تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

Re: تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

پست توسط ali_nemo » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 2:17 am

بچه ها يه خبر
البته برا پارسال هست اما فكر نميكنم واسه ما بدبخت بيچاره ها فكر جديدي كرده باشند...........
جزئیات انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی
جامعه > آموزش - مهر نوشت:

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح جزئیات انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی از روز شنبه 6 شهریور توزیع می شود و داوطلبان از روز یکشنبه 7 شهریور می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

حسین توکلی افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی، ضمن اینکه در سایت اینترنتی این سازمان قابل دسترس خواهد بود، از ساعت 8 صبح روز شنبه 6 شهریورماه تا روز سه شنبه 9 شهریورماه نیز از طریق باجه مرکزی پست در هر شهرستان و در شهرستانهای بزرگ از طریق مناطق پستی در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار داده می‌شود لذا داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند با مراجعه به مراکز پستی شهرستان و یا مناطق پستی محل اقامت خود و با پرداخت مبلغ 6 هزار ریال در مهلت مذکور، نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

وی اظهار داشت: به داوطلبانیکه مجاز به انتخاب رشته‌ های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1389 شده‌اند توصیه می‌شود ابتدا نسبت به تهیه و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی اقدام کرده و کد رشته محل‌های مورد نظر خود را استخراج و به ترتیب علاقه مرتب کنند.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پس از آن، کد رشته‌های انتخابی خود را در فرم پیش‌نویس درج و از صحت کد رشته محل های انتخابی اطمینان حاصل کنند سپس در محدوده زمانی که از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 7 تا ساعت 24 روز سه شنبه 9 شهریورماه در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته با وارد کردن شماره کارت اعتباری ثبت نام و شماره‌پرونده و یا شماره شناسنامه، کد رهگیری زمان ثبت‌نام و شماره شناسنامه و یا شماره داوطلبی، شماره پرونده و کد ملی، نسبت به ثبت کد رشته محلهای انتخابی و تکمیل فرم مذکور در مدت زمانی که در نظر گرفته شده است، اقدام کنند.

وی اظهار داشت: پس از تأئید نهایی رشته‌های انتخابی توسط داوطلب، رسید 14 کاراکتری توسط سیستم به عنوان رسید در اختیار داوطلب قرار داده خواهد شد بدیهی است در غیر این صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نشده است.

توکلی گفت: با توجه به اینکه کد محل‌های انتخابی درج شده در فرم انتخاب رشته اینترنتی پس از گرفتن تائیدیه به هیچ عنوان قابل تغییر و یا تعویض نیست لذا به داوطلبان توصیه می شود قبل از اقدام به تکمیل نهایی فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی خود، جزئیات و اطلاعات مربوط به کد رشته‌های انتخابی را مطالعه کرده و مد نظر داشته باشند.

اينم لينك سايت
http://www.khabaronline.ir/news-87282.aspx
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

آواتار کاربر
yosefi1988
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمون خدا

پست توسط yosefi1988 » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 3:01 am

انشالله خدا هم واسه ورود این سازمان سنجشیا به بهشت یه کنکور بزاره مثل کنکور کارشناسی ناپیوسته خودشون که بدونن پشت کنکور موندن و انتظار کشیدن چقدر سخته

من 2سال قبل کنکور دادم چون قبول نشدم مجبور بودم برم خدمت .پارسال هم چون مرخصی نداشتم نتونستم کنکور بدم (با این که کارت ورود به جلسه دستم بود)
واسم دعا کنید اگه امسال قبول نشم بابام از خونه میندازه بیرون chak
همیشه تنهایی , توانایی می آورد.

تراختور محبوب دلها

http://ab1group.mihanblog.com

f.nik
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گیلان-لاهیجان
تماس:

پست توسط f.nik » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 3:32 am

yosefi1988 نوشته شده:انشالله خدا هم واسه ورود این سازمان سنجشیا به بهشت یه کنکور بزاره مثل کنکور کارشناسی ناپیوسته خودشون که بدونن پشت کنکور موندن و انتظار کشیدن چقدر سخته

chak
خداکنه همینجوری بشه
پرسپولیس سرور استقلاله

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران

پست توسط lovelygirl » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 8:44 am

دوستان با صفا و با مرام سلام
من باز اومدم سرما خوردم در حده تیم ملی est est
هفته دیگه جوابا میاد چی میشه یه معجزه ای چیزی بشه ترازم بشه مثلا هزار وای خدایا باور کنید کله سایت با بچه هاش رو ناهار میدم ssb: ssb: ssb: ssb:
باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد
از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی.

آواتار کاربر
punisher
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمان خدا

پست توسط punisher » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 9:33 am

ali_nemo نوشته شده:سلام به همه دوستان
همونطور كه قول دادم الان مي خوام براتون در مورد دانشگاه صفاهان بنويسم
من چند تا از دوستاي دوره كاردانيم اونجا درس ميخونن الان چند تاشون مدركشون رو گرفتن و رفتند با يكي از دوستام صحبت كردم كه حرفايي رو كه زده واستون مينويسم البته من خودم هم چند دفعه اي اونحا رفتم حتي غذاي دانشگاه رو خوردم سر كلاساشونم هم نشستم.
به قول خودم مينويسم:
اول از همه آدرسش:توضيحمو جوري ميدم كه بچه ها ي غير اصفهاني هم يه جورايي بفهمن
از دروازه شيراز بايد سوار ماشين بشي بري سه راه سيمين بعد يه سه چهار دقيقه راه ميري تا به دانشگاه برسي البته نميشه از نظر وسعت اسمش رو گذاشت دانشگاه چون خيلي كوچولو هست.دانشگاه توي يه كوچه هست فكر كنم كوچه ي بن بست هست سه تا ساختمون داره يكيشون سمت چپه كه ابتداش يه ميز تنيس گذاشتن كه بچه ها ميتونن تنيس بازي كنن من تنيسم بازي كردم اما داخل اين ساختمون نرفتم يه ساختمون سمت چپي اول از همه نگهباني هست يه حياط كوچولو و بعدم قسمت كلاسا و روبه روي در ورودي هم سلف هست كه كوچو.لو هست سمت چپ نگهباني يه حياط ديگه هست كه يه بوفه هم اونحا هست بايد بهتون بگم جاي درستي برا نشستن نداره بچه ها بيشتر ايستادن و صحبت مي كنن.
دستشوييشم سمت راست نگهباني هست.
ديگه براتون بگم:
به قول دوستم از اسمش كه معلومه(صفاهان) با صفا هست البته گفتش بستگي به خودت و ورودي هاتون داره..
در مورد پزيرش كه مي گفت من رتبم شد 4500 سال 88 قبول شدم اما سال 89 تا 3500 گرفته در مورد سطح علمي هم گفت از رتبه هايي كه ميگيره معلومه.
اما اساتيد: گفت هر جايي استاد خوب داره هم بد اما خوباش بيشتره حتي بداش فكر كنم كمتره البته اين برا همه جا فكر كنم صادق باشه اما چيزه مهمتراينكه ميگفت رييس خيلي خوبي داره گفتش يه آقاي دكتري هست كه خيلي با هاله هر چي از خوبيش بگم كم گفتم آدم شوخي هست اما .مدير گروه سخت گيري داره.
در مورد خوابگاهم بايد بگم كه خوابگاههاي خود گردان رو واسه دانشجوها تهيه ميكنه كه ترمي 350 تومن هست.
اينو بايد بگم كه قبول شدن توي اين دانشگاه يه مقدار سخت هست چونكه تقريبا مركز شهر و همه اصفهاني ها اونجا رو مي زنن اما بستگي به رتبه هم داره ديگه پس مال رتبه خوباس نه اصفهاني ها البته بومي بودن تاثير داره.
اگه سوالي بود بپرسيد ؟
راستي در مورد اشرفي اصفهاني هم واستون بعدا شايد بنويسم اونجا هم دوستايي دارم (يكدفعه يا دو دفعه خودم رفتم اونجا اما صفاهان بيشتر رفتم و بيشتر آشنايي دارم)
http://www.safahan.ac.ir
چند تا نکته اظافه کنم.
نمی شه اسم صفاهان رو دانشگاه گذاشت چون واقعا در سطح یک دبیرستان است.
فکر نکنم به دانشجو گیر بدم چون من وقتی از کنارش عبور می کردم وضع دانشجویانی که ازش بیرون می یومدن میدونین دیگه .....
مسیرش هم از همه جای اصفهان واحد هست.
اصفهان واحد های باحالی داره و برای همه جا ماشین هست.
بار علمی اون هم که دوستم گفتن.
به نظر من تنها مزیت اینجا تو شهر بودشه (البته برای کامپیوتر ) چون رشته های دیگه هم دانشگاه تو شهر داره.
این اطلاعات فقط چون از کنار عبور می کردم به دست آوردم.
امیدوارم برای دوستان مفید باشه.
عقل و قلب

برای اداره کردن خودت از عقلت استفاده

کن و برای اداره کردن دیگران از قلبت.

دکتر علی شریعتی

آواتار کاربر
mostafa2020
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mostafa2020 » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 9:50 am

سلام مصطفی..
نبودی چند وقت...
بلاخره انتخاب تو کجا شد؟؟؟

رجا
غیاث
شهاب دانش
گرمسار
سلام داش محسن.............
روزی نیست که به فروم سر نزنم ولی با توجه به اینکه کار می کنم فرصت نمیشه نظر بدم
ازونجایی که من از رتبه 1 تا 2500 امید دارم looc و اصلا معلوم نیست چه رتبه ای بیارم ... دارم حومه تهران رو بررسی می کنم که اگر خدایی نکرده رتبم به تهران نخورد بتونم سریع یکی ازاینا رو انتخاب کنم
هر دانشگاهی رو بررسی می کنم می بینم باید 4 صبح از خواب بیدار بشم حدود 3 ساعت هم رفت 3 ساعت هم برگشت
واقعا سخته .... خلاصه به این نتیجه رسیدم که دانشگاه های حومه تهران رفت و آمدشون سخته خیلی هم فرقی بین غیاث یا رجا یا گرمسار نیست .... همشون رو باید 4 صبح بیدار بشیم... با این تفاسیر حداقل میرم یه جایی که بتونیم اسمش رو بزاریم دانشگاه... احتمالا انتخاب های من تو حومه تهران این جوری میشه.....
رجا قزوین
ادیبان گرمسار
شهاب دانش قم
غیاث ابیک
دهخدا قزوین
.
.
.
.
به نظرت خوبه؟ fekr

آواتار کاربر
bahar62
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط bahar62 » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 10:14 am

lovelygirl نوشته شده:دوستان با صفا و با مرام سلام
هفته دیگه جوابا میاد چی میشه یه معجزه ای چیزی بشه ترازم بشه مثلا هزار وای خدایا باور کنید کله سایت با بچه هاش رو ناهار میدم ssb: ssb: ssb: ssb:
سلام
منم تازه داره حالم خوب میشه یه 4 روزی رو کاملا در بستر به سر بردم
انشاء الله که میشه واسه همه دعا می کنم به خواسته اش برسن لطفا واسه هم دعا کنیم

آواتار کاربر
mostafa2020
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mostafa2020 » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 10:42 am

bahar62 نوشته شده:
lovelygirl نوشته شده:دوستان با صفا و با مرام سلام
سلام
منم تازه داره حالم خوب میشه یه 4 روزی رو کاملا در بستر به سر بردم
انشاء الله که میشه واسه همه دعا می کنم به خواسته اش برسن لطفا واسه هم دعا کنیم
انشالله که همین طور میشه ... هر کی هر جا صلاحش هست قبول بشه... تو این روزهای ماه رمضان دعا کردن خیلی جواب میده
من که شبها با اینکه خیلی خسته میشم ولی خوابم نمیبره .... واقعا فرق قبول شدن تو تهران با غیرانتفاعی های حومه تهران خیلی زیاده
هم از لحاظ مسافت هم از لحاظ هزینه قابل مقایسه نیستند

linkinpark12
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط linkinpark12 » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 10:46 am

سلام بچه ها خوش به حالتون مو قع ای که جوابا میاد من به خدمت سربازی به سر میبرم مملو از استرس ارزوی سلا متی و رتبه خوب واسه همه برو بچ انجمن دارم واسم دعا کنید goll goll

آواتار کاربر
punisher
کاربر خوب
کاربر خوب

روز شمار کنکور

پست توسط punisher » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 11:28 am

روز شمار اعلام نتایج .........
10 روز تا اعلام نتایج مانده است khk:
عقل و قلب

دکتر علی شریعتی

آواتار کاربر
ebiker
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: روز شمار کنکور

پست توسط ebiker » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 11:40 am

punisher نوشته شده:روز شمار اعلام نتایج .........
10 روز تا اعلام نتایج مانده است khk:
آخر با اين اعلام روز شمار نتايج كاري مي كنيد كه حالا كار من يكي حداقل به ICU كشيده بشه dan dan dan .
بابا جان اگه ميشه لااقل روز قبل از اعلام نتايج اين روز شمار رو بزن كه خلاصه همه سكته رو بزنند. dan dan dan

آواتار کاربر
punisher
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط punisher » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 12:26 pm

برای کمک به انتخاب دانشگاه یه نگاهی به لینک زیر بکنید
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... f=2&t=8738
عقل و قلب

دکتر علی شریعتی

PrinceOfPersia
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: On the Earth ...

پست توسط PrinceOfPersia » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 12:35 pm

mostafa2020 نوشته شده:
سلام مصطفی..
نبودی چند وقت...

رجا
غیاث
شهاب دانش
گرمسار
ازونجایی که من از رتبه 1 تا 2500 امید دارم looc و اصلا معلوم نیست چه رتبه ای بیارم ... دارم حومه تهران رو بررسی می کنم که اگر خدایی نکرده رتبم به تهران نخورد بتونم سریع یکی ازاینا رو انتخاب کنم
هر دانشگاهی رو بررسی می کنم می بینم باید 4 صبح از خواب بیدار بشم حدود 3 ساعت هم رفت 3 ساعت هم برگشت
واقعا سخته .... خلاصه به این نتیجه رسیدم که دانشگاه های حومه تهران رفت و آمدشون سخته خیلی هم فرقی بین غیاث یا رجا یا گرمسار نیست .... همشون رو باید 4 صبح بیدار بشیم... با این تفاسیر حداقل میرم یه جایی که بتونیم اسمش رو بزاریم دانشگاه... احتمالا انتخاب های من تو حومه تهران این جوری میشه.....
رجا قزوین
ادیبان گرمسار
شهاب دانش قم
غیاث ابیک
دهخدا قزوین
.
.
.
.
به نظرت خوبه؟ fekr
ادیبان گرمسار نرو ... جدا می‌گم.

این ترم تابستون تو غیاث یسری بچه‌های ادیبان اومدن اینجا هوش مصنوعی و شبیه‌سازی برداشتن ...
هیچ خوبی از اونجا نمی‌گن ...

/// ---------- یکم بیشتر تحقیق کن --------- ///

مگه کجای تهرانی که 3 ساعت برای رسیدن به غیاث باید تو راه باشی!؟
( اینم در نظر بگیر که فقط 2 روز در هفتست برای ترم اول ، سوم و چهارم )

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 12:41 pm

mostafa2020 نوشته شده:
سلام مصطفی..
نبودی چند وقت...

رجا
غیاث
شهاب دانش
گرمسار
رجا قزوین
ادیبان گرمسار
شهاب دانش قم
غیاث ابیک
دهخدا قزوین
.
.
.
.
به نظرت خوبه؟ fekr
منم می گم غیاث رو دوم بزنی بعد رجا...
که احتمال فراوان البته رجا قبولی ها...