كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nono
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: sky

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط nono » شنبه 30 مرداد 1389, 3:38 pm

asp.net نوشته شده:سلام بچه ها
کسی در مورد غیر انتفاعی اهواز میدونه؟

اهواز دوتا دانشگاه غیر انتفاعی داره یکی کارونه که تازه پارسال تاسیس شده توی منطقه کوروش هست یه مدرسه پوکیدست که تبدیل شده به دانشگاه و پارسل تا رتبه 7800هم گرفته امسال رو نمیدونم تا چند میگیره دوستم پارسال اونجا قبول شد میگفت استاداش خوبن cuf:

یکی دیگه هم جهاد دانشگاهی هست که مدرکش خیلی معتبره دانشگاه قدیمی هست توی منطقه پردیس هست جنب دانشگاه پیام نور هست.خیلی به دانشگاه میرسن استاداش اکثرا مال دانشگاه چمران هستن و ازاد مثله دکتر عباسی.رضازاده.نیزاری و بقیه استادا که در کل خوبن پارسال هم تا 4000 گرفته بود cuf:

من خیلی دوست دارم برگردم جهاد کاردانی اونجا بودم ktb:

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » شنبه 30 مرداد 1389, 3:43 pm

دوست عزیز این پرتال مردمی ، مثلااً اگه تو از شهرداری هم شکایت داشته باشی میتونی به این سایت مراجعه کنی ، اگه تو قسمتی که اسم ارگان ها رو آورده نگاه کنی سازمان سنجش و آموزش کشور هم هست .
شما اعتراض ارسال کن ببین بعد اینکه تصیح صورت گرفته و جوابا دره میاد کی برات تره خورد میکنه راستی شماره رهگیریتونم بگیریا یادت نره ha: ha:مثل اینکه ایران زندگی نمیکنیا
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

asp.net
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط asp.net » شنبه 30 مرداد 1389, 3:44 pm

nono نوشته شده:

اهواز دوتا دانشگاه غیر انتفاعی داره یکی کارونه که تازه پارسال تاسیس شده توی منطقه کوروش هست یه مدرسه پوکیدست که تبدیل شده به دانشگاه و پارسل تا رتبه 7800هم گرفته امسال رو نمیدونم تا چند میگیره دوستم پارسال اونجا قبول شد میگفت استاداش خوبن cuf:

یکی دیگه هم جهاد دانشگاهی هست که مدرکش خیلی معتبره دانشگاه قدیمی هست توی منطقه پردیس هست جنب دانشگاه پیام نور هست.خیلی به دانشگاه میرسن استاداش اکثرا مال دانشگاه چمران هستن و ازاد مثله دکتر عباسی.رضازاده.نیزاری و بقیه استادا که در کل خوبن پارسال هم تا 4000 گرفته بود cuf:

خیلی ممنون.یعنی کارون بهتره تا برم آزاد؟ اخه فکر کنم رتبه ام همون 7000 اینا بشه البته شاید !
بومی هم هستم amuz:

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 30 مرداد 1389, 3:55 pm

6SlipKnoT6 نوشته شده:
دوست عزیز این پرتال مردمی ، مثلااً اگه تو از شهرداری هم شکایت داشته باشی میتونی به این سایت مراجعه کنی ، اگه تو قسمتی که اسم ارگان ها رو آورده نگاه کنی سازمان سنجش و آموزش کشور هم هست .
شما اعتراض ارسال کن ببین بعد اینکه تصیح صورت گرفته و جوابا دره میاد کی برات تره خورد میکنه راستی شماره رهگیریتونم بگیریا یادت نره ha: ha:مثل اینکه ایران زندگی نمیکنیا
دوست عزیز من ایران زندگی میکنم ،اما من گفتم که بچه ها بدونن اگه از این طریق قراره جوابی آدم نپیره ، دیگه اگه بره سنجش که عمراً رات بدن تا برسه به اینکه بخوای اعتراض کنی ،
و با نمیدونم تومارو این حرف ها هم که اصلاً واسه اون ها ارزشی نداره ،
اما در کل گفتم بچه ها بدونن همچین چیزی هست ، چون تو سایت سنجش گذاشته بود گفتم مطرح کنم
وگر نه این کار رو هرگز نمی کردم. khk:

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 30 مرداد 1389, 4:01 pm

آقا باز داره منحرف میشه ها
الان برادر کنعان دوان دوان میاد تاتذکری بدهد

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » شنبه 30 مرداد 1389, 4:08 pm

B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:نتایج نهایی آزمون کارشناسی پیام نور فردا:

لینک خبر:
http://www.asriran.com/fa/news/132313/% ... 8%AF%D8%A7

پس نتیجه میگیریم نتایج فردا هم نمیاد :( :(
ha: نتیجه گیری جالبی بود درسته حق باشماست

آواتار کاربر
ساراا
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: شهر باران

پست توسط ساراا » شنبه 30 مرداد 1389, 4:33 pm

سلام دوستان.
استان گیلان 3 تا دانشگاه غیرانتفاعی داره.جابربن حیان و احرار که این دوتا تو رشت هستند .و مهر آستان هم که توی آستانه.آستانه شهری که نیم ساعت با رشت فاصله داره.جابربن حیان سال گذشته تا 6000 دانشجو برداشت.احرارم اطلاع دقیق ندارم. آستانه سال گذشته تا 10000 برداشت.جابربن حیان مثل یه خرابه میمونه و من به هیچ عنوان حاضرنیستم توش درس بخونم nar: .احرارم خیلی عذر میخوام اما تفاوتی با سرویس بهداشتی نداره khk:
اما آستانه دانشگاه خوبی هستش و از نظر فضای آموزشی و استادها خیلی بهتر.
امیدوارم تونسته باشم اطلاعات مفیدی داده باشم
...

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 30 مرداد 1389, 4:36 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:آقا باز داره منحرف میشه ها
الان برادر کنعان دوان دوان میاد تاتذکری بدهد
آخ دمت گـــرم که از صبح من حال نداشتم ،
داداش دمت گرم سرحالمون کردیا .
چاکرتیم ، راستی برادر کنعان خیلی دوست داریما yes:
این اخلاقت مارو کشته kis:

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » شنبه 30 مرداد 1389, 4:43 pm

asp.net نوشته شده:
nono نوشته شده:

خیلی ممنون.یعنی کارون بهتره تا برم آزاد؟ اخه فکر کنم رتبه ام همون 7000 اینا بشه البته شاید !
بومی هم هستم amuz:
به نظر من آزاد بری بهتره تا این موسسه ی کارون به درد نخور. حداقل آزاد اسم دانشگاه روشه
به من بگو : نگو

نمی گویم

اما نگو : نفهم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » شنبه 30 مرداد 1389, 4:45 pm

ساراا نوشته شده:سلام دوستان.
استان گیلان 3 تا دانشگاه غیرانتفاعی داره.جابربن حیان و احرار که این دوتا تو رشت هستند .و مهر آستان هم که توی آستانه.آستانه شهری که نیم ساعت با رشت فاصله داره.جابربن حیان سال گذشته تا 6000 دانشجو برداشت.احرارم اطلاع دقیق ندارم. آستانه سال گذشته تا 10000 برداشت.جابربن حیان مثل یه خرابه میمونه و من به هیچ عنوان حاضرنیستم توش درس بخونم nar: .احرارم خیلی عذر میخوام اما تفاوتی با سرویس بهداشتی نداره khk:
اما آستانه دانشگاه خوبی هستش و از نظر فضای آموزشی و استادها خیلی بهتر.
امیدوارم تونسته باشم اطلاعات مفیدی داده باشم
اطلاعات خب بود. مرسي
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
roukh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط roukh » شنبه 30 مرداد 1389, 4:52 pm

6SlipKnoT6 نوشته شده:
pooya_1868 نوشته شده:
6SlipKnoT6 نوشته شده:بچه ها کسی اطلاعی در مورد دانشگاه شمال داره؟
راستی جای یاسی معروف اینجا خیلی خالیه تا آقا کنعان هممونو Ignor کنه ها ha: ha:
تو سایت خود دانشگاه بری اطلاعات نسبتا خوبی داره! http://www.shomal.ac.ir/fa/
ولی منم از دوستان میخوام اگه اطلاعات بیشتری مخصوصا در مورد خوابگاه و اجاره خونه دارن بگن
اطلاعات در مورد خوابگاه و خونه و هزینه شهرش دسته منه bil: من دوسال اونجا بودم فقط نمیدونم امسال دانشجو میگیره یا مثل پارسال نمیگیره
خوابگاهاش تو یه کوچست به نام سازمانی که همه اونجا دانشجو هستن تا پارسال برا پسرا داشت ولی میخواست بردارن امسالو نمیدونم ولی من کلا خوابگاه نگرفتم
قیمت خونه اگه بخوای بیرون بگیری تقریبا یه خونه خوب برا دانشجو 2تومن پیش ماهی 200 هست البته نه تو بهترین خیابونش(هراز) تو خیابونای سطح پایینش کلا شهره ارزون قیمتی نیست مخصوصا برا دانشجو چون همون خونه رو اگه به همشهریشون کرایه بدن 1تومن ماهی 120 میگیرن باقیشو خودت حساب کن
ببخشید میشه بگید با چه رتبه ای میشه این دانشگاه قبول شد؟
خداوندا به تو پناه مي بريم و از تو مي خواهيم كه ما را پناه دهي و آتش نخوت و غرور به خرمن اعمال ما نيندازي.

آواتار کاربر
ساراا
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: شهر باران

پست توسط ساراا » شنبه 30 مرداد 1389, 5:05 pm

بهترین موسسات و دانشگاههای غیرانتفاعی
۱- در تهران:
در حال حاضر به جرات می توان گفت بهترین دانشگاه غیرانتفاعی ایران دانشگاه علم فرهنگ است. این دانشگاه وابسته به جهاد دانشگاهی می باشد و از معدود دانشگاهها و موسسات غیرانتفاعی است که مجوز دانشگاه را از وزارت علوم دریافت کرده است. از مهم ترین مراکز وابسته به این دانشگاه پژوهشکده رویان می باشد. در یک کلام می توان گفت این دانشگاه قدرت رقابت با دانشگاههای معتبر دولتی را دارا می باشد. بعد از این دانشگاه در تهران موسسه آموزش عالی صدرا از کیفیت آموزشی خوبی برخوردار است این دانشگاه در دو رشته مهندسی عمران و همچنین فلسفه در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دانشجو می نماید. نکته مهم در مورد این موسسه: موسسه آموزش عالی صدرا به هیچ عنوان امکاناتی در حد یک دانشگاه را دارا نمی باشد و در حال حاضر فقط دارای ۳ ساختمان در محدوده غرب تهران می باشد.
۲- در شمال ایران :
با توجه به محدودیت تاسیس موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در تهران و هچنین آب و هوای مناسب شمال کشور و استقبال خوب دانشجویان بیشترین موسسات غیرانتفاعی در محدوده شمال ایران می باشد که البته اغلب این موسسات دارای کیفیت و فضای نامناسبی می باشند اما بهترین موسسات آموزش عالی در شمال ایران: به جرات می توان گفت زیباترین دانشگاه غیرانتفاعی دانشگاه شمال در آمل می باشد. این دانشگاه اخیرا توسط وزارت علوم از موسسه به دانشگاه ارتقا یافته است. این دانشگاه بالغ بر ۷۰۰۰ دانشجو دارد.
۲- دانشگاه علوم و فنون مازندران
۳- موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری
۴- موسسه آموزش عالی صنعتی مازندران (بابل)
۳- در مشهد :
۱- دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (وابسته به آستان قدس رضوی)
۲- موسسه آموزش عالی سجاد
3- موسسه آموزش عالی خیام نکته ای که در رابطه با سایر موسسات آموزش عالی در مشهد قابل ذکر است که این موسسات فاقد کیفیت لازم در حد یک دانشگاه می باشند و اغلب در حد یک دانشسرا هستند.
۴- در اصفهان :
۱- دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان
۲- موسسه آموزش عالی اشرفی اصفهانی
۳- موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی
۵- در قزوین :
متاسفانه در شهر قزوین علی رغم تعداد زیاد موسسات غیرانتفاعی کیفیت این موسسات در حد مطلوبی نمی باشد.
دوستان عزیز با توجه به سوالات زیاد در رابطه با دانشگاههای غیرانتفاعی قزوین به اطلاع می رساند با توجه به اطلاعات ما موسسه غیرانتفاعی رجا از کیفیت مطلوب تری نسبت به سایر موسسات قزوین برخوردار است.

این اطلاعات ر وتو انجمن بنیاد شمس دیدم.امیدوارم مفید باشه
...

nono
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nono » شنبه 30 مرداد 1389, 5:20 pm

من خیلی دوست دارم برگردم جهاد کاردانی اونجا بودم ktb:[/quote]
بومی هم هستم amuz:[/quote]

به نظر من آزاد بری بهتره تا این موسسه ی کارون به درد نخور. حداقل آزاد اسم دانشگاه روشه[/quote]

ازادم میخای بری ماهشهر نری که بدبختی گندترین دانشگاه ایرانه اتفاقا همین کارون برو تازه یه ترم جلو هستی هزینش کمتره خیلی مدرکشم ماله دانشگاه دولتیه منم پارسال گول همین حرفارو خوردم موندم بدبخت شدم هیچی اتفاقا کارون استاداش شنیدم عالین

ایشالا دوتامون کارون یا جهاد قبول شیم که همکلاسی بشیم ha:

دانشگاه هرچی باشه اما تو شهره خودت باشه بهتره ssb:

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » شنبه 30 مرداد 1389, 5:27 pm

nono نوشته شده:خیلی ممنون.یعنی کارون بهتره تا برم آزاد؟ اخه فکر کنم رتبه ام همون 7000 اینا بشه البته شاید !
بومی هم هستم amuz:
به نظر من آزاد بری بهتره تا این موسسه ی کارون به درد نخور. حداقل آزاد اسم دانشگاه روشه[/quote]

ازادم میخای بری ماهشهر نری که بدبختی گندترین دانشگاه ایرانه اتفاقا همین کارون برو تازه یه ترم جلو هستی هزینش کمتره خیلی مدرکشم ماله دانشگاه دولتیه منم پارسال گول همین حرفارو خوردم موندم بدبخت شدم هیچی اتفاقا کارون استاداش شنیدم عالین

دانشگاه هرچی باشه اما تو شهره خودت باشه بهتره ssb:[/quote]

استاداشم همچین عالی نیستن اتفاقا. من چندتاییشونو میشناسم.
من که حاظر نیستم توی یه مدرسه درس بخونم. با اینکه شهر دیگه رفتن برام بسیااااااااااااااااار سخته.
مدرکشم چندان چنگی به دل نمیزنه
به من بگو : نگو

نمی گویم

اما نگو : نفهم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

nono
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nono » شنبه 30 مرداد 1389, 5:44 pm

zahramarashi68 نوشته شده:
nono نوشته شده:خیلی ممنون.یعنی کارون بهتره تا برم آزاد؟ اخه فکر کنم رتبه ام همون 7000 اینا بشه البته شاید !
بومی هم هستم amuz:
به نظر من آزاد بری بهتره تا این موسسه ی کارون به درد نخور. حداقل آزاد اسم دانشگاه روشه

دانشگاه هرچی باشه اما تو شهره خودت باشه بهتره ssb:[/quote]

استاداشم همچین عالی نیستن اتفاقا. من چندتاییشونو میشناسم.
من که حاظر نیستم توی یه مدرسه درس بخونم. با اینکه شهر دیگه رفتن برام بسیااااااااااااااااار سخته.
مدرکشم چندان چنگی به دل نمیزنه[/quote]

مدرسه باشه یا دانشگاه 5000 متری فرق نداره مهم اینه یه چیزی یاد بگیری تازه حالا حتما بش میرسن مدرکشم با غیرانتفاعی های دیگه هیچ فرقی نداره همه در یه حدن دیگه مدرک مهم نیست از کجا باشه krn: ktb:

قفل شده