تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
aisen912
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: کرج

Re: تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

پست توسط aisen912 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:23 pm

مگه چی کی شده؟بچه ها از این بحثا زیادپیش میاد بی خیاله قضیه شین

آواتار کاربر
maede
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران

پست توسط maede » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:25 pm

maede نوشته شده:بچه ها اگر کسی یه ترم ابرار خونده باشه و علم و فرهنگ قبول شه ارزشش رو داره که انتقالی بگیره؟ اول شهریور باید شهریه بریزه راهی هست که بتونه شهریه رو بپیچونه تا جوابا بیاد؟ یا بعد از انتقال پس بگیره؟ اگر بخواد تطبیق واحد بده هزینه اش حدوداً چقدر میشه؟
می دونم خیلی سوال پرسیدم ولی سعی کردم همش علمی باشه dan
نیازی نیست هم زمان به تمام سوالا جواب بدید. یکی یکی که منم بفهمم
باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا جواب بدید gld
گیرم همه جا سیاه و تاریک است، تو شمع خودت را روشن کن.تو نمی خواهد گزارشگر بزرگ تاریکی باشی، شمع بان کوچک نور خودت باش. این تمام چیزی است که روشنایی از تو می خواهد(دکتر شریعتی)

آواتار کاربر
sir_0861
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sir_0861 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:26 pm

اصلاحیه
من هیچ وقت این انجمن رو ترک نمیکنم و نخواهم کرد چون واقعا دلم برا همه بچه ها تنگ میشه .فقط دیگه پست نمیزارم چون میترسم نتونم منظورم رو خوب برسونم و باعث آزرده خاطر شدن دوستان بشه.
در آخر از تمامی بچه ها بخاطر همکاریشون و لطفشون نسبت به دیگر دوستان عزیز برای انتقال اطلاعات تشکر میکنم. goll
یا حق
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتدبه دنبالش می رویم و وقتی توقف می کندبه آن لگد می زنیم.

زیباترین دیالوگ پدرژپتو :
پینوکیو، چوبی بمون. دنیای آدما سنگیه.....

چارلى چاپلين ميگويد آموخته ام كه با پول ميشود خانه خريد ولى آشيانه نه! رختخواب خريد ولى خواب نه! ساعت خريد ولى زمان نه! ميتوان مقام خريد ولى احترام نه! ميتوان كتاب خريد ولى دانش نه! دارو خريد ولى سلامتى نه! ميتوان آدم خريد اما دل نه.

آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ali_nemo » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:35 pm

Hamid_CPP نوشته شده:سلام دوستان.
امشب تو خواب دیدم دوشنبه ساعت 4 نتایج رو زدن و رتبم هم شده بود 375 نمیدونستم به اون رتبه خوشحال باشم یا ناراحت ولی دوستان من به خوابام ایمان دارم به من الهام شد فردا ساعت 4 نتایج رو میزنن
اميدوارم خوابت تعبير بشه ! البته اگه وافعا تلاش كردي.
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

آواتار کاربر
maede
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط maede » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:40 pm

بچه ها الان سایت سنجش بودم.
هی زده بود کارنامه کاردانی به کارشناسی هی من قلبم وای می ساد ، آخر جمله می نوشت پیام نور دوباره راه میوفتاد dan
به نظرتون جوابا صبح چهارشنبه میاد؟ اون موقع که من خوابم fekr
گیرم همه جا سیاه و تاریک است، تو شمع خودت را روشن کن.تو نمی خواهد گزارشگر بزرگ تاریکی باشی، شمع بان کوچک نور خودت باش. این تمام چیزی است که روشنایی از تو می خواهد(دکتر شریعتی)

آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ali_nemo » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:41 pm

sir_0861 نوشته شده:من همین جا بحث رو تموم میکنم بخاطر آقا محسن و همه بجه ها-من عذر خواهی میکنم از همه چون مثل اینکه منظورم رو درست نرسوندم و بچه ها فکر کردن من آدم....هستم-نه من مخلص همه شما هستم goll -اینم آخرین نوشته من
ببينين اين دوستمون چقدر خوبه.همه خوبند.
منم خوبم چون مائده خانم بد قوليكرد و تريلي رو نياورد بعد منم نتونستم بوق بزنم اما من ناراحت نشدم.
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

آواتار کاربر
maede
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط maede » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:46 pm

ali_nemo نوشته شده:
sir_0861 نوشته شده:من همین جا بحث رو تموم میکنم بخاطر آقا محسن و همه بجه ها-من عذر خواهی میکنم از همه چون مثل اینکه منظورم رو درست نرسوندم و بچه ها فکر کردن من آدم....هستم-نه من مخلص همه شما هستم goll -اینم آخرین نوشته من
ببينين اين دوستمون چقدر خوبه.همه خوبند.
منم خوبم چون مائده خانم بد قوليكرد و تريلي رو نياورد بعد منم نتونستم بوق بزنم اما من ناراحت نشدم.
بری صفحه بعد می بینی عصبانیم کردن رفتم تریلی رو بیارم منتها سوییچ رو پیدا نکردم dan
اوااااااااااااا... بحث غیر علمی شد. رفتی صفحه قبل سوالایی که راجع به دانشگاه پرسیدم نگاه کن ببین می تونی جواب بدی
دوستم منتظره ، بهش گفتم اینجا پره مقامه آگاهه nar

آواتار کاربر
bahar62
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط bahar62 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:52 pm

سلام دوستان
توروخدا یکی بره سایت رنجش یه درخواست بزنه واسه اعلام نتایج من که خودم خفه کردم از صبح تا حالا هی درخواست می دم این قسمت انتخاب نوع درخواست غیر فعاله لطفا بپرسید کی جوابا می یاد و اعلام کنید شاید فرجی شه khk: khk:

آواتار کاربر
sir_0861
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sir_0861 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:55 pm

بخاطر دوستان عزیز که لطف بسیار داشتن من به انجمن برگشتم goll

معادلسازي واحدهاي درسي گذرانده شده پذيرفته شدگان آزمون ورودي

ماده 67 : معادلسازي واحدهاي درسي گذرانده شده، پذيرفته شدگاني كه قبلاَ دروسي را در يكي از واحدهاي دانشگاهي و ساير مؤسسات آموزش عالي معتبر داخل و خارج از كشور گذرانده اند، مشروط به شرايط زير است :

1-67 – دانشجو با توجه به سوابق تحصيلي خود، مجاز به تحصيل در رشته جديد باشد.

2-67 – دانشجو از طريق آزمون سراسري وارد دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي مربوط شده باشد.

3-67 – نمرات دروس گذرانده شده دانشجو در مقاطع تحصيلي يكسان حداقل 12 و از مقاطع تحصيلي پايين تر به بالاتر 14 باشد.

4-67- دروس گذرانده شده قبلي از نظر تعداد واحد درسي كمتر از تعداد واحد درسي دوره جديد نباشد.

5 – 67 – بيش از 5 سال از پايان آخرين نيمسال تحصيلي وي تا زمان پذيرش در مؤسسه آموزش عالي جديد نگذشته باشد. در غير اينصورت دروس عمومي با حداقل نمره 14 و ساير دروس با حداقل نمره 16 گذرانده شده باشد.

6-67- محتواي آموزشي دروس گذرانده شده، حداقل 80 درصد با محتواي دروس مشابه در رشته جديد مطابقت داشته باشد.

تبصره 1 : حداكثر تعداد واحدهاي قابل پذيرش معادل واحدهاي درسي دوره جديد خواهد بود.

تبصره 2 : معادلسازي دروس، توسط گروه آموزشي ذيربط در واحدهاي دانشگاهي پذيرنده دانشجو با رعايت موارد فوق انجام مي شود.

تبصره 3 : نمرات دروس پذيرفته شده، عيناَ در كارنامه دانشجو ثبت مي شود و در تعيين ميانگين نيمسال محاسبه نمي گردد، ولي در محاسبه ميانگين كل نمرات در پايان دوره منظور خواهد شد.

تبصره 4 : به ازاي هر 20 واحد درسي معادلسازي و پذيرفته شده، يك نيمسال و كسري از واحدهاي باقي مانده كه از 12 واحد كمتر نباشد نيز يك نيمسال از مدت مجاز تحصيل كسر مي گردد.

تبصره 5 : هزينه معادلسازي هر واحد درسي برابر شهريه متغير درس مربوط، مطابق با آخرين دستورالعمل شهريه مي باشد.
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتدبه دنبالش می رویم و وقتی توقف می کندبه آن لگد می زنیم.

چارلى چاپلين ميگويد آموخته ام كه با پول ميشود خانه خريد ولى آشيانه نه! رختخواب خريد ولى خواب نه! ساعت خريد ولى زمان نه! ميتوان مقام خريد ولى احترام نه! ميتوان كتاب خريد ولى دانش نه! دارو خريد ولى سلامتى نه! ميتوان آدم خريد اما دل نه.

آواتار کاربر
maede
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط maede » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:56 pm

bahar62 نوشته شده:سلام دوستان
توروخدا یکی بره سایت رنجش یه درخواست بزنه واسه اعلام نتایج من که خودم خفه کردم از صبح تا حالا هی درخواست می دم این قسمت انتخاب نوع درخواست غیر فعاله لطفا بپرسید کی جوابا می یاد و اعلام کنید شاید فرجی شه khk: khk:
عزیزم آخه اینا پاسخگو نیستن که. نزن تو سرت دارم کم کم استرس می گیرما ger
خب مگه نگفتن جوابا چهارشنبه میاد، خوب حتماً میاد دیگه

آواتار کاربر
sir_0861
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sir_0861 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 5:58 pm

maede نوشته شده:
بازم حرفای استرس آور؟؟ looc
ما که تا الان صبر کردیم این دو سه روزم روش.البته شما که قبولید من مطمئنم

آواتار کاربر
bahar62
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط bahar62 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 6:03 pm

[quote="sir_0861"]بخاطر دوستان عزیز که لطف بسیار داشتن من به انجمن برگشتم goll

سلام
ما هم اگه حرفی زدیم به خاطر این نبود که خدای ناکرده شما تشریف ببرید ما همه مثل افراد یک خانواده هستیم همیشه اختلاف نظر توی هر خانواده ای هست اما باعث نمی شه که از هم دور بشن فقط خواستیم بگیم که بهتره اگر اختلاف سلیقه ای هست منطقی بیان بشه تا جواب منطقی داشته باشه

راستی بچه ها من رشته ام it اگر اگر اگر قبول بشم فکر می کنید درس اضافه چیزی بهم بخوره ؟؟؟؟

آواتار کاربر
sir_0861
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sir_0861 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 6:07 pm

bahar62 نوشته شده:
sir_0861 نوشته شده:بخاطر دوستان عزیز که لطف بسیار داشتن من به انجمن برگشتم goll

سلام
ما هم اگه حرفی زدیم به خاطر این نبود که خدای ناکرده شما تشریف ببرید ما همه مثل افراد یک خانواده هستیم همیشه اختلاف نظر توی هر خانواده ای هست اما باعث نمی شه که از هم دور بشن فقط خواستیم بگیم که بهتره اگر اختلاف سلیقه ای هست منطقی بیان بشه تا جواب منطقی داشته باشه

راستی بچه ها من رشته ام it اگر اگر اگر قبول بشم فکر می کنید درس اضافه چیزی بهم بخوره ؟؟؟؟
من اصلا درباره طریقه حرف زدن نبود در باره موضوع بود که. دیگه گذشت و من از همه عذر خواهی کردم به علت نرساندن درست مفهوم مطلبم.در مورد رشته شما هم..
شما فکر کنم 15 واحد باد جبرانی بگذرونید البته این شرایط دانشگاه آزاد هست.ولی دولتی هم یک سری درس پیشنیاز که شما نگذراندید هست

kahroba
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرج

پست توسط kahroba » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 6:10 pm

سلام دوستان
برای من که ساکن کرج هستم در صورتی که نتونم دولتی و یا علم و فرهنگ قبول شم بهتره که ابرار را انتخاب کنم یا غیراتفاعی های قزوین ؟؟

آواتار کاربر
bahar62
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط bahar62 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 6:10 pm

sir_0861 نوشته شده:
maede نوشته شده:
بازم حرفای استرس آور؟؟ looc
ما که تا الان صبر کردیم این دو سه روزم روش.البته شما که قبولید من مطمئنم
اخه به نظر شما بین دو روز و سه روز تفاوتی نیست dan
بابا مردم اینقدر حرص خوردم 200 کیلو به وزنم اضافه شد بعد اعلام نتایج باید با بدبختی وزن کم کنم ها
از شوخی گذشته باید یه چند روز قبلش اعلام کنن که فلان روز نتایج می آد

قفل شده