ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
punisher
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمان خدا

Re: ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

پست توسط punisher » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:30 pm

Hamid_CPP نوشته شده:سلام.
روزهای ثبت نام امکانش هست که تمدید بشه؟
فکر نکنم ولی چون شهرضا تازه تاسیس هستش فکر نکنم گیر بدن فقط اگه می خوای خوابگاه خوب گیرت بیاد باید زود بری.
.
عقل و قلب

برای اداره کردن خودت از عقلت استفاده

کن و برای اداره کردن دیگران از قلبت.

دکتر علی شریعتی

آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ali_nemo » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:35 pm

punisher نوشته شده:
Hamid_CPP نوشته شده:سلام.
روزهای ثبت نام امکانش هست که تمدید بشه؟
فکر نکنم ولی چون شهرضا تازه تاسیس هستش فکر نکنم گیر بدن فقط اگه می خوای خوابگاه خوب گیرت بیاد باید زود بری.
.
بچه ها نگران نباشين چون هنوز دارند ميسازند حالا كار داره اما برا شما ها يه كاريش ميكنن!
وقت دارين
پانيشر اميدوارم شهر ما بهت خوش بگذره
كاري داشتي رو من حساب كن
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ali_nemo » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:36 pm

niloofar_gh نوشته شده:سلام
من با رتبه 8449 ادیبان گرمسار قبول شدم انتخاب هفتمم بود
انتخابای قبلیمم دانشگاهای تهران و ایوانکی بود اما نمیخوام برم میخوام سال دیگه روزانه قبول شم dan
شما دارين اشتباه ميكنين يه مقدار فكر كنيد اگر شرايطش براتون هست حتما بريد و خودتون رو عقب نندازين از ليسانس در ضمن اين وقت رو واسه كارشناسي ارشد بزارين در حالي كه ليسانسم ميگيرين.
بازم مشورت كنيد من ميدونم دارم چي ميگم از ديگران هم بپسريد.
همه تو دانشگاه حال ميكنن اما شما باز يه سال ديگه بايد زحمت بكشين بعدم معلوم نيس چي ميشه گيريم كه شما خوب خوندي اما از دست سازمان سنجش راحت نيستيا معلوم سال ديگه تا چند روزانه ميگييره!
فقط ميگم بهت كه اين كار و نكن .... اين كار نكن!
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

molai
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط molai » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:37 pm

با سلام من یک ترم غیرانتفاعی سبزوار خوندم امسال مطهر مشهد قبول شدم از واحدهای که پاس کردم 5واحد تطبیق نمیخوره حالا موندم برم مشهد یا نه مشهد خونه داریم دیگه واسه خوابگاه پول نمیدم خواهش مکنم اگه میتونید منو راهنمایی کنید مطهر سطح علمیش چجوریه؟با تشکر

M2kA
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: T@br!Z
تماس:

پست توسط M2kA » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:38 pm

امروز رفتم موسسه غیر انتفائی نبی اکرم (ص) تبریز که از اونجا قبول شدم ! میخواستم شهریه رو بپرسم که گفتن شهریه میشه 470.000 و باید ترم اول 175.000 هم بدی ! کسی میدونه این 175.000 واسه چیه ؟؟؟
تو موسسات دیگه هم این پول رو میگیرن ؟؟؟
هر چی هستی همون باش... هر چه نیستی نگو کاش...

EhsanChess
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: شیراز

پست توسط EhsanChess » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:40 pm

m2ka نوشته شده:امروز رفتم موسسه غیر انتفائی نبی اکرم (ص) تبریز که از اونجا قبول شدم ! میخواستم شهریه رو بپرسم که گفتن شهریه میشه 470.000 و باید ترم اول 175.000 هم بدی ! کسی میدونه این 175.000 واسه چیه ؟؟؟
عزیز پرسیدی که باید یکجا پول بدی یا قسط؟
بازی آفریننده و بدون ترس از ریسك و داشتن یك سبك روشن به هیچ وجه شما را از كار و تمرین سخت بی نیاز نمی سازد؛ برعكس، همواره می بایست بازی خود را كامل تر كنید... تكنیك خود را بی نقص تر سازید و نتیجه ی بازیهای پیچیده را بررسی كنید.((گاری كاسپارف))

iranbaluch

پست توسط iranbaluch » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:40 pm

سلام دوستان کسی بهار مشهد قبول نشده
اطلاعاتی ازش دارین لطفا اگه دارین به اشتراک بزارید
ممنون

bia-dl

پست توسط bia-dl » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:43 pm

سلام به همه.
رتبه من 12000 شده بود تو اولین انتخابم آموزش عالی طبری بابل رو انتخاب کردم و همون انتخاب اول رو قبول شدم str:

saeedtak
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط saeedtak » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:43 pm

EhsanChess نوشته شده:آقا هر غیرانتفاعی که اینجور نیست که سطح علمیش پایین باشه.

تا سطح علمی رو چی ببینی ، من الان 3 ترم داردم دوره های بین المللی شبکه رو میرم میخونم، سیکسو ! تازه اونجا می فهمی سطح علمی چیه ، حتی ما تو کلاس فوق لیسانس شریف داشتیم، می خوام بگم از شریف که گنده تر جایی نیست اونجا هم همین وضعه ، دانشگاه های ایران همشون اینه، مهم مدرکه بذار حالا هر جوری که گرفتی مهم نیست ، مدرک بگیر کلاس بیرون هم برو !![/quote]

سخن شما کاملا درست و منطقیه نسبت به وضع حال
ولی عزیز من، شما همین دوره ها رو که میگین رفتین باید چند میلیون خرج کرد . من از خیلی وقت میخواسم برم. خودم به 400 تومن محتاج بودم که یک کنکور فشرده برم و رتبه زیر 500 بیارم. اینجور که شما می فرمایید حتما باید چند میلیون خرج کرد که سطح علمی ما بره بالا.[/quote]

خدمت داداش گلم احسان بگم والا بلا، میگم تو دانشگاه شریف هم همین وضعه، بهتر نمیشه اون دوره هایی هم که من میگم 400 تومن هست هرکی خواست بیاد من یه توضیح کامل براش میدم که داستان چیهه اینا !! ولی به هر حال فکر کنید دارید پول دانشگاه میدید دیگه
اونقت متوجه میشید که تو همین ایرانی که همه دنباله کار میدوند، اونایی که کار بلندن، همه دنباله اونا میدوند !! مطمئن باشید ،
حتی توی بن بست هم راه بازه، فقط باید پرواز را آموخت

M2kA
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: T@br!Z
تماس:

پست توسط M2kA » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:45 pm

EhsanChess نوشته شده:
m2ka نوشته شده:امروز رفتم موسسه غیر انتفائی نبی اکرم (ص) تبریز که از اونجا قبول شدم ! میخواستم شهریه رو بپرسم که گفتن شهریه میشه 470.000 و باید ترم اول 175.000 هم بدی ! کسی میدونه این 175.000 واسه چیه ؟؟؟
نپرسیدم اما گفتن بهت فیش میدیم که باید تو بانک کشاورزی بریزی پول رو gld gld ! شما از کجا قبول شدی ؟
هر چی هستی همون باش... هر چه نیستی نگو کاش...

mahfak

پست توسط mahfak » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:51 pm

من رتبم 4672 شده انتخاب سومم قبول شدم خاوران مشهد انتخاب اولم سجاد دومي خيام بوده
حالا به نطرتون برم يا نه؟؟؟؟ nar

EhsanChess
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط EhsanChess » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:54 pm

saeedtak نوشته شده:

تا سطح علمی رو چی ببینی ، من الان 3 ترم داردم دوره های بین المللی شبکه رو میرم میخونم، سیکسو ! تازه اونجا می فهمی سطح علمی چیه ، حتی ما تو کلاس فوق لیسانس شریف داشتیم، می خوام بگم از شریف که گنده تر جایی نیست اونجا هم همین وضعه ، دانشگاه های ایران همشون اینه، مهم مدرکه بذار حالا هر جوری که گرفتی مهم نیست ، مدرک بگیر کلاس بیرون هم برو !!

ولی عزیز من، شما همین دوره ها رو که میگین رفتین باید چند میلیون خرج کرد . من از خیلی وقت میخواسم برم. خودم به 400 تومن محتاج بودم که یک کنکور فشرده برم و رتبه زیر 500 بیارم. اینجور که شما می فرمایید حتما باید چند میلیون خرج کرد که سطح علمی ما بره بالا.[/quote]

خدمت داداش گلم احسان بگم والا بلا، میگم تو دانشگاه شریف هم همین وضعه، بهتر نمیشه اون دوره هایی هم که من میگم 400 تومن هست هرکی خواست بیاد من یه توضیح کامل براش میدم که داستان چیهه اینا !! ولی به هر حال فکر کنید دارید پول دانشگاه میدید دیگه
اونقت متوجه میشید که تو همین ایرانی که همه دنباله کار میدوند، اونایی که کار بلندن، همه دنباله اونا میدوند !! مطمئن باشید ،[/quote]

والا شرمنده یه وقت جسارت نشه.
اون موقع ها میگفتن MCSE یک و نیم میلیون میشه وسیسکو 5 ال 6 میلیون.(همین مجتمع فنی)
400 تومن که شما میفرمایید برای دوره برنامه نویسی بود.
کاربلد بودن هم فکر نمیکنم به این کلاسا باشه.البته شبکه میشه گفت، ولی دست توش زیاده.
برنامه نویسی هم که فکر طرف باید کار کنه حالا من باشما خصوصی صحبت میکنم که دیگرون ناراحت نشن.
بازی آفریننده و بدون ترس از ریسك و داشتن یك سبك روشن به هیچ وجه شما را از كار و تمرین سخت بی نیاز نمی سازد؛ برعكس، همواره می بایست بازی خود را كامل تر كنید... تكنیك خود را بی نقص تر سازید و نتیجه ی بازیهای پیچیده را بررسی كنید.((گاری كاسپارف))

EhsanChess
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط EhsanChess » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:57 pm

m2ka نوشته شده:
EhsanChess نوشته شده:
نپرسیدم اما گفتن بهت فیش میدیم که باید تو بانک کشاورزی بریزی پول رو gld gld ! شما از کجا قبول شدی ؟
من که غیر انتفاعی زند شیرازم با رتبه 2100.
نشسم تست کار کنم، گفتم برم سربازی.

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران

پست توسط lovelygirl » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 4:05 pm

شهریه ما تو غیاث شده 453980 تومن 50 تومن اضافه تر گرفتن انگار dan
باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد
از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی.

saeedtak
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط saeedtak » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 4:08 pm

EhsanChess نوشته شده:
saeedtak نوشته شده:

تا سطح علمی رو چی ببینی ، من الان 3 ترم داردم دوره های بین المللی شبکه رو میرم میخونم، سیکسو ! تازه اونجا می فهمی سطح علمی چیه ، حتی ما تو کلاس فوق لیسانس شریف داشتیم، می خوام بگم از شریف که گنده تر جایی نیست اونجا هم همین وضعه ، دانشگاه های ایران همشون اینه، مهم مدرکه بذار حالا هر جوری که گرفتی مهم نیست ، مدرک بگیر کلاس بیرون هم برو !!

ولی عزیز من، شما همین دوره ها رو که میگین رفتین باید چند میلیون خرج کرد . من از خیلی وقت میخواسم برم. خودم به 400 تومن محتاج بودم که یک کنکور فشرده برم و رتبه زیر 500 بیارم. اینجور که شما می فرمایید حتما باید چند میلیون خرج کرد که سطح علمی ما بره بالا.

اونقت متوجه میشید که تو همین ایرانی که همه دنباله کار میدوند، اونایی که کار بلندن، همه دنباله اونا میدوند !! مطمئن باشید ،[/quote]

والا شرمنده یه وقت جسارت نشه.
اون موقع ها میگفتن MCSE یک و نیم میلیون میشه وسیسکو 5 ال 6 میلیون.(همین مجتمع فنی)
400 تومن که شما میفرمایید برای دوره برنامه نویسی بود.
کاربلد بودن هم فکر نمیکنم به این کلاسا باشه.البته شبکه میشه گفت، ولی دست توش زیاده.
برنامه نویسی هم که فکر طرف باید کار کنه حالا من باشما خصوصی صحبت میکنم که دیگرون ناراحت نشن.[/quote]

نه عزیم چرا نارحتی ولی واسه اینکه شبه ای پیش نیاد الان من بهت میگم MCSE که کلاً دیگه نیست MCITP هست یک میلیون و دویست
سیسکو هم هر ترمش 400 که واسه هر ترم کار مشخصی هست، هرچی بالاتر بیای بهتر من همین الان سه ترم رفتم ! مجتمع فنی هم دیگه حرفی واسه گفتن نداره به یه سری دلایل ! اونم قیمتش همینه ! چون خودم دارم میرم میگم در مورد دست هم بازم بهت همینجا قول میدم انقدر پیشرفت شبکه سریعه ، که هرچقدر مدیر تربیت شه بازم کمه ! اونم تو مملکت ما که هرکسی از این خبر نداره
کلاً هم برنامه نویسی هم شبکه کار بلد باشی میان دنبالت شک نکن ، ولی مدرس خوب باید بالا سرت باشه ، به هر حال این تجربه ای که من از این کلاسا دارم میگم بیشتر جایز نیست اینجا صحبت کنیم !
حتی توی بن بست هم راه بازه، فقط باید پرواز را آموخت

قفل شده