يه سوال از دوستان فارغ التحصيل!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

يه سوال از دوستان فارغ التحصيل!!

پست توسط mohammad » دوشنبه 12 شهریور 1386, 10:46 am

سلام دوستان
يه سوال در مورد انجام كارهاي فارغ التحصيلي داشتم ازتون! اميدوارم كه اسباب خنده ي شماها نشم!!
من امروز دفاعيه پروژمو به خوبي انجام دادم و به هرحال بعد از اينكه از استادمون پرسيدم تا كي نمرم فرستاده ميشه ميگه كه حدود 25 شهريور!!! و اما سوال من اينه كه شماها كارهاي فارغ التحصيليتون رو تو چند روز انجام دادين؟ و آيا با وجود شرايط فعلي، من اميدي به فارغ التحصيل شدن دارم؟
به هرحال ميدونم دانشگاه ها و بعضي شرايط هم خيلي تو اين زمينه تاثير داره ولي به هر حال يه سري مراحل بايد طي بشه تا رسما فارغ التحصيل شناخته بشيم ديگه!! اينم بگم كه هيچگونه بدهي يا مشكلي واسه فارغ التحصيل شدن ندارم و مشكلم فقط همين نمره پروژمه!!
در آخر خواهش مي كنم كه يه چند دقيقه اي از وقتتون رو به من قرض بديد كه انشاا.. در آينده جبران مي كنم!! (...)
ممنونم
مثال زدن يكي از روشهاي آموزش نيست، بلكه تنها راهِ آن است!!!

آواتار کاربر
شیرین
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط شیرین » دوشنبه 12 شهریور 1386, 10:52 am

کارای فارغ التحصیلیتون ربطی به تاریخی که توی مدرکتون می خوره نداره، یعنی اگه امروز کلا همه واحداتون پاس شد و نمره ثبت شد، توی مدرکتون هم حدودا همین تاریخ ثبت می شه، و اما کارای فارغ التحصیلی من یه صد سالی طول کشید به خاطر بی مسئولیتی یه سری کارمند نامرد از خدا بی خبر... من دقیقا 8 ماه بعد از تموم شدن درسم و ارائه ی پروژه و کارورزی و ... مدرک موقتم رو از دانشگاه گرفتم (نامردا خیلی اذیتم کردن)
وسیع باش، تنها و سخت ...

ashke_rizan_mohammadreza
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ashke_rizan_mohammadreza » دوشنبه 12 شهریور 1386, 11:15 am

سلام دوست عزيز :
در مورد سوالي كه كردي بايد بگم اولا مراحل فارغ التحصيلي خيلي به بزرگ بودن و يا كو چك بودن دانشگاه ربط داره . چون در اين صورت به تعداد امضا هايي كه بايد بگيري كم يا زياد ميشه. من شخصا چون توي يه دانشگاه نسبتا بزرگ درس خوندم فقط همين امضا گرفتن هاش كه حدود 10 تا امضا هم بود و بايد هم به ترتيب امضا ميشدن حدود 3 تا 4 روز طول كشيد . در نهايت اگه امضا ها تموم شد اگه مسيولين دانشگاهتون آدماي نرمالي باشن تا 2 الي 3 هفته ي بعد مدركتو بهت ميدن در غير اين صورت مثل دانشگاه اين دوستمون يه 7 يا 8 ماهي طول ميكشه.

آواتار کاربر
forugh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بين زمين و آسمون

پست توسط forugh » دوشنبه 12 شهریور 1386, 11:51 am

من بهمن ترم آخرم تموم شد و ارديبهشت سال بعد رفتم دنبال كاراي فارغ التحصيلي و تير

مدركم اومد . يه روزم بيشتر وقت نبرد چون همه كسايي كه نياز بود امضا كنن موجود بودن :lol:

دانشگامونم نسبتا بزرگه فكر كنم :wink:

vm6693
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط vm6693 » دوشنبه 12 شهریور 1386, 12:00 pm

راستش بستگی به دانشگاه داره
اما کاره زیادی نداره چند تا امضا و تصفیه حساب
من دو روزه تموم شد

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » دوشنبه 12 شهریور 1386, 12:09 pm

متاسفانه انجام کارهای فارق التحصیلی همون طور که خودت هم گفتی به شرایط دانشگاه و همچنین عوامل و کارکنان اون بستگی داره.من که پیرم دراومد تا کارام تموم شد(از قصه شیرینش صرف نظر میکنم)
مدتش هم طولانی شد. اما نا امید نباش. چون اولا من دانشگاه آزاد میخوندم و ثانیا تو همین دانشگاه ما یه عده خیلی زود کاراشون تموم شد و ثالثا همون طور که شیرین خانم گفتن تاریخ فارق التحصیلی به این چیزها بستگی نداره. من خودم تاریخ فارق التحصیلیم خیلی قبل از گرفتن "نامه اتمام تحصیل" (چون دانشگاه آزاد قبل از خدمت مدرک موقت هم نمیده) خورده بود.

انشاءا... که هر چه زودتر مدرکت رو میگیری و شیرینیش رو هم میدی :wink:

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » دوشنبه 12 شهریور 1386, 12:12 pm

جونم برات بگه که بستگی به دانشگاهت داره
ماله من 1هفته فقط کارای دانشگاهی و اداریش طول کشید و 1-2 هفته هم تسویه حساب(اگه بدهکار باشی 5دقیقه، اگه بستانکار باشی تا 1ماه هم می دوونن تا چک رو بدن دستت)
ماله محمدرضا 10 تا امضا بود ماله من حدود 20تا !!!!! :shock:
از خدمتکارا و کارگرا و مسئول دستشویی ها و خوابگاه و سلف و کتابخونه و حراست و... دانشگاه گرفته تا جورج بوش و جنیفر لوپز و ازرائیل و رییس پیشین دانشگاه (که به رحمت خدا رفته بود و باید از قبر بیرون میکشیدیمش) باید حلالیت می گرفتی
(این کارا حدود 2 ساعت طول کشید)
ما امضا می گرفتیم و سیر به خودمون و دانشگاه می خندیدیم که این دیگه چه وضعیه
پاهامون کوفته شده بود از بس از این ور به اون ور ، از این طبقه به اونیکی می رفتیم
خلاصه آخرشم بهمون مدرک ندادن و به پروندمون چسب زدن و خداحافظ.
ماجرایی بود...

آواتار کاربر
sara_4170
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sara_4170 » دوشنبه 12 شهریور 1386, 12:17 pm

محمد جان .. شما اولن كاري كه داري و خيلي وقت مي گيره اگه آموزش و پرورش اشنا نداشته باشي.. چيزيه به نام تاييديه تحصيلي .. كه مربوط به هنرستانته.. كه تاييد مي كنه همه واحد هاي هنرستان و پاس كردي...
اگر اونو داشته باشي تو چند روز كارات انجام مي شه!!!

تاريخ فارق التحصيلي ت رو هم بنا به اون تذمي كه برداشتي مي زنن!!
يعني اينطوري..:::
تو الان تو تابستون پروژه تو ارائه كردي پس مي شي فارق التحصيله 31/6/86
اگه تو ترمه مهر تا بهمن مي دادي.. مي شدي فرق التحصيل 30/11/86
اينطوري...
هيچ مشكلي هم واسه ثبت نام و اين حرفا نداري...
واسه ثبته نام به اميد خدا هر جا قبول شدي يه نامه از دانشگات مي گيري كه يعني همه واحدات پاس شده...
ديگه كاراي فرق التحصيلي تو بعدا انجام مي دي.. كه اون بعدانش بستگي به دانشگاهي كه قبول مي شي داره كه چقدر گير بده كه بايد مدرك بياري!!!

موفق باشي...
اهان راستي اگه همه چيز رو به راه پيش بره.. حداكثر تا 2 ماه ديگه مدرك موقتت صادر مي شه..

باي باي

reza111
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط reza111 » دوشنبه 12 شهریور 1386, 1:39 pm

محمد جان اولا اينو بت بگم كه من هم استانيتم من بروجردي هستم و كاردانيمو از آموزشكده بروجرد گرفتم من كه خودم برا گرفتتن مدرك هفت خان رستمو رد كردم تا بم اين مدرك كوفتي رو دادن ولي اينو خدمتت عرض كنم كه شما ميتوني حين تحصيل در مقطع كارشناسي هر بار كه مياي خرم آباد مراحل فارغ تحصيليتو انجام بدي البته ممكنه اگه اذيتت نكنن قبل رفتن به دانشگاه هم كاراتو انجام بدي
خدا حقمونو ازشون بگيره

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » دوشنبه 12 شهریور 1386, 8:27 pm

از تمامي دوستان عزيز به خاطر راهنمايي هاي ارزشمندشون واقعا تشكر مي كنم و اميدوارم كه هميشه موفق باشيد! شيريني محسن آقا هم محفوظه!!
راستي رضاي عزيز اولويت اولتو كجا انتخاب كردي؟ حقيقتا من اولين اولويتم آفرينش بروجرد هستش! تازه اون روز اومدم بروجرد كه ببينم كجا قراره قبول شم و وقتي اون ساختمون غرازه و درپيتشو ديدم به خدا كلي حالم گرفته شد!!
به هرحال اگه خدا بخواد ميخوايم يه دوسالي رو تو شهرتون زندگي كنيم!!
مثال زدن يكي از روشهاي آموزش نيست، بلكه تنها راهِ آن است!!!

reza111
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط reza111 » سه‌شنبه 13 شهریور 1386, 12:51 am

محمد جان نمي خوام ناراحتت كنم ولي من اولويت اولمو اصفهان زدم چون من آفرينش بروجرد رو ديده بودم و با اينكه شهر خودم بود ولي انتخابش نكردم چون ما ميخوا مهندسي بگيريم دانشگاهي كه سايتش توي كافي نت باشه واقعا افتضاحه البته جديدا يه سايت كامپيوتري براش درست كردن و فكر كنم محيط يه كودستان هم از اين به اصلاح دانشگاه بهتر باشه
خدا حقمونو ازشون بگيره

قفل شده