بحث و گفتگو پیرامون نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
VictiM
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و گفتگو پیرامون نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد

پست توسط VictiM » شنبه 2 بهمن 1389, 12:01 am

pedram-123 نوشته شده:
VictiM نوشته شده:
pedram-123 نوشته شده:سلام
برای داوطلبانی که ممتازی شرکت کرده بودند هم با همین اعلام شده؟یا جدا اعلام میشه؟
چه جوریه؟کسی میدونه؟
امسال رو اطلاع دقيق ندارم ولي تا اونجايي که من اطلاع دارم پارسال بعد از 2روز از اعلام نتايج، نتايج بدون کنکور هم منتشر شد

ممنون که جواب دادید
پس یعنی هنوز اعلام نشده و جوابش با این که اعلام کردند فرق میکنه؟
باید منتظر جواب کسانی که بدون کنکور(ممتازی) شرکت کردند موند؟
شما مشخصات رو وارد کرديد اعلام کرد که دانشجويي با اين مشخصات وجود ندارد؟ اگر با اين پيغام مواجه شديد پس بايد جداگانه باشه چون پارسال و سالهاي قبل از اون هم اگر در آرشيو نگاه کنيد به اين صورت بود و چند روز بعد از اعلام نتايج ميومد. ولي باز دوستان ديگه اگه اطلاعات بيشتر دارن اعلام کنن.

VictiM
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط VictiM » شنبه 2 بهمن 1389, 12:11 am

daneshjoo نوشته شده:سلام

آزاد << نکا >> قبول شدم . انتخابم نبود

2 تا سوال از نظر دانشگاه آزاد داشتم

1- آیا می شه انتقالی به شهر خودم بگیرم

2- تکمیل ظرفیت کی هست در صورت انتظار برای تکمیل ظرفیت مشکل خدمت مقدس سربازی پیش نمیاد

اینو بگم که 200 نفر می خواستند که من 346 شدم

ممنون
دوست من طبق جدول همطرازي دانشگاه نکا رتبه 6 رو داره. شهر شما کجاست. شما ميتونيد بعد از يک ترم انتقالي بگيريد تا دانشگاه هاي يک لول بالاتر. تکميل ظرفيت براي ورودي مهر سال بعد مياد که بايد شما از تاريخ فارغ التحصيليتون 6ماه بيشتر نگذره در غير اين صورت بايد دفترچه رو پست کنيد و با برگ سبزتون اگر در تکميل ظرفيت قبول شديد ثبت نام کنيد... که پيشنهاد من ثبت نام در دانشگاه نکا هست چون اين راه منتظر تکميل ظرفيت بودن ريسکش فوق العاده بالا هست
موفق باشيد

VictiM
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط VictiM » شنبه 2 بهمن 1389, 12:14 am

VALVE نوشته شده:سلام به همه بچه های گل آقا ما هم قبول شدیم ( مهندسی نرم افزار- جویبار ) یه سوال داشتم جون من راهنمایی کنید ما شب خوابمون ببره ....

من الان سربازم 8 ماهه دیگه تموم میشه سربازیم میتونم از دانشگاه مرخصی بگیرم یا جامو رزرو کنم که از ترم دیگه برم ... که سربازیم تموم شه با خیال راحت برم دانشگاه .... ؟ amuz:
اگر از نظر نظام وظيفه مشکلي نداشته باشه ميتونيد اين کار رو انجام بديد دوست عزيز و از نظر دانشگاه مشکلي نداره...

daneshjoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط daneshjoo » شنبه 2 بهمن 1389, 1:08 am

با عرض سلام

من بوشهریم

این دانشگاه 6 ام هست توی کل آزادای ایرن عجب

از کجا می دونید منبعشو لطف می کنید

ولی هزینش خیلی بالا می ره آزاد یه شهر این همه دور

راستی من متولد 1369 هستم

ممنون

ramin.cs

پست توسط ramin.cs » شنبه 2 بهمن 1389, 1:20 am

mammad نوشته شده:کسی میدونه آیا میشه رفت ثبت نام کرد اما مدرک کاردانی رو ندی و مرخصی بگیری ترم اولش رو؟چون من هنوز همه واحدهای کاردانی رو پاس نکردم.

بعد هم این که میگن آزاد 20 تا واحد جبرانی میزاره برای اونا که از کاردانی پیوسته میرن درسته؟ یعنی در مجموع باید بالای 90 تا واحد پاس کنی؟!!
یعنی با احتساب کاردانی باید 170 تا واحد پاس کنی و نزدیک 30 تا شو باید 2 دفعه پاس کنی!واقعا شاهکار مدیریت آموزشیه دانشگاه ها ایران..این گنجینه ها رو باید ثبت کرد و برای آیندگان حفظ کرد.

کاشکی این چیرا رو برای بچه هایی که میخوان فنی حرفه ای کارودانش برن توضیح بده و منصرفشون کنه تا اشتباه ما ها رو از رو ندونستن تکرار نکنن.
karnameazad.jpg
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم بله میتونین مرخصی بگیرید
بله متاسفانه کاردانی پیوسته 20 واحد جبرانی داره ولی حدودا 83 واحد هست من چارت دروس رو دارم

ramin.cs

پست توسط ramin.cs » شنبه 2 بهمن 1389, 1:27 am

zebel2020 نوشته شده:سلام به همگی و به قبول شدگان تبریک میگم.
من پارسال قبول شدم ولی مهر رفتم الان ترم 1 هستم و الان هم شهر خودم قبول شدم آیا میتونم بدون مشکل نظام وظیفه از دانشگاه قبلی انصراف بدم و بیام اینجا ثبت نام کنم و واحد های بالای نمره 12 رو برام معادل سازی کنن؟؟؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدین خیلی برام مهمه.................
سلام اگه مشکل نظام وظیفه نداشته باشید یعنی یا پایان خدمت یا معافیت پزشکی داشته باشید میتونید انصراف بدید بعد دانشگاه جدید ثبت نام کنید و واحدهایی که با نمره بالای 12 پاس کردید به احتمال زیاد معادل سازی میکنند براتون

pedram-123
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط pedram-123 » شنبه 2 بهمن 1389, 1:31 am

ممنون که جواب دادید
پس یعنی هنوز اعلام نشده و جوابش با این که اعلام کردند فرق میکنه؟
باید منتظر جواب کسانی که بدون کنکور(ممتازی) شرکت کردند موند؟[/quote]
شما مشخصات رو وارد کرديد اعلام کرد که دانشجويي با اين مشخصات وجود ندارد؟ اگر با اين پيغام مواجه شديد پس بايد جداگانه باشه چون پارسال و سالهاي قبل از اون هم اگر در آرشيو نگاه کنيد به اين صورت بود و چند روز بعد از اعلام نتايج ميومد. ولي باز دوستان ديگه اگه اطلاعات بيشتر دارن اعلام کنن.[/quote]

البته من امتحان ندادم این شرایط برای یکی از دوستان من است
ایشون هم بصورت عادی کنکور داده و هم بدون کنکور(ممتازی) شرکت کرده در حقیقت دو نوع ثبت نام با دو شناسه مختلف انجام داده
ایشون در آزمون شرکت کرده و قبول شده البته با انتخاب دانشگاه(انتخاب چهارم)
حالا سوال من یا ایشون این هست که آیا این نتیجه ای که اعلام شده نتیجه هردو است؟(با آزمون و بدون آزمون) یا که ممتازی(بدون کنکور) نتیجه اش بعدا و بصورت جدا از این نتبجه اعلام میشه؟!!
اگه میدونید لطف کنید راهنمایی کنید

webmasssster

پست توسط webmasssster » شنبه 2 بهمن 1389, 1:43 am

یکیم جواب سوال مارو بده لطفا
من تکمیل ظرفیت دانشگاهی قبول شدم که 1.20 تا خونمون فاصله راه داره غیرانتفائی کامپیوتر رفت و امد برام مشکلی نداره خیلی دوست داشتم همین دانشگاهی که کاردانیم رو گرفتم می خوندم اینم غیر انتفائی و ظاهرا این دانشگاهم مهمان و این داستاناو نداره حداقل تا ترم 1 فکر کنم باید رئیس داشگاش رو زیر کنم از یه طرف ازادم انتخاب اول شهر خودم قبول شدم که پیاده برم دانشگاه 10 دقیق راه داره
چی کار کنم؟ نظر شما چیه؟
اگر شهریه ثابت 2 ترم یا 4ترمم بدم مهمان نمی دم شهر خودم؟ ای بابا

ali6044

پست توسط ali6044 » شنبه 2 بهمن 1389, 2:21 am

با سلام،من آزاد فریدن قبول شدم ولی به دلایل شخصی نمیتونم برم حال میخواستم بپرسم آیا من در تکمیل ظرفیت شانسی دارم شهر خودم قبول بشم چون فقط 20 نفر اختلاف دارم gld

juju_memar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط juju_memar » شنبه 2 بهمن 1389, 10:35 am

سلام من واحداسلامشهرقبول شدم که اصلاتودفترچه اسمش نبود.

hadi68

پست توسط hadi68 » شنبه 2 بهمن 1389, 1:12 pm

juju_memar نوشته شده:سلام من واحداسلامشهرقبول شدم که اصلاتودفترچه اسمش نبود.
سلام به شما
این واحد اسلام شهر انتخاب شما بود یا انتخاب دانشگاه؟؟

hadi68

پست توسط hadi68 » شنبه 2 بهمن 1389, 1:14 pm

ramin.cs نوشته شده:
mammad نوشته شده:کسی میدونه آیا میشه رفت ثبت نام کرد اما مدرک کاردانی رو ندی و مرخصی بگیری ترم اولش رو؟چون من هنوز همه واحدهای کاردانی رو پاس نکردم.

بعد هم این که میگن آزاد 20 تا واحد جبرانی میزاره برای اونا که از کاردانی پیوسته میرن درسته؟ یعنی در مجموع باید بالای 90 تا واحد پاس کنی؟!!
یعنی با احتساب کاردانی باید 170 تا واحد پاس کنی و نزدیک 30 تا شو باید 2 دفعه پاس کنی!واقعا شاهکار مدیریت آموزشیه دانشگاه ها ایران..این گنجینه ها رو باید ثبت کرد و برای آیندگان حفظ کرد.

کاشکی این چیرا رو برای بچه هایی که میخوان فنی حرفه ای کارودانش برن توضیح بده و منصرفشون کنه تا اشتباه ما ها رو از رو ندونستن تکرار نکنن.
karnameazad.jpg
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم بله میتونین مرخصی بگیرید
بله متاسفانه کاردانی پیوسته 20 واحد جبرانی داره ولی حدودا 83 واحد هست من چارت دروس رو دارم
سلام
چارت دروس که میگید 83 واحده را بزارید تا ما هم استفاده کنیم
ممنون از شما

juju_memar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط juju_memar » شنبه 2 بهمن 1389, 1:20 pm

انتخاب دانشگاه بوده وگرنه خودم انتخاب می کردمش

taknava

پست توسط taknava » شنبه 2 بهمن 1389, 5:06 pm

عزیزان تا جایی من بدونم کسی نیست قبول نشده باشه درضمن زیادخودتونو درگیر رتبه نکنید کنکور سراسری که نیست رتبت بالا پایین بشه زندگیت اینرو به اونرو بشه من خودم عمومی هارو همه صفر زدم تخصصیم از تموم سوالات 11 سوالوجواب دادم اولویت اولم اوردم که واحد سنندج باشه که بسیار قوی و سطحش بالاست زیادخودتونو درگیر کارنامه و رتبه نکید .... زندگی رو سخت نگیر ....

taknava

پست توسط taknava » شنبه 2 بهمن 1389, 5:12 pm

دوستان چند تا سوال اساتید جواب بدن

1- جریان این 20 واحد اضاف جیه فقط واسه کاردانی پیوسته ؟ یعنی طرف اگه معدلش 18 باشه باید 20 واحد اضاف بکش مطمنم که شامل کاردانی علمی کاربردی نمیشه چون اصلا کاردانی پیوسته نداره پس شامل ازاد و دولتی میشه ؟

2- اون که میگن کسایی که معدل کاردانیشون کمتر از 14 هستش باید 24 واحد اضاف بکشن چیه ؟

3- کلا کارشناسی ناپیوسته چند واحد کامپیوتر

قفل شده