كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
morihoo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط morihoo » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 2:24 am

antilove8534 نوشته شده:
6SlipKnoT6 نوشته شده:
Dr.Cnet نوشته شده:فقط اميدوارم با اين عكسهاي بالا همي پسرها به علوم و فنون هجوم نيارن

فك كننننننننننننننننننن!

ورودي 89 همش پسر !
پس دانشگاه شمال -آمل رو ندیدی tof:
آره
ماشالله اون عکس هایی رو که دختر و پسرها زیر آلاچیق نشستنو ..... ddn: ddn: ddn:
مخصوصا تو اون طبیعت زیباُُُُddn: ddn: ddn: ddn:
6SlipKnoT6 عزیز اگر سوالی در مورد دانشگاه شمال داری بگو در خدمتم yes: yes: yes:
آقا این عکس های علوم و فنون تو کدوم صفحه است؟ مردم بس که گشتم krn:
شانس گاهي به انسان كمك مي كند ، اما تلاش هميشه (فردريش راكت )

گزارش کار حساب دموی من در فارکس

وبسایت من که دوستان اجنبی و عزیزم آپدیتش میکنند.

اینم سایتی برای دور زدن پیپال
https://www.okpay.com/img/partners/rbp_banner.gif

آواتار کاربر
antilove8534
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط antilove8534 » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 2:32 am

برو فیس بوک
"علوم و فنون" رو سرچ کن
عکس ها رو می تونی تو صفحه ی "علوم و فنون ببینی"
من جدیدا فهمیدم اکثر دانشجوها با آموزش علوم و فنون مشکل دارند
و اکثر استادها از آموزش راضیند lat: wc:
سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 2:38 am

چششت بد علوم فنونو گرفته ها ناقولا ha: ha:
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

morihoo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط morihoo » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 3:00 am

6SlipKnoT6 نوشته شده:چششت بد علوم فنونو گرفته ها ناقولا ha: ha:
lat: به همه توصیه میکنم قبل انتخاب رشته به صفحه فیس بوک این دانشگاه سر بزنن ssb:
شانس گاهي به انسان كمك مي كند ، اما تلاش هميشه (فردريش راكت )

گزارش کار حساب دموی من در فارکس

وبسایت من که دوستان اجنبی و عزیزم آپدیتش میکنند.

اینم سایتی برای دور زدن پیپال
https://www.okpay.com/img/partners/rbp_banner.gif

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 3:45 am

نگار خانوم شما هستی؟
من فکر کردم خوابی.
بجه ها نگار راست میگه کاردانی معلوم نبود
مثلا من که شمسی پور روزانه قبول شدم. تو دفترچه زده بود 30 تا روزانه مهر میره 60 تا روزانه بهمن و تا زمان ثبت نام نمی دونستیم کدوم ترم می ریم.
ولی کارشناسی چون دیگه روزانه ها اوله شبانه ها دوم و غیرانتفاعی ها اول این برنامه نیست.

MBSIT
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط MBSIT » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 10:05 am

سلام
با رتبه 787 ميتونم تو شبانه شهيد رجايي تهران قبول بشم؟
مرسي از كمكتون

MBSIT
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط MBSIT » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 11:17 am

كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشكده فني ومهندسي تربت حيدريه || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شهيدباهنركرمان || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه گلستان -گرگان || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه تربيت معلم سبزوار || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه صنعتي سيرجان || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي علوم وفنون مازندران || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي شمال -امل || (غير انتفاعي)
به نظرتون با رتبه 787 تو كدوم قبول ميشم؟

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 11:43 am

B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:من فنی بودم، و توی کارت دانشجوییم نوشته مقطع کاردانی پیوسته روزانه.

آخرشم فرق بین پیوسته و ناپیوسته رو نفهمیدم. ddn:

در هر صورت من از دفترچه کاردانیم عکس گرفتم. با مداد شمعی هم highlight کردم. ddn:

ببخشید اگه عکسا بزرگه. khk:
پیوسته و ناپیوسته مساله این است :D .مثلا کارشناسی پیوسته یا کاردانی پیوسته یعنی مستقیم کارشناسی یا کاردانی میخونی ولی کارشناسی ناپیوسته یعنی قبلا کاردانی داشتی و به صورت ناپیوسته یعنی جداگانه میخوای کارشناسی بگیری.مثل کارشناسی ارشد پیوسته و ناپیوسته.حالا یاد گرفتی؟! :wink:

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 11:45 am

MBSIT نوشته شده:كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشكده فني ومهندسي تربت حيدريه || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شهيدباهنركرمان || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه گلستان -گرگان || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه تربيت معلم سبزوار || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه صنعتي سيرجان || (روزانه)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي علوم وفنون مازندران || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي شمال -امل || (غير انتفاعي)
به نظرتون با رتبه 787 تو كدوم قبول ميشم؟
دوست من,روزانه ها رو که بعید میدونم قبول بشی مگه معجزه ای بشه.من خودم 506 شدم میخوام برم غیر انتفاهی.اگه شبانی میزدی 100% یکی از مراکزشون قبول میشدی.غیر انتفاهی رو 100% قبولی.توکل به خدا شاید روزانه هم قبول شدی.

Dr.Cnet
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Dr.Cnet » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 11:55 am

بچه ها من تازه متوجه شدم که از ترم بهمن ماه ( نیمسال دوم ) که این هدفمند کردن یارانه ها اجرا میشه دیگه شهریه دانشگاه های شبانه و غیرانتفاعی و علمی کاربردی میره بالا

دیروز کامران دانشجو وزیر علوم گفت : ترم اول امسال تغییری در افزایش شهریه نداریم اما از ترم دوم به علت هدفمن کردن یارانه ها افزایش شهریه داریم

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 11:58 am

negar1989 نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده: نگار خانوم شما هستی؟
من فکر کردم خوابی.
بجه ها نگار راست میگه کاردانی معلوم نبود
مثلا من که شمسی پور روزانه قبول شدم. تو دفترچه زده بود 30 تا روزانه مهر میره 60 تا روزانه بهمن و تا زمان ثبت نام نمی دونستیم کدوم ترم می ریم.
ولی کارشناسی چون دیگه روزانه ها اوله شبانه ها دوم و غیرانتفاعی ها اول این برنامه نیست.
نه هستم ..ما که یه عمره شب زنده داریم.. :mrgreen:
اره دیگه من مطمئنم اینطوری بود..اشتباه میکنن..
من دفترچه پارسال رو دارم.شمسی پور رو درست میگین هر 2 نیمسال رو با هم نوشته ولی سایر مراکز رو اینطوری ننوشته.مشخصه که نیمسال اول میخواد یا دوم.
من خودم روزانه ی شهر خودمون رو انتخاب کردم,اولین بارم بود که کنکور میدادم و از نیمسال اول و دوم خبری نداشتم.بعد از کنکور متوجه شدم که نیمسال دوممم.یه حالی ازم گرفته شد. :D

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 12:00 pm

Dr.Cnet نوشته شده:بچه ها من تازه متوجه شدم که از ترم بهمن ماه ( نیمسال دوم ) که این هدفمند کردن یارانه ها اجرا میشه دیگه شهریه دانشگاه های شبانه و غیرانتفاعی و علمی کاربردی میره بالا

دیروز کامران دانشجو وزیر علوم گفت : ترم اول امسال تغییری در افزایش شهریه نداریم اما از ترم دوم به علت هدفمن کردن یارانه ها افزایش شهریه داریم
شوخی نکن!!!!هزینه ی غیر انتفاهی شهر دیگه خودش 5-6 میلیون آب میخوره اگه بیشتر بشه که بیچاره میشم.

lanhkbutr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lanhkbutr » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 12:06 pm

rgs ger: mz: mz: mz: سلام به دوستان خوبم
بچه ها به نظرتون بهمون فرصت میدن حذف و اضافه کنیم

Dr.Cnet
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Dr.Cnet » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 12:13 pm

وزیرعلوم تحقیقات و فناوری درباره تعیین میزان شهریه های دانشگاه ها گفت : بحث درباره دانشگاه آزاد را متوقف کرده ایم و در اینده براساس اساسنامه موجود این دانشگاه و پس از تشکیل هیئت امنا و انتخاب رئیس ، برای تعیین شهریه اقدام می کنیم .
"دکتر کامران دانشجو"درحاشیه بهره برداری از طرح های دانشگاه شهید بهشتی درجمع خبرنگاران ، با بیان اینکه هر وقت به ما بگویند کنکور برگزار نکنید ، این کار را انجام می دهیم ، گفت : بخاطر محدودیت هایی اجرای این طرح به تعویق افتاد و تلاش کمیسیون آموزش مجلس برای حل مشکلات ادامه دارد .
وی افزود : بنابر تصمیم جلسات آخر کمیسیون آموزش مجلس که با حضور مسئولان سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد ، آموزش و پرورش و وزارت علوم برگزار شد ، قرار شد از سال آینده کار صدور کد رهگیری برای دانش آموزان آغاز شود و نام نویسی در کنکور با این کد ها ممکن خواهد بود .
وزیرعلوم تحقیقات و فناوری حذف کنکور را حذف یک آزمون دانست و گفت : با حذف کنکور باز هم افراد باید با رقابت وارد دانشگاه شوند.
دانشجو با اشاره به ظرفیت یک میلیون و 300 هزار نفری دانشگاه های کشور و شرکت یک میلیون و 100 هزار نفر در کنکور سراسری دانشگاه ها ،افزود : این امر نشان می دهد رقابت برای ورود به دانشگاه نیست ، رقابت برای ورود به برخی رشته هاست .
وی همچنین درباره تعیین میزان شهریه های دانشگاه ها گفت : بحث درباره دانشگاه آزاد را متوقف کرده ایم و در اینده براساس اساسنامه موجود این دانشگاه و پس از تشکیل هیئت امنا و انتخاب رئیس ، برای تعیین شهریه اقدام می کنیم .
وزیرعلوم ، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه وارد بحث های مربوط به هدفمندی یارانه ها می شویم و باید تأثیر آغاز این طرح را بررسی کنیم ، تصریح کرد : تا زمان اجرای این بررسی ها ، امسال شهریه دانشگاه های آزاد و غیرانتفاعی و دوره های شبانه افزایش نخواهد یافت و هرگونه تغییر شهریه تا سال اینده منتفی است .
دانشجو در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری با تأکید براینکه باید در دانشگاه ها تحقیقات بنیادین در علوم پایه انجام شود چون این امر مبنایی است ، تصریح کرد : باید در زمینه حل مشکلات و گره های مختلف مملکت کار کنیم و از این امر حمایت می کنیم ، ضمن انکه با ایجاد تعادل در این زمینه ها ، موجب پیشرفت بیشتر کشور می شویم .
وی همچنین در پاسخ به سوالی ، به یک و نیم تا 2 برابر شدن تعداد انجمن های علمی و مراکز رشد در 6 سال گذشته اشاره کرد و گفت : لایحه ای در حمایت از شرکت های دانش بنیان به مجلس ارائه کردیم که با اختصاص 3 هزار میلیارد تومان اعتبار از این شرکت ها حمایت شود و این لایحه مراحل نهایی را سپری می کند .
وی در پاسخ به خبرنگار دیگری از ایجاد واحد دانشگاهی در کشور سوریه و تلاش برای ادامه این کار در کشورهای دیگر خبرداد و گفت : درحال مبادله دانشجو و استاد با کشورهای مختلف هستیم و افزایش این همکاری ها با کشورهای برزیل ، چین ، هلند ، ارمنستان و آذربایجان دربرنامه است .
وزیرعلوم ، تحقیقات و فناوری همچنین از تلاش برای ایجاد امکان امضا شدن تفاهم نامه های گوناگون پژوهشی میان دستگاه ها و دانشگاه ها با وزارت علوم خبرداد و افزود : هرچند دستگاه های دیگر باید پژوهش های خود را انجام دهند ولی با این کار پژوهش ها و اعتبارات پژوهشی مربوط به طرح های مشترک دانشگاه ها و دستگاه های گوناگون ، سامان دهی می شود .

mohamad1234
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohamad1234 » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 12:54 pm

آقا من الان آزادم مي خوام برم غيرانتفاعي انتقالي بگيرم به خاطر شهريه بالاي آزاد. يعني ممكنه شهريه غيرانتفاعي هم بشه 800 تومن؟ بعد آزاد چند ميشه؟

قفل شده