گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

nono
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: sky

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط nono » جمعه 29 مرداد 1389, 7:29 pm

بهتره از فکره اومدن نتایج باید بیرون من پارسال انقدر به اومدنه نتایج فکر کردم که دیوانه شدم ger:

از اول بهتون گفتم تا جونمون رو به لبمون نرسونن نتایج اعلام نمیشه krn:

پارسال که 1مرداد کنکور بود هفته اول شهریور زدن و نتایج نهایی هفته اول مهر اومد ger: ger: ger: ger:

حالا حالا ول معطلیم khk:

آواتار کاربر
ali954
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: .......................!

پست توسط ali954 » جمعه 29 مرداد 1389, 7:31 pm

B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:
ali954 نوشته شده:قزوین ابتدا رجا
ساختمان عالی
استاد عالی
رفت امد و مکان دانشگاه عالی
============================
علامه دهخدا بیرون شهر .... ساختمان خوب ...استا خوب...رفت امد خوب......
=============================================
کوثر مکان افتضاح(راه اهن) سرویس هاش بنز!! واسه تابستون بزور ولوو کرد.......
استاد ها معمولی ...... ساختمان تازه داره میوفته ............. ولی خیلی کار داره
===============================================
غزالی جا خوب نزدیک رجاس ولی ساختمان بد ................ رفت امد خوب ...... استادا نمیدونم!
=============================================
کاسپین بیرون شهر ...... از نظر ساختمانی میگن گوشه کارخونس :shock: :o یعنی زیر خط فقر!
====================================================
فقط قزوین=رجا دهخدا غزالی .........
با اکثر حرفات موافقم، فقط رفت و آمد به دهخدا خوب نیستا his: افتضاحه

غزالی هم ساختمونش بدک نیست، میشه اسمشو گذاشت دانشگاه baba: البته زیاد نزدیک رجا نیست. غزالی توی مینودره

کاسپین هم دقیقاً توی ورودی شرکت فرنخ هستش، توی جاده قدیم قزوین - تهران زیر خط فقر رو خوب اومدی ha:

یه دانشگاه دیگه هست پارسیان، اونم بعد از کاسپین قرار داره (مکان) توی دو راه همدان هستش، فقط یادم نیست رشته کامپیوتر داشت یا نه.
اره پارسیان نداره رشته مارو
دیگه از کوثر بدتره؟! دهخدا رو میگم! کوثر تا همین ترم پیش فقط بنز بود! بچه ها همه سونا خشک میرفتن تا تهران! تازه احتمالا برای مهر هم دوباره بنز میشه ....
میدونه خوبیه دانشگاه های بالا شهر اینه استاد مثلا وقتی رجا هست میگه غزالی که راهی نیست میره!
ولی استاد مثلا نمیاد ته قزوین واسه کوثر برای همین وضع استاد ها کوثر وخیمه
میگم تاکستان غیر انتفاعی نداره؟ راستی کار چی؟ تو البرز ....
خیلی خوفه!
حالا بزارید نتیجه بیاد اصلا معلوم نیست اصلا کجاز میشیم یا نه با این وضعیت khk: بعدش هرکی خواست بیاد من هرجا رو خواست نشونش میدم tof:

آواتار کاربر
javad_dam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: آذربایجان غربی - خوی

پست توسط javad_dam » جمعه 29 مرداد 1389, 7:38 pm

آقا چرا ول نمی کنید این یاسی خانم رو . اگه دروغ و یا راست می گن به خودشون مربوطه و هر کس مسوول اعمال خودش هست. همش میام می بینم همه به این بنده خدا حمله می کنند.

خیلی نامردیه چند نفر به یه نفر

اگه ایشون این درصد ها رو زدن از ته دل تبریک میگم و به هیچ کس هم ربطی نداره که من حرف های ایشون رو باور می کنم یا نه .
بزرگترین گناه , ناامیدی است. امام علی (ع)

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » جمعه 29 مرداد 1389, 7:41 pm

javad_dam نوشته شده:آقا چرا ول نمی کنید این یاسی خانم رو . اگه دروغ و یا راست می گن به خودشون مربوطه و هر کس مسوول اعمال خودش هست. همش میام می بینم همه به این بنده خدا حمله می کنند.

اگه ایشون این درصد ها رو زدن از ته دل تبریک میگم و به هیچ کس هم ربطی نداره که من حرف های ایشون رو باور می کنم یا نه .

وااااااا فعلا كه تو داري مي كشيش ha:
همه كه ول كردن اين قضيه رو دارن روي شهرا حرف ميزنن
لطفا بحث رو منحرف نكنين khk:

بچه ها در مورد رفيعي هم بگين . در مورد شهراي ديگه هم اگه اطلاعات دارين بين . شهرايي كه گفتم همه نزديك تهرانن
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

nono
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: sky

پست توسط nono » جمعه 29 مرداد 1389, 7:44 pm

javad_dam نوشته شده:آقا چرا ول نمی کنید این یاسی خانم رو . اگه دروغ و یا راست می گن به خودشون مربوطه و هر کس مسوول اعمال خودش هست. همش میام می بینم همه به این بنده خدا حمله می کنند.

واقعا بعضی بچه ها توی سایت اینجورن وقتی پیله میکنن به یکی دیگه ول کنش نیستن بحثم عوض نمیکنن lat:

حرفی ندارن بزنن به هم گیر میدن دیگه چیکار میشه کرد ha:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 29 مرداد 1389, 7:54 pm

خوب شد حالا يكي از اعضا خودش به اين نتيجه رسيده كه كار درستي نبوده
حالا چه راست و دروغ گفتن ياسي به خودش ربط داشت
منم تمام اون افراد كه به ياسي كه يكي از كاربرهاي انجمن حالا حمله يا توهين كردن و كارهاي ديگه اسمشون رفته تو ليست چون قوانين انجمن رو رعايت نكردن و اگه دوباره تكرار بشه برخورد خواهد شد

و از اين جا باز هم ميگم دوستان و كاربران محترم قوانين انجمن رعايت كنين bil:
چون مخصوصا اين تاپيك ول كرديم تا دوستان راحت باشن و گفتن استرس دارن ولي ديگه بعد از اين اينطور نخواهد بود

پيشاپيش از همكاري شما دوستان ممنونم
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
javad_dam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: آذربایجان غربی - خوی

پست توسط javad_dam » جمعه 29 مرداد 1389, 8:10 pm

قربون شما آقا کنعان و البته قابل توجه بعضی ها

یاشاسن آذربایجان بیزیم ترکلر افتخاریمیزده تراختور.
بزرگترین گناه , ناامیدی است. امام علی (ع)

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » جمعه 29 مرداد 1389, 9:34 pm

azambita نوشته شده:

وااااااا فعلا كه تو داري مي كشيش ha:
همه كه ول كردن اين قضيه رو دارن روي شهرا حرف ميزنن
لطفا بحث رو منحرف نكنين khk:

بچه ها در مورد رفيعي هم بگين . در مورد شهراي ديگه هم اگه اطلاعات دارين بين . شهرايي كه گفتم همه نزديك تهرانن
محل دانشگاه رفیعی عالیه (اینم توی نوروزیان یعنی محل دانشگاه رجا ddn: )، فقط میمونه ساختمونش با امکانات، که از توی سایتش نگاه کردم،تقریباً ساختمون افتضاحی داره ddn: ولی مثل اینکه امکاناتش بدک نیست. استادا رو هم نمیدونم ddn: آخه استادای دانشگاه خودمونم باید 1 ماه برم تا بشناسمشون، این که دیگه تا حالا ندیدم چی بگم his:

راستی اینم لینک عکس های این دانشگاه:
http://www.arq.ac.ir/tabid/86/AlbumID/4 ... fault.aspx

مرسي داداش علي. خودت كه ميدوني چيا مد نظر منه. قيافه دانشگاه اين حرفاش مد نظرم نيست. رفت امدش راحت باشه به شهر و تهران و خوابگاه baba:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » جمعه 29 مرداد 1389, 9:37 pm

معلوم نیست که شما کی هستین که به خودتون اجازه میدین که اینطوری حزف بزنی.
خیالتون راحت باشه بچه ها انجمن خیلی با معرفت تر از این هستن که بخواد به یکی گیر بیخود بدن یا اذیتش کنن.
اگه شما اطلاعی ندارید باید بهتون بگم که اینجا رفاقت حرف اول رو میزنه.
شما باید بدونین که اینجا کسی به درصد کسی دیگه حسادت نمیکنه و بدون که از موفقیت هم خوشحالم میشیم.
اگه به خودتون زحمت میدانین صفحات قبلم میخوندین میدیدین که خیلی از بچه ها به پشتکار این خانوم احسنتم گفتن ولی بعد اینکه دوستان در مورد منابع ایشون و نوع خوندن ایشون جویا شدن یاسی خانوم یه جوابایی دادن که باعث شدن این وضیعت پیش بیاد و بازم میگم اگه به خودتون زحمت خوندن اون صفحات رو بدین اون موقع شاااااید یه چیزایی بفهمی(بعید میدونم)
کنار همه این حرفا بچه ها که بیخیال شده بودن ولی باز شمااااااااااااااا واسه خودشیرینی به دفاع پرداختین.
باید خدمتون عرض کنن اینجا جای این خود شیرینی ها نیست.
آخرم حرفم باید بگم علت این پست من دفاع از خودم نبود چون اصلا من پشت این یاسی خانوم شما پستی نزدم (میتونین زحمت خوندن پست های گذشته رو به خودتون بدین) اما رفاقت من با دوستای گلم باعث شد این پست رو بزنم و ازشون دفاع کنم.

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » جمعه 29 مرداد 1389, 9:41 pm

خداييش من سبزوار دانشجو بودم ؛ دانشگاه ازاد بايد مي يومدي سايتشو مي ديدين. با اينكه شهر كوچيكي بود ولي واقعا از نظر امكانات به بچه ها مي رسيدن.
سه تا سايت كامپيوتر براي برگزاري كلاس داشتن كمترين تعداد كامپيوتري كه بود توي يكي از اين سايتا 12 تا بود . سيستمها همه عالي
تازه يه كارگاه اتاق پروژه داشتن كه بچه ها براي انجام پروژه هاي درسي شون ازاد و رايگان مير رفتن اونجا كار ميكردن . سيستماش همه عالي و تعداش هم نزديك به 17 تا 18 تا مي رسيد.
فقط كارداني پيوسته و ناپيوسته هم داشت ولي واقعا مدير گروه خوبي داشت. استاداي خوب و دلسوزي داشت.
از نظر خوابگاه و امكانات خوابگاه توي استان مقام اول رو داشت.يكي از خوابگاه 800 نفري بود بايد مي ديدي چقدر به بچه ها مي رسيدن.
تا جايي كه من يادمه ها اولين شهري بود كه دانشگاه ازادش سطح استان مشاوره هاي خوابگاهي و روانشناسي و از اين چيزا داشت.
حالا اينم براي اونايي گفتم كه اگه خواستن دانشگاه ازاد سبزوار رو بزنن
ولي خود شهرش جايي براي گشت و گذار و اين چيزا نداشت lat:

na3imeh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط na3imeh » جمعه 29 مرداد 1389, 9:54 pm

nono نوشته شده:بهتره از فکره اومدن نتایج باید بیرون من پارسال انقدر به اومدنه نتایج فکر کردم که دیوانه شدم ger:

از اول بهتون گفتم تا جونمون رو به لبمون نرسونن نتایج اعلام نمیشه krn:

پارسال که 1مرداد کنکور بود هفته اول شهریور زدن و نتایج نهایی هفته اول مهر اومد ger: ger: ger: ger:

حالا حالا ول معطلیم khk:
پست تو رو که می بینم فکر می کنم خودم نوشتم از بس همه جا nono بودم ger:

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: روبروی مانیتور
تماس:

پست توسط iman_F-Y » جمعه 29 مرداد 1389, 10:09 pm

آخه IQ بذار 2 نکته رو بگم هر چند حوصله کل کل کردن رو ندارم.1-کتاب سیلبرشاتس ترجمه شدش موجود(اگه نمیدونستی حالا بدون) و فقط کتاب تننباوم خارجیه.2-خیلی هاتون با اینکه درصدهای پایینی داشتین از کمبود وقت گله داشتین که اگه وقت بیشتری داشتین میتونستین درصدهای بهتری بزنین.حالا من که وقتم رو صرف دروس تخصصی که ضریب 5 هستند و 70 درصد زدم قطعا وقت واسه سایر دروس کم میاوردم.شما باشین کدوم درس واستون اولویت داره درس زبان با ضریب 1 یا تخصصی با ضریب 5.
جمله بندیت خیلی بده. معلوم نیست چطوری ادبیات رو 87 درصد زدی!!!
اصلا جملاتی که گفتی به هم ربطی ندارن.
دوست عزیز شما هم عمومی ها رو بالای 70 زدی و هم تخصصی ها رو. بدون شک وقت کم میاری
من شکی ندارم که تمام درصدهایی که گفتی دروغی هستن. چون حتی اگر یه نفر 10 سال هم دروس تخصصی و عمومی رو خونده باشه نمیتونه در وقت قانونی این درصدها رو کسب کنه.
در ضمن هنوز جواب سوال من رو ندادی.
چطوری به سوال 118 و 123 جواب دادی؟
جواب این 2 سوال رو کجای کتاب سیلبرشاتش و تننباوم نوشته؟؟ جواب بده ببینم. tof:

همه این درصدها ساختگیه. لطفا ساده نباشید و گول نخورید. میگید نه؟ وقتی نتیجه ها اومد معلوم میشه.
ببینم این یاسی خانم موقع اعلام نتایج پیداش میشه؟ krn:
.................تصویر.................

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط iman_F-Y » جمعه 29 مرداد 1389, 10:16 pm

yasi922 نوشته شده:
iman_F-Y نوشته شده:راستی بچه ها مثل اینکه خبری از خانم یاسی نیست tof: (همون خانمی که میگفت همه دروس عمومی و تخصصی رو بالای 70% زده و وقت کم نیاورده !!!!!!!) ger:
کجاست؟ مگه قرار نبود برای من توضیح بده که چطوری با خواندن کتابهای خارجی تونسته به سوال 118 و 123 سیستم عامل جواب داده؟ dd:
lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat: lat:
داداش جوابتو ارسال کردم بگردی پیداش میکنی.مگه زحمت کشیده باشید پاکش کرده باشین.ما که مثل شما دوستان فکرمون همش به کنکور مشغول نیست که بیایم توی انجمن.فکر رفتن به باشگاه.تدریس کلاس خصوصی واسه سرگرمی.هزار تا مشغله دارم.
پست ها هیچ کس به جز مدیر نمیتونه حذف کنه.
در ضمن تمام صفحه های گذشته رو مرور کردم ولی هیچ جوابی ندیدم.
در ضمن اینقدر بیخودی کلاس نزار.
هر کی میخواد داخل کلاس خصوصی تو شرکت کنه باید اینجوری amuz: باشه چون هنوز نتیجه نیومده که داری کلاس میزاری.

ببینم موقعی که نتیجه ها میاد و داخل فروم پیدات نمیشه، چه بهونه ای میاری... baba:

هیچ کسی حتی اگه نخبه هم باشه نمیتونه در عرض 3 ساعت 75% دروس کنکور رو جواب بده.
تو دروس عمومی رو (به قول خودت) 70 زدی و به این معنیه که تمام وقتی که برای حل کردن عمومی ها داشتی رو صرف کردی و وقتی اضافه نیاوردی که بخوایی باهاش تخصصی ها رو جبران کنی.
بعدش چطوری تونستی هر سوال تخصصی رو در عرض 1.5 دقیقه جواب بدی؟؟؟؟؟؟؟ lat:

اصلا مگه ممکنه که کسی بتونه سوالات برنامه سازی رو در 1.5 دقیقه جواب بده؟
من مطمئنم استاد طورانی و مقسمی هم موقعی که میخواستن کلید ها رو بدست بیارن، روی هر سوال بسیار بیشتر از 1.5 دقیقه فکر کردن.

پس بیخودی جو سازی نکن. پیش خودت چه فکری کردی؟

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط iman_F-Y » جمعه 29 مرداد 1389, 10:20 pm

parsiangroup نوشته شده:
fartash742000 نوشته شده:بچه ها به نظر شما سطح مدرک علمی کاربردی بالاتره یا غیر انتفاعی ؟؟؟
منظورم اینه که اگه خدایی نکرده قبول نشدم روزانه و شبانه من غیر انتفاعی رو
ثبت نام کنم و برم یا اینکه بمونم علمی کاربردی رو شرکت کنم ؟ go:
سلام ، ببین دوست عزیزم دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه خوبی هست ، اما می دونی برای چه کسائی ؟
برای کسائی که یا شاغل هستند ، و می خواهند پایه حقوق و مزایاشون زیاد شه ، و یا کسائی که پارتی دارن و لنک فقط مدرک هستن .
اما با این حال باید بگم که عزیزم دانشگاه علمی کاربردی ، از شبانه غیر انتفاعی که خیلی خیلی بهتره ، دانشگاه علمی کاربردی ( البته اگه جهاد دانشگاهی باشه ) خیلی خوبه ، شما فرض کن اگه مثلاً تو توی جهاد دانشگاهی توی تهران درس بخونی خیلی بهتره از یه دانشگاه غیر انتفاعی شبانه توی قزوین و یا یه دانشگاه غیر انتفاعی روزانه مثلاً توی اراک هستش ( البته بچه های اراکی یع موقع سوئه تفاهم نشه ها من از لحاظ این که یه نفر از تهران بخواهد بیاد توی اراک درس بخونه میگم ) .
البته بابت این که یه نفر از شهرش بخواهد برود در دانشگاه غیر انتفاعی در یه شهر دیگه درس بخونه باید بگم که بچه ها فکر نکنید دانشگاه علمی کاربردی خیلی ارزونه شهریه هاش و یا این که دولتی و ...
ببینید شما اگه بخواهید مثلاً یه نفر از تهران بخواد بره توی دانشگاه غیر انتفاعی روزانه مثلاً توی شمال و یا مثلاً اراک درس بخونه خوب باید هزینه رفت و آمد ، هزینه مسکن و هزاران چیز رو بده و باید این رو هم بدونید که کم کم حداقل ترمی 350 الی 400 تومان شهریه بدید البته این مبلغ بالا و پائین میشه بستگی به تعداد واحد انتخوابی و درجه اون دانشگاهی که دارید توش درس می خونید ، محض اطلاع دوستان بگم که الان میدونم خیلی ها دارن میگن که من میزنم دانشگاه رجا قزوین ، خوب من منکر این نمیتونم بشم کا دانشگاه رجا قزوین دانشگاه خوبی هستش و الان داره حرف اول دانشگاه های غیر انتفاعی های قزوین رو میزنه ، اما باید این رو بگم که این چنین دانشگاه هایی شهریه هاشون نسبت به دانشگاه های دیگه بالا هستش ، ( این رو می تویند از بچه هایی که اونجا درس می خونن هم برید بپرسید ) راستی اگه تو سایتش رفتید گول اون عکس دانشگاشو نخوریدا اون فقط یه عکسه که خیلی روش بنده خدا ها کار کردن ) در کل حرفم اینه که اگه قرار باشه من برم توی یه شهر دیگه دانشگاه غیر انتفاعی برم ، و این همه هزینه کنم خوب یهو میرم دانشگاه آزاد اونم تو شهر خود م بعدشم اسمش هست دانشگاه آزاد نه غیر انتفاعی ، بعدشم دانشگاه های غیر انتفاعی یه دانشگاه های هست که نه دولتی هست و نه آزاد ، از لحاظ پولی درسته یه خورده کمتر از آزاده ، اما برو ببین چه امکاناتی رو در اختیار دانشجو ها قرار میدن ، اما بازم میگم داشنگاه علی کاربردی اونم از نوع جهاد دانشگاهیش خوبه .
یـــا عـــلی str:
حرف دوستمون تایید میکنم.

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط iman_F-Y » جمعه 29 مرداد 1389, 10:25 pm

hamid333 نوشته شده:
سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟
یاسی خانوم ممکنه این سوالات رو به من جواب بدید؟

سوالام اینه:

درس های ادبیات، زبان عمومی،مدار منطقی، برنامه سازی، زبان تخصصی رو چند تا غلط چند تا درست زدید که اون درصد ها بدست اومده؟؟!! چون من هرجور حساب کردم؛ مثلاً واسه درس برنامه سازی اون درصدی که نوشتید، دقیقا 75.33 رو نتونستم بدست بیارم که بفهمم تعداد سوالات درست و غلط شما چقدر بوده؟ ger:

حالا یا من اشتباه محاسبه میکنم، یا این درصد ها اشتباست، یا شاید هم یه درصد هایی رو بصورت random به ما دادید که تکراری نباشه، حالا نمیدونم هدف چی بوده، خدا میدونه cuf:

راستی این همه مدت واقعاً نبودید؟ تا یه حرف پشت سرتون زده شد، سریع اومدید جواب دادید! اینم واسم سوال شده.

بعد اینکه اگه درصد های نفرات اول چند سال گذشته رو نگاه کنید، فکر نکنم کسی انقدر درصدهاش عالی باشه.

منتظر جوابتون هستم.

موفق باشید bil:
منم با نظر شما موافقم آخه یه نفر یعد از یه ماه از کنکور گذشته میاد بگه من چند درصد زدم اونم این درصدا
اخه چجوری میشه سیستم رو 90 درصد زد؟ ger:
اخه چجوری میشه برنامه سازی رو 75 درصد زد؟ ger:
من یکی که تا کارنامه ایشون رو نبینم هیچی رو باور نمیکنم اونم اصلش رو نه فتوشاپیش رو
تمام درصدها ساختگی و دروغین هستن.
هر کس حرف ها yasi رو باور کنی خیلی ساده است. چون به هیچ وجه نمیشه در 1.5 دقیقه به سوالات تخصصی جواب صحیح داد.

قفل شده