تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
mostafa2020
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران

Re: تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

پست توسط mostafa2020 » جمعه 28 مرداد 1390, 1:00 pm

rahele نوشته شده:سلاممممم به دوستای خوبم!!1 سوال؟چند روز واسه انتخاب دانشگاه (اگه قبول شیم)وقت میدن؟؟حتما باید بریم پیش مشاوره ی درسی یا همه خودشون اقدام می کنن؟ fekr
منم مث بعضی ز دوستان که نگران و استرس دارن.....هستم!! khk: و همش فکرم درگیر این هستش که حتی اگه رتبم بالای 1000 باشه یا اگه دلمو خیلی خوش کنم بالای 800 باشه و بشه دانشگاه شبانه هم قبول شد...!!به علت شرایط نمیشه اونم انتخاب کنم ger !!پس چیکار باید بکنممممممممم ger ger ger ger امیدوارم تو همچین شرایطی قرار نگیرم!!!ا nar
سلام
چند روزش رو دقیق نمی دونم احتمالا حدود 5 یا 6 روز .... مشاوره درسی هم به نظر من اصلا لازم نیست... تو کنکور نظری اگر میبینی میرن مشاروه برای اینکه اونا تو شهر خودشون 50 تا انتخاب دارن نمیدونن کدوم رو اول بزنن .... البته بچه های نظری هم خیلی هاشون خودشون انتخاب شهر می کنن
ولی برای ما وقتی رتبه بیاد وضعیت خیلی روشن هست.... فقط باید به ترتیب رتبه ای که دانشگاه هامون میگیرن اونا رو انتخاب کنیم

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبریز

پست توسط Gold boy » جمعه 28 مرداد 1390, 1:36 pm

با سلام و تشکر از کاربر یاقوت.
به این دلیل میگم اجاره هست چون بچه ها می گفتن یه بار اومدن انداختنمون بیرون.پس به نظر شما اگه دانشوران رو انتخاب کنم بهتره ؟
رتبه تقریبی شما چنده؟
بناب فکر کنم شبانه است اره؟
در ضمن به نظرتون اگه بناب یا زنجان پذیرش داشته باشه تا چه رتبه ای پذیرش داره؟

آواتار کاربر
yagoot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Mamaghangeles

پست توسط yagoot » جمعه 28 مرداد 1390, 2:09 pm

Gold boy نوشته شده:با سلام و تشکر از کاربر یاقوت.
به این دلیل میگم اجاره هست چون بچه ها می گفتن یه بار اومدن انداختنمون بیرون.پس به نظر شما اگه دانشوران رو انتخاب کنم بهتره ؟
رتبه تقریبی شما چنده؟
سلام مجدد دوست عزیز
فرمودین بناب شبانه داره . رو چه حسابی این حرفو میزنی.اگه اینطور باشه یه ناهار پیش من داری
زنجان انگار قطعیه ولی اینکه میشه قبول شد یا نه الله اعلم
من رتبم زیر 1500 میشه(البته امیدوارم)
در مورد دانشوران هم یه دوستی دارم که الان اونجا دانشجوا.اگه اطلاعات دیگه ای خواستی میتونم در اختیارت بذارم
.یه دوستی هم دارم که از دوره کاردانی میشناسمش که تو بناب تموم کرده اگه بناب واقعا پذیرش داشته باشه میتونم با اونم مشورت کنم خلاصه که منتظر دوم شهریورم.
شما چی؟یکمی از خودت بگو
کجا تموم کردی.رتبت چند میشه حدودا؟
گل را میتوان زیرپا له کرد ولی نمیتوان بوی آنرا در فضا کشت

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol

پست توسط mojhgan_jo0n » جمعه 28 مرداد 1390, 2:25 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:ای بابا یه شب نبودیم داشتید منحرف می شدینا...

ولی نه جدا منم می خواستم تذکر لدم که 10 صفحه آخر شباهت زیادی به بحث درباره کنکور نداره و این فقط باعث حجیم شدن تاپیک می شه...

بهتره در راستای بحث و کمک به دوستان قدم برداریم تا اتفاق پارسال که من خودم بودمو حتی یه نامه اعتراضی نوشتم دیگه تکرار نشه.
ممنون ار همکاری شما...

این طوری به حقوق دیگران هم احترام می ذاربم عزیزان من...

تشکر می کنم شخصا از مدیریت که تا اینجا هرگونه آزادی عملی به ما دادن و سعی کردن شخصا دخیل نشن تو بحثا...
از این نعمت خوب استفاده کنیم...
نمی گم بحث ها خشک باشه اما خوب لازمه کمی مراعات کنیم...
می دونم که شماها خیلی فهیم هستین همین که دعواهای پارسال بین یچه ها پیش نیومده خود اثباتی بر درک بالای شماست...

منم که قراره آخر شهریور هم زمان با اعلام نتایج و شب تولدم این سایت رو ترک کنم و بعد 1 سال فعالیت مداوم و طاقت فرسا اما مفید از این سایت برم با خاطره ای خوش برم

با تشکر...
راجب كنكور كه حرف زديم و ميزنيم گفتيم يه مقدار بگيم بخنديم روحيمون عوض شه تا هفته بعد . هم اينكه من راجب داشگاه طبري بابل اطلاعات ميخواستم كسي بمن نداد كه سال 89 تا چه رتبه اي گرفت و در چه سطحيه :?
امواج را بپذير، حتي اگر گاهي تورا به قعر دريا ببرد،آن ماهي آسوده كه هميشه بر سطح آب ها ميبيني مرده است...

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 28 مرداد 1390, 2:33 pm

ممنون از بچه های خوب و فهیمی چون شما که خیلی با فکر هستین...

درباره رفتن من به موقعش توضیح می دم اما از مهر به دلیل پرداختن به زندگی شخصی کلا می خوام از حضور تو نت کم کنم...
به هر حال دوره کارشناسی شوخی بردار نیست مثل کاردانی...
شما اگر حکایت های کاردانی منو بشنوید خودش یک فیلم سینمایی است.
هم علاوه بر این فعالیت سینمایم از مهر جدی تر خواهد شد و کلا وقت اومن زیادی نخواهم داشت.
همین الانشم تعداد پست من تو مدت فقط 1 سال گویای قعالیت من بوده...
فعلا که تا آخر شهریور که نتایج میاد با هم هستیم.
تا اون موقع خدا بزرگه...
برم ببینم خبر جدیدی هست یا نه؟؟؟؟

ضمنا برای ارشد باز دور هم جمع خواهیم شد...

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبریز

پست توسط Gold boy » جمعه 28 مرداد 1390, 2:34 pm

yagoot نوشته شده:
Gold boy نوشته شده:با سلام و تشکر از کاربر یاقوت.
رتبه تقریبی شما چنده؟
سلام مجدد دوست عزیز
فرمودین بناب شبانه داره . رو چه حسابی این حرفو میزنی.اگه اینطور باشه یه ناهار پیش من داری
زنجان انگار قطعیه ولی اینکه میشه قبول شد یا نه الله اعلم
من رتبم زیر 1500 میشه(البته امیدوارم)
در مورد دانشوران هم یه دوستی دارم که الان اونجا دانشجوا.اگه اطلاعات دیگه ای خواستی میتونم در اختیارت بذارم
.یه دوستی هم دارم که از دوره کاردانی میشناسمش که تو بناب تموم کرده اگه بناب واقعا پذیرش داشته باشه میتونم با اونم مشورت کنم خلاصه که منتظر دوم شهریورم.
شما چی؟یکمی از خودت بگو
کجا تموم کردی.رتبت چند میشه حدودا؟
پس بناب پذیرشش چیه؟
اقای عادلی نیا گفته رتبم زیر 2000 هست حالا رتبه هامو کفش رو حساب کردم فکر کنم اگه کلیدها درست باشه رتبم بهتر هم بشه.
من از تبریزم متولد 68 هستم اسمم حسن هست.
وشما؟
آخرین ویرایش توسط Gold boy در جمعه 28 مرداد 1390, 3:13 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » جمعه 28 مرداد 1390, 2:35 pm

بررسی دانشگاه های غیرانتفاعی شمال کشور / گیلان
بنا به درخواست دوست عزیزم آقا محسن و در راستای آشنایی داوطلبین عزیز گیلانی یا غیر گیلانی که قصد انتخاب یکی از موسسات آموزش عالی این استان رو در انتخاب رشته خودشون دارند متن پیش رو آماده شده است. در این نوشته سعی بر این است تا شرحی هرچند مختصر از موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی گیلان که در رشته کامپیوتر پذیرش دانشجو دارند داشته باشیم. همچنین در انتها بصورت اجمالی به معرفی استان گیلان میپردازیم. در یک دید کلی میتوانیم این موسسات را حداقل از نظر تجربه آموزشی بصورت زیر طبقه بندی کنیم:

- موسسه آموزش عالی جــابربن حیان رشت
- موسسه آموزش عالی مهر آستان آستانه اشرفیه
- موسسه آموزش عالی احـرار رشت
- جهاد دانشگاهی - واحد رشت
- موسسه آموزش عالی سـردار جـنگل رشت

----------
جابربن حیان رشت:
این موسسه دارای چندین رشته در مقاطع کاردانی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و پیوسته در رشته های گوناگون است. از نظر فضای آموزشی دارای سه ساختمان است، ساختمان اصلی در نزدیکی مرکز شهر رشت قرار دارد که بخش اصلی فعالیت های آموزشی اعم از کلاس های درسی تئوری و عملی (کارگاه ها و آتلیه ها)، همایشات و بصورت کلی واحدهای اداری (آموزش، امور دانشجویی، امور مالی، حراست، ریاست، معاونت، بایگانی، دبیرخانه، واحد فنی، انتشارات) است. درست در روبروی این مرکز ساختمان دوم قرار دارد که شامل سلف، بوفه، کتابخانه، نمازخانه و بصورت کلی مکانی برای کارهای فوق برنامه دانشجویان است. ساختمان سوم هم در منطقه ای دیگر قرار داشته که مخصوص دانشجویان کاردانی است، ولی مجموعه دروس عمومی دانشجویان کارشناسی در این ساختمان تشکیل میگردد. انتخاب واحد این مرکز بصورت اینترنتی انجام میشود. ریاست این مرکز در حال حاضر بر عهده جناب آقای پروفسور علی درویش زاده، چهره ماندگار کشور در سال 1380 ، مولف چندین کتاب علمی و همچنین استاد و مدیرگروه سابق زمین شناسی دانشگاه تهران است.

پایگاه اینترنتی رسمی این موسسه: http://www.jbh.ac.ir/

گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر:
شامل دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در گرایش نرم افزار است. اساتید این گروه عموما از دانشگاه گیلان، دانشگاه آزاد رشت، لاهیجان، دانشکده شهید چمران رشت و... میباشند. چندین سال است که این گروه از سه استاد با مدرک دکتری (معماری، کاربردهای اینترنتی، ریاضیات کاربردی) و بقیه اساتید با مدرک کارشناسی ارشد (نرم افزار، هوش مصنوعی، فناوری اطلاعات (گرایش سیستم ها و مدیریت) و برق-الکترونیک) بهره میبرد. مدیریت گروه نرم افزار این مرکز بر عهده سرکار خانم مهندس سودابه پورذاکر عربانی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان، دارای مدرک کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار میباشد. این کادر آموزشی از نظر تجربه و سطح مدرک علمی نسبت به سایر موسسات آموزش عالی - غیرانتفاعی استان قوی تر است.

نکته: گروه آموزشی نرم افزار جابربن حیان در جهت تقویت دروس آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر دانشجویان، برخی از دروس این آزمون را با دروس دیگر جایگزین کرده است. طبق این برنامه "نظریه زبان ها و ماشین ها" در قالب درس مباحث ویژه، "طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی" در قالب درس "برنامه سازی سیستم" و "محاسبات عددی" در قالب درس "سیستم های چندرسانه ای" تدریس خواهند شد. همچنین دروس تخصصی معمولا همراه با پروژه یا کنفرانس خواهد بود.

پایگاه اینترنتی دانشجویان مهندسی نرم افزار (ورودی 88): http://www.Jbh88.blogfa.com
انجمن علمی خلیج فـــارس (دانشجویان نــــرم افزار): http://www.Persian-Gulf.gigfa.com

----------

مهر آستان آستانه اشرفیه: میتوان گفت که از نظر فضای آموزشی (مساحت و امکانات) بین دیگر موسسات شرایط بهتری دارد. ساختمان اصلی این مرکز در شهرستان آستانه اشرفیه قرار دارد. لازم به ذکر است که تنها موسسه ای است که رشته های فنی مرتبط با کامپیوتر بیشتری را ارائه میدهد، از جمله این رشته های میتوان به کارشناسی ناپیوسته سخت افزار، کارشناسی ناپیوسته ICT ، کارشناسی ناپیوسته برق-الکترونیک و چندین رشته نسبتا مرتبط که درسایت این مرکز قابل مشاهده است اشاره نمود. انتخاب واحد این مرکز بصورت اینترنتی انجام میشود.

پایگاه اینترنتی رسمی این موسسه: http://www.mehrastan.ac.ir

شامل دو مقطع کاردانی نرم افزار و کارشناسی ناپیوسته در گرایش های نرم افزار و سخت افزار است. اساتید این گروه عموما از دانشگاه های آزاد لاهیجان، رودسر و... میباشند. مدیریت گروه این مرکز برعهده جناب آقای مهندس فرهاد عابدینی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر میباشد.

پایگاه اینترنتی دانشجویان مهندسی نرم افزار (ورودی 88): http://macsoft.ir/

----------

احرار رشت: از موسسات غیرانتفاعی نسبتا تازه تاسیس گیلان است که اولین ورودی رشته مهندسی نرم افزار آن مربوط به مهرماه 88 میباشد. از نظر فضای آموزشی دارای دو ساختمان است. ساختمان اول مربوط به امور اداری و آموزشی است. اما ساختمان دوم که تازه تاسیس و از مرکزیت شهر هم فاصله دارد، محل اصلی تشکیل کلاس های دانشجویان است. ساختار و معماری این ساختمان که از مهرماه 89 افتتاح شد، شبیه دبیرستان های تازه تاسیس است. انتخاب واحد این مرکز بصورت اینترنتی انجام میشود. ریاست این مرکز در حال حاضر بر عهده دکتر مجید علی طاولی، دانشیار دانشکده مکانیک دانشگاه گیلان است.

پایگاه اینترنتی رسمی این موسسه: http://ahrar.ac.ir

شامل دو مقطع کاردانی در گرایش سخت افزار و کارشناسی ناپیوسته در گرایش نرم افزار میباشد. اساتید این گروه عموما از دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی گیلان میباشند. مدیریت گروه کامپیوتر این مرکز بر عهده جناب آقای دکتر اسد ا... شاه بهرامی، دارای مدرک فوق دکتری معماری سیستم های کامپیوتری و عضو هیات علمی و مدیریت گروه کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات دانشگاه گیلان و پردیس بین الملل دانشگاه گیلان است.

پایگاه اینترنتی دانشجویان مهندسی نرم افزار (ورودی 88): http://www.ahrarrasht.blogfa.com/

----------

تذکر: البته از پنج موسسه حاضر بنده فقط با سه مورد اول آشنایی دارم و چون اولین پذیرش رشته مهندسی نرم افزار دو مورد آخر (علمی کاربردی و سردار جنگل) مربوط به سال 89 میشد، اطلاعات دقیقی در مورد فضا و امکانات آموزشی آنها ندارم. تنها چیزی که مشخص است کادر آموزشی آنهاست که از حلقه اساتید سه دانشگاه فوق خارج نیست.

ما هیچ کدوم از این موسسات رو نمیتونیم با هیچ کدوم از دانشگاه های دولتی، دانشگاه های آزاد و حتی دانشکده و آموزشکده های فنی (کاردانی) گیلان از نظر فضا و امکانات آموزشی مقایسه کنیم، البته لازم به ذکر هست که ساختمان این موسسات کاربری مسکونی نداشته و مخصوص خود دانشگاه هست. اون چیزی که ما اینجا در موردشون صحبت میکنیم صرفا مقایسه ای در بین خود اینهاست، نه فراتر...! و اگه قرار باشه جایی مانور بدیم مطمئنا فقط روی کیفیت آموزشی آنها خواهد بود. در زیر به چند نکته اشاره میکنیم:

همه این موسسات حداقل به اندازه یک وعده غذایی در روز به دانشجویان خودشون ژتون به مبلغ پانصد یا ششصد تومان (تا نیمسال دوم سال تحصیلی هشتاد و نه - نود) ارائه میدن ولی همه اونها دارای سلف اختصاصی نیستند که در صورت نداشتن سلف، غذا در بسته های یکبار مصرف توزیع میشود. سیستم مدیریت آموزشی (وب/اینترنت) همه این موسسات "سما" است. حداقل زمان کلاس ها یک ساعت و نیم (مجموعه دروس عمومی) و حداکثر چهار ساعت و نیم (تخصصی/دو واحد عملی) خواهد بود. خیلی از واحدهای ترکیبی تئوری/عملی در این دانشگاه ها بصورت تئوریک تدریس میشود. دروس هوش مصنوعی، شبیه سازی کامپیوتری، مباحث ویژه از جمله این دروس (یک واحد عملی دو واحد تئوریک) هستند.

در یک مقایسه کلی میتوان گفت که جابربن حیان برترین موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی - غیردولتی گیلان است. ولی بصورت کلی فرق زیادی بین کیفیت آموزشی و امکانات این موسسات نیست و برای رسیدن به نقاط بالاتر مطمئنا بیشتر از دانشگاه این شما هستید که باید دست خودتون رو بگیرید!

----------

اطلاعاتی در مورد استان گیلان:
همانطور که میدانید از سرسبز ترین استان های کشور بوده که در شمال رشته کوه البرز و بخش غربی دریای خزر واقع شده است. گویش مردم در این استان "گیلکی" بوده ولی زبان غالب فارسی است. از سمت تهران پس از گذشتن از استان قزوین به گیلان خواهید رسید. فاصله مرکز استان گیلان (رشت) تا تهران نزدیک به 323 کیلومتر میباشد. این استان دارای نزدیک به 40 واحد دانشگاهی اعم از دولتی، غیرانتفاعی، آزاد، پیام نور، علمی کاربردی و بین الملل است.

آب و هوا: نیمه دوم سال (پاییز و زمستان) اغلب اوقات دارای هوایی نیمه ابری و بارانی است، به گونه ای که به "استان باران" معروف است. گاهی اوقات حتی این بارش در ماه های تابستانی سال نیز اتفاق می افتد. در فصل بهار هوایی معتدل و آفتابی و در تابستان به دلیل مجاورت با دریای خزر هوایش شرجی است. در مجموع از مطلوبترین نقاط کشور از نظر شرایط آب و هوایی محسوب میگردد.

مرکز استان:
این شهر بین استان های شمالی حاشیه دریای خزر (گیلان، مازندران و گلستان) دارای بیشترین وسعت و جمعیت میباشد. همچنین رشت دارای فرودگاه بین المللی بوده ولی قطار ندارد. همچنین به عنوان یک شاه راه ارتباطی بین شهرهای دیگر استان مطرح است. این شهر با وجود دانشگاه هایی مثل گیلان، علوم پزشکی گیلان، واحدهای دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و پیام نور به همراه آموزشکده های فنی چمران و دکتر معین، سما و حدود پنج موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی به همراه شهرستان های لاهیجان، بندرانزلی و... از جمله شهرهای دانشجویی استان بحساب می آید.

برخی از مناطق تفریحی، تاریخی و دیدنی گیلان:

از جمله دیدنی های استان میتوان به شیطان کوه (بام سبز، تله کابین)، حمام گلشن و استخر شهر لاهیجان، تالاب گل لاله، موزه سلطنتی، موج شکن و منطقه آزاد تجاری اداری کاسپین شهر بندرانزلی، تالاب استیل، آبشار لوندویل، بازارهای بزرگ و منطقه ییلاقی حیران شهر آستارا، تالاب سلکه شهر صومعه سرا، قلعه رودخان و ویرانه های قصر دادکوه شهر فومن، شهر تاریخی شهر ماسوله با معماری بی نظیر خانه سازی، تپه مارلیک، تپه کلشی، پنج تپه و تپه گردکول شهر رودبار، دامنه های کوه درفک، آبشار ویسادار، قریه سلسال، مسجد سفید و منطقه اسالم به خلخال شهر تالش، پارک جنگلی، پل چوبی و تالاب بوجاق شهر کیاشهر، پارک جنگلی صفرابسته، پل خشتی نیاکو شهر آستانه اشرفیه، قلعه شاه نشین، تالاب زربیجار، یخچال طبیعی و چشمه آب معدنی لوزان شهر املش، پل خشتی و لیلاکوه شهر رودسر، موزه و ساختمان های شهرداری رشت، منطقه تاریخی دیلمان (کوه و جنگل) و همچنین سواحل زیبای چمخاله، زیباکنار، سفیدکنار، کیسم، چابکسر و کلاچای به علاوه بازارهای هفتگی (شنبه، یکشنبه بازار و...) شهرستان های استان گیلان و خیلی از مناطق دیدنی دیگر اشاره داشت.

همچنین آرامگاه های امامزاده هاشم، میرزا کوچک خان جنگلی، استاد دکتر معین، بی بی حوریه، سید جلال الدین اشرف، کاشف السلطنه، شیخ زاهد گیلانی، چهار اولیاء، میرشمس الدین، آقا سید محمد یمنی، آقا سید محمد نجفی و... نیز در شهرستان های این استان واقع شده است.

----------

و در انتها در صورتیکه که مایل به طرح سوالاتی جزئی تر در مورد این موسسات بودید به سایت رسمی این دانشگاه ها مراجعه نمایید. البته از آنجاییکه اطلاعات زیادی در آن ها یافت نمیشود میتوانید به وبلاگ ها یا انجمن های گروه های کامپیوتر این موسسات که در بالا ذکر شده است مراجعه کرده و نسبت به طرح سوالات خود از طریق بخش نظرات / انجمن ها / پست الکترونیک اقدام نمایید.

با آرزوی موفقیت و پیروزی برای داوطلبین عزیز آزمون کارشناسی ناپیوسته نود؛
انتهای پیام/.
آخرین ویرایش توسط Sina-S در جمعه 28 مرداد 1390, 5:37 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
mostafa2020
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mostafa2020 » جمعه 28 مرداد 1390, 2:46 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:ممنون از بچه های خوب و فهیمی چون شما که خیلی با فکر هستین...
گفتی فهیمی یاد سیستم عامل فهیمی افتادم داغم تازه شد .... یک ماه بشینی یه کتاب رو بخوری کامل بعد ازش دو تا سوال بیاد تو کنکور ger ger ger ger

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mojhgan_jo0n » جمعه 28 مرداد 1390, 2:58 pm

mostafa2020 نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:ممنون از بچه های خوب و فهیمی چون شما که خیلی با فکر هستین...
گفتی فهیمی یاد سیستم عامل فهیمی افتادم داغم تازه شد .... یک ماه بشینی یه کتاب رو بخوری کامل بعد ازش دو تا سوال بیاد تو کنکور ger ger ger ger
از كتاب فهيمي كه 3تا سوال اومد fekr
امواج را بپذير، حتي اگر گاهي تورا به قعر دريا ببرد،آن ماهي آسوده كه هميشه بر سطح آب ها ميبيني مرده است...

آواتار کاربر
mostafa2020
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mostafa2020 » جمعه 28 مرداد 1390, 3:03 pm

mojhgan_jo0n نوشته شده:
mostafa2020 نوشته شده:
از كتاب فهيمي كه 3تا سوال اومد fekr
حالا 2 تا یا 3 تا فرقی نمی کنه به هر حال من ger ger ger ger

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mojhgan_jo0n » جمعه 28 مرداد 1390, 3:07 pm

[/quote]
گفتی فهیمی یاد سیستم عامل فهیمی افتادم داغم تازه شد .... یک ماه بشینی یه کتاب رو بخوری کامل بعد ازش دو تا سوال بیاد تو کنکور ger ger ger ger[/quote]

از كتاب فهيمي كه 3تا سوال اومد fekr[/quote]
حالا 2 تا یا 3 تا فرقی نمی کنه به هر حال من ger ger ger ger[/quote]

fekr

aisen912
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: کرج

پست توسط aisen912 » جمعه 28 مرداد 1390, 3:23 pm

بچه هااستادعادلی این رتبه هارو روچه حسابی میگن؟چقدمیشه رواین رتبه ها حساب کردواطمینان داشت؟

آواتار کاربر
mostafa2020
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mostafa2020 » جمعه 28 مرداد 1390, 3:38 pm

aisen912 نوشته شده:بچه هااستادعادلی این رتبه هارو روچه حسابی میگن؟چقدمیشه رواین رتبه ها حساب کردواطمینان داشت؟
ایشون بر اساس تجربه و و همچنین رتبه های سالهای قبل میگن.. مطمئنا سختی کنکور امسال رو هم لحاظ می کنند.
به نظر من اگر درصداتون رو درست حساب کرده باشید همونی میشه که استاد میگه بلکه هم بهتر

آواتار کاربر
javad_dam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: آذربایجان غربی - خوی

پست توسط javad_dam » جمعه 28 مرداد 1390, 3:43 pm

با تشکر از آقای Sina-S

پستتون خیلی عالی و مفید بود و البته کامل
بزرگترین گناه , ناامیدی است. امام علی (ع)

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mojhgan_jo0n » جمعه 28 مرداد 1390, 3:45 pm

mostafa2020 نوشته شده:
aisen912 نوشته شده:بچه هااستادعادلی این رتبه هارو روچه حسابی میگن؟چقدمیشه رواین رتبه ها حساب کردواطمینان داشت؟
ایشون بر اساس تجربه و و همچنین رتبه های سالهای قبل میگن.. مطمئنا سختی کنکور امسال رو هم لحاظ می کنند.
به نظر من اگر درصداتون رو درست حساب کرده باشید همونی میشه که استاد میگه بلکه هم بهتر
اين سوال منم بود خدا كنه همينطور باشه كه شما ميگيد

قفل شده