كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط sarous » دوشنبه 1 شهریور 1389, 12:24 am

خدامراد نوشته شده:سلام به همگی
117 صفحه تو اون تاپیک تا حالا هم 9 صفحه تو این تاپیک یه نفس دنبالتون دویدم go: . خوبه هم فکر و هم درد داشتن. dd: ! اون تاپیک رو که استرس بچه ها ترکوند اما این یکی جا داره هنوز. از دوستان کسی نیست بخواد بیاد غیر انتفایی سجاد مشهد یا بره دولتی قوچان اگه هست بگه تا در مورد جفتش توضیح بدم آخه هر دو جا درس خوندم! البته اطلاعاتم در مورد سجاد بیشتره. الان نگفتم چون هر چی میخونم میبینم کسی مسیرش به ما نمیخوره khk: همه تو فکر شمال و lat: rgs هستن.
ناراحت نباش رفیق :D ,شاید مسیر ما به شما بخوره.البته قوچان رو میگم.اگه غیر انتفاهی برم شهرهای نزدیک خودم میرم.در مورد آموزشکده قوچان لطفا بگو.امکانات,استادا,خوابگاه یا هزینه اجاره خونه,وضعیت بافت شهر و...اگه عکس ازش داری بذار.مرسی رفیق.

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » دوشنبه 1 شهریور 1389, 12:28 am

B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:
Hamid_CPP نوشته شده:خدا لعنت کنه این سازمان سنجش رو من که یه عمر به اخبار شبکه های دولتی گوش نداده بودم هر روز مجبورم نگاه کنم nar:
اینو خوب اومدی ha:

من اخبار نگاه میکنم هیچ، سایت های خبری دولتی هم سر میزنم nar:

ولی یه حسی بهم میگه نتایج 3شنبه میاد ddn:
من که اخیرا اخبار گوش ندادم.قبلا اخبار ساعت 22 شبکه 3 رو نگاه میکردم ,اما حالا به خاطر فیلهای این ماه ندیدم.شما به جای ما هم نگاه کنید. :D

KuhyaR
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تهران

پست توسط KuhyaR » دوشنبه 1 شهریور 1389, 12:38 am

sarous نوشته شده:
B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:
Hamid_CPP نوشته شده:خدا لعنت کنه این سازمان سنجش رو من که یه عمر به اخبار شبکه های دولتی گوش نداده بودم هر روز مجبورم نگاه کنم nar:
اینو خوب اومدی ha:

من اخبار نگاه میکنم هیچ، سایت های خبری دولتی هم سر میزنم nar:

ولی یه حسی بهم میگه نتایج 3شنبه میاد ddn:
من که اخیرا اخبار گوش ندادم.قبلا اخبار ساعت 22 شبکه 3 رو نگاه میکردم ,اما حالا به خاطر فیلهای این ماه ندیدم.شما به جای ما هم نگاه کنید. :D
زنده باد دوستان . ولي يك مثال قديمي هست كه ميگه : براي بدست آوردن چيز با ارزشي هميشه بايد چيزهاي باارزشي رو هم از دست بدي . اين هم شامل اين مثال ميشه !!!
معلومه استرس زده بالا !! ولي به نظر من هميشه هرچي فكر كني كه چه رتبه اي مياري و كجا قبول ميشه ! خيلي خيلي بدتر ميشي !! مثلا همين داداشم امسال كنكور داشت همه فكر مي كرديم رتبش بين 2000 تا 3000 ميشه !! 6500 شد !!!
نمي خوام نااميدتون كنم ولي با اين كنكوري كه امسال برگزار شد زياد هم جاي اميدي نيست !!
ولي توكل ب خدا رو فراموش نكنيد نكنيد نكنيد yes: yes: yes:
با اميد نيك روزي ايران و ايراني
روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو
کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو
درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم
بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 1 شهریور 1389, 12:55 am

سلام خوبين
درسته اين پست اينجا ربط نداره
ولي خداييش اونقدر ميگين استرس استرس كه از كنكور يه غول ساختين بابا كنكور دادين فردا و پس فردا نتايجش مياد و هر كسي زحمت تلاششو ميبينه اين همه كه شما ميگين استرس نداشته باشين استرس هم پيدا ميكنين پس زياد بهش فكر نكنين ول كنين هر وقت اومد اومد ديگه

من خودم هم مثل شما هستم منتظر جواب كنكور هستم ولي فرقش اينه مال من ارشد هست اصلا هم كل بيخيال شدم و استرس اينا هم ندارم قبول ميشيم كه چه بهتر نميشم هم كه به جهنم (البته عذر ميخوام ها اينطور گفتم و حرف زدم )

انشاالله همه دوستان تو اين ماه مبارك هم با توكل به خدا قبولن yes:

يه چيز هم يكي از دوستان در مورد نبي اكرم پرسيده بود من خودم اونجا درس خوندم 1 ترم تقريبا اگه سوالي داشتين من در خدمت هستم اگه وقت كنم از نبي اكرم عكس ميندازم ميزارم تو سايت قبلا عكس انداخته بودم ولي نميدونم كجا زدم اون عكس هاي نبي اكرم رو khk: khk: khk:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » دوشنبه 1 شهریور 1389, 12:56 am

زنده باد دوستان . ولي يك مثال قديمي هست كه ميگه : براي بدست آوردن چيز با ارزشي هميشه بايد چيزهاي باارزشي رو هم از دست بدي . اين هم شامل اين مثال ميشه !!!
معلومه استرس زده بالا !! ولي به نظر من هميشه هرچي فكر كني كه چه رتبه اي مياري و كجا قبول ميشه ! خيلي خيلي بدتر ميشي !! مثلا همين داداشم امسال كنكور داشت همه فكر مي كرديم رتبش بين 2000 تا 3000 ميشه !! 6500 شد !!!
نمي خوام نااميدتون كنم ولي با اين كنكوري كه امسال برگزار شد زياد هم جاي اميدي نيست !!
نمیدونم باور میکنی یا نه,ولی حتی یه خورده هم استرس ندارم.فقط دوست دارم هر چه زودتر نتیجه کنکور بیاد.رتبم توی سایت ستاد طورانی زیر 1600 شد.یعنی شانس قبولی شبانه دارم.نهایتش اینه که شبانه قبول نشم میتونم برم غیر انتفاهی.توی خونه میگن همین دانشگاه آزاد شهر خودمون برو بهتره از اینکه بری شبانه ی شهر دور.ولی خودم نظرم این نیست.دوست دارم اگه شبانه قبول نشدم برم غیر انتفاهی شهر دیگه ای که حال و هوایی هم عوض کنم.در هر حال دانشگاه میرم امسال.اگه هم امسال نتونم برم دانشگاه ,واسه سال دیگه طوری میخونم که رتبم حداکثر 2 رقمی بشه.من خودم کلا 10 روز واسه کنکور خوندم.توکل به خدا.هر چی خدا بخواد همون میشه.امیدوارم همه بچه های کارشناسی توی این کنکور موفق باشن. yes: str:

KuhyaR
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط KuhyaR » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:00 am

sarous نوشته شده:
117 صفحه تو اون تاپیک تا حالا هم 9 صفحه تو این تاپیک یه نفس دنبالتون دویدم go: . خوبه هم فکر و هم درد داشتن. dd: ! اون تاپیک رو که استرس بچه ها ترکوند اما این یکی جا داره هنوز. از دوستان کسی نیست بخواد بیاد غیر انتفایی سجاد مشهد یا بره دولتی قوچان اگه هست بگه تا در مورد جفتش توضیح بدم آخه هر دو جا درس خوندم! البته اطلاعاتم در مورد سجاد بیشتره. الان نگفتم چون هر چی میخونم میبینم کسی مسیرش به ما نمیخوره khk: همه تو فکر شمال و lat: rgs هستن.
ناراحت نباش رفیق :D ,شاید مسیر ما به شما بخوره.البته قوچان رو میگم.اگه غیر انتفاهی برم شهرهای نزدیک خودم میرم.در مورد آموزشکده قوچان لطفا بگو.امکانات,استادا,خوابگاه یا هزینه اجاره خونه,وضعیت بافت شهر و...اگه عکس ازش داری بذار.مرسی رفیق.
دوستان شمال نبود ..........................
از دوستان اگه سوالي در مورد دانشگاه شمال ( رامسر--- كسري و تنكابن ----- آيندگان ) داريد ما هستيم ...... his: his: his:
البته به يكي از دوستان كامل توضيح دادم . داره با بقيه دانشگاه و موسسه ها كامل ميكنه ،تا بزاره توسايت كه همه حالش رو ببرن اگه در مورد ديگر دانشگاه ها ميدونيد به azambita
بگيد تا فايل كامل و كامل تر بشه و به درد همه بخوره !!!!! str: str: str: fud:

آواتار کاربر
punisher
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمان خدا

پست توسط punisher » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:10 am

با سلام به دوستان عزيز
استرس يعني چه ؟؟؟؟
من سر كنكور استرس نداشتم
حالا هم استرس ندارم فقط مي خوام نتايج بياد از شرش راحت شم برام فرقي هم نمي كنه ؟ اگه قبول شدم امسال مي رم اگه هم نشدم مي شينم براي رتبه خوب مي خونم ؟؟؟ اميد به خدا ولي اينو حال كنيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
go: krn: go: krn: go: krn: go: krn: go: krn: go: krn: go: krn: go: krn:
بچه ها دنيال نتايج سازمان سنجش هم حال مي كنه ما داريم حرص مي خوريم (البته بعضي از دوستان)
عقل و قلب

برای اداره کردن خودت از عقلت استفاده

کن و برای اداره کردن دیگران از قلبت.

دکتر علی شریعتی

KuhyaR
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط KuhyaR » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:15 am

negar1989 نوشته شده:
mononok نوشته شده:سلام

واقعا من به اين نتيجه رسيدم كه سازمان سنجش كلا مشكل داره! اون از انتخاب طراح سوالا! اون از بررسي اعتراض كه صداشون در نيومد! اينم از اين همه اتلاف وقت براي اعلام نتايج!
شنیدی میگن شهر که شلوغ شد غورباقه هم هفت تیر کش میشه..... حالا بعد از این همه بلایی که سر ما اوردن سازمان سنجشم خودشو واسه ما میگیره...........خدا رحم کنه khk:
هفت تير كه هيچي ، كلاش و ژ3 و از اين جور حرفا ميكشه !!!!
راستي يادم رفت ::::: استرس هووووووووووووو استرس هووووووووو استرس هووووووووو shd: shd: shd:
نتيجه ها داره مياد هووووووووووووووو استرس هووووووووووووو ger: str:

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:20 am

KuhyaR نوشته شده:
sarous نوشته شده:
دوستان شمال نبود ..........................
از دوستان اگه سوالي در مورد دانشگاه شمال ( رامسر--- كسري و تنكابن ----- آيندگان ) داريد ما هستيم ...... his: his: his:
البته به يكي از دوستان كامل توضيح دادم . داره با بقيه دانشگاه و موسسه ها كامل ميكنه ،تا بزاره توسايت كه همه حالش رو ببرن اگه در مورد ديگر دانشگاه ها ميدونيد به azambita
بگيد تا فايل كامل و كامل تر بشه و به درد همه بخوره !!!!! str: str: str: fud:
از دانشگاه کسری عکس داری؟کلا دانشگاه بزرگیه؟دانشگاه هست یا موسسه؟قیمته خونه های رامسر چطوره؟من یه دوستم رامسره میگه باید تابستونا و عید خونه رو تحویل صاحب خونه بدیم درسته؟(البته فکر میکنم اکثر شهر های ساحلی اینجوریه)
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

KuhyaR
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط KuhyaR » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:27 am

نه موسسه هستش ولي موسسه خوبيه !! ميدوني بدرد كسي ميخوره هم اهل تفريح و خوشگزروني باشه هم يه كمكي هم درس بخونه !! ( ميدوني كه چي ميگم )
عكس كه ندارم چون من تو رامسر كارداني خوندم !! يعني تا اونجايي كه من ميدونم و ديدم تويه كوچه هست تو رامسر- تو وسط شهرش !!! كلا يه ساختمون نسبتا خوبي داره !!!!
خونه هاش خوبه چون با وسايل هستش . ولي قيمتش ماهي 60و 70 برات ميوفته ( اگه خونه 4 نفري بگيري ) .

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:32 am

negar1989 نوشته شده:او
sarous نوشته شده:
نمیدونم باور میکنی یا نه,ولی حتی یه خورده هم استرس ندارم.فقط دوست دارم هر چه زودتر نتیجه کنکور بیاد.رتبم توی سایت ستاد طورانی زیر 1600 شد.یعنی شانس قبولی شبانه دارم.نهایتش اینه که شبانه قبول نشم میتونم برم غیر انتفاهی.توی خونه میگن همین دانشگاه آزاد شهر خودمون برو بهتره از اینکه بری شبانه ی شهر دور.ولی خودم نظرم این نیست.دوست دارم اگه شبانه قبول نشدم برم غیر انتفاهی شهر دیگه ای که حال و هوایی هم عوض کنم.در هر حال دانشگاه میرم امسال.اگه هم امسال نتونم برم دانشگاه ,واسه سال دیگه طوری میخونم که رتبم حداکثر 2 رقمی بشه.من خودم کلا 10 روز واسه کنکور خوندم.توکل به خدا.هر چی خدا بخواد همون میشه.امیدوارم همه بچه های کارشناسی توی این کنکور موفق باشن. :
هنوز دانشگاه شهر دور نرفتی که اینقد شنگولی وقتی رفتی میبینمت....حتی روزانه شم اندازه ازاد شهر خودت خرج داره چه برسه به شبانه و غیرانتفاعی
واسه هزینش نمیگم که برم شبانه یا غیر انتفاهی.میدونم که هزینش از دانشگاه آزاد شهر خودمون هم بیشتر میشه.اگه دانشگاهش و شهرش خوب باشه شنگول میشم. rgs ولی اگه نباشه محزون میشم. :( .حالا بستگی به جاش داره.اگه شهر خوبی باشه بتونیم توی شهر هم یه چرخی بخوریم.4 تا بازار خوب داشته باشه خوش میگذره.اگه نباشه زندان میشه.درست نمیگم رفیق؟

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:35 am

KuhyaR نوشته شده:نه موسسه هستش ولي موسسه خوبيه !! ميدوني بدرد كسي ميخوره هم اهل تفريح و خوشگزروني باشه هم يه كمكي هم درس بخونه !! ( ميدوني كه چي ميگم )
عكس كه ندارم چون من تو رامسر كارداني خوندم !! يعني تا اونجايي كه من ميدونم و ديدم تويه كوچه هست تو رامسر- تو وسط شهرش !!! كلا يه ساختمون نسبتا خوبي داره !!!!
خونه هاش خوبه چون با وسايل هستش . ولي قيمتش ماهي 60و 70 برات ميوفته ( اگه خونه 4 نفري بگيري ) .
ممنمون بابت جوابت bil: پس باید کوچیک باشه؟

KuhyaR
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط KuhyaR » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:40 am

6SlipKnoT6 نوشته شده:
KuhyaR نوشته شده:نه موسسه هستش ولي موسسه خوبيه !! ميدوني بدرد كسي ميخوره هم اهل تفريح و خوشگزروني باشه هم يه كمكي هم درس بخونه !! ( ميدوني كه چي ميگم )
گفتم كه : خونه هاش خوبه چون با وسايل هستش . ولي قيمتش ماهي 60و 70 برات ميوفته ( اگه خونه 4 نفري بگيري ) .يعني 280 هزار تومان و 600 700 هم پيش پول ( تو همين مايه ها ) .
من خودم اين ترم گرفتم با همين قيمت كه بهت گفتم .
ولي براي من بيرون شهر هستش . ويلايي هستش . اگه تو شهر بگيري ارزون تر هم ميوفته حدود 50 تومن نفري !!!
كافي بود ......... cuf: cuf:

besem

پست توسط besem » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:42 am

خواهشمندم از دوستان عزیز که وارد حاشیه نشوید و یک پیشنهاد دارم که هر یک از اعضای سایت در مورد شهری که می شناسند و دانشگاه های آن شهر اطلاعاتی در اختایار دوستان قرار دهد تا دوستان عزیز و بنده در انتخاب شهر و دانشگاه با خیال راحت تری تصمیم بگیریم
من یک کرمانشاهی هستم غیر انتفاعی های این استان تمام استاداش بومی هستند استاداش نسبت به استاد های پایتخت و شهر های دور اطراف پایین تر است تمام دانشگاه های سطح استان در بالا شهر کرمانشاه قرار دارند مردمان هر شهر و دیاری هم خوب داره و هم بد توی کر مانشها هم 80 به 20 در مورد شهر کرمانشاه که یک جای بسیار دیدنی برای گردش است واقعا در مورد شهر ضرر نمی کنید باید بیایید و ببینید
این میتونه اطلاعات مفیدی باشه شما هم در مورد شهر و دانشگاه های شهر خودتون اطلاعاتی قرار دهید

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » دوشنبه 1 شهریور 1389, 1:46 am

KuhyaR نوشته شده:
6SlipKnoT6 نوشته شده:
گفتم كه : خونه هاش خوبه چون با وسايل هستش . ولي قيمتش ماهي 60و 70 برات ميوفته ( اگه خونه 4 نفري بگيري ) .يعني 280 هزار تومان و 600 700 هم پيش پول ( تو همين مايه ها ) .
من خودم اين ترم گرفتم با همين قيمت كه بهت گفتم .
ولي براي من بيرون شهر هستش . ويلايي هستش . اگه تو شهر بگيري ارزون تر هم ميوفته حدود 50 تومن نفري !!!
كافي بود ......... cuf: cuf:
منظورم این بود که تابستونا و عید باید خونه رو پس داد؟

قفل شده