تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
javad_dam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: آذربایجان غربی - خوی

Re: تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

پست توسط javad_dam » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 1:01 pm

با سلام خدمت دوستان
میدونم که دیگه از این حرف ها و کارها گذشته ولی شاید این مطلب به درد بچه های سالهای بعدی بخوره:
نمونه دوم خلاصه شده کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات تالیف فولک و زولیک برگرفته از سایت استاد طورانی:

http://www.4shared.com/document/VXC_8co ... Zolik.html
قالب فایل : پی دی اف
حجم فایل : 171 کیلو
این نمونه خلاصه شده به نظر کمی کاملتر و جامع تر از نمونه قبلی که گذاشته بودم هستش. امیدوارم که به درد دوستان علی الخصوص دوستانی که میخوان سال آینده تو کنکور شرکت کنند بخورد و این جزوه رو همراه با کتاب روحانی بخونید که مکمل خوبی هستش. واسه همه دعا کنیم.
یا علی
بزرگترین گناه , ناامیدی است. امام علی (ع)

آواتار کاربر
mostafa2020
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران

پست توسط mostafa2020 » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 1:06 pm

ادیبان گرمسار نرو ... جدا می‌گم.
اول اینکه ممنون بابت توجهت goli
منم یکی از دوستان اونجا بود میگفت از لحاظ امکانات و استاد و ... متوسط هست.... نکته ای که ادیبان داره اینکه جون ما جنوب شهر هستیم سرویس هاش نزدیک تره به ... تو انتخاب ادیبان یه کمی مسافت رو در نظر گرفتم..
مگه کجای تهرانی که 3 ساعت برای رسیدن به غیاث باید تو راه باشی!؟
آبیک شاید یه کم از رجا نزدیک تره باشه ولی به هر حال باز هم باید صبح حدود 5 از خونه بزنیم بیرون که این موقع صبح تاکسی بد گیر میاد به این خاطر هست که میگم از لحاظ مسافت خیلی فرقی با رجا نداره
منم می گم غیاث رو دوم بزنی بعد رجا...
که احتمال فراوان البته رجا قبولی ها...
من واقعا امید تهران دارم ولی می خوام اگر تهران نشد حداقل یه دانشگاه خوب درس بخونم .... البته بعد این که رتبه ها اومد اگر دیدم رتبم به قزوین میخوره حتما یه سر میرم قزوین هم غیاث رو از نزدیک می بینم هم رجا... هم اینکه مسیر دستم میاد تقریبا...
هنوز تحقیقاتم کامل نشده dan

amirhhh

پست توسط amirhhh » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 1:40 pm

سلام بچه ها ...من ترم سه کاردانی نرم افزار هستم ...میخواستم بدونم دانشگاه های که ترم یک رو از بهمن 89 شروع کردن و الان( اول مهر 90) میرن ترم 2 برای کنکور کاردانی به کارشناسی باید چه کار کنن چون کنکور در تیر یا مرداده ....و اینا نمیتوانن تمام واحد های خود رو پاس کنن یعنی تا مرداد 91 فقط 3 ترم میرن ....اگه میشه منو راهنمایی کنید ..خواهشاً ...باتشکر

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 2:04 pm

amirhhh نوشته شده:سلام بچه ها ...من ترم سه کاردانی نرم افزار هستم ...میخواستم بدونم دانشگاه های که ترم یک رو از بهمن 89 شروع کردن و الان( اول مهر 90) میرن ترم 2 برای کنکور کاردانی به کارشناسی باید چه کار کنن چون کنکور در تیر یا مرداده ....و اینا نمیتوانن تمام واحد های خود رو پاس کنن یعنی تا مرداد 91 فقط 3 ترم میرن ....اگه میشه منو راهنمایی کنید ..خواهشاً ...باتشکر
شما اگر آخرین ترمتون مهر باشه باید تو دفترچه منحصرا مراکز نیمه دوم یعنی بهمن ماه رو انتخاب کنی
اگر مهرو انتخاب کنی و قبول هم شی چون واحد داری کان لم یکن تلقی می شه

ehsancrash
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ehsancrash » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 2:20 pm

بچه ها نتایج کی اعلام میشه ؟؟؟

f.nik
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گیلان-لاهیجان
تماس:

پست توسط f.nik » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 2:21 pm

javad_dam نوشته شده:با سلام خدمت دوستان
میدونم که دیگه از این حرف ها و کارها گذشته ولی شاید این مطلب به درد بچه های سالهای بعدی بخوره:
نمونه دوم خلاصه شده کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات تالیف فولک و زولیک برگرفته از سایت استاد طورانی:

http://www.4shared.com/document/VXC_8co ... Zolik.html
قالب فایل : پی دی اف
حجم فایل : 171 کیلو
این نمونه خلاصه شده به نظر کمی کاملتر و جامع تر از نمونه قبلی که گذاشته بودم هستش. امیدوارم که به درد دوستان علی الخصوص دوستانی که میخوان سال آینده تو کنکور شرکت کنند بخورد و این جزوه رو همراه با کتاب روحانی بخونید که مکمل خوبی هستش. واسه همه دعا کنیم.
یا علی
فقط اگه 1 درصد احتمال میدادم از این منبع سوال میدن حتما میخوندم.کاش یه نفر زودتر میگفت
پرسپولیس سرور استقلاله

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 2:22 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
amirhhh نوشته شده:سلام بچه ها ...من ترم سه کاردانی نرم افزار هستم ...میخواستم بدونم دانشگاه های که ترم یک رو از بهمن 89 شروع کردن و الان( اول مهر 90) میرن ترم 2 برای کنکور کاردانی به کارشناسی باید چه کار کنن چون کنکور در تیر یا مرداده ....و اینا نمیتوانن تمام واحد های خود رو پاس کنن یعنی تا مرداد 91 فقط 3 ترم میرن ....اگه میشه منو راهنمایی کنید ..خواهشاً ...باتشکر
شما اگر آخرین ترمتون مهر باشه باید تو دفترچه منحصرا مراکز نیمه دوم یعنی بهمن ماه رو انتخاب کنی
اگر مهرو انتخاب کنی و قبول هم شی چون واحد داری کان لم یکن تلقی می شه
نه ، اتفاقا چند تا از دوستام پارسال واحداشون مونده بود و تو آزمون پذیرفته شدن (البته مراکز غیر انتفاعی رو میگم )و ترم دوم برای ثبت نام رفتند و ترم اول براشون مرخصی حساب شد یکیشون قزوین یکی شونم همدان و سومیم سنندج بود

f.nik
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گیلان-لاهیجان
تماس:

پست توسط f.nik » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 2:22 pm

ehsancrash نوشته شده:بچه ها نتایج کی اعلام میشه ؟؟؟
2 شهریور
پرسپولیس سرور استقلاله

Armini
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Armini » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 3:26 pm

تکمیل ظرفیت چه تاریخیه ؟!
تا چه رتبه ای میشه امید داشت که تکمیل ظرفیت توی یه دانشگاه خیلی سطح پایین قبول شد ؟! یعنی فقط قبول شد !!! nar

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 3:28 pm

Armini نوشته شده:تکمیل ظرفیت چه تاریخیه ؟!
تا چه رتبه ای میشه امید داشت که تکمیل ظرفیت توی یه دانشگاه خیلی سطح پایین قبول شد ؟! یعنی فقط قبول شد !!! nar
آذر ماه هست اگه باشه
و غالبا شانس زیاده توش

آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ali_nemo » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 4:04 pm

lovelygirl نوشته شده:دوستان با صفا و با مرام سلام
من باز اومدم سرما خوردم در حده تیم ملی est est
هفته دیگه جوابا میاد چی میشه یه معجزه ای چیزی بشه ترازم بشه مثلا هزار وای خدایا باور کنید کله سایت با بچه هاش رو ناهار میدم ssb: ssb: ssb: ssb:
بچه ها همه دعا كنيد اين دوستمون اوني كه مي خواد بشه !
فكر نكنيد به خاطر ناهار هستشا نه اصلا!!!!!!!!!!!!!!!!!1 rgs
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 4:08 pm

ali_nemo نوشته شده:
lovelygirl نوشته شده:دوستان با صفا و با مرام سلام
من باز اومدم سرما خوردم در حده تیم ملی est est
هفته دیگه جوابا میاد چی میشه یه معجزه ای چیزی بشه ترازم بشه مثلا هزار وای خدایا باور کنید کله سایت با بچه هاش رو ناهار میدم ssb: ssb: ssb: ssb:
بچه ها همه دعا كنيد اين دوستمون اوني كه مي خواد بشه !
فكر نكنيد به خاطر ناهار هستشا نه اصلا!!!!!!!!!!!!!!!!!1 rgs
ببخشید ما روزه هستیم...
اگه می شه شام در خدمت باشید.
البته منظور رتبه تون بشه 1000 دیگه.
ان شا الله که می شه.
منم سرما خوردم...

آواتار کاربر
samirarad
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: زمین

پست توسط samirarad » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 4:21 pm

سلام به همیشه مظلومان تاریخ!!!! goli
تا 2 شهریور کی مرده ست(البته بلا نسبت جمع) کی زنده!!! ger
کاش سازمان سنجش(یا به قول یکی از دوستان) سازمان رنجش 2تا فکر می کرد: اولا واسه سوالات غیر استاندارد امسال و ثانیا واسه کنکور سال بعد که بچه مردم رو بی خودی آلاخون والاخون نکنه!!! ddn: تو این تقریبا یه ماهه کنکور اندازه صد سال پیر شدیم!!! ger:
راستی از همه دوستان ممنون که دانشگاه هارو معرفی می کنن. راستش روزای اول معرفی دانشگاه های مختلف فکر می کردم فقط تهران و قزوین دانشگاه دارن اما با خوندن بعضی پست های متوجه شدم که در اصفهان ، یزد، کرمانشاه، شیراز، بابل، مشهد و... دست شون درد نکنه ساختمانی به اسم "دانشگاه " ساخته اند!!! yes:
در ضمن یه نکته اینکه خواهرانه میگم به کسی برنخوره. میدونم استرس زیاد دارین اما موقع نوشتن پست ها دقت کنید و لطفا غلط املایی نداشته باشید. rooz (مخصوصا کلمه اضافه که دیدم چندباری اظافه نوشته شده khk: ) اگه خدا بخواد و سازمان رنجش بذاره 2 سال دیگه مهندسیم. البته بازم ببخشیداااااااااا bale

یه چیزه دیگه بگم تموم!
از همه دوستانی که دارن تو این فروم زحمت می کشن میخوام که اگه بخت یارشان بود و خوش شانس بودن و امسال دانشگاه قبول شدن سال بعد هم بیان و به بقیه ت انتخاب دانشگاه و شهر کمک کنن. اگه زحمت نمیشه! bil:

علی یارتون goll goll goll
هیس!!

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol

پست توسط mojhgan_jo0n » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 4:45 pm

ehsancrash نوشته شده:بچه ها نتایج کی اعلام میشه ؟؟؟

اونجور كه ميگن 2 شهريور . به قول بچه هاي استرس دهنده 10 روز ديگر looc
امواج را بپذير، حتي اگر گاهي تورا به قعر دريا ببرد،آن ماهي آسوده كه هميشه بر سطح آب ها ميبيني مرده است...

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol

پست توسط mojhgan_jo0n » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 4:50 pm

samirarad نوشته شده:سلام به همیشه مظلومان تاریخ!!!! goli
تا 2 شهریور کی مرده ست(البته بلا نسبت جمع) کی زنده!!! ger
کاش سازمان سنجش(یا به قول یکی از دوستان) سازمان رنجش 2تا فکر می کرد: اولا واسه سوالات غیر استاندارد امسال و ثانیا واسه کنکور سال بعد که بچه مردم رو بی خودی آلاخون والاخون نکنه!!! ddn: تو این تقریبا یه ماهه کنکور اندازه صد سال پیر شدیم!!! ger:
راستی از همه دوستان ممنون که دانشگاه هارو معرفی می کنن. راستش روزای اول معرفی دانشگاه های مختلف فکر می کردم فقط تهران و قزوین دانشگاه دارن اما با خوندن بعضی پست های متوجه شدم که در اصفهان ، یزد، کرمانشاه، شیراز، بابل، مشهد و... دست شون درد نکنه ساختمانی به اسم "دانشگاه " ساخته اند!!! yes:
در ضمن یه نکته اینکه خواهرانه میگم به کسی برنخوره. میدونم استرس زیاد دارین اما موقع نوشتن پست ها دقت کنید و لطفا غلط املایی نداشته باشید. rooz (مخصوصا کلمه اضافه که دیدم چندباری اظافه نوشته شده khk: ) اگه خدا بخواد و سازمان رنجش بذاره 2 سال دیگه مهندسیم. البته بازم ببخشیداااااااااا bale

یه چیزه دیگه بگم تموم!
از همه دوستانی که دارن تو این فروم زحمت می کشن میخوام که اگه بخت یارشان بود و خوش شانس بودن و امسال دانشگاه قبول شدن سال بعد هم بیان و به بقیه ت انتخاب دانشگاه و شهر کمک کنن. اگه زحمت نمیشه! bil:

علی یارتون goll goll goll

نه بابا چه زحمتي رحمته!

من اگه قبول شم يسره تو اي سايت اطلاع رساني ميكنم ديگه بايد بزور منو بندازن بيرون dd: tof:

dan
امواج را بپذير، حتي اگر گاهي تورا به قعر دريا ببرد،آن ماهي آسوده كه هميشه بر سطح آب ها ميبيني مرده است...

قفل شده