ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
daniyalsh10

Re: ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

پست توسط daniyalsh10 » جمعه 8 مهر 1390, 2:08 am

kitty نوشته شده:
daniyalsh10 نوشته شده:ُسلام
دوستان آزاد مشهد قبول شدم با رتبه 7
خاوران غير انتفاعي مشهد قبول شدم.ارزش داره برم آزاد و از خاوران انصراف بدم؟ cuf:
به نظر من هم خاوران خیلی بهتره .....

ممنونم.اما من حقم خاوران نبود.درصد هاي آزادم رو يه نگاه بندازين بچه ها.با توجه به اينكه سر جلسه آزاد بدون مطالعه و هويجوري رفتم! وكمي هم استاندارد بود.
كنكور سراسري بسياااااااااااااار بسيااااااااار غير متعارف و غير استاندارد بود. من با مطالعه اي كه داشتم اميد به رتبه تك رقمي داشتم.اما فقط رو عمومي چرخيد.منم كه كلا عمومي نميزنم.
لعنت به طراح سوالات سراسري.كنكور عمومي بود نه كامپيوتر nar: chak
gld ger ger ger ger ger

alasht
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alasht » جمعه 8 مهر 1390, 2:11 am

سلام
آدم تو بدترین موسسه غیر انتفاعی بخونه بهتر از آزاده
اخه من دروس عمومی رو نصفه و نیمه زدم و کلی هم منفی زدم و دروس تخصصی هم اصلا نزدم اما بازم دانشگاه ازاد واحد ساری قبول شدم nar:
کلا یک ساعت هم سر جلسه نشستم سریع فرار کردم از جلسه امتحان dan
اخه این چه دانشگاهیه هر کی بشینه سر جلسه امتحانش قبول میشه ؟
به نظر شما این دانشگاهه یا یه موسسه فروشنده مدرک looc tof: krn:
من دانشگاه ازاد به اصرار پدرم شرکت کردم وگرنه عمرا شرکت نمیکردم chak
من چند تا از رفیقام دانشگاه ازاد رفتن و هم رشته خودم یعنی نرم افزار هستن حتی یکیشون تو واحد تهران جنوب که خیلی ادعاشون میشه سطح علمیش بالاست قبول شدن
اما بعد دو سه سال درس خوندن بهشون بگی یه خط با سی شارپ کد بنویس بلد نیسن nisdh

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » جمعه 8 مهر 1390, 4:45 am

mansoor-13 نوشته شده:مرسسسی منصورجان آزادنجف آبادقبول شدم رتبم1شدباورم نمیشه!حالانمیدونم کدوموبرم به احتمال زیادبرم آزادهرجامامان وبابام گفتن میرم!شماهم موفق باشی منصورجان![/size] rgs shad ssb: goll goli
ا ا ا ایول مبـــــــــــــــــــــــارک باشه . نامبر 1 . نجف آباد هم که خوبه که ، یکی از آزاد های معروفه از نظر علمی شدیدا ...
خوشحال شدیم. ولی خب به هر حال من خودم شخصا اصلا واسه آزاد ثبت نام نکردم واسه کنکورش.
دوست ندارم زیادی پول بدم . همین صفاهان هم دیگه چاره ای نبود dan
ما اصفهانیا یه سیستمی داریم که میگیم پولی که قراره بدیم مثلا آزاد میذاریم گوش لپ مون . mz:
خیلی خوشحال شدم به هر حال . خبر بده کجا قبول شدیییییییییز[/quote]
سلام آقامنصورمیشه لطف کنی اون واژگان زبان روبرامنم میل کنی؟
www.setayeshafshar75@yahoo.com rgs goll goli yes:

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » جمعه 8 مهر 1390, 5:27 am

sabavenom نوشته شده:
mansoor-13 نوشته شده:ارسال شد میل هاتون را بچکید. mz:
doorood
mamnoon misham age vase manam lotf konid mail konid
ba tashakor
moein_antihkr1@yahoo.com
ارسال شد دوست عزیز
چک کنید ایمیل را .
موفق باشید[/quote]
سلام منصورجان لطف میکنی به ایمیل منم بفرستی؟ممنون!
setayeshafshar75@yahoo.com
[/quote]
مرسسسی منصورجان به دستم رسیدلطف کردی ممنون موفق باشی!
goll goli

آواتار کاربر
djmorteza
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: دزفول
تماس:

پست توسط djmorteza » جمعه 8 مهر 1390, 8:48 am

djmorteza نوشته شده:
خسته نباشيد

چند سئوال

امروز نتايج ازاد رو زدن.من منتظر نتايج ازاد بود.اما جاي خوبي قبول نشدم .

قبلا دانشگاه غير انتفاعي كاشان قبول شدم ثبت نام نكردم.

مهلت ثبت نام تو سايتش زده تا 5شنبه هست.من شنبه يك شنبه ميرم دانشگاه.احتمالش هست ثبت نامم كنن؟

تكميل ظرفيت اگر باشه و انجام بدم و جاي ديگه قبول بشم ، شهريه اي كه به دانشگاه قبلي ريختم قابل پس گرفتن هست يا نه؟
لطفا جواب منو يكي بگه fekr
مطالب مفيد كامپيوتر
http://world01.vcp.ir

FTP
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط FTP » جمعه 8 مهر 1390, 11:08 am

daniyalsh10 نوشته شده:
kitty نوشته شده:
daniyalsh10 نوشته شده:ُسلام
دوستان آزاد مشهد قبول شدم با رتبه 7
خاوران غير انتفاعي مشهد قبول شدم.ارزش داره برم آزاد و از خاوران انصراف بدم؟ cuf:
به نظر من هم خاوران خیلی بهتره .....

ممنونم.اما من حقم خاوران نبود.درصد هاي آزادم رو يه نگاه بندازين بچه ها.با توجه به اينكه سر جلسه آزاد بدون مطالعه و هويجوري رفتم! وكمي هم استاندارد بود.
كنكور سراسري بسياااااااااااااار بسيااااااااار غير متعارف و غير استاندارد بود. من با مطالعه اي كه داشتم اميد به رتبه تك رقمي داشتم.اما فقط رو عمومي چرخيد.منم كه كلا عمومي نميزنم.
لعنت به طراح سوالات سراسري.كنكور عمومي بود نه كامپيوتر nar: chak
gld ger ger ger ger ger
آره قبول دارم منم که کاملا مسلط بودم به تخصصی و از عمومی ها فقط ادبیات رو خوندم1هفته مونده به کنکو رشانس نیاوردیم nar:

mary1990
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mary1990 » جمعه 8 مهر 1390, 11:32 am

alasht نوشته شده:سلام
اخه من دروس عمومی رو نصفه و نیمه زدم و کلی هم منفی زدم و دروس تخصصی هم اصلا نزدم اما بازم دانشگاه ازاد واحد ساری قبول شدم nar:
من چند تا از رفیقام دانشگاه ازاد رفتن و هم رشته خودم یعنی نرم افزار هستن حتی یکیشون تو واحد تهران جنوب که خیلی ادعاشون میشه سطح علمیش بالاست قبول شدن
دوست عزیز قبول شدن در دانشگاه آزاد آسون هست ولی تموم کردنش خیلی سخت است و استاد ها خیلی سخت میگیرن و بچه ها مجبور به درس خواندن هستند. من خودم کاردانی غیر انتفاعی درس خواندم و در اونجا (صدرا) به راحتی به آدم نمره میدن و بچه ها هیچی یاد نمیگیرن

mansoor-13
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط mansoor-13 » جمعه 8 مهر 1390, 11:53 am

mary1990 نوشته شده:
دوست عزیز قبول شدن در دانشگاه آزاد آسون هست ولی تموم کردنش خیلی سخت است و استاد ها خیلی سخت میگیرن و بچه ها مجبور به درس خواندن هستند. من خودم کاردانی غیر انتفاعی درس خواندم و در اونجا (صدرا) به راحتی به آدم نمره میدن و بچه ها هیچی یاد نمیگیرن
ببخشید یه نظر
در این مورد که میفرمائید همه جا صدق نمیکنه. استاد تا استاد داریم.
شما تحقیق کنید آزاد نجف آباد اصفهان در خارج از ایران بشدت معروفه مدرک کامپیوترش (میتونید بپرسید) من خودم اونجا نیستم ولی آمارشو کامل دارم. کسانیکه قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارن اگه از اینجا مدرک داشته باشن امتیاز بالاتری دارن . با این وجود دوستان زیادی در این دانشگاه دارم که آمار از نمره دادن اضافی میدن . میگن یه استاد هست نمیدونم یه درس بود که اصلا پروژه نداشت ! بعد استاده یه آدرس میده میگه هرکی نمره اضافه میخواد واسه پروژه ی این درس بره به این آدرس و موضوع را دریافت کنه . بچه ها که آمارشو در میارن میبینن اون جایی که آدرس میده دفتر خانومش و دخترش هست که کارگاه خیاطی هست . و تحقیق ها و ترجمه ها و درخواست های اونا را باید اجرا میکردند !!!! اصلا خندتون میگیره ...
حالا بیایم سراغ دولتی من کاردانی دانشکده سروش اصفهان بودم. خدا شاهده حتی یکی از استاداش نمره نمیدادن و خب شما از درس 8.5 میگرفتی استاده میداد 9.75 gsg
غیرانتفاعی ها هم که میگین باز هم جا تا جا و استاد تا استاد داره . البته ما دانشجو ها که از نمره دادن بهمون بدمون نمیاد ولی خب الان من آمار جهاد دانشگاهی و صفاهان را دارم . وقتی حدود 50-60 درصد استاداشون مال دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان هستند فکر نمیکنم از این خبرا باشه . ولی اون 40% استاد دیگه ، شاید !
نظر شما چیه ؟
"آیا کسی را دارید که به هنگام مشکلات بتواند عملا از شما حمایت کند ؟"
این یکی از سوالات فرم پرسشنامه سلامت عمومی دانشگاه بود که من از جواب بهش درماندم !

mary1990
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mary1990 » جمعه 8 مهر 1390, 12:18 pm

mansoor-13 نوشته شده:
mary1990 نوشته شده:
ببخشید یه نظر
شما تحقیق کنید آزاد نجف آباد اصفهان در خارج از ایران بشدت معروفه مدرک کامپیوترش (میتونید بپرسید) من خودم اونجا نیستم ولی آمارشو کامل دارم. کسانیکه قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارن اگه از اینجا مدرک داشته باشن امتیاز بالاتری دارن . با این وجود دوستان زیادی در این دانشگاه دارم که آمار از نمره دادن اضافی میدن . میگن یه استاد هست نمیدونم یه درس بود که اصلا پروژه نداشت ! بعد استاده یه آدرس میده میگه هرکی نمره اضافه میخواد واسه پروژه ی این درس بره به این آدرس و موضوع را دریافت کنه . بچه ها که آمارشو در میارن میبینن اون جایی که آدرس میده دفتر خانومش و دخترش هست که کارگاه خیاطی هست . و تحقیق ها و ترجمه ها و درخواست های اونا را باید اجرا میکردند !!!! اصلا خندتون میگیره ...
حالا بیایم سراغ دولتی من کاردانی دانشکده سروش اصفهان بودم. خدا شاهده حتی یکی از استاداش نمره نمیدادن و خب شما از درس 8.5 میگرفتی استاده میداد 9.75 gsg
غیرانتفاعی ها هم که میگین باز هم جا تا جا و استاد تا استاد داره . البته ما دانشجو ها که از نمره دادن بهمون بدمون نمیاد ولی خب الان من آمار جهاد دانشگاهی و صفاهان را دارم . وقتی حدود 50-60 درصد استاداشون مال دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان هستند فکر نمیکنم از این خبرا باشه . ولی اون 40% استاد دیگه ، شاید !
نظر شما چیه ؟
این حرف شما درست که جا با جا فرق میکنه ولی این طوری که من شنیدم و تحقیق کردم فارغ التحصیلی از آزاد خیلی سخت تر از غیر انتفاعی است و من منظورم هر واحدی نیست من تهران شمال و تهران جنوبو با غیر انتفاعی های تهران مقایسه و تحقیق کردم و البته غیر انتفاعی های خوبم هست مثل علم و فرهنگ. متاسفانه من از غیرانتفاعی های شهرستان خبر ندارم

alasht
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alasht » جمعه 8 مهر 1390, 12:26 pm

mary1990 نوشته شده:
این مورد رو تایید میکنم که به سختی نمره میدن
اما نمره ندادن داریم تا نمره ندادن
یکی درسشو کامل میده اما همونی که درس داده رو کامل تو امتحان و پروژه هاش میخواد و کسی که تنبلی کنه بهش نمره نمیده
اما رفیقم ترم تابستون 3 واحد دانشگاه آزاد برداشت
میگفت استاد هیچی درس نمیداد و انتظار پروژه های در حد دکترا داشت
اینطوری که هیچ کس به علمش اضافه نمیشه و فقط دانشجو رو مجبور میکنه برای پاس شدن درس بره کلی پول بده بیرون براش پروژه بنویسن
این جور استادا پروژه هایی که بهشون میدن رو میندازن گردن دانشجوها که کار با دانشجو باشه اما پولی که میگیره بره تو جیب خودش
من این حرف رو از روی احساس نمیزنم چیزیه که به من ثابت شده
چون با یکی از استادای برنامه نویسی دانشگاه ازاد رفیقم و میدونم چنین سیستمی داره برای کسب درامد chak

mansoor-13
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط mansoor-13 » جمعه 8 مهر 1390, 12:54 pm

ببخشید یه نظر
نظر شما چیه ؟
این حرف شما درست که جا با جا فرق میکنه ولی این طوری که من شنیدم و تحقیق کردم فارغ التحصیلی از آزاد خیلی سخت تر از غیر انتفاعی است و من منظورم هر واحدی نیست من تهران شمال و تهران جنوبو با غیر انتفاعی های تهران مقایسه و تحقیق کردم و البته غیر انتفاعی های خوبم هست مثل علم و فرهنگ. متاسفانه من از غیرانتفاعی های شهرستان خبر ندارم
شهرستان ؟ عذر میخوام اصفهان از دید شما شهرستانه ؟
پس با این حال دانشگاه اصفهان و صنعتی از شهرستان تغییر مکان بدن به شهر !
"آیا کسی را دارید که به هنگام مشکلات بتواند عملا از شما حمایت کند ؟"
این یکی از سوالات فرم پرسشنامه سلامت عمومی دانشگاه بود که من از جواب بهش درماندم !

shabnam22
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shabnam22 » جمعه 8 مهر 1390, 1:50 pm

ببخشید اقا محسن یه سوال برام پیش اومد شما تو گزینه 3 گفتین ساختمان مدار و سیستم عامل به ما یاد نمیدن منظورتون کارشناسی بود یا ارشد؟

bikar_bikar

پست توسط bikar_bikar » جمعه 8 مهر 1390, 2:31 pm

سلام آقا محسن گل و دیگر دوستان عزیز و گل.
خسته نباشید.
من با رتبه 13000 فقط موسسه های شیراز رو انتخاب کردم (پاسارگاد - زند - پیشتازان ) و جاییش قبول نشدم. gld gld gld ger ger ger البته پیدا بود که قبول نمیشم ولی چون فقط شیراز رو میخواستم و بومی شیرازم فقط شیراز رو انتخاب کردم. آزاد هم ثبت نام نکردم.
چهار تا سوال دارم:
1: تکمیل ظرفیت کی هست ؟
2: موسسه های شیراز معمولا تکمیل ظرفیت دارن؟
3: آیه ممکنه با این رتبه تکمیل ظرفیت همون شیراز رو بیارم؟
4: به جز شیراز چه جاهایی نزدیک به شیراز میشه توی تکمیل ظرفیت بیارم؟

خواهش میکنم هر کی میدونه جوابم بده. و الاباید برم سربازی !!! ger ger ger ger gld gld gld
ممنون

Azad123

پست توسط Azad123 » جمعه 8 مهر 1390, 2:43 pm

سلام
يه سوال براي من پيش اومده اينكه توي سايت ازمون زده اعلام اول نتايج !

ايا دليلش اين هست كه ازمون كارداني به كارشناسي يه بار ديگه هم برگزار ميشه توي سال ٩٠ يا اينكه اعلام بعدي واسه ي تكميل ظريفت هست ؟؟؟

اگه ميشه لطفا راهنمايي كنيد ممنون مشيم

آواتار کاربر
djmorteza
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: دزفول
تماس:

پست توسط djmorteza » جمعه 8 مهر 1390, 3:12 pm

bikar_bikar نوشته شده:سلام آقا محسن گل و دیگر دوستان عزیز و گل.
خسته نباشید.
من با رتبه 13000 فقط موسسه های شیراز رو انتخاب کردم (پاسارگاد - زند - پیشتازان ) و جاییش قبول نشدم. gld gld gld ger ger ger البته پیدا بود که قبول نمیشم ولی چون فقط شیراز رو میخواستم و بومی شیرازم فقط شیراز رو انتخاب کردم. آزاد هم ثبت نام نکردم.
چهار تا سوال دارم:
1: تکمیل ظرفیت کی هست ؟
2: موسسه های شیراز معمولا تکمیل ظرفیت دارن؟
3: آیه ممکنه با این رتبه تکمیل ظرفیت همون شیراز رو بیارم؟
4: به جز شیراز چه جاهایی نزدیک به شیراز میشه توی تکمیل ظرفیت بیارم؟

خواهش میکنم هر کی میدونه جوابم بده. و الاباید برم سربازی !!! ger ger ger ger gld gld gld
ممنون
Azad123 نوشته شده:سلام
يه سوال براي من پيش اومده اينكه توي سايت ازمون زده اعلام اول نتايج !

ايا دليلش اين هست كه ازمون كارداني به كارشناسي يه بار ديگه هم برگزار ميشه توي سال ٩٠ يا اينكه اعلام بعدي واسه ي تكميل ظريفت هست ؟؟؟

اگه ميشه لطفا راهنمايي كنيد ممنون مشيم
توي سيستم ارسال درخواست اينترنتي سايت سنجش پرسيده بودم كه تكميل ظرفيت امسال وجود داره
اگر داره زمان او كي هست.

جوابشون اين بود

عنوان درخواست تکميل ظرفيت
تاريخ ارسال جواب 1390/07/03-8:6
پاسخ با سلام داوطلب گرامی: در صورت اعلام نیاز دانشگاهها و موسسات آموزش عالی بعد از ثبت نام از قبولین نهایی اطلاعات لازم طی اطلاعیه رسمی از طریق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت ضمنا تاریخ دقیق ان مشخص نمی باشد. با تشکر
مطالب مفيد كامپيوتر
http://world01.vcp.ir

قفل شده