كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
behnam-soft
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط behnam-soft » شنبه 30 مرداد 1389, 1:40 pm

azambita نوشته شده: سلام. من دارم در مورد اون شهرايي كه از بچه ها درخواست داشتم كمكم كنن همه اطلاعات رو منسجم ميذارم توي يه فايل. كامل بشه ميذارم روي سايت.
فقط هر كي ميدونه در مورد اين شهراي باقي مونده كمك كنه ممنون ميشم.

ابيك ==>>دانشگاههاي بصير – غياث الدين
گرمسار ==>> اديبان
ارادان ===>> ارادان
قم==>> شهاب دانش
ساوه ===>> فخر رازي
ابهر ==>> صائب
چالوس ===>>پويندگان دانش
تنكابن2===>> ايندگان
بابل ==>> صنعتي مازندارن
سمنان ==>> كومش
رامسر ==>>
دماوند كجاس؟ رشته ما رو داره؟ قزوين البرز براي ما داره؟
از همكاري شما متشكرم.اميدوارم ساير دوستان خوبمم همكاري كنن.اما من مي خوام اول تمام فايل ها برسه به دست مديران سايت تا اون ها هم نظرات خودشون رو اعمال كنن و چيزي از اطلاعات كم يا به اون اضافه كنن تا ما با خيال راحت و اطمينان از موثق بودن اون ها اقدام به انتخاب دانشگاه كنيم.
اگر مي تونيد در فايلتون اطلاعاتي مثل اينكه تا چه رتبه اي رو اون دانشگاه مي گيره و يا . . . هم درج كنيد با تشكر.
يا علي . . .
آخرین ویرایش توسط behnam-soft در شنبه 30 مرداد 1389, 1:45 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » شنبه 30 مرداد 1389, 1:44 pm

سلام.واقعا قيمت ها اينقد بالاست؟وضعيت خونه هاش چطوره تميزن؟اهلش چطورن آدماي گيري نيستن ؟
وضعیته خونهاش همه جوره هست خونه ما نو ساز بود خیلی عالی بود بچه هاییم بودن که پول از ما بیشتر میدادن ولی خونشون اصلا بدرد نمیخورد لپ کلام باید دنبالش بگردی.درباره مردمشم نمیتونم تو انجمن بگم چون یه جورایی عمومییه و ممکنه بر بخوره به بعضیا یه اخلاقه خواصی دارن ولی اینو بگم که اهل گیر دادن نیستن
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » شنبه 30 مرداد 1389, 1:45 pm

alizard نوشته شده:تعداد پذیرش امسال:

نتايج اوليه آزمون کارداني به کارشناسي هفته آينده اعلام مي شود
تهران - معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتايج اوليه داوطلبان آزمون کارداني به کارشناسي (کارشناسي ناپيوسته) سال 1389 هفته آينده از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش اعلام مي شود.

"حسين توکلي" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگي ايرنا افزود: نتايج اوليه داوطلبان آزمون کارداني به کارشناسي به صورت کارنامه تنظيم شده و داوطلباني که در اين آزمون، مجاز به انتخاب رشته شده باشند ضرورت دارد ضمن مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي، نسبت به انتخاب کدرشته محل هاي تحصيلي مورد علاقه خود از کدرشته هاي امتحاني مجاز اقدام کنند.
به گفته وي، دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي آزمون کارداني به کارشناسي سال 89 علاوه بر قرار گرفتن بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني http://www.sanjesh.org در باجه هاي پستي مرکزي شهرستان هاي کشور نيز توزيع خواهد شد.
توکلي يادآور شد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، پس از تعيين رشته هاي موردعلاقه خود ضرورت دارد برابر زماني که اعلام خواهد شد به سايت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به تکميل فرم انتخاب رشته الکترونيکي اقدام کنند.
معاون سازمان سنجش از پذيرش 123 هزار و 450 دانشجو در آزمون کارشناسي ناپيوسته امسال خبر داد.
آزمون کارشناسي ناپيوسته (کارداني به کارشناسي) سال 1389 در نوبت صبح و بعد ازظهر روز پنج شنبه 7 مردادماه امسال با حضور 389 هزار و 187 داوطلب در 35 شهرستان مختلف کشور و در 71 کدرشته امتحاني برگزار شد.
برگزاري آزمون داوطلبان 19 کدرشته امتحاني در صبح پنج شنبه و آزمون داوطلبان 52 کدرشته امتحاني ديگر در نوبت بعد از ظهر همان روز صورت گرفت.

http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=1285324
زمان مخابره: 27/5/1389 - 9:36:30 shd: اينو هفته پيش گفتن 4شنبه shd:
"حسين توکلي" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگي ايرنا افزود......... str:

هوووووراااااااااااااااااا نتيجه داره مياد ssb: ssb: ssb: بچه ها يه گاوي گوسفندي براش بزنيم زمين yes:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

asp.net
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط asp.net » شنبه 30 مرداد 1389, 1:49 pm

سلام بچه ها
کسی در مورد غیر انتفاعی اهواز میدونه؟

pari2010
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط pari2010 » شنبه 30 مرداد 1389, 1:57 pm

6SlipKnoT6 نوشته شده:
سلام.واقعا قيمت ها اينقد بالاست؟وضعيت خونه هاش چطوره تميزن؟اهلش چطورن آدماي گيري نيستن ؟
وضعیته خونهاش همه جوره هست خونه ما نو ساز بود خیلی عالی بود بچه هاییم بودن که پول از ما بیشتر میدادن ولی خونشون اصلا بدرد نمیخورد لپ کلام باید دنبالش بگردی.درباره مردمشم نمیتونم تو انجمن بگم چون یه جورایی عمومییه و ممکنه بر بخوره به بعضیا یه اخلاقه خواصی دارن ولی اینو بگم که اهل گیر دادن نیستن
مرسي از اين كه لطف كردي به سوالام جواب دادي. bil:

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » شنبه 30 مرداد 1389, 2:02 pm

اطلاعات دانشگاه های سراسری
سایت بنیاد شمس اطلاعات جامع و کاملی را در ارتباط با دانشگاه های سراسری جمع آوری کرده که هم اکنون در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد . امید است این اطلاعات برای دانشجویان و داوطلبان کنکور کارشناسی ناپیوسته امسال مفید واقع شود . برای مشاهده به سایت نمایشگاه بنیاد شمس به نشانی http://free.bshams.ir مراجعه کنید . از کلیه دوستان تقاضا می شود نظرات خود را در این تاپیک مطرح کنند
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 30 مرداد 1389, 2:20 pm

azambita نوشته شده:
parsiangroup نوشته شده:
behnam-soft نوشته شده:دوستان نظرتون درباره پيشنهاد ايجاد يك فايل حاوي راهنمايي در مورد دانشگاه هاي غير انتفاعي چيه؟من مطمئنم كه به سادگي ميشه درستش كرد و براي دانلود تو سايت قرار داد.
نظرتون چيه؟
سلام ،
بهنام من تو اون تاپیک به بچه ها گفتم که بیایید این کار رو انجام بدیم ، و گفتم هر کی مایل هست به من پیام خصوصی بده تا شروع به ساخت همچین کاری بشیم که هم خودمون استفاده کنیم و هم این میمونه برای بچه های سال آینده ، اما هیچ کس همکاری نکرد . khk:
سلام. من دارم در مورد اون شهرايي كه از بچه ها درخواست داشتم كمكم كنن همه اطلاعات رو منسجم ميذارم توي يه فايل. كامل بشه ميذارم روي سايت.
فقط هر كي ميدونه در مورد اين شهراي باقي مونده كمك كنه ممنون ميشم.

ابيك ==>>دانشگاههاي بصير – غياث الدين
گرمسار ==>> اديبان
ارادان ===>> ارادان
قم==>> شهاب دانش
ساوه ===>> فخر رازي
ابهر ==>> صائب
چالوس ===>>پويندگان دانش
تنكابن2===>> ايندگان
بابل ==>> صنعتي مازندارن
سمنان ==>> كومش
رامسر ==>>
دماوند كجاس؟ رشته ما رو داره؟ قزوين البرز براي ما داره؟
عزیزم من دانشگاه بصیر رو رفتم ،
دانشگاه بصیر در آبیک قرار داره ،
و آبیک از تهران حدود 1.45 دقیقه راه هست ، و از خود آبیک تا این دانشگاه حدود 10 دقیقه راه هست ،
ساختمان این دانشگاه تازه ساخت می باشد
ظاهری تقریباً بد ، اساتیدی در سطح پائین ، امکانات بسیار ضعیف ، خوابگاه نداره ، چون خودش از یه خوابگاه هم کوچک تر هست .

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » شنبه 30 مرداد 1389, 2:28 pm

negar1989 نوشته شده:
parsiangroup نوشته شده:سلام ، آقای کنعان خبر ندارید بچه ها کجا هستن؟
تعجب میکنم دوستان یهو نیست شدن ، بچه ها من امروز از خود سایت سنجش آدرسی رو پیدا کردم که میتونید بصورت رسمی اعتراض و حرفتون رو به هر مقام دولتی و دستگاه دولتی بزنید .
پس اگر واقعاً نسبت به کنکور امسال اعتراض دارید یه سر برید توی سایت :
http://www.iranmardom.ir/Portal/Home
و در اونجا یه فرمی هست که خیلی سریع میتونید اعتراضتون رو ثبت و همچنین به شما در نهایت یه کد پیگیری میده ، در ضمن خدمتتون عرض کنم که در دولت الکترونیک تمامی ارگان ها نامه نگاریشون اکثراً بصورت الکترونیکی شده ، و شما خیلی زود به نتیجه خواهید رسید .
باز هم از همکاری دوستان خوبم ممنونم . bil:
اینا اگه واقعا میخاستن حرف ما رو گوش کنن همون روزای اول اینکارو میکردن نه الان که تا چند روز دیگه نتایج اعلام میشه و کار از کار گذشته ...بعدشم مطمئنی اینجا واسه سازمان سنجشه؟
به بزک نمیر بهار میاد اعتقاد داری؟ ha:
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » شنبه 30 مرداد 1389, 2:38 pm

behnam-soft نوشته شده:ببينيد دوستان اين باره سوم هست كه من دارم اين قضيه رو مطرح مي كنم.
بياييد همه دست به دست هم بديم از دانشگاه هاي غير انتفاعي شهرمون،هزينه هاش،سطح علميش و اينكه تاچه رتبه اي رو مي گيره هر گونه اطلاعاتي كه لازمه،يك صفحه يا نهايتا دو صفحه
وورد تهيه كنيم بفرستيم براي مديراي سايت و اوناهم بر اساس تجربه اي كه دارن به اون چيزي اضافه يا ازش كم كنن و در نهايت در قالب يك فايل چند كيلو بايتي،روي سايت قرار بدن.
ببينيد اگر ما خودمون براي كمك به خودمون اقدامي نكنيم، كسي يا سازماني مثل سازمان سنجش كه نمياد همچين كاري كنه براي ما.پس فردا كه نتيجه ها اومد اونوقت كاسه چه كنم چه كنم
دست مي گيريم كه كدوم دانشگاه رو بزنيم كدوم رو نزنيم.پست هاي بعضي از بچه ها رو بخونيد؟مي گن ما فكر مي كرديم فلان دانشگاه خوبه اما وقتي رفتيم ديديم پشيمون شديم و از اينجور حرفا.
وقتي نتيجه ها اومد اينقدر استرس زياده كه يه دفعه حجم سوالات از اعضاي سايت و مديرانش بالا ميره و مسلمه كه اون جواب دلخواه رو نمي شه گرفت.بايد علاج واقعه رو قبل از وقوع كرد.

اميدوارم دوستاني كه تحصيل در يك دانشگاه معتبر و برآورد هزينه ها براشون مهمه و به فكر خودشون و بچه هاي سايت و دوستانشون هستن، يه كار مفيدي رو باهم انجام بديم و نشون
بديم اگر كسي تو اين مملكت پشتيبان ما نيست . . . ما هواي همديگه رو داريم . . .
يا علي . . .
موافقم .من فايل اماده شده مو ارسال ميكنم به مدير انجمن . اگه زود جواب بدن براتون ارسال ميكنم توي سايت
اينم بد نيست بخونين از توي سايت بنياد شمس گرفتم

معرفی 10 دانشگاه برتر غیرانتفاعی ایران برای اولین بار

بیش از 300 دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی در ایران وجود دارد که جالب است بدانید در این بین تنها ۳ دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مجوز تبدیل به دانشگاه را از شورای عالی انقلاب فرهنگی گرفته اند و بقیه همچنان در حد یک موسسه باقی مانده اند. در معرفي ۱۰ دانشگاه برتر غيرانتفاعي، شاخص هايي نظير نوع رشته هاي مورد پذيرش، مقاطع تحصيلي مورد پذيرش، تعداد رشته ها، فضاي آموزشي، امكانات فيزيكي و تعداد اساتيد متخصص در نظر گرفته شده است:
۱۰ دانشگاه برتر غیرانتفاعی کشور :
۱- دانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ تهران (وابسته به جهاد دانشگاهی)
۲- دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (ع) مشهد (وابسته به آستان قدس رضوی)
۳- دانشگاه غیرانتفاعی علوم و فنون مازندران
۴- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی سجاد مشهد
۵- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان
6- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی نبی اکرم ( ص) تبریز
۷- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی صدرالمتالهین(صدرا) تهران
۸- موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی شمال آمل
۹- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی صنعتی مازندران بابل
۱۰- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی علامه محدث نوری (ره) نور

آواتار کاربر
king_it23
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: esf
تماس:

پست توسط king_it23 » شنبه 30 مرداد 1389, 2:43 pm

azambita نوشته شده:اطلاعات دانشگاه های سراسری
سایت بنیاد شمس اطلاعات جامع و کاملی را در ارتباط با دانشگاه های سراسری جمع آوری کرده که هم اکنون در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد . امید است این اطلاعات برای دانشجویان و داوطلبان کنکور کارشناسی ناپیوسته امسال مفید واقع شود . برای مشاهده به سایت نمایشگاه بنیاد شمس به نشانی http://free.bshams.ir مراجعه کنید . از کلیه دوستان تقاضا می شود نظرات خود را در این تاپیک مطرح کنند
ممنون سایت خوبی بود

آواتار کاربر
roxana_b
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: underworld

پست توسط roxana_b » شنبه 30 مرداد 1389, 2:48 pm

behnam-soft نوشته شده:ببينيد دوستان اين باره سوم هست كه من دارم اين قضيه رو مطرح مي كنم.
بياييد همه دست به دست هم بديم از دانشگاه هاي غير انتفاعي شهرمون،هزينه هاش،سطح علميش و اينكه تاچه رتبه اي رو مي گيره هر گونه اطلاعاتي كه لازمه،يك صفحه يا نهايتا دو صفحه
وورد تهيه كنيم بفرستيم براي مديراي سايت و اوناهم بر اساس تجربه اي كه دارن به اون چيزي اضافه يا ازش كم كنن و در نهايت در قالب يك فايل چند كيلو بايتي،روي سايت قرار بدن.
ببينيد اگر ما خودمون براي كمك به خودمون اقدامي نكنيم، كسي يا سازماني مثل سازمان سنجش كه نمياد همچين كاري كنه براي ما.پس فردا كه نتيجه ها اومد اونوقت كاسه چه كنم چه كنم
دست مي گيريم كه كدوم دانشگاه رو بزنيم كدوم رو نزنيم.پست هاي بعضي از بچه ها رو بخونيد؟مي گن ما فكر مي كرديم فلان دانشگاه خوبه اما وقتي رفتيم ديديم پشيمون شديم و از اينجور حرفا.
وقتي نتيجه ها اومد اينقدر استرس زياده كه يه دفعه حجم سوالات از اعضاي سايت و مديرانش بالا ميره و مسلمه كه اون جواب دلخواه رو نمي شه گرفت.بايد علاج واقعه رو قبل از وقوع كرد.

اميدوارم دوستاني كه تحصيل در يك دانشگاه معتبر و برآورد هزينه ها براشون مهمه و به فكر خودشون و بچه هاي سايت و دوستانشون هستن، يه كار مفيدي رو باهم انجام بديم و نشون
بديم اگر كسي تو اين مملكت پشتيبان ما نيست . . . ما هواي همديگه رو داريم . . .
يا علي . . .
من رو این قضیه فکر کردم ktb: و دیدم به جای درست کردن وورد که بعدا پی دی اف بشه یه پایگاه داده بسازیم ddn: متاسفانه من فقط با access بلدم کار بکنم و میتونم تو این زمینه کمک کنم
چون مزیت پایگاه داده به خاطر این بهتره که میشه راحت تغییرش داد-بهش اضافه کرد-دیلیتش کرد- به روزش کرد-بین رکورد ها جستجو کرد-کواری بسازیم که حتی مثلا اگر سرچ کردیم کل دانشگاه هایی که تا رتب 2000 رو میگیره بهمون بده
str: من یه چیز کوچولویی ساختم ولی چون لپ تاپم با اکسز ناسازگاری داره هر 10 مین یه بار ارروری میده که باید ریستارت کنم
ولی با این کار شدیدا موافقم و دوستان اگر مایل باشن ساختن پایگاه داده خیلی بهتره
و اصلا هم کار سختی نیست اصلا اگر تمام اطلاعات جمع شده باشه کار یکی 2 روزه lat:
I don’t care what people think about me... Sorry I am me.
If you don't like my words, don't listen
If you don't like my appearance, don't look
If you don't like my actions, turn your head
It's as simple as that
------------------------------------------------------------------
تاپیک دهخدا
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... 88#p123488

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » شنبه 30 مرداد 1389, 2:49 pm

موسسه غيرانتفاعي كومش سمنان

با سلام
با توجه به شروع فصل انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی تصمیم به معرفی و اعلام تراز این موسسه در سال قبل برای داوطلبانی که می خواهند این موسسه ر ا برای ادامه تحصیل انتخاب کنند کردیم

و رتبه بعضی از قبول شدگان این موسسه در رشته نرم افزار کامپیوتر

آرزو
نوهی
نرم افزار - کومش سمنان
3166

مسعود
مطلبی پور
نرم افزار- سمنان3300
مصطفی
عیلمحمدی
نرم افزار- کومش- سمنان
4653
-=-لازم به ذکر است این موسسه تا رتبه 6400 نیز پذیرش دانشجو داشته است -=-

معرفی امکانات موسسه کومش - سمنان موسسه آموزش عالي کومش با هدف برگزاري دوره هاي آموزش عالي در سطح داخلي و بين المللي و تربيت دانشجوياني فرهيخته و زبده و همچنين تحقيقات در بالاترين سطوح علمي ، مجوز خود را در سال 13۸۰ براي برگزاري دوره هاي تحصيلات تكميلي از شوراي عالي انقلاب فرهنگي دريافت و در سال 138۴ با موافقت وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري شروع به پذيرش دانشجو نمود . اين موسسه هم اكنون داراي ۵ رشته تحصيلي مي باشد . امکانات: کتابخانه .بوفه دانشجويي .سرويس بهداشتی خواهران و برادران . خوابگاه برای خواهران و برادران (پانسیون های خصوصی در سطح شهر و با هزینه دانشجو) .آب سرد کن .سايت کامپيوتر و ناهار برای دانشجویان با اخذ هزینه از دانشجو .

فاصله تهران تا سمنان حدودا 288 کیلومتر یعنی با قطار در حدود 3.5 ساعت و با اتوبوس های بین شهری 2 ساعت است
پاسخ به بعضی از سوالات
1- موسسه کومش سایت رسمی نداره؟
خیر ......متاسفانه هنوز سایت رسمی از این موسسه ایجاد نشده
2- استاد های موسسه چه اشخاصی هستند؟
تمامی اساتید استان سمنان و شهر سمنان تقریبا همه در تمامی دانشگاه های شهر تدریس می کنند .اساتید این موسسه در دانشگاه هایی چون دانشگاه آزاد واحد سمنان و جهد دانشگاهی سمنان و دانشگاه علمی کاربردی سمنان نیز تدریس می کنند و دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا هستند
3- از نظر خوابگاه چطوریه (برای پسرها) هزینش چقدره؟
از شما وجهی ضمانت اولیه می گیرند و براساس تقاضای شما که 6 تخته باشد یا 4 تخته ماهی حدودا 65000 تومان دریافت می گردد و البته چون پانسیون خصوصی و از نظر مدیریتی نظارتی از طرف دانشگاه بر آنها صورت نمی گیرد پس قیمت ها از قبل معلوم نیست . ( گرفتن خانه شخصی با چند نفر به صرفه تر است )
4- هزینه شهریه اش چقدر است در ترم؟
بسته به تعداد واحد های که به شما می دهند 5- برای دانشجوهایی که از تهران میایند سرویس داره؟
خیر
6- اعتبار مدرکش چطوریه؟ برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد (نرم افزار-کامپیوتر) چه داخل کشور و یا خارج کشور (منظورم از خارج کشور جاهای معتبره مثل آلمان و انگلیس و... نه جاهایی مثل مالزی و ارمنستان و...) مدرکش رو قبول می کنند؟ (منظورم مدرک کارشناسی ناپیوسته این موسسه است)
برای ادامه تحصیل مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است پس در تمامی آزمون های مقطع بالاتر می توانید شرکت کنید و در خارج از کشور بهتر است

((از خوده موسسه یا وزارت علوم مراجعه و سوال شود.))

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 30 مرداد 1389, 3:12 pm

6SlipKnoT6 نوشته شده:
negar1989 نوشته شده:
parsiangroup نوشته شده:سلام ، آقای کنعان خبر ندارید بچه ها کجا هستن؟
تعجب میکنم دوستان یهو نیست شدن ، بچه ها من امروز از خود سایت سنجش آدرسی رو پیدا کردم که میتونید بصورت رسمی اعتراض و حرفتون رو به هر مقام دولتی و دستگاه دولتی بزنید .
پس اگر واقعاً نسبت به کنکور امسال اعتراض دارید یه سر برید توی سایت :
http://www.iranmardom.ir/Portal/Home
و در اونجا یه فرمی هست که خیلی سریع میتونید اعتراضتون رو ثبت و همچنین به شما در نهایت یه کد پیگیری میده ، در ضمن خدمتتون عرض کنم که در دولت الکترونیک تمامی ارگان ها نامه نگاریشون اکثراً بصورت الکترونیکی شده ، و شما خیلی زود به نتیجه خواهید رسید .
باز هم از همکاری دوستان خوبم ممنونم . bil:
اینا اگه واقعا میخاستن حرف ما رو گوش کنن همون روزای اول اینکارو میکردن نه الان که تا چند روز دیگه نتایج اعلام میشه و کار از کار گذشته ...بعدشم مطمئنی اینجا واسه سازمان سنجشه؟
به بزک نمیر بهار میاد اعتقاد داری؟ ha:
دوست عزیز این پرتال مردمی ، مثلااً اگه تو از شهرداری هم شکایت داشته باشی میتونی به این سایت مراجعه کنی ، اگه تو قسمتی که اسم ارگان ها رو آورده نگاه کنی سازمان سنجش و آموزش کشور هم هست .

omideeeee
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط omideeeee » شنبه 30 مرداد 1389, 3:17 pm

سلام به دوستان عزیز
این نتایح دقیقا کی اعلام می شه؟

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي