امسال کمتر دانشجو می گیرند در مورد آمل هم باید بگم که شهرستان نسبت به مرکز استان از تراز کمتری برخوردار هست حدودا 5200 تا 5400 شما نگران افراد بومی نباش چون تو دانشگاه آزاد سهمیه بومی فقط برای دخترها ارزش داره

آواتار کاربر
hadiabc
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadiabc » جمعه 4 بهمن 1387, 9:31 am

سلام به همه دوستان
کسی خبر داره تراز دانشگاه شیراز امسال چقدره؟
امسال چند نفر برمی داره ؟

tahami
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط tahami » جمعه 4 بهمن 1387, 10:00 am

سلام
تا زمانی که نتایج اعلام نشود نه تراز مشخص است نه ظرفیت.چون هر دو متغیر بی ثباتی هستند.

آواتار کاربر
yekta
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: جنوب
تماس:

پست توسط yekta » جمعه 4 بهمن 1387, 10:25 am

تاريخ انتشار نتايج آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد

گروه آزمون وسنجش : به گزارش خبرنگار آفرينش نتايج آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي در اوايل هفته آينده اعلام مي شود . khk:
براساس اين گزارش نتايج آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي به صورت اينترنتي از طريق سايت مرکز آزمون به نشاني http://www.azmoon.comاعلام مي شود.
آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي 29 آذر ماه در تهران و 186 حوزه امتحاني در سراسر کشور با شرکت بيش از 325 هزار داوطلب برگزار شد.
همچنين آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي پنج شنبه اول و جمعه 2 اسفند ماه 87 با حضور بيش از 19 هزار و 700 نفر براي شرکت در اين آزمون برگزار مي شود .

منبع :http://www.afarineshdaily.ir/afarinesh/Home.aspx

روزنامه آفرینش

ssb: str: shd: mz: rgs sanj: kis:
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.

hami66
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hami66 » جمعه 4 بهمن 1387, 10:41 am

جالبه آدم وقتی به تیتر این خبر نگاه میکنه فکر میکنه که الان روز و ساعت دقیق اعلام نتایج و گفتن اما....
البته بازم همینشم خدا رو شکر

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 4 بهمن 1387, 11:17 am

yekta نوشته شده:تاريخ انتشار نتايج آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد

گروه آزمون وسنجش : به گزارش خبرنگار آفرينش نتايج آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي در اوايل هفته آينده اعلام مي شود . khk:
براساس اين گزارش نتايج آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي به صورت اينترنتي از طريق سايت مرکز آزمون به نشاني http://www.azmoon.comاعلام مي شود.
آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي 29 آذر ماه در تهران و 186 حوزه امتحاني در سراسر کشور با شرکت بيش از 325 هزار داوطلب برگزار شد.
همچنين آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي پنج شنبه اول و جمعه 2 اسفند ماه 87 با حضور بيش از 19 هزار و 700 نفر براي شرکت در اين آزمون برگزار مي شود .

منبع :http://www.afarineshdaily.ir/afarinesh/Home.aspx

روزنامه آفرینش

ssb: str: shd: mz: rgs sanj: kis:

بهتر بود اول یه نگاه به صفحه های قبل مینداختی می دیدی که این خبر رو اعلام کردن
ولی خب بازم تازگی داشت واسم
خدا کنه که این بار حرفشون درست باشه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

mohammadali67
محل اقامت: f,aiv

پست توسط mohammadali67 » جمعه 4 بهمن 1387, 11:26 am

hadiabc موضوع پست: Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387 ارسال شده در: جمعه ژانويه 23, 2009 6:01 am

تاريخ عضويت: سه شنبه آگوست 26, 2008 1:31 pm

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 4 بهمن 1387, 11:43 am

mohammadali67 نوشته شده:hadiabc موضوع پست: Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387 ارسال شده در: جمعه ژانويه 23, 2009 6:01 am

تاريخ عضويت: سه شنبه آگوست 26, 2008 1:31 pm

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

saeed62
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeed62 » جمعه 4 بهمن 1387, 12:06 pm

بچه ها کسی رو می شناسید که ورامین زده باشه ؟

هرچی توی سایت نگاه کردم پیدا نکردم amuz:

sp1

پست توسط sp1 » جمعه 4 بهمن 1387, 12:21 pm

haana نوشته شده:
mina.n_88 نوشته شده:اگه اين پست من مناسب اين قسمت نيست از مديران محترم عذز ميخوام آخه 200 تا تايپيك هست ....حال گشتن نداشتم!!و اين تايپيك يه كم داغ تره...

مینا جون من شخصا علمی کاربردی رو ترجیح میدم به دو دلیل . اول اینکه تعداد واحداش حدودا 20 تا کمتره یعنی 4 ترمه حتما تموم میشه و دوم اینکه بیشتر از آدم کار میکشن و حداقل یه چیزی یاد میگیری(اصولا آدمی ام که تا زور بالا سرم نباشه هیچکار نمیکنم) البته شهریه هم برام مهمه ولی نه به اندازه اون دو مورد بالا.
ولی خب یه چیزی که هست فکر میکنم دانشگاههای آزاد از نظر وسعت و شکل و قیافه بیشتر شبیه دانشگاه باشن تا علمی کاربردی! آخه دانشگاههای علمی کاربردی اکثرشون کوچیکن.
بهرحال خودت باید تصمیم بگیری و این طوری نیس که کسی بتونه بگه مثلا آزاد صددرصد از علمی کاربردی بهتره یا برعکس.
راستی میتونم بپرسم درصدای علمی کاربردیت چجوریه؟و کجاها زدی؟
انشالله که هم آزاد و هم علمی کاربردی جایی که دوست داری قبول میشی yes:
با سلام
یکی از دوستان من دانشگاه علی کاربردی مالک اشتر تهران رشته میکانیک جامدات می خونه یک دوست دیگرم هم دانشگاه آزاد پرند همین رشته را می خونه. بین این دو نفر یک مقایسه ای من انجام دادم متوجه شدم کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی حتی در حد کاردانی دانشگاه آزاد هم نیست حداقل در این دانشگاه که من بررسی کردم. مثلا در درس ترمودینامیک در دانشگاه آزاد 10 فصل به صورت کامل تدریس شده بود در علمی کاربردی 5 فصل ناقص.حتی برادر من که کاردانی همین رشته را دانشگاه آزاد اسلامشهر میخونه جزوه ترمودینامیکش خیلی کاملتر از این دانشگاه علمی کاربردی بود.البته این را بگم که استادای خیلی خوبی در دانشگاه علمی کاربردی دارند تدیرس می کنند ولی محیط دانشگاه و سطح علمی دانشجویان طوری است که استاد نمی تونه کامل درس را ارائه بده.
موردهای دیگر هم هست که اگر اینجا بنویسم شاید چند صفحه بشه یکی از اینها خیلی برام جالب بود.یک نفر با معدل 19.60 در همین رشته از دانشگاه علمی کاربردی فارغ التحصیل شد( به گفته دوستم که این دانشگاه درس می خونه ) حتی فکر نکنم کسی در دانشگاه شریف با این معدل در این رشته فارغ التحصیل بشه.
لازم به ذکر است که دانشگاه صنعتی مالک اشتر یکی از بهترین دانشگاه های علمی کاربردی است.
البته باز هم میگویم که من فقط درباره این دو دانشگاه که می شناختم صحبت کردم و شاید در دانشگاه های دیگر اینطور نباشه!

قفل شده