كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط sarous » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 12:23 am

nedon نوشته شده:بچه های کنکوری سلام
منم پارسال مثل شما کنکور دادم دل نو دلم نبود تا این سایت و پیدا کردم ویه آرامش رسیدم bil:
درباره اعلام نتیج باید بگم برای ما رتبه ها 6 شهریور اومد و نتایج نهایی ام 31 شهریور 9 شب اومد
من با رتبه 1000 شهاب دانش قم رو انتخاب کردم الانم اونجا درس می خونم yes:
دانشگاه خوبیه خوابگاه کتابخونه سلف هم داره! هزینه خوابگاش 300 هزار تومنه که زیاده!
البته باید بگم 90 درصد بچه هایی که از تهران میان رفت وآمد می کنن وخوابگاه ندارن go:
ساختمونی الان داره کو چیکو معمولیه ولی دارن یهساختمونه بزرگ تئ پردسان قم میسازن که به ما ها کفاف نمیده amuz:
ژتون غذا هم 500 تومنه! ger:
درباره استادا هم همه یه جورایی به دانشگاه امیر کبیر مربوط میشن ktb:
در کل خوش میگذره من که از انتخابم راضیم str:
آقا عکس از دانشگاه داری که ببینیم وضعیت ساختمونش چجوریه؟؟!!!یعنی محیطش شکل دانشگاه داره یا نه مثل خیلی از غیر انتفاهی ها در شکل و شمایل یه مدرسه هست؟

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 12:30 am

دوستان عزيز لطفا بحث رو عوض نكنيد
ممنون ميشم اگه همه باهم همكاري كنيد yes:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

nedon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nedon » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 12:31 am

sarous نوشته شده:
منم پارسال مثل شما کنکور دادم دل نو دلم نبود تا این سایت و پیدا کردم ویه آرامش رسیدم bil:
درباره اعلام نتیج باید بگم برای ما رتبه ها 6 شهریور اومد و نتایج نهایی ام 31 شهریور 9 شب اومد
دانشگاه خوبیه خوابگاه کتابخونه سلف هم داره! هزینه خوابگاش 300 هزار تومنه که زیاده!
البته باید بگم 90 درصد بچه هایی که از تهران میان رفت وآمد می کنن وخوابگاه ندارن go:
ساختمونی الان داره کو چیکو معمولیه ولی دارن یهساختمونه بزرگ تئ پردسان قم میسازن که به ما ها کفاف نمیده amuz:
آقا عکس از دانشگاه داری که ببینیم وضعیت ساختمونش چجوریه؟؟!!!یعنی محیطش شکل دانشگاه داره یا نه مثل خیلی از غیر انتفاهی ها در شکل و شمایل یه مدرسه هست؟

اولا من خانمم نه آقا nar:
درباره ی ساختمون گفتم که همون طوره به قول شما مثل مدرسس اتفاقا دیوار به دیوارشم یه پیش دبستانیه!!!
اگه ظاهر براتون مهمه نزنید اینجارو ولی اگه بار علمی چرا بزنید lat:

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 1:02 am

nedon نوشته شده:
sarous نوشته شده:

اولا من خانمم نه آقا nar:
درباره ی ساختمون گفتم که همون طوره به قول شما مثل مدرسس اتفاقا دیوار به دیوارشم یه پیش دبستانیه!!!
اگه ظاهر براتون مهمه نزنید اینجارو ولی اگه بار علمی چرا بزنید lat:
اولا شما واسه ما آقایی. :D .ظاهر . فضا هم خیلی مهمه.توی روحیت تاثیر داره.این همه راه بکوبی بری اونجا بعد ببینی سرت کلاه رفته!!!حس دانشجو بودن نداری.متاسفانه بعضی از دولتیهامون هم چندان دانشگاه به نظر نمیان.به قول همون ترانه:همه ی ما ها بودیم از یه قطره حالا ببین فاصله ی ما ها چقدره.ما و نظری ها فرقمون چیه که تا این حد تفاوت داریم!!!!!

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 1:03 am

mononok نوشته شده:در هر حال ازتون ممنونم!!!
من هم چون مثل شما هستم و هر کاری رازیم نمیکنه,میخوام یه شرکت تاسیس کنم.نه از این شرکت های درپیت.میخوام یه شرکت درست و حسابی تاسیس کنم.اسمش هم از همین الان انتخاب کردم. یعنی اومدنم به رشته ی کامپیوتر واسه تحقق این رویام بوده.به نظر میتونم موفق بشم.البته اینم بگم,دوستان لطف دارن نسبت به من و میگن اعتماد بنفست بالاس.خوشم میاد ولی حیف کاذبه!!!!
در ضمن اميد تو را به آرزويت مي رساند...
و تو همان چيزي مي شوي كه به آن مي انديشي!

من هم همش فكر مي كنم دولتي تهران قبول مي شم .... :lol: (منم اعتماد به نفسم خيلي زياده!!!)
تا ببينيم خدا چي ميخواد...
خواهش میکنم.امیدوارم قبول بشی.واسه ما هم دعا کن جای خوبی قبول بشیم. lat: :D

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 1:12 am

elnaz1 نوشته شده:سلام دوستان
با قبولی طاعات و عباداتتون
میشه یه لطفی کنید هر کس در مورد دانشگاه های زیر در مورد خوابگاه و سطح علمیش اطلاعات داره برای من پیغام بزاره ممنون میشم
موسسه غيرانتفاعي پارسابابلسر
موسسه غيرانتفاعي صنعتي قائم قائمشهر
موسسه غيرانتفاعي ميردامادگرگان
موسسه غيرانتفاعي اسرارمشهد
موسسه غيرانتفاعي بهمنياركرمان
موسسه غيرانتفاعي اشراق بجنورد
موسسه غيرانتفاعي كاوش محموداباد
موسسه غيرانتفاعي پرديسان فريدونكنار
موسسه غيرانتفاعي توس مشهد
موسسه غيرانتفاعي عرفان كرمان
موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري مشهد
موسسه غيرانتفاعي فخرالدين اسعدگرگاني گرگان
موسسه غيرانتفاعي سلمان مشهد
موسسه غيرانتفاعي فردوس مشهد
موسسه غيرانتفاعي لامعي گرگاني گرگان
موسسه غيرانتفاعي كرمان كرمان
موسسه غيرانتفاعي شمس گنبدكاووس
موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي واحدكاشمر
موسسه غيرانتفاعي لقمان حكيم اق قلاگلستان
موسسه غيرانتفاعي مطهرمشهد
موسسه غيرانتفاعي علامه جعفري رفسنجان
موسسه غيرانتفاعي هيركانيابندرگز
موسسه غيرانتفاعي هاتف زاهدان
موسسه غيرانتفاعي ميثاق رفسنجان
دانشگاه ديگه اي مد نظرت نبود الناز جان!!!!!!!!!! baba:
ميتوني از فايلي كه من گذاشتم توي صفحه 12 يا 13 فكر كنم كمك بگيري
در ضمن ارشيو انجمن هم مال سال پيش بدردت ميخوره. اگه يه سرچ بزني در مورد دانشگاهايي كه تو گفتي اينجا اكثرا اطلاعات جامعي ميتوني پيدا كني در مورد سطح علمي و بقيه مسائلش
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 1:22 am

با سلام
اولا تشكر از همه دوستان كه اين فايل تهيه كردن از تك تكشون تشكر ميكنم و دستشون ميبوسم كه بدون هيچ منتي اين فايل تهيه كردن و در اختيار دوستان و ساير كاربران گذاشتان

دوما باز موسسه ما يعني دانشوران باز برگشت به جاي اولش يعني همون خراب شده khk: كه هيچ امكاناتي نداره اينو گفتم ها بعدا نيايين يقه منو بگيرين بگين چرا نگفتي همون ساختمان قديمي
سلام کنعان جون من بودم پرسیده بودم، آره اگه عکس بتونی بذاری که عالی می شه. اطلاعاتم که در حد بقیه اگه بدی خیلی خوبه، مثل ساختمان قدیمی یا جدید و سایت و سیستماش ، نمی دونم اینجور چیزاش دیگه ، اصلا وارد دانشگاه می شی سرحال می شی یا از این دانشگاهاس که می بینی میخوره تو ذوقت؟ منظورم مثل اون دانشگاه دارالفنونه. بازم دستت درد نکنه. sanj:
باسلام دوست عزيز
يه مشكلي هست وقت ندارم والا ميرفتم يه عكسي مينداختم
ولي اينطور بگم نبي اكرم قبلا 4 تا ساختمان داشت الان 2 تا ساختمان داره يكيش اونقدر پيچ در پيچ و همش پر كلاس جاي خالي پيدا كردن يه ديوار كشيدن ساختمان كردن
اون يكي ساختمان هم زياد تعريف نداره كه ماله گروه كامپيوتر يه آپارتمان با راهرو بسيار تنگ و صندلي هاي درب و داغون
ولي استادهاي به تمام عالي دارن bil: البته الان ديگه يه چندتا استاد هستن كه عالي تدريس ميكنن تو تمام موسسات غيرانتفاعي تدريس ميكنن ولي خوب بعضي استادها هستن كه فقط اونجا تدريس ميكنن الان تقريبا ميشه گفت همشون تو يه سطح هستن موسسات غير انتفاعي
ولي اگه از نظر سطح علمي بگي ميگم نبي اكرم بعدا دانشوران بعدا سراج
از نظر امكانات اگه دانشوران به اون ساختمان قبلي و خراب شده بر نميگشت ميگفت اول دانشوران
الان فكر كنم همشون از نظر امكانات و ساختمان يكي هستن موسسات غيرانتفاعي تبريز البته اونا كه كامپيوتر برميدارن چون تبريز موسسه غيرانتفاعي زياد داره
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

Re: كمك به 546دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط 6SlipKnoT6 » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 1:27 am

mononok نوشته شده:سلام
هنوز دانشگاه شهر دور نرفتی که اینقد شنگولی وقتی رفتی میبینمت....حتی روزانه شم اندازه ازاد شهر خودت خرج داره چه برسه به شبانه و غیرانتفاعی
يكي از دوستان همچين نظري رو داده بود! اونايي كه تجربه تحصيل تو يه شهر ديگه رو (دوره كارداني) دارن واقعا اينطوره؟؟؟ يعني حتي اگه روزانه هم باشي باز به اندازه آزاد ميشه!

آخه من اهل تهرانم و نمي دونم تو انتخابام چطور اولويت بندي كنم!! بعد از مراكز دولتي تهران اول غير انتفاعي علم و فرهنگ رو انتخاب كنم يا دانشگاه ها ي خوبه شهرهاي ديگه رو! از يه طرف مدرك دولتي به نظرم بهتره ولي علم و فرهنگم باز سطحش و امكاناتش خوبه! حالا اگه اينطور كه اين دوستمون مي گن باشه واقعا ارزش نداره برم يه شهر ديگه!!!

البته خيلي خنده داره كه هنوز جواب رتبه ها و ظرفيت ها نيومده من دارم انتخابامو انجام ميدم!!! :) ولي در هرحال اگه كسي تو اين زمينه راهنمايي داره ممنون ميشم ارائه بده!

راستي من هم از azambita به خاطر زحمتي كه كشيديد تشكر مي كنم!
نه من موافق نیستم روزانه قیمتش برابر آزاد شهر خودته . من دو سال غیر انتفاعی شمال بودم خرج غیرانتفاعی شهر دیگه هر ترمش برابر یا کمتر از پوله یه ترم دانشگاه آزاده(بدون هیچ خرجی رفتو آمدو.....و فقط پول ترم)
پول یه ترم دانشگاه آزاد در سال 89 1میلیون
پول یه ترم دانشگاه غیر انتفاعی 400 تومان (پول خونه در 4ماه که میشه یه ترم 250 تومان اگه 3نفری خونه بگیری وپوله خوردو خوراک تو 4ماه 250 تومان البته این خوردو خوراک متوسط هست نه بد که بگی دانشجویی نه خیلی خوب)که جمعا یه ترمش میشه 900 تومان
البته هرقد تو آزاد جلو تر بری یعنی هر ترمی تقریبا 100 تومان میاد رو پوله ترمت بخاطر واحد هایی که میگیری bil:
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

آواتار کاربر
punisher
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمان خدا

تفوت آزاد با غير انتفاعي

پست توسط punisher » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 1:29 am

با سلام به دوستان عزيز
مي خواستم تفاوت هاي آزاد با غير انتفاعي رو بگم
من خودم كارداني رو تو شهر اصفهان گذروندم در حالي كه محل اقامتم 150 كيلوتر تا اصفهان راهه !!
من از نظر كارشناسي(ليسانس) مي گم؟؟
------------------------------------------------
غير انتفاعي
1- هزينه ترم حدودا 400 هزارتومان
2-خوابگاه (خونه اجاره كرده بوديم) ماهي 50 هزار تومان با 500 هزار تومان پيش (5 نفر)تو جايي حدودا خوب!!
3-هزينه خوراك 4روز در هفته كه (خوش بگذره) ماهي 100 هزار تومان!!!!
4-هزينه رفت و برگشت و رفت و آمد تو شهر(البته اصفهان واحد هاي باحالي داره) با تاكسي ماهي 30 هزار تومان !!!!
جمعا 2 ترم با يه تابستون مي شه(600.000(اجاره خونه )+ 1.200.000 (خوراك)+1.000.000 ترم +400.000 (رفت و برگشت) جمعا مي شه 3.200.000 هزار تومان واسه 1 سال
كه 2 سال كارشناسي مي كشه ( 6.400.000 يه كارشناسي در مي ياد)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا آزاد تو شهر خودمون
1- هزينه ترم 1.000.000 تومان
2-رفت و شد تو شهر ماهي 30.000 تومان
مي شه (دوترم با يه تابستون)2.300.000
2 سالش هم مي شه 4.600.000
----------------------------------------------------
ولي اينو در نظر بگيريد اگه جايي خوب قبول شيد و اهل حالم باشد اين دو سال بهترين سالهاي عمرتون مي شه (به نظر من مي ارزه rgs )
ولي در كل 2.000.000 فرق داره
نظر شما دوستان عزيز چيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عقل و قلب

برای اداره کردن خودت از عقلت استفاده

کن و برای اداره کردن دیگران از قلبت.

دکتر علی شریعتی

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

Re: تفوت آزاد با غير انتفاعي

پست توسط 6SlipKnoT6 » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 1:41 am

punisher نوشته شده:با سلام به دوستان عزيز
مي خواستم تفاوت هاي آزاد با غير انتفاعي رو بگم
من خودم كارداني رو تو شهر اصفهان گذروندم در حالي كه محل اقامتم 150 كيلوتر تا اصفهان راهه !!
من از نظر كارشناسي(ليسانس) مي گم؟؟
------------------------------------------------
غير انتفاعي
1- هزينه ترم حدودا 400 هزارتومان
2-خوابگاه (خونه اجاره كرده بوديم) ماهي 50 هزار تومان با 500 هزار تومان پيش (5 نفر)تو جايي حدودا خوب!!
3-هزينه خوراك 4روز در هفته كه (خوش بگذره) ماهي 100 هزار تومان!!!!
4-هزينه رفت و برگشت و رفت و آمد تو شهر(البته اصفهان واحد هاي باحالي داره) با تاكسي ماهي 30 هزار تومان !!!!
جمعا 2 ترم با يه تابستون مي شه(600.000(اجاره خونه )+ 1.200.000 (خوراك)+1.000.000 ترم +400.000 (رفت و برگشت) جمعا مي شه 3.200.000 هزار تومان واسه 1 سال
كه 2 سال كارشناسي مي كشه ( 6.400.000 يه كارشناسي در مي ياد)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا آزاد تو شهر خودمون
1- هزينه ترم 1.000.000 تومان
2-رفت و شد تو شهر ماهي 30.000 تومان
مي شه (دوترم با يه تابستون)2.300.000
2 سالش هم مي شه 4.600.000
----------------------------------------------------
ولي اينو در نظر بگيريد اگه جايي خوب قبول شيد و اهل حالم باشد اين دو سال بهترين سالهاي عمرتون مي شه (به نظر من مي ارزه rgs )
ولي در كل 2.000.000 فرق داره
نظر شما دوستان عزيز چيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درسته منم باهات موافقم قیمتهات که تقریبا درسته bil: در مورد قسمت دومه حرفاتم باید بگم چون تجربه کردم اهل حال باشی تو بیابونم خوش میگذره bil:
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash.nw » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 1:53 am

...
آخرین ویرایش توسط arash.nw در سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 11:27 am، در مجموع 8 بار ویرایش شده است.

hooman_top
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hooman_top » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 2:27 am

kanan نوشته شده:
باسلام دوست عزيز
يه مشكلي هست وقت ندارم والا ميرفتم يه عكسي مينداختم
ولي اينطور بگم نبي اكرم قبلا 4 تا ساختمان داشت الان 2 تا ساختمان داره يكيش اونقدر پيچ در پيچ و همش پر كلاس جاي خالي پيدا كردن يه ديوار كشيدن ساختمان كردن
اون يكي ساختمان هم زياد تعريف نداره كه ماله گروه كامپيوتر يه آپارتمان با راهرو بسيار تنگ و صندلي هاي درب و داغون
ولي استادهاي به تمام عالي دارن bil: البته الان ديگه يه چندتا استاد هستن كه عالي تدريس ميكنن تو تمام موسسات غيرانتفاعي تدريس ميكنن ولي خوب بعضي استادها هستن كه فقط اونجا تدريس ميكنن الان تقريبا ميشه گفت همشون تو يه سطح هستن موسسات غير انتفاعي
ولي اگه از نظر سطح علمي بگي ميگم نبي اكرم بعدا دانشوران بعدا سراج
از نظر امكانات اگه دانشوران به اون ساختمان قبلي و خراب شده بر نميگشت ميگفت اول دانشوران
الان فكر كنم همشون از نظر امكانات و ساختمان يكي هستن موسسات غيرانتفاعي تبريز البته اونا كه كامپيوتر برميدارن چون تبريز موسسه غيرانتفاعي زياد داره
کنعان جون دستت درد نکنه که انقدر هوای مارو داری، کلی فدات. راستی اینکه گفتی دانشوران برگشته به جای قبلیش، تو کدوم محدودست؟ آدرسش چیه الان؟

hooman_top
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hooman_top » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 2:46 am

بچه ها من یه چیزی میخواستم بگم البته تجربه تو یه شهر دیگه درس خوندنو ندارما ولی اینطور فکر نمی کنم که شما می گین هزینه دانشگاه تو شهرستان (روزانه یا شاید حتی غیرانتفاعی) انقدر از آزاد بیشتر بشه. آخه شما واسه آزاد فقط هزینه ترم و رفت و برگشت معمولی رو حساب می کنین بعد واسه شهرستان همه چیو. شما دانشگاه آزاد هم که بری اولا چطوری میخوای رفت و برگشت داشته باشین؟ با اتوبوس و مترو یا با تاکسی و ماشین خودت؟ مثلا شما خونت تهرانه بعد رودهن قبول می شی. من از خونه تا دانشگاه که 30 دقیقه راه بود همیشه مجبور بودم با تاکسی برم و 2500 تا 3000 تومن رفت و آمدم میشد چون دیر میرفتم. هردو هم تهران بود. یه چیز دیگه که هست شما میای هزینه خورد و خوراک رو واسه شهرستان حساب می کنی. خوب شما تو شهر خودت هم که درس بخونی باید یه چیزی بخوری دیگه. حالا چون اونو مادرت درست می کنه و خرجشو از پدرت می گیره نباید حساب بشه؟ به هر حال اون غذارو شما می خوری. و خلاصه اگه می خواین هزینه هارو حساب کنین باید همه چیو مد نظر قرار بدین. تنها چیزی که شما پول اضافه میدی پول خونه یا خوابگاهه، بقیه خرجها در هردو حالت هست. فقط اینو باباهه میده بدون اینکه خودت بفهمی، اونو باباهه می ده بهت و خودت میفهمی. بیچاره باباهه. البته بچه ها ببخشیدا اگه اشتباه میگم، اخه گفتم که من شهرستان درس نخوندم ولی انشاالله امسال تجربه می کنم.
راستی یه سوال : تو دفترچه پارسال نگاه کردم دیدم غیر انتفاعی ها نیمسال اول پذیرش دارن. این یعنی چی؟ یعنی اگه ما قبول بشیم از مهر نمیریم سر کلاس؟
بیتا جان دست شما هم خیلی خیلی درد نکنه. عالی بود.

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 3:03 am

[quote="hooman_top"]بچه ها من یه چیزی میخواستم بگم البته تجربه تو یه شهر دیگه درس خوندنو ندارما ولی اینطور فکر نمی کنم که شما می گین هزینه دانشگاه تو شهرستان (روزانه یا شاید حتی غیرانتفاعی) انقدر از آزاد بیشتر بشه. آخه شما واسه آزاد فقط هزینه ترم و رفت و برگشت معمولی رو حساب می کنین بعد واسه شهرستان همه چیو. شما دانشگاه آزاد هم که بری اولا چطوری میخوای رفت و برگشت داشته باشین؟ با اتوبوس و مترو یا با تاکسی و ماشین خودت؟ مثلا شما خونت تهرانه بعد رودهن قبول می شی. من از خونه تا دانشگاه که 30 دقیقه راه بود همیشه مجبور بودم با تاکسی برم و 2500 تا 3000 تومن رفت و آمدم میشد چون دیر میرفتم. هردو هم تهران بود. یه چیز دیگه که هست شما میای هزینه خورد و خوراک رو واسه شهرستان حساب می کنی. خوب شما تو شهر خودت هم که درس بخونی باید یه چیزی بخوری دیگه. حالا چون اونو مادرت درست می کنه و خرجشو از پدرت می گیره نباید حساب بشه؟ به هر حال اون غذارو شما می خوری. و خلاصه اگه می خواین هزینه هارو حساب کنین باید همه چیو مد نظر قرار بدین. تنها چیزی که شما پول اضافه میدی پول خونه یا خوابگاهه، بقیه خرجها در هردو حالت هست. فقط اینو باباهه میده بدون اینکه خودت بفهمی، اونو باباهه می ده بهت و خودت میفهمی. بیچاره باباهه. البته بچه ها ببخشیدا اگه اشتباه میگم، اخه گفتم که من شهرستان درس نخوندم ولی انشاالله امسال تجربه می کنم.
راستی یه سوال : تو دفترچه پارسال نگاه کردم دیدم غیر انتفاعی ها نیمسال اول پذیرش دارن. این یعنی چی؟ یعنی اگه ما قبول بشیم از مهر نمیریم سر کلاس؟
بیتا جان دست شما هم خیلی خیلی درد نکنه. عالی بود.[/quo

دوست من خودت داری میگی نیمسال اول. نیمسال اول یعنی مهرماه دیگه !!!!!!
راستی مقایستم بین آزاد و غیرانتفاعی یه جورایی درست و منطقیه bil:

alizard
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alizard » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 10:07 am

سه بار درخواست دادم سوالات و جواب کنکور کاردانی به کارشناسی 89 رو روی سایت سنجش بزارید هر دفعه همینو فرستادند .جالبه که دفعه سوم گفتم من نمونه سوال نمیخوام بلکه سوالای کنکوری رو که دادم میخوام مثل سراسری ها ولی بازم.........

http://www11.speedyshare.com/files/2393 ... load/1.jpg
آخرین ویرایش توسط alizard در سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 11:11 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

قفل شده