شهرهای انتخابی شما در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

Re: شهرهای انتخابی شما در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 1387

پست توسط shl_shrf » شنبه 23 آذر 1387, 2:40 pm

ترتيب اولويت کد رشته محل رشته|| دانشگاه || دوره || (توضيحات از دفترچه مطالعه مي شود)

1
2868
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي غزالي -قزوين || (غير انتفاعي)
2
2820
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اديبان -گرمسار || (غير انتفاعي)
3
2854
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي شهاب دانش -قم || (غير انتفاعي)
4
2873
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كومش -سمنان || (غير انتفاعي)
5
2856
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صائب ابهر || (غير انتفاعي)

رتبه ام هم 4000 شده

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shl_shrf » شنبه 23 آذر 1387, 2:46 pm

من رتبم 4040 شده ایناهم انتخابام :
1 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي غزالي -قزوين || (غير انتفاعي)
2 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اديبان -گرمسار || (غير انتفاعي)
3 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي شهاب دانش -قم || (غير انتفاعي)
4 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كومش -سمنان || (غير انتفاعي)
5 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صائب ابهر || (غير انتفاعي)

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shl_shrf » شنبه 23 آذر 1387, 2:57 pm

[quote="bahi_ta"]با سلام من رتبم 4080 شد موسسه صائب ابهر قبول شدم و الانم ترم یکم در تکمیل ظرفیت هم فقط غزالی قزوین رو زدم از موسسه صائب راضی نیستم تا رتبه 5900 دانشجو گرفته فقط 6 تا کلاس داره یه ساختمون که امنیت جانی نداریم نه کتاب خونه داره نه سلف داره دو تا سایت کوچک استادای بی سواد توی کلاسا غذا می خوریم با این وجود با دوستامون خوش می گذره البته به منا! کلاسامون 5شنبه و جمعه ست تنها مزیت پییشنهاد می کنم نزنین به امید خدا یا حق.[/quote]

جهت اطلاعت بگم موسسه غزالی یه ساختمونه که واسه واحهای تجاری/مسکونی کوچیک ساخته شده بوده و کلاسهاش هم کوچیکن ولی خوب سلف داره! سرویس هم داره . این ترم هم کلاسهای ورودی جدیدش (کاردانی) رو بصورت جدا برگزار کرد.
من هم انتخاب اول همینجا رو زدم . امیدوارم قبول بشیم . برا من تنها جایی که رفت و آمدم راحته و به کارم هم می رسم. البته ابهر هم زدم ولی قبول بشم نمیرم چون خیلی دوره واسه من!

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » شنبه 23 آذر 1387, 4:46 pm

پاسخ ابراهیم فتحی :

توی یه تاپیک ئه دیگه دوستان گفتند که 5 دی نتایج میادش ، ولی دیگه حداکثر اگر بخواند خیلی زیاد معطل کنند تا 15 دی باید نتایج بیادش .
در مورده رتبه هم اصلا معلوم نیست . چون تکمــــــــیل ظرفیت با انتخاب ئه اولیه فرق میکنه .
ممکنه یکی رتبش 30 هزار هم شده باشه و قبول بشه ! ممکنه یکی رتبش 10 هزار هم باشه ولی قبول نشه .

موفق باشید . ;)

آواتار کاربر
yekta
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: جنوب
تماس:

پست توسط yekta » شنبه 23 آذر 1387, 7:29 pm

سلام

یعنی انتخاب اول مهم بود؟

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shl_shrf » شنبه 23 آذر 1387, 11:57 pm

[quote="yekta"]سلام

یعنی انتخاب اول مهم بود؟[/quote]

انتخاب اول که مهم بود ولی تو تکمیل ظرفیت اوضاع اینجوریه که اگه مثلاً یکی رتبش 3000 باشه باید مثل انتخاب رشته اول باز اینو در نظر بگیره که ممکنه حداقل 3000 نفر قبلش باشن که تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن و شایدم اون رشته ای رو بزنن که میخواد. ولی خوب معمولاً این اتفاق نمی افته . بستگی به شهرهایی داره که آدم انتخاب میکنه . مثلاً یکی با 10000 هم ممکنه شهرهای دور قبول بشه ولی یکی با 6000 که فقط اطراف تهران رو زده نتونه قبول بشه.

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » یک‌شنبه 24 آذر 1387, 9:14 pm

سلام بچه ها دو تا سوال دارم
1) كسي كه غير انتفاعي يا علمي كاربردي ميخونه ميتونه دوباره كارشناسي ناپيوسته دولتي شركت كنه اگر روزانه قبول شد واحدهاشو تطبيق ميدن؟
2) من شنيدم كه ميگن اگر كسي غير انتفاعي يا روزانه قبول شه واحد هايي كه در طول دوره كارداني با نمره كمتر از 14 پاس كرده رو پيش ميخوره؟ درسته؟؟!!!!

اخه احتمال خيلي زياد تكميل ظرفيت قبولم حالا ممنون ميشم جواب بديد خيلي برام مهمه.

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » دوشنبه 25 آذر 1387, 12:52 pm

پاسخ nimool :

سوالات تون تکراریه دوست جان ، با این حال :

1- بله
2- بله

;)

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » دوشنبه 25 آذر 1387, 4:15 pm

سلام مرسي از راهنماييتون ميلو جان ولي من يه مقداري سرچ كردم پيدا نشد حالا ببخشيد ميشه يه مقداري كاملتر توضيح بديد كدوماش كمتر از 14 باشه پيش ميخوره دروس پايه يا اصلي يا عمومي؟؟؟ من كلي 13 يا 75/13دارم اينجوري كه نامرديه يعني همرو پيش ميخورم؟؟؟!!!

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shl_shrf » دوشنبه 25 آذر 1387, 8:52 pm

[quote="nimool"]سلام مرسي از راهنماييتون ميلو جان ولي من يه مقداري سرچ كردم پيدا نشد حالا ببخشيد ميشه يه مقداري كاملتر توضيح بديد كدوماش كمتر از 14 باشه پيش ميخوره دروس پايه يا اصلي يا عمومي؟؟؟ من كلي 13 يا 75/13دارم اينجوري كه نامرديه يعني همرو پيش ميخورم؟؟؟!!![/quote]

فرقی نمیکنه
فقط باید اون درس رو پاس کرده باشی ولی هر دانشگاه مثلاً پیام نور یا علمی-کاربردی چارتشون یکم فرق میکنه و نگاه میکنن اونایی رو که مشترک باشه درنظر میگیرن. درضمن شرطش 14 هم نیست . 12 هست . دروسی رو که بالای 12 گرفته باشی حساب میکنن.

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » دوشنبه 25 آذر 1387, 11:42 pm

مرسي از كمكتون دوست عزيز پيام نور بخاطر اينكه كارشناسي ناپيوسته نيست و واحدهارو تطبيق ميده به اون صورته ولي از دانشگاه علمي كاربردي پرسيدم گفتن همه رو قبول ميكنن و با نمره كاري ندارن .
در مورد غيرانتفاعي هم گفتيد 12 يكمي خيالم راحت شد

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shl_shrf » سه‌شنبه 26 آذر 1387, 1:59 pm

[quote="nimool"]مرسي از كمكتون دوست عزيز پيام نور بخاطر اينكه كارشناسي ناپيوسته نيست و واحدهارو تطبيق ميده به اون صورته ولي از دانشگاه علمي كاربردي پرسيدم گفتن همه رو قبول ميكنن و با نمره كاري ندارن .
در مورد غيرانتفاعي هم گفتيد 12 يكمي خيالم راحت شد[/quote]

خواهش میکنم
آره چون خودم یک ترم دنبال همه قوانین رفتم، برای انتقالی همون 12 هست . البته این مال آیین نامه آموزشی هست که شامل همه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی میشه.

قفل شده