ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
farzaneh_k
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز
تماس:

Re: ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

پست توسط farzaneh_k » دوشنبه 4 مهر 1390, 7:36 pm

من امروز رفتم موسسه اروندان خرمشهر ثبت نام کردم . 17 واحد دادن 450 هزار تومان به اضافه 20 هزار تومان هزینه ثبت نام
خیلی هم دانشگاه بدی بود اصلا خوشم نیومد . از مدرسه هم کوچکتر بود
خوابگاه داشت ولی ترمی 250 هزار تومان که تا آخر هفته مهلت داریم درخواست بدیم
4شنبه هم برنامه هفتگی مون رو تو سایت می زنن

کاش میشد اهواز درمیومدم . حقمون خورده شد . من حقم اهواز بود . نمیدونم چرا امسال ظرفیت ها رو کاهش دادن

امیدوارم تکمیل ظرفیت بتونم شرکت کنم و اهواز دربیام
برداشت های دیگران در مورد خودت را در وسعت خویش حل کن تا دریا باشی

masooumi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط masooumi » دوشنبه 4 مهر 1390, 8:17 pm

این اطلاعیه برای بعضی ها خیلی توپه !!!

-----------------------------------------------------------------------------------

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با ماده 3 (ميهمان مبنا) آيين نامه ميهماني و انتقال دانشجويان دوره هاي كارداني وكارشناسي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي دولتي وغيردولتي آزمون سراسري سال 1390

بدين وسيله به اطلاع متقاضيان استفاده از ماده 3 آيين نامه ميهماني و انتقال دانشجويان مصوب 10/7/89 وزارت علوم، تحقيقات وفناوري در قالب دانشجوي ميهمان مبنا مي رساند كه لازم است با مطالعه دقيق بندهاي اين اطلاعيه درصورت واجد شرايط بودن نسبت به ارسال تقاضاي خود منحصراً ازطريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور اقدام نمايند.
الف- شرايط وضوابط كلي متقاضيان
1- متقاضي بايستي در رشته هاي متمركز آزمون سراسري سال 1390 در يكي از مقاطع كارداني يا كارشناسي پذيرفته شده باشد و در موسسه محل قبولي ثبت نام نموده و به عنوان دانشجو تلقي گردد.
تبصره1-پذيرفته شدگان رشته‌هاي داراي شرايط خاص در اين مرحله مشمول استفاده از آيين نامه نمي شوند.
تبصره2- پذيرفته شدگان رشته هاي مختلف تحصيلي دانشگاههاي علوم پزشكي ( به عبارتي دانشگاهها وموسسات آموزش عالي وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي)، پذيرفته شدگان رشته دكتري دامپزشكي و دانشگاه آزاد اسلامي مشمول استفاده از اين آيين نامه نمي شوند.
تبصره3- دانشجويان پذيرفته شده در آزمونهاي سراسري قبل از سال 1390 دراين مقطع زماني مشمول استفاده از آيين نامه نمي شوند.
2-دانشجوياني مي توانند متقاضي شوند كه دانشگاه محل قبولي آنان خارج از شهر محل سكونت دائمي خانواده دانشجو باشد.
3- شرط دارا بودن نمره در هريك از دانشگاههاي گروههاي 2 تا 6 داشتن حداقل 85درصد، دانشگاههاي گروه 7 داشتن حداقل 90 درصد، و براي دانشگاههاي گروه 8 داشتن حداقل 95 درصد نمره آخرين فرد پذيرفته شده در سهميه مربوط باتوجه به سهميه متقاضي در همان رشته قبولي مي باشد.
4- دانشجويان پذيرفته شده در
- دوره روزانه براي دوره هاي روزانه، شبانه، دانشگاه پيام نور، نيمه حضوري، مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي.
- دوره شبانه براي دوره شبانه، دانشگاه پيام نور، نيمه حضوري ، مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي.
- دانشگاه پيام نور براي دانشگاه پيام نور، نيمه حضوري، مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي.
- دوره هاي نيمه حضوري براي دانشگاه پيام نور ، نيمه حضوري ، مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي.
- دوره‌هاي مجازي و بين الملل براي دوره‌هاي مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي
- موسسات غيرانتفاعي براي موسسات غيرانتفاعي
مي توانند متقاضي شوند و ميهمان شدن به عكس امكان پذير نمي باشد.
5- از آنجا كه يكي از شرايط موافقت با ثبت نام افرادي كه به عنوان ميهمان مبنا به دانشگاه مقصد معرفي مي‌شوند احراز سكونت دائمي خانواده دانشجو در محل دانشگاه مورد تقاضا مي‌باشد لذا متقاضي لازم است به اين موضوع توجه كند و بديهي است پس از معرفي مي‌بايست يكي از مدارك ذيل را ارائه دهد.
1ـ5ـ سند ملكي به نام پدر يا مادر يا همسر يا فرد متقاضي در همان محل
2ـ‌5ـ حكم اشتغال پدر يا مادريا همسر و يا فرد متقاضي در همان محل
3ـ5ـ جواز كسب پدر يا مادر يا همسر و يا فرد متقاضي در همان محل
6- تعداد افرادي كه به عنوان ميهمان از طريق سازمان معرفي خواهند شد با توجه به ضوابط و درصدهاي تعيين شده از طرف وزارت علوم، تحقيقات و فناوري خواهد بود.
7- توضيح متقاضيان واجد شرايط بر اساس نمرات داوطلبان انجام مي‌گيرد و در شرايط مساوي اولويت معرفي تا سقف تعيين شده با دانشجويان دختر مي‌باشد.
ب ـ‌ اقداماتي كه توسط دانشجو بايستي صورت پذيرد
1- با توجه به اينكه پرداخت هزينه بررسي تقاضا بصورت اينترنتي انجام مي‌شود دانشجو بايستي از ساعت 18 روز سه‌شنبه 5/7/90 و حداكثر لغايت روز دوشنبه 11/7/90 به سايت سازمان به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و از طريق پرداخت الكترونيكي با استفاده از كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب مبلغ 40000 ريال (4000 تومان) بابت هزينه بررسي تقاضا پرداخت و نسبت به دريافت كد رمز اقدام نمايد.
2- به بخش مربوط به ارسال تقاضاي فرم ميهمان مبنا مراجعه و با ورود به اين بخش به درج اطلاعات لازم و كد رمز نسبت به تكميل فرم تقاضاي ميهمان مبنا اقدام نمايد.
تذكر خيلي مهم :
نظر به اينكه پرداخت وجه از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي به مفهوم متقاضي شدن نيست و فرد متقاضي بايستي حتماً به بخش مربوط براي تكميل فرم تقاضاي ميهمان مراجعه و انتخابهاي خود را مشخص نمايد . لذا به داوطلبان گرامي تاكيد مي گردد كه حتماً فرم مربوط را تكميل نمايند و بديهي است درخصوص افرادي كه صرفاً پول واريز نمايند ولي فرم تقاضا را تكميل ننمايند ، هيچگونه اقدامي صورت نخواهد پذيرفت .
3- براي تكميل فرم دانشجو بايستي كد رشته محلهاي مورد تقاضاي خود را (حداكثر 10 كد رشته) با توجه به استان محل سكونت دائمي خانواده درج نمايد (كد رشته محلها همان كد رشته محلهاي مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) حسب گروه آزمايشي داوطلب مي‌باشد)
4- چنانچه دانشجوي متقاضي واجد شرايط و ضوابط مندرج در اين اطلاعيه و آيين نامه مربوط نباشد بديهي است به تقاضاي وي ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي وي قابل استرداد نيست.
5- به هرگونه تقاضايي كه به غير از روش تعيين شده در اين اطلاعيه (خارج از سايت سازمان) و يا بيش از يكبار ارسال گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد و متقاضيان از مراجعه حضوري به سازمان اكيداً خودداري نمايند.
6- نظر به اينكه نتيجه بررسي تقاضاي دانشجو از طريق اين سازمان به دانشگاه مبدا (دانشگاه محل قبولي اوليه دانشجو) ارسال خواهد شد. لذا متقاضيان براي اطلاع از نتيجه بررسي تقاضاي خود پس از يك ماه به آموزش دانشگاه محل تحصيل مراجعه نمايند و از تماس يا مراجعه حضوري به سازمان سنجش جداً خودداري شود.

mansoor-13
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط mansoor-13 » دوشنبه 4 مهر 1390, 8:53 pm

sabavenom نوشته شده:کسی نبودصفاهان؟اگه کسی هست خواهشابگه مهمه!مرسسسسی! ger:
سلام عزیز
من هستم . اونجا قبول شدم . مکانش نزدیک بود با رتبه 2417 زدم اونجا. !!!
حالا بفرمائید در خدمتم.
"آیا کسی را دارید که به هنگام مشکلات بتواند عملا از شما حمایت کند ؟"
این یکی از سوالات فرم پرسشنامه سلامت عمومی دانشگاه بود که من از جواب بهش درماندم !

perspolis2012
محل اقامت: تهران

پست توسط perspolis2012 » دوشنبه 4 مهر 1390, 9:31 pm

سلام من امروز رفتم دهخدا ثبت نام.420 تومن بابت 16 واحدو20 تومن بابت کارت و غذا گرفتن.درسته راهش یه کم دوره ولی خداییش ارزش داره.حداقل می دونی داری می ری دانشگاه درس می خونی(نه مدرسه!).تازه از ونکم سرویس داره. البته180 تومنم بابت اونم جدا گرفتن.واقعا خیلی خوب ،کارمنداش برخورد کردن حالا چون روز اوله اینجوریه یا کلا همینه سیستمشون. خدا می داند!؟(من سخت افزارم)
این مایه سرور و خوشبختیست که خون از رنگ آبی خالیست
سرخی دل را می بینی؟ گویند که خدا هم پرسپولیسیست!

mmmaaa
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mmmaaa » دوشنبه 4 مهر 1390, 10:46 pm

دانشگاه بجنورد واسه روزانه ها خوابگاه داره ؟
اگه بخوام از اونجا انتقالی بگیرم کجا میشه برم ؟(میگن واسه انتقالی باید دانشگاه ها هم سطح باشن)

nick
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nick » دوشنبه 4 مهر 1390, 11:20 pm

ncs2008 نوشته شده:
marichi نوشته شده:
nick نوشته شده:ایا می شه با کسی جا به جا کرد؟ کسی نیست بخواد بیاد شهرضا شبانه من برم غیر انتفاعی تو اصفهان؟
چه رشته اي ؟نرم افزار؟
من جابجا می کنم فقط پول ترم اول خابگام که 160 میشه باتو-با غیاث طاق میزنم.
من سخت افزار هستم . بعد غیاث کجاست؟

آواتار کاربر
socoless110
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط socoless110 » دوشنبه 4 مهر 1390, 11:22 pm

سلام
ترو خدا کمکم کنید
من اصلا بلیط گیرم نیمد واسه مشهد (اسرار مشهد قبول شدم)
ساکن اهواز هستم
به خاطر تعطیلات و مدارس ....
تا کی میتونم برم ثبت نام
شرایط انتقالی جه جوره؟
کسی از شهریه و قیمت خوابگاه اونجا خبری نداره؟
اي بسته به تارو پودم من لايق عشق تو نبودم
عشقي که نهفته در دلم بود در راه محبت تو کم بود

آواتار کاربر
punisher
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمان خدا

پست توسط punisher » دوشنبه 4 مهر 1390, 11:31 pm

فردا می خوام برم دانشگاه قبلیم مدارک کاردانی رو بگیرم چه چیز هایی باید بگیرم؟ gld
عقل و قلب

برای اداره کردن خودت از عقلت استفاده

کن و برای اداره کردن دیگران از قلبت.

دکتر علی شریعتی

nick
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nick » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 12:18 am

برای انتقالی که نوشتن جوابش را بعد از 1 ماه می فرستند دانشگاهی که قبول شدیم . اگر شرایطمون را قبول کنند یعنی بعد از اون 1 ماه زود انقالی می دن یعنی همان ترم 1 یا نه باید ترم 1 را هرجا قبول شدی بخونی بعد از ترم 1 ترم دوم بری. خواهشا جواب بدید .

kitty
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط kitty » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 7:22 am

منم رفتم خاوران ثبت نام 450 هزینه ثبت نام بود + 40 تومن هزینه های اضافی
جای بدی نبود..نسبت به باقی غیرانتفاعی ها خیلی بهتر بود
اگه یه روز نتونستی گناه کسی رو ببخشی

از بزرگی گناه اون نیست

از کوچیکیه قلب توئه

nick
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nick » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 8:08 am

کسی نیست سخت افزار بخواد بره شهرضا شبانه من بیام اصفهان غیر انتفاعی اگر هستید لطفا خبری بدید . فوری ....

kitty
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط kitty » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 8:12 am

punisher نوشته شده:فردا می خوام برم دانشگاه قبلیم مدارک کاردانی رو بگیرم چه چیز هایی باید بگیرم؟ gld
3 تا عکس///دو سری کامل کپی از تمام صفحات شناسنامه ات
و 2 تا کپی از کارت ملیت..با اصل این دوتا ویه تمبر هزارتومنی که واسه ما خود دانشگاه میفروخت
اگه یه روز نتونستی گناه کسی رو ببخشی

از بزرگی گناه اون نیست

از کوچیکیه قلب توئه

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 10:16 am

mansoor-13 نوشته شده:
sabavenom نوشته شده:کسی نبودصفاهان؟اگه کسی هست خواهشابگه مهمه!مرسسسسی! ger:
سلام عزیز
من هستم . اونجا قبول شدم . مکانش نزدیک بود با رتبه 2417 زدم اونجا. !!!
حالا بفرمائید در خدمتم.
سلام دوست عزیزمنم بارتبه1181اونجاقبول شدم انتخاب اولم بودشمارفتی براثبت نام؟محیط دانشگاش چطوریه؟اون هفته هم وقت هست واسه ثبت نام؟ممنون میشم اگه بگی! yes:

راستی شماساکن کجاهستی؟ :?:

aminn
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بجنورد

پست توسط aminn » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 10:27 am

1)کسی بجنورد قبول شده؟بهم پیام بدین ممنون

masoudyd

پست توسط masoudyd » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 10:59 am

من رفتم آبا ثبت نام