راهنمایی و کمک به دوستان در انتخاب شهر کنکور سراسری 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
CLS
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: راهنمایی و کمک به دوستان در انتخاب شهر کنکور سراسری 90

پست توسط CLS » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:25 pm

zhwan نوشته شده:سلام
من که رتبم 75 شده از استاد پرسیدم روزانه شریعتی قبول میشم گفتن با احتمال زیاد
آقا محسن شما که استاد رو میشناسین احتمال زیاد به نظر ایشون همون قبولی حتمیه؟
والا من اگه باشم میگم صد در صد
واسه احتیاط شبانه شریعتی و علم و فرهنگ هم تو انتخاباتون باشه (اولویت بین این دو تا هم میلِ خودتونه)

آواتار کاربر
parisa_z
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط parisa_z » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:26 pm

abrahaam70 نوشته شده:معرفی دانشگاه های سیرجان و زرند:
معرفی دانشگاه صنعتی سیرجان و دانشگاه شهید باهنر کرمان(دانشکده صنعتی و معدنی زرند) از زبان دانشجوی دانشگاه صنعتی سیرجان
با سلام امید وارم دوستان عزیزبه نتیجه ای که دوست داشتند رسیده باشند
قبل از معرفی لازمه چند تا نکته به دوستان عزیز عرض کنم(البته اینها نظر منه)
اگر شما غیر انتفاعی شهر خودتون قبول بشید بهتره از اینه که شبانه یه شهر دیگه قبول بشید ما یکی از بچه ها که اهل تبریز بود و رتبه اش 380 شده بود شبانه سیرجان رو انتخاب کرده بود و قبول هم شده بود و به امید اینکه میتونه انتقالی یا میهمان بگیره این کار رو کرده بود .و وقتی امد سیرجان دید که از این خبرا نیست شرایط هم داشت ولی بهش ندادن و خیلی هم پشیمون بود از این کارش می گفت: کاش رفته بودم غیر انتفاعی تبریز البته چند تا از دخترا هم این کار کرده بودن ولی به آنها هم تا آنجایی که من اطلاع دارم میهمان یا انتقالی ندادن.من هم پارسال به همین امید رفتم دانشگاه سیرجان گفتم یه ترم میخونم بعدشم میام شهر خودم. حتی به خود دانشگاه هم زنگ زدم گفتند شما به دانشگاه ما بیا ما به تو انتقالی میدیم ولی وقتی رفتم از این خبرا نبود سیرجان اصلا میهمان یا انتقالی نمی دن(اگرم بدن خیلی کم) پس فکر این رو هم از سرتون بیرون کنید.پس سعی کنید شهر های خودتون یا شهر های اطراف خودتون رو انتخاب کنید.
دوستان عزیر دقت کنند که بعضی از دانشگاه های غیر انتفاعی هستند که سطع علمی انها بالاتر از بعضی دانشگاه های دولتی است مانند:علم و فرهنگ،شمال ،قزوین پس دانشگاهی رو که انتخاب می کنید به سطح علمی ان توجه کنید
اخرین رتبه قبولی در سال گذشته در دوره روزانه حدودا320
اخرین رتبه قبولی در سال گذشته در دوره شبانه حدودا 2150با سهمیه بومی
دانشگاه صنعتی سیرجان:
این دانشگاه در رشته های زیر دانشجو میپذیره:
کامپیوتر،عمران،شیمی،مکانیک،ریاضی
سطح علمی :
اگه به من بگن به سطح علمی این دانشگاه از بیست نمره بده من میدم دوازده
ترم اول به شما 17 واحد میدن که شامل دروس و اساتید زیره:
معادلات دیفرانسیل: استاد:ملیحه نصرت آبادی فوق لیسانس ریاضیه
طراحی الگوریتم:استاد:پور امینی،فوق لیسانس هوش مصنوعیه
زبان ماشین و اسمبلی:
شاید جزوه اش 15 صفحه هم نشه!!!!!!!
گسسته:
استاد طاهریان:فوق لیسانس ریاضیه
مهندسی اینترنت:
استاد:عاطفه نیرومند عین خودمون فنی بوده فوق لیسانس آیتی،گرایش تجارت
مهندسی نرم افزار:
استاد :علی رهنما می گفت که دانشجوی دکتری هستم
اندیشه2:
استاد شهریاری:فوق لیسانس حقوق، اگه روز امتحان به سوالات جواب بدی یا ندی نمرات 12 است.
ظاهر دانشگاه یا ساختمان ها:
لازم به ذکره این دانشگاه خارج از شهر و وسط بیابونه تا دلت بخواد فضای زرد داره
یه سالن ورزشی داره،سلف سرویسش زیباست ولی غذاش افتضاحه!غیر از اینا سه تا ساختمان دیگه داره که یکیش کتابخونه و سایت خواهرانه که سایت خواهران دو تا اتاق کوچیکه اما کامپیوتر های خوبی داره ان دو تا ساختمان مال بخشهای شیمی،کامپیوتر،مکانیک و عمرانه و یه ساختمان دیگه هم دارن میسازن قراره رشته مکانیک در مقطع کارشناسی ارشد بیاره.یادم رفته بگم سایت برادران هم کوچیکه و کامپیوتر های داخلش هم داغونن ، محیط دانشگاه و خوابگاه وایر لس داره اما یا سرعت پایینه و یا بعضی اوقات خرابه.
کارت دانشجوی و کارت سلف هم یکی اس کارت دانشجویی این دانشگاه زیاد خوشگل نیست
به روزانه و شبانه ها هم نهار وهم شام میدن
به دانشجوهاش خوابگاه میده اتاقاش شش نفره اند ،از خوابگاه تا دانشگاه و برعکس سرویس هست. سه تا کانکس تو حیات خوابگاه هست که یکیش معروفه به کانکس تلویزیون و دومی هم نماز خونه اس و سومی هم به حساب کتابخونه اس خیلی دوست داشتم عکس از این کانکس ها داشتم و براتون می گذاشتم
از خوابگاه خواهران اطلاعی ندارم ولی بهشون خوابگاه میدن
در مورد مسولین این دانشگاه فقط این رو می خوام بگم که :وقتی که ما رفتیم دانشگاه بهمون گفتن برین حراست کارت های دانشجوییتون رو تحویل بگیرین من هم رفتم و لی کارت دانشجویی برای من و چند تای دیگه صادر نشده بود گفتن مشکل عکس دارین ما هم همون روز مشکل عکسمون رو حل کردیم و بعد از دعوا های بسیار توانستیم بعد از حدودا 2 ماه کارت دانشجویی مون رو تحویل بگیریم !!!
راستی در مورد شهر سیرجان یادم رفت بگم یه شهریه که نه زیاد بزرگه و نه زیاد کوچیکه مردمش هم من که نه خوبی دیدم ازشون و نه بدی.
سیرجان حدودا در 175 کیلومتری شهر کرمان قرار داره
البته در مورد اساتیدش خیلی دوست داشتم بیشتر بگم ولی شاید غیبت بشه اما جوری گفتم که خودتون بگیرید چی میگم.
دیگه چیزی یادم نمی یاد بهتون بگم امید وارم کامل باشه
فقط حیف که عکس از این دانشگاه ندارم که براتون بگذارم

دانشگاه شهید باهنر کرمان (دانشکده صنعتی و معدنی زرند)
اخرین رتبه قبولی در دوره روزانه حدودا:250
آخرین رتبه قبولی در دوره شبانه با سهمیه بومی حدودا1150
در سه رشته زیر دانشجو میپذیره:معماری،معدن،کامپیوتر
بنده اطلاعات زیادی در مورد این دانشگاه(صنعتی و معدنی زرند) ندارم ولی این دانشگاه از نظر وضعیت ظاهری از سیرجان هم بدتره فضای زرد زیاد داره من هم از نزدیک این دانشگاه رو دیده ام.این دانشگاه خارج از شهره ولی سرویس به داخل شهر داره اساتیدش خیلی بهتر از سیرجانه
انصافا خوابگاه پسرونه اش خیلی با کلاسه،به دانشجو های روزانه خوابگاه میده
بنده شنیده ام سطح علمی این دانشگاه از سیرجان بهتره .
شهر زرند هم از سیرجان کوچیکتره .
زرند در 75 کیلومتری شهر کرمان قرار داره
من خودم بجه زرندم خیلی دوست داشتم تو این دانشگاه درس بخونم ولی قبول نشدم .
یه چیز رو یادم رفت در مورد دانشگاه زرند بگم وقتی من از هم شهری هام که زرند قبول شدن میگم سطحش چطوره؟ میگن عالیه اما وقتی که تو اینترنت میام تحقیق می کنم می بینم کاملا برعکس کفته های هم شهری هام است.
در اخر هم می خوام بگم اگه قصد رفتن به یک دانشگاهی رو ندارین لطفا ان رو انتخاب نکنید شاید قبول بشید و جای یکی رو پر کنید.
اگه در این گفته ها مشکل تایپی داشته باشم به بزرگی خودتون ببخشید.
موفق باشید
Abi.net70
اطلاعاتي از فخر رازي ساوه داريد؟؟؟؟؟ gld اگه بزاريد ممنون ميشمـــــ..... goli

abrahaam70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط abrahaam70 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:29 pm

sayehq نوشته شده:سلام من رتبم 255 شده به نظر شما اگر اين جوري انتخاب كنم چه طوره ؟(دختر بومي گيلانم) :P
1. شريعتي تهران روزانه
2.علي آباد كتول روزانه
3.قوچان روزانه
4. باهنر كرمان (زرند) روزانه
5. سيرجان روزانه
6.تربت حيدريه روزانه
7. بيرجند روزانه
8. جابر بن حيان رشت غيرانتفاعي
مورد 2و3 به نظرتون جابه جا بشن يانه ؟ چند درصد احتمال قبولي تو روزانه دارم ؟ shad
با سلام دیدم زرند و سیرجان رو انتخاب کرد گفتم بهت معرفی شون کنم
معرفی دانشگاه صنعتی سیرجان و دانشگاه شهید باهنر کرمان(دانشکده صنعتی و معدنی زرند) از زبان دانشجوی دانشگاه صنعتی سیرجان
اگر شما غیر انتفاعی شهر خودتون قبول بشید بهتره از اینه که شبانه یه شهر دیگه قبول بشید ما یکی از بچه ها که اهل تبریز بود و رتبه اش 380 شده بود شبانه سیرجان رو انتخاب کرده بود و قبول هم شده بود و به امید اینکه میتونه انتقالی یا میهمان بگیره این کار رو کرده بود .و وقتی امد سیرجان دید که از این خبرا نیست شرایط هم داشت ولی بهش ندادن و خیلی هم پشیمون بود از این کارش می گفت: کاش رفته بودم غیر انتفاعی تبریز البته چند تا از دخترا هم این کار کرده بودن ولی به آنها هم تا آنجایی که من اطلاع دارم میهمان یا انتقالی ندادن.من هم پارسال به همین امید رفتم دانشگاه سیرجان گفتم یه ترم میخونم بعدشم میام شهر خودم. حتی به خود دانشگاه هم زنگ زدم گفتند شما به دانشگاه ما بیا ما به تو انتقالی میدیم ولی وقتی رفتم از این خبرا نبود سیرجان اصلا میهمان یا انتقالی نمی دن(اگرم بدن خیلی کم) پس فکر این رو هم از سرتون بیرون کنید.پس سعی کنید شهر های خودتون یا شهر های اطراف خودتون رو انتخاب کنید.
دوستان عزیر دقت کنند که بعضی از دانشگاه های غیر انتفاعی هستند که سطع علمی انها بالاتر از بعضی دانشگاه های دولتی است مانند:علم و فرهنگ،شمال ،قزوین پس دانشگاهی رو که انتخاب می کنید به سطح علمی ان توجه کنید
دانشگاه صنعتی سیرجان:
سطح علمی :
زبان ماشین و اسمبلی:
گسسته:
مهندسی اینترنت:
مهندسی نرم افزار:
اندیشه2:
استاد شهریاری:فوق لیسانس حقوق، اگه روز امتحان به سوالات جواب بدی یا ندی نمرات 12 است.
یه سالن ورزشی داره،سلف سرویسش زیباست ولی غذاش افتضاحه!غیر از اینا سه تا ساختمان دیگه داره که یکیش کتابخونه و سایت خواهرانه که سایت خواهران دو تا اتاق کوچیکه اما کامپیوتر های خوبی داره ان دو تا ساختمان مال بخشهای شیمی،کامپیوتر،مکانیک و عمرانه و یه ساختمان دیگه هم دارن میسازن قراره رشته مکانیک در مقطع کارشناسی ارشد بیاره.یادم رفته بگم سایت برادران هم کوچیکه و کامپیوتر های داخلش هم داغونن ، محیط دانشگاه و خوابگاه وایر لس داره اما یا سرعت پایینه و یا بعضی اوقات خرابه.
به دانشجوهاش خوابگاه میده اتاقاش شش نفره اند ،از خوابگاه تا دانشگاه و برعکس سرویس هست. سه تا کانکس تو حیات خوابگاه هست که یکیش معروفه به کانکس تلویزیون و دومی هم نماز خونه اس و سومی هم به حساب کتابخونه اس خیلی دوست داشتم عکس از این کانکس ها داشتم و براتون می گذاشتم
در مورد مسولین این دانشگاه فقط این رو می خوام بگم که :وقتی که ما رفتیم دانشگاه بهمون گفتن برین حراست کارت های دانشجوییتون رو تحویل بگیرین من هم رفتم و لی کارت دانشجویی برای من و چند تای دیگه صادر نشده بود گفتن مشکل عکس دارین ما هم همون روز مشکل عکسمون رو حل کردیم و بعد از دعوا های بسیار توانستیم بعد از حدودا 2 ماه کارت دانشجویی مون رو تحویل بگیریم !!!
راستی در مورد شهر سیرجان یادم رفت بگم یه شهریه که نه زیاد بزرگه و نه زیاد کوچیکه مردمش هم من که نه خوبی دیدم ازشون و نه بدی.
البته در مورد اساتیدش خیلی دوست داشتم بیشتر بگم ولی شاید غیبت بشه اما جوری گفتم که خودتون بگیرید چی میگم.

بنده اطلاعات زیادی در مورد این دانشگاه(صنعتی و معدنی زرند) ندارم ولی این دانشگاه از نظر وضعیت ظاهری از سیرجان هم بدتره فضای زرد زیاد داره من هم از نزدیک این دانشگاه رو دیده ام.این دانشگاه خارج از شهره ولی سرویس به داخل شهر داره اساتیدش خیلی بهتر از سیرجانه
یه چیز رو یادم رفت در مورد دانشگاه زرند بگم وقتی من از هم شهری هام که زرند قبول شدن میگم سطحش چطوره؟ میگن عالیه اما وقتی که تو اینترنت میام تحقیق می کنم می بینم کاملا برعکس کفته های هم شهری هام است.
در اخر هم می خوام بگم اگه قصد رفتن به یک دانشگاهی رو ندارین لطفا ان رو انتخاب نکنید شاید قبول بشید و جای یکی رو پر کنید.
موفق باشید
Abi.net70

abrahaam70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط abrahaam70 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:30 pm

parisa_z نوشته شده:
abrahaam70 نوشته شده:معرفی دانشگاه های سیرجان و زرند:
دانشگاه صنعتی سیرجان:
سطح علمی :
زبان ماشین و اسمبلی:
گسسته:
مهندسی اینترنت:
مهندسی نرم افزار:
اندیشه2:

موفق باشید
Abi.net70
اطلاعاتي از فخر رازي ساوه داريد؟؟؟؟؟ gld اگه بزاريد ممنون ميشمـــــ..... goli
شرمنده اطلاعاتی ندارم

sayehq

پست توسط sayehq » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:33 pm

سلام من رتبم 255 شده به نظر شما اگر اين جوري انتخاب كنم چه طوره ؟(دختر بومي گيلانم)
1. شريعتي تهران روزانه
2.علي آباد كتول روزانه
3.قوچان روزانه
5. سيرجان روزانه
6.تربت حيدريه روزانه
7. بيرجند روزانه
مورد 2و3 به نظرتون جابه جا بشن يانه ؟ چند درصد احتمال قبولي تو روزانه دارم ؟ shd:
لطفا جوابموبديد من منتظرم

آواتار کاربر
parisa_z
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط parisa_z » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:36 pm

sayehq نوشته شده:سلام من رتبم 255 شده به نظر شما اگر اين جوري انتخاب كنم چه طوره ؟(دختر بومي گيلانم)
1. شريعتي تهران روزانه
2.علي آباد كتول روزانه
3.قوچان روزانه
5. سيرجان روزانه
6.تربت حيدريه روزانه
7. بيرجند روزانه
مورد 2و3 به نظرتون جابه جا بشن يانه ؟ چند درصد احتمال قبولي تو روزانه دارم ؟ shd:
[color=#FF0040لطفا جوابموبديد من منتظرم gld ][/color]
گفتم كه الان برو به اين آدرس استاد عادلي نيا آنلاين هستن ازش بپرس
پيغام خصوصي براشون بفرست
http://forum.bshams.ir/showthread.php?tid=115

آواتار کاربر
sir_0861
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sir_0861 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:38 pm

siteman نوشته شده:
afsar نوشته شده: اقا اراک تازه امسال داره میگیره معلوم نیست که رتبه ی چند میگیره ولی اینو میدونم که اراک از شیراز کمتره...شیراز الان چن ساله که کارشناسی داره ولی اراک سال اولش هست...دیگه خودت میدونی...ولی اراک صنعتیه...شنیدم دانشکده اش خیلی مایه داره...بچه ها رو زیاد میبرن تفریح dan rgs
نه بابا بهاین حرفا گوش ندیدن poo poo poo اصلا اینجوری نیست من هم اراکیم هم فارغ التحصیل این آموزشکده
از لحاظ مدیر گروهی که اگه اقای نجفی باشه حرف نداره-البته اگه ببینینش تا دو ترم ازش بدتون میاد و بعد از دوترم میگین بابا اجب مدیر گروه توپیه poo
اط لحاظ سطح علمی تو کاردانی که من بودم بد نبوده خوبم نبوده tof:
اراک که مساوی با شهر مرده ها ،جای تفریح زیاد نداره ،خیابون ها از ساعت 10 شب به بد مغازه ها تعطیل میشه.
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتدبه دنبالش می رویم و وقتی توقف می کندبه آن لگد می زنیم.

زیباترین دیالوگ پدرژپتو :
پینوکیو، چوبی بمون. دنیای آدما سنگیه.....

چارلى چاپلين ميگويد آموخته ام كه با پول ميشود خانه خريد ولى آشيانه نه! رختخواب خريد ولى خواب نه! ساعت خريد ولى زمان نه! ميتوان مقام خريد ولى احترام نه! ميتوان كتاب خريد ولى دانش نه! دارو خريد ولى سلامتى نه! ميتوان آدم خريد اما دل نه.

abrahaam70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط abrahaam70 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:38 pm

CLS نوشته شده:در مورد قوچان
به روزانه ها خوابگاه دادن پارسال 100 تومن فک کنم
به شبانه ها فقط یک ترم میدن
هزینه شبانه (شهریه – پول خوابگاه – سرویس – غذا و ...) تقریبا ترمی 800 میشه
یه شهر کوچیک که زمستونهای فوق العاده سرد داره
سطح علمیش خوبه (خیلی بهتر از سیرجان)
در کل بهتر از سیرجانِ از هر نظر
2 ساعت هم با مشهد فاصله داره

در مورد سیرجان
اینو یکی از بچه هایی که ترم مهر پارسال اونجا بوده و بهمن به شریعتی انتقالی گرفته گفته:
سطح علمی پایین
پارسال 12 واحد فقط با یک استاد داشتن!
وضعیت شهرش جالب نیست (مخصوصا برای دخترها)
تقریبا هیچ تفریحی وجود نداره
خوابگاه به روزانه ها میدن به شبانه ها هم ظاهرا پارسال دادن (امسال نمیدونم)
دوستت بهت نگفت که ان استادی که باهاش 12 واحد داشتیم چه استادی بوده و چطوری درس میداد تا بخندی

abrahaam70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط abrahaam70 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:42 pm

aminhacker نوشته شده:
raha banoo نوشته شده:بچه ها به نظرتون واسه من که دخترم اصلا می ارزه که از خوزستان برم قوچان ،گلستان،سیرجان یا تربت؟؟ منظورم اینه که انقدر امکانات رفاهی محیا هست که ترسی برای خوابگاه و امنیت و ... نداشته باشم؟؟؟؟
واسه پسرش نمی صرفه
عزیز قوچان و گلستان و سیرجان و تربت فکر نکنم به صرفه باشه این همه راه
شما هم که دختری
هوای تربت و مخصوصا قوچانم که سرده والا من بودم نمزاشتم خواهرم این همه راه بره
من که دانشجوی سیرجانم شبانه که اصلا نه،ولی روزانه چند تا از دخترا امده بودن البته شبانه هم غیر بومی بود راضی نبودن بازم تحقیق کن

abrahaam70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط abrahaam70 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:44 pm

designer001 نوشته شده:سلام
خسته نباشید

رتبم شده 152 پسر بومی تهران

انتخاب رشته کردم

1.شمسی پور روزانه
2. شمسی پور شبانه نوبت اول
3.شمسی پور شبانه نوبت دوم
4.رجایی شبانه
5. علم و فرهنگ

به نظرتون خوب انتخاب کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عالیه انشا الله که اولی قبول بشی

آواتار کاربر
sir_0861
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sir_0861 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:44 pm

siteman نوشته شده:آقا هر چی زیره هزار شده بیان برن اراک شیراز....دارلفنون...شهر رضا....این همه روزانه داریم نمیدونم دوستان چرا میخان سختی بکشن بیان تهران
نکنه بخطره پایتخته dan
شنیدم شیراز میخاد بشه پایتخت گول نخورین بیاین اینجا tof:
اراک یعنی شهر مرده ها هیچ تفریحی توش نیست من همه دوستام که از شهر های دیگه اودن دپرس شدن همه poo poo
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتدبه دنبالش می رویم و وقتی توقف می کندبه آن لگد می زنیم.

زیباترین دیالوگ پدرژپتو :
پینوکیو، چوبی بمون. دنیای آدما سنگیه.....

چارلى چاپلين ميگويد آموخته ام كه با پول ميشود خانه خريد ولى آشيانه نه! رختخواب خريد ولى خواب نه! ساعت خريد ولى زمان نه! ميتوان مقام خريد ولى احترام نه! ميتوان كتاب خريد ولى دانش نه! دارو خريد ولى سلامتى نه! ميتوان آدم خريد اما دل نه.

mostafa.mdi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mostafa.mdi » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:45 pm

سلام عزیزان ،
با رتبه 886، از بین شبانه و غیرانتفاعی چه جاهایی رو همراه با اولویت پیشهاد می کنید؟
برقرار باشید و سبز

abrahaam70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط abrahaam70 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:48 pm

mohsenm نوشته شده:اين هم چند تا عكس از دانشگاه قوچان از سايتش گرفتم
اگه این عکس ها از دانشگاه قوچان باشه خداییش خیلی بهتر از سیرجانه،سیرجان همش بیابونه

majid2808

پست توسط majid2808 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:53 pm

majid2808 نوشته شده:سلام دوستان

من کاردانی دانشگاه آزاد بودم..نزدیک محل سکونتم، با استادا هم آشنایی دارم......استان فارس
نرم افزار شدم 8027 موندم که همین ازاد برم یا غیرانتفاعی؟!؟!؟!
fekr fekr آزاد با غیر انتفاعی چه فرقی میکنه؟؟؟؟
با این رتبه کجاها قبولم؟؟ و آیا ارزششو داره برم غیر انتفاعی؟؟؟
ممنونم میشم اگه کسی جوابده goll goll goli
خواهشا جواب بدین gld ger

آواتار کاربر
CLS
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط CLS » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:55 pm

abrahaam70 نوشته شده:
CLS نوشته شده:در مورد قوچان
به روزانه ها خوابگاه دادن پارسال 100 تومن فک کنم
به شبانه ها فقط یک ترم میدن
هزینه شبانه (شهریه – پول خوابگاه – سرویس – غذا و ...) تقریبا ترمی 800 میشه
یه شهر کوچیک که زمستونهای فوق العاده سرد داره
سطح علمیش خوبه (خیلی بهتر از سیرجان)
در کل بهتر از سیرجانِ از هر نظر
2 ساعت هم با مشهد فاصله داره

در مورد سیرجان
اینو یکی از بچه هایی که ترم مهر پارسال اونجا بوده و بهمن به شریعتی انتقالی گرفته گفته:
سطح علمی پایین
پارسال 12 واحد فقط با یک استاد داشتن!
وضعیت شهرش جالب نیست (مخصوصا برای دخترها)
تقریبا هیچ تفریحی وجود نداره
خوابگاه به روزانه ها میدن به شبانه ها هم ظاهرا پارسال دادن (امسال نمیدونم)
دوستت بهت نگفت که ان استادی که باهاش 12 واحد داشتیم چه استادی بوده و چطوری درس میداد تا بخندی
هیچ موردی برای خنده وجود نداره
همش مایه تاسفِ

دوستانی که سوال پرسیدن و جواب نگرفتن محسن امشب میاد جوابشونو میده فعلا رفته یه خرج دانشجویی کنه بیاد

آها الان سر و کلش پیدا شد dan

قفل شده