راهنمایی و کمک به دوستان در انتخاب شهر کنکور سراسری 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

Re: راهنمایی و کمک به دوستان در انتخاب شهر کنکور سراسری 90

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 14 شهریور 1390, 10:33 am

من با این حرف شما که میگید از نظر امکاتات از شهرستان ها بهتره کاملا مخالفم.شما امکانات شهرستانا رو ندیدین.
من که خودم اونجا درس خوندم واقعا که امکاناتش مزخرفه.
پیشنهاد میکنم یه کم اطلاعات راجع به دانشکده های جاهای دیگه حتی همین انقلاب خودتون بدست بیارین...
مطمعن باشین متوجه میشین که اصلا امکانات نداره.
البته بهتره از کلمات بهتری استفاده بشه اینجا...
به هر حال طبق آمار ما از نظر سایت و کتابخونه و حتی غذا از خیلی جاها حتی علم و فرهنگ هم بهتر است...
اما علم و فرهنگ سطحش بالاتره...
در کل باز هم شمسی پور تو انشکده های دولتی حداقل از بهترین هاست

NARIMANZADE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NARIMANZADE » دوشنبه 14 شهریور 1390, 10:41 am

فکر کردین حالا این عادلی نیا رو دست بیل گیتس رو آورده.ملاک اصلی خود دانشجو هست که خودش بخواد درس بخونه.تو شمسی پور بااین امکانات کم چیزایی که یاد میدن حالا از هر کجای ایران هم بهتر باشه باهاش نمیتونی یه نون بخری جون همش تئوری هست و به درد بازار کار نمیخوره .اونجا سخت گیری زیاده مجبوری فقط درسای دانشگاه رو بخونی برای مطالعه ی خارج از برنامه وقت ندارید.
این جزوه ای که مثلا عادلی نیا برا شما میگه من میرم کتابای مرجعشو میخونم.
ملاک اصلی هم برای استخدامی ها اولا دولتی بودن دانشگاهه بعد معدل و بعد سطح علمی.
این چیزایی که تو شمسی پور میگن شاید جزیی از یه کتاب خیلی معروف باشه.حالا به نظر شما بهتر نیست آدم کتابای مرجعو بخونه که از پایه گفته؟
به هر حال نظر من اینه که هر چی به این شهرستانی ها بکی شمسی پور ارزش رفتنو نداره تو گوششون نمیره.حتما باید برن یه ترم سختی بکشند و پول زیادی خرج کنند و بعد با یه معدل به درد نخور انتقالی بگیرن جایه دیگه.
تو بازار کار به تو نمیگن با عادلی تیا درس داشتی یا نه یا ازت کار عملی میخوان یا باید سطح علمی بالایی داشته باشی.

NARIMANZADE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NARIMANZADE » دوشنبه 14 شهریور 1390, 10:41 am

فکر کردین حالا این عادلی نیا رو دست بیل گیتس رو آورده.ملاک اصلی خود دانشجو هست که خودش بخواد درس بخونه.تو شمسی پور بااین امکانات کم چیزایی که یاد میدن حالا از هر کجای ایران هم بهتر باشه باهاش نمیتونی یه نون بخری جون همش تئوری هست و به درد بازار کار نمیخوره .اونجا سخت گیری زیاده مجبوری فقط درسای دانشگاه رو بخونی برای مطالعه ی خارج از برنامه وقت ندارید.
این چیزایی که تو شمسی پور میگن شاید جزیی از یه کتاب خیلی معروف باشه.حالا به نظر شما بهتر نیست آدم کتابای مرجعو بخونه که از پایه گفته؟
به هر حال نظر من اینه که هر چی به این شهرستانی ها بکی شمسی پور ارزش رفتنو نداره تو گوششون نمیره.حتما باید برن یه ترم سختی بکشند و پول زیادی خرج کنند و بعد با یه معدل به درد نخور انتقالی بگیرن جایه دیگه.
تو بازار کار به تو نمیگن با عادلی تیا درس داشتی یا نه یا ازت کار عملی میخوان یا باید سطح علمی بالایی داشته باشی.

آواتار کاربر
morteza_orton
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط morteza_orton » دوشنبه 14 شهریور 1390, 10:41 am

سلام خسته نباشید،چرا من از منوی سمت راست ویرایش اطلاعاتو میزنم چیزی نمیاد؟؟فقط توضیحات میاد اما چیزی برای انجام ویرایش نمیاد...
looc

farshad_m

پست توسط farshad_m » دوشنبه 14 شهریور 1390, 10:47 am

سلام آفا محسن . من اینارو زدم :
1- جهاد دانشگاهی خوزستان
2- کارون اهواز
3- اروندان خرمشهر
4- جهاد دانشگاهی اصفهان
5- صفاهان
6- سپاهان
7- نقش جهان
8- امین
9- صنعتی فولاد
10- سیلک کاشان
11- امام جواد یزد(ع)
نرم افزار 6800 شدم. بومی خوزستانم . قبول می شم؟ ؟؟؟؟

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 14 شهریور 1390, 10:51 am

morteza_orton نوشته شده:سلام خسته نباشید،چرا من از منوی سمت راست ویرایش اطلاعاتو میزنم چیزی نمیاد؟؟فقط توضیحات میاد اما چیزی برای انجام ویرایش نمیاد...
looc
هنوز راهش ننداختن دیگه...
اون که مشخصه با اطلاعات دانشگاه شما چیزی بهت اضافه نمی شه کلا...
ولی بعضی افراد هستن که تخصص بالایی تو برخی زمینه ها دارن که می تونن به ما کمک کنند...
به هر حال رتبه های امسال بچه های استاد عادلی نیا در کنکور موفقیت ایشون رو ثابت می کنه...
اینکه ایشون می دونه این کنکور چیه و باید چه طوری واسش خوند...
وگرنه خونن این همه جزوه و مرجع واسه این کنکور خیلی فایده ای نداشت.
به هر حال انتخاب با شماست اگه ما می شینیم اینجا وقت می ذاریم اطلاعاتمون رو به دیگران می دیم.
مطمئنا بی کار نبودیم.هدف داشتیم...
خود همین استاد اگه به بچه ها کمک می کنه خیلی کار داره اما وظیفه انسانیشو انجام می ده.
کدوم استاد دیگه همچین کاری کرد؟؟؟
بعضی چیزا ثابت شده است...
مام اگه چیزی می گیم آخرش انتخاب همه با خودشونه.
اگر نیازی نبود نمی اومدن سوال کنن.
اینی که می گی شمسی پور نمره بد می دن خیلی هبتره تا مثل شهرستان های دیگه الکی نمره بدن.
شمسی پور با معدل 14 میای بیرون اما نمراتش مال خودته.
ما کسی رو مجبور نکردیم جایی بره...
در مورد استاد عادلی نیا هم رزومه کاری ایشون هست که چه کارهایی کردن نیاز به توضیحات من و زیر سوال بردن شما نیست...

سلام آفا محسن . من اینارو زدم :
1- جهاد دانشگاهی خوزستان
2- کارون اهواز
3- اروندان خرمشهر
4- جهاد دانشگاهی اصفهان
5- صفاهان
6- سپاهان
7- نقش جهان
8- امین
9- صنعتی فولاد
10- سیلک کاشان
11- امام جواد یزد(ع)
نرم افزار 6800 شدم. بومی خوزستانم . قبول می شم؟ ؟؟؟؟
ان شا الله دوم و سومی قبولی

NARIMANZADE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NARIMANZADE » دوشنبه 14 شهریور 1390, 10:59 am

شما درست میگین.من نمیخوام از بدی ایشون بگم.خود من تمام کتابای اندیشه ی اساتید استاد عادلی نیا رو خوندم خیلی هم عالی بود شدم 84 .البته اینم بگم چیزی که باعث شد من مفاهیم این کتابا رو بفهم خوندن کتابای مرجع مثل سیستم عامل استالینگز و مدار موری مانو و برنامه نویسی جعفرنژاد و ساختمان داده ی ابراهیم زاده ی فلزم و ذخیره و بازیابی روحانی رانکوهی.اینا تمام کتابای مرجع کنکوری امسال بود.
به هر حال طرف خطاب من شهرستانی ها بو د.شمسی پور که برا تهرانی ها خیلی عالیهوهم درسشونو میخونند.هم تو حرفه ی خودشون کار میکنند و هم مشکلی داشتند از اساتیدش میپرسند

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 14 شهریور 1390, 11:02 am

NARIMANZADE نوشته شده:شما درست میگین.من نمیخوام از بدی ایشون بگم.خود من تمام کتابای اندیشه ی اساتید استاد عادلی نیا رو خوندم خیلی هم عالی بود شدم 84 .البته اینم بگم چیزی که باعث شد من مفاهیم این کتابا رو بفهم خوندن کتابای مرجع مثل سیستم عامل استالینگز و مدار موری مانو و برنامه نویسی جعفرنژاد و ساختمان داده ی ابراهیم زاده ی فلزم و ذخیره و بازیابی روحانی رانکوهی.اینا تمام کتابای مرجع کنکوری امسال بود.
به هر حال طرف خطاب من شهرستانی ها بو د.شمسی پور که برا تهرانی ها خیلی عالیهوهم درسشونو میخونند.هم تو حرفه ی خودشون کار میکنند و هم مشکلی داشتند از اساتیدش میپرسند

خوب مام سعی کردیم بگیم که شهرستان خودشون بمونن و مشکلات زندگی تو تهران...
من خودم اشاره کردم که آقا محیط شمسی پور به هر کسی نمی سازه.
پا نشی بیای اینجا افسردگی بگیری.
به هر حال یه جای کوچیکی هست...
ولی متاسفانه بچه های شهرستانی اینجا رو بهشت می دونن.
ما خواستیم بگیم که این نیست ولی خوب انصافا جای ضعیفی هم نیست شمسی پور طبیعتا...

NARIMANZADE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NARIMANZADE » دوشنبه 14 شهریور 1390, 11:06 am

به هر حال باید این نکته را هم توجه داشته باشیم که تو مملکت ما به معدل بییشتر اهمیت میدن اگر چه شخصی که این معدلو گرفته ممکنه به اندازه ی یک سوم کسی که مثلا از شمسی پور فارق التحیصیل شده چیزی حالیش نباشه ولی به هر حال تو دولت ما برای استخدامی های دولتی به معدل بیشتر اهمیت میدن.البته شرکت های خصوصی فقط ملاکشون اطلاعات عملی و تئوری فرد هستوحالا از هر جا هم میخواد فارق التحصیل شده باشه یا حتی اطلا درس نخونده باشه خودش شخصا یاد گرفته باشه.

NARIMANZADE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NARIMANZADE » دوشنبه 14 شهریور 1390, 11:11 am

حالا من یه سوال دارم:
به نظر شما یه شهرستانی که میره شمسی پور مثلا درس برنامه سازی پاس میکنه اطلاعاتش بیشتره یا کسی که مثلا توی یه خرابه درس خونده باشه ولی خودش رفته دنبال برنامه نویسی و شخصا حرفه ای یاد گرفته.
اینو میگم جون میدونم شهرستانی ها برن شمسی پور اصلا وقت ندارن اضافه بر سازمان برن سراغ یه حرفه ی شخصی مثل همین برنامه سازی و خودشون یاد بگیرن .اینقدر مشکل براشون پیش میاد که پشیمون میشن.هم از لحاظ مالی و هم امنیتی .

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران

پست توسط lovelygirl » دوشنبه 14 شهریور 1390, 11:11 am

NARIMANZADE نوشته شده:به هر حال باید این نکته را هم توجه داشته باشیم که تو مملکت ما به معدل بییشتر اهمیت میدن اگر چه شخصی که این معدلو گرفته ممکنه به اندازه ی یک سوم کسی که مثلا از شمسی پور فارق التحیصیل شده چیزی حالیش نباشه ولی به هر حال تو دولت ما برای استخدامی های دولتی به معدل بیشتر اهمیت میدن.البته شرکت های خصوصی فقط ملاکشون اطلاعات عملی و تئوری فرد هستوحالا از هر جا هم میخواد فارق التحصیل شده باشه یا حتی اطلا درس نخونده باشه خودش شخصا یاد گرفته باشه.
نه عزیزم مملکت خراب شده ما فقط مدرک مهمه دیگه نمیگین چی بلدی
من خودم تو یه شرکت خصوصی کار میکنم الان 5 ساله که سابقه دارم اما چون کاردانی دارم همیشه هی تو سری خوردم اما دو هفته پیش دو تا مهندس آوردن که بخدا به قران قسم اندازه یه پره کاه هم حالیشون نبود فکر کنید اینقدر بیسواد بودن که شبکه شون نصب نبود بهش میگم درایور شبکه ات نصب نیست میگه برو بابا مگه شبکه درایور داره؟ khk: فکر کنید نمیدونست شبکه هم درایور داره khk: بعدشم واسه من قیافه میومد که من مهندسم khk: اما من بدجوری زدم تو پرش که خودش از فرداش بهم میگه خانم مهندس dan ولی خوب چون مهندسه هنوز هیچی نشده هم حقوقش بالاست هم اجر و قربش از منی که 5 ساله سابقه دارم بیشتره واسه همین افتاد تو سرم بیام درس بخونم و گرنه هم کارم خوبه هم این که مشکلی نداشتم و لی وقتی اینا رو دیدم گقتم بیام ادامه بدم چون تو ایران فقط میگن مدرکت چیه متاسفانه ger ger ger ger ger
باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد
از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی.

NARIMANZADE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NARIMANZADE » دوشنبه 14 شهریور 1390, 11:15 am

اینم نمیخوام کسی از روی بولوف برداشت کنه.پسر عموی من فوق دیپلومشو از شهرستان گرفت.لیسانسشو از باهنر شیراز.اصلا به استاد و این چیزا هم کاری نداشتودو سال برا خودش شبانه روز کتاب میخوند.الان هم نتیجشو دیده شرکت نفت امتحان داد قبول شد .تو مصاحبه هم قبول شد (خیلی اطلاعات کامپیوترشو تو همه ی زمینه ها بالا برد(الان هم از تهران ماهی 1 و نیم میره تو جیبش.
اونجا هم شده مدیر فنی بخش اتوماسون اداری.

NARIMANZADE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NARIMANZADE » دوشنبه 14 شهریور 1390, 11:16 am

این نکته را من گفتم که تو استخدامی ها نمیگن از شمسی پور فارق شدی یا از جای دیگه-با استاد عادلی نیا درس داشتی یا با کس دیگه.فقط به مهر وزارت علوم توجه میکنند.

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 14 شهریور 1390, 11:18 am

ببین عزیزم قطعا خودت باید بری دنبال همه چی...
تو دانشگاه فقط یه پایه ای بهت یاد می دن...
به قول خودت تئوری.

البته ببخشید اگه اجازه هست باید بگم موضوع این تاپیک نیست.
خیلی شرمنده هام من...

بچه ها یکی می تونه آمار بگیره چرا ویرایش فعال نیست؟؟؟؟

NARIMANZADE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NARIMANZADE » دوشنبه 14 شهریور 1390, 11:22 am

من معذرت میخوام بحث به این جاها کشیده شد.دیگه انتخاب شهر هم تموم شده زیاد هم مهم نیست.به هر حال این نظرای من بی سواد بود.تصمیم گیرنده ی نهایی بچه ها هستند.
با عرض معذرت.

قفل شده