گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط yasi922 » جمعه 29 مرداد 1389, 3:04 pm

B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:
سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟
یاسی خانوم ممکنه این سوالات رو به من جواب بدید؟
سوالام اینه:
درس های ادبیات، زبان عمومی،مدار منطقی، برنامه سازی، زبان تخصصی رو چند تا غلط چند تا درست زدید که اون درصد ها بدست اومده؟؟!! چون من هرجور حساب کردم؛ مثلاً واسه درس برنامه سازی اون درصدی که نوشتید، دقیقا 75.33 رو نتونستم بدست بیارم که بفهمم تعداد سوالات درست و غلط شما چقدر بوده؟ ger:
حالا یا من اشتباه محاسبه میکنم، یا این درصد ها اشتباست، یا شاید هم یه درصد هایی رو بصورت random به ما دادید که تکراری نباشه، حالا نمیدونم هدف چی بوده، خدا میدونه cuf:
راستی این همه مدت واقعاً نبودید؟ تا یه حرف پشت سرتون زده شد، سریع اومدید جواب دادید! اینم واسم سوال شده.
بعد اینکه اگه درصد های نفرات اول چند سال گذشته رو نگاه کنید، فکر نکنم کسی انقدر درصدهاش عالی باشه.
منتظر جوابتون هستم.
موفق باشید bil:
دیگه مردم از این همه پیغام تبریک شما ها.من دیگه نمیتونم این همه پاسخ محبت های شما دوستان رو بدم.در صدهای من اینه:
معارف 7
ادبیات 8
زبان عمومی 7
ریاضی 2
مدار منطقی 7
برنامه سازی 7
زبان تخصصی 6
دروس تخصصی 7
اون تک رقم اول درصدهام میشه درصدهای واقعیم.اگه اینطوری شما ها دوست دارید باشه خیالی نیت.من دیگه حوصلم سر رفتم.فکر کردم سایت خوبیه و بچه های خوبی هستین.یه عده از شماها نه همتون دچار بیماری شکاکی هستن.وای به حال اونایی که زنتون بشن, بدبخت میشن. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 29 مرداد 1389, 3:05 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
kanan نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:بچه ها آقای کنعان میگه تلویزیون اعلام کرده فردا میاد نتایج
آره الان شنيدم اخبار ساعت 2 كانال 1 گفت

ولي خداييش من باز به اينا اطمينان ندارم ممكنه دورغ بگن كه بهشون فشار نياد كه چرا دير كرده جوابها هي بگن امروز مياد khk: khk:
سازمان سنجش ديگه amuz: amuz:

آره چون خبر قبلی گفته بودن آخر هفته یعنی 4و5 شهریور.. چند روزه پیش گفتن
درسته؟
به هرحال زودتر بیاد بهتره
درسته من خودم به همه سايتهاي خبري سر زدم خبري نبودم بعدا فردا جوابها نمياد ميايين يقه منو ميگيرين كه چرا استرس وارد كردي براي همون كاملا تكذيب ميكنم حرفم رو ولي من شنيدم ممكنه اون كسي كه خبر ميگفت اشتباه كرد
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 29 مرداد 1389, 3:10 pm

درسته من خودم به همه سايتهاي خبري سر زدم خبري نبودم بعدا فردا جوابها نمياد ميايين يقه منو ميگيرين كه چرا استرس وارد كردي براي همون كاملا تكذيب ميكنم حرفم رو ولي من شنيدم ممكنه اون كسي كه خبر ميگفت اشتباه كرد

آره احتمالا
اونا فرق کارشناسی و ارشد و پیام نور رو نمیدونن
اینم از بدبختی ماست

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط greenwood » جمعه 29 مرداد 1389, 3:12 pm

Fibonachi نوشته شده:بچه ها میدونم به اینجا و این بحث ربطی نداره ولی 90 رو ببینین ...دعواس..... tof: amuz:

جات خالی دیشب نت و انجمن و همه چی رو ول کرده بودیم تا ساعت 3 پای نود داشتیم از خنده ریسه می رفتیم! آخرش علی دایی جواب سوالش رو نگرفت! ha: ha: ha: من فقط یک سوال از شما بپرسم؟؟ شما جواب همین یک سوال من رو بدید... ha: ha:
پاسخ کلیه سوالات سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر
دانلود دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی رشته کامپیوتر - سخت افزار
آخرین اخبار از کنکور!
در:
http://greenwood6.wordpress.com/categor ... %88%D8%B1/

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » جمعه 29 مرداد 1389, 3:13 pm

ياسي جان ، جان مادرت اين خالي بندي ها رو ول كن ديگه
بچه ها مراعاتت رو كردن هيچي نگفتن بهت . هي غير مستقيم بهت گفتن خالي نبد متوجه نشدي . بايد يكي بياد يه چيزي بگه كه ادامه ندي ها؟؟؟؟
ول كن ديگه اين مسخره بازي رو
بابا بالاي 70 زدي نوش جانت
خودم ميام بگم اين خانم رو بهترين دانشگاه بذارين
شورشو در اوردي ديگه.
من همینجا رسما از همه ی شماها عزیزان عذر خواهی میکنم و میگم خدا حافظ همتون.موفق باشید.من دیگه نمیام این تاپیک.چون حوصله پاسخ دادن به شکاکی ها و توهین هاتون رو ندارم.واسه ی بعضی هاتون هم متاسفم.یا حق. :(

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » جمعه 29 مرداد 1389, 3:14 pm

B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:
roxana_b نوشته شده:چقدر خوب یکی بحث قزوین رو راه انداخت yes:
تصویر
این نام دانشگاه های قزوینه که اقا حمید چند صفحه پیش زحمت کشیدن نوشتن من عکس گرفته بودم قبلا الان گذاشتم ببینید
ترتیب خوب بودن دانشگاه از هر نظر همین ترتیبه؟
یعنی مثلا رجا که تا 1000 و خورده ای میگیره از بقیه از همه لحاظ بهتره؟
کسی که درس خونده تو این دانشگاه ها یک مقایسه جزئی میشه انجام بده ببینیم چه جوریه وضعیت
ممنون پیشاپیش yes: str:

پ.ن: منظورم از همه نظر سرویس، مکان دانشگاه، فضاش، اطرافش، ساختمان،دانشجو ها، اساتید،
نزدیکی به سوپری چیزی همه چی دیگه ktb:
دانشگاه رجا بهترین دانشگاه غیر انتفاعی تو سطح قزوینه. خودم که این سعادت رو نداشتم توش باشم، ولی یکی از دوستام اونجا بود، از هر لحاظ تعریف میکرد، استاداشو که میگفت حرف ندارن،همین فکر میکنم کافی باشه. مخیط هم که عالیه،منطقه آروم، با کلاس. همه چی هم نزدیکه، هر مغازه ای که بخواید. اتفاقاً همین دیروز از جلوی درش رد شدم. کلی با حسرت به دانشگاهش نگاه کردم، بعد این شکلی شدم nar: گفتم خدا این سازمان سنجش رو لعنت کنه، اگه یه خورده سوالاش آسونتر بود، میتونستم امید به قبولی توی رجا رو داشته باشم.بگذریم.

توی سایتش هم عکس گذاشته از دانشگاه، هم اساتید معرفی شده،ساختمانش هم معلومه توی این لینک:

http://raja.ac.ir/Album3.htm

البته به یه سری عکس ها که از داخل گرفته شده اعتماد نکنین، چون تا الان مطمئنا کهنه تر شده ddn:

در کل همینا رو میدونستم. امیدوارم مفید باشه
دوست عزیز دانشگاه رجاء یکی از دانشگاه هایی هست که اساتیدش به شدت سخت گیر هستن ، و چیزی به نام نمره دادن در این دانشگاه معنی نداره .
در ضمن دوستانی که میخواهن به یه نتیجه خوبی برسن من پیشنهاد می دم که بیائید یه چارتی درست کنیم ، و تمامی معایب و مزایای دانشگاه های غیر انتفاعی و دولتی اطراف و خود تهران رو مورد بررسی قرار بدیم .
خوب این یه اثری جاوید برای تمامی بچه ها هستش که من مطمئنم نتیجه ای بسیار عالی خواهیم گرفت ، از آقای کنعان هم خواهش می کنم ، به ما در تهیه این چنین چارتی کمک کنند ، و اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دهند ، از تمامی دوستانی که مایل به همکاری هستند ، خواهش میکنم به بنده پیام خصوصی بدن تا این کار رو هر چه سریعتر شروع کنیم .
یا علی bil:

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 29 مرداد 1389, 3:15 pm

greenwood نوشته شده:
Fibonachi نوشته شده:بچه ها میدونم به اینجا و این بحث ربطی نداره ولی 90 رو ببینین ...دعواس..... tof: amuz:

جات خالی دیشب نت و انجمن و همه چی رو ول کرده بودیم تا ساعت 3 پای نود داشتیم از خنده ریسه می رفتیم! آخرش علی دایی جواب سوالش رو نگرفت! ha: ha: ha: من فقط یک سوال از شما بپرسم؟؟ شما جواب همین یک سوال من رو بدید... ha: ha:

حق دایی هم مثل ما خورده شد...

ما نفهمیدیم اقاله یعنی چی؟

در ضمن نفهمیدیم چه طوری از 600 میلیون 230 میلیون مالیات دادن؟

اینم نفهمیدیم

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » جمعه 29 مرداد 1389, 3:25 pm

آخرین خبر

نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام‌نور فرادا شنبه 30 مردادماه اعلام می‌شود.
آفتاب: معاون فنی و آماری سازمان سنجش گفت: نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام‌نور فرادا شنبه 30 مردادماه اعلام می‌شود. در این آزمون 7 هزار و 79 نفر پذیرفته خواهند شد.

ابراهیم خدایی افزود: نتایج نهایی آزمون کارشناسی فراگیر پیام‌نور نیز یکشنبه 31 مردادماه منتشر می‌شود.

وی اظهار داشت: 2 هزار و 538 نفر در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پذیرفته شدند و اسامی آنها روز چهارشنبه 27 شهریورماه منتشر شد.

معاون فنی و آماری سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای اطلاع از نتایج نهایی خود باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

نتیجه گیری : طبق معمول به ما مربوط نمیشه

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

Reخهخهضصثفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط 6SlipKnoT6 » جمعه 29 مرداد 1389, 3:28 pm

yasi922 نوشته شده:
1-دقیقا گفتی زبان اصلی خوندم و کلماتی که معنیشو نمیدونستم از فرهنگ لغت کمک گرفتم 2-در ضمن کسی نمیتونه تاپیک کسی رو پاک کنه 3- رک بگم شما که دو سال خوندی اگه 20 سالم بخونی اون درصدا رو نمیتونی بزنی
1-آره گفتم کتاب زبان اصلی خوندم.به نظرت گفتم هر 2 تاشون؟!!!به نظرت وقتی کتاب سیلبرشاتس ترجمه شدش هست مجبورم زبان اصلی بخونم؟؟!!!کتاب تننباوم زبان اصلیش هست و ترجمش رو با کمک مترجم های آنلاین یاد گرفتم.2- متاسفم واسه خودم که دارم با شماها جر و بحث میکشم.
تو راست میگی اونا درصدهای من نیست.من کل دروس رو سفید گذاشتم. krn: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

1-وقتی فرق بینه فهیمی و مقسمی رو درک نمیکنی فکر نکنم اگه پاسخ نامت سفیدم باشه فکر غریبیه البته اگه منفی نزده باشی2-تو هر جقدر هم خوب زده باشی یه نفر محسوب میشه پس جای حسادت نداری(البته اگه خوب زده باشی)3-از قدیم شنیدم اگه میخوای دروغ بگی بزرگشو بگو ولی شما دیگه خیلی بزرگتر از بزرگشو گفتی 4-چرا جواب سوالای که نمیتونی بدی رو نمیدی؟اون سوالای ایمان اون تعداد درستو غلط هات..........5-یه بار دیگه هم میگم تو که میگی 2سال اگه بیست سالم میخوندی بازم اینجوری نمیتونستی بزنی6-بازم میگم اگه به قول خودت که میگی فقط یه کتاب رو زبان اصلی خوندم (البته اگه باز زیرش نزنی)اگه اونم زبان اصلی بخونی که تقریبا 500 صفحه هست بازم باید حداقل حداقل 80%بزنی زبان تخصصی
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط greenwood » جمعه 29 مرداد 1389, 3:35 pm

zahramarashi68 نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:بچه ها آقای کنعان میگه تلویزیون اعلام کرده فردا میاد نتایج

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من که 5 6 صفحه پیش گفتم نتایج رو شنبه اعلام می کنند!!!
آخرین اخبار از کنکور!
در:

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » جمعه 29 مرداد 1389, 3:47 pm

دوستان گلم منم با همتون در مورد این خانوم موافقم ولی به نظر من هر بحثی بهتر از این بحث هستش که خودمو به خاطره یه دروغ اذیت کنیم هرچند قبول دارین این یه دروغ کوچیک نیست.
اصلا اون هر چی زد نوش جونش.
اصلا همه بگین این خانوم همه رو 100 زده تا شاید دست از سر ما برداره.
ولی ازتون خواهش میکنم ادامه ندین تا اونم مجبور نشه تو ماه مبارک انقدر دروغ تحویل بده.bil:
.

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » جمعه 29 مرداد 1389, 3:51 pm

takotanha نوشته شده:بحثی بهتر از این بحث هستش که خودمو به خاطره یه دروغ اذیت کنیم هرچند قبول دارین این یه دروغ کوچیک نیست.
ولی ازتون خواهش میکنم ادامه ندین تا اونم مجبور نشه تو ماه مبارک انقدر دروغ تحویل بده.bil:
.
خودتو اذيت نكن من به جاي همه بچه ها حرف دلشونو بهش گفتم:D his: ddn:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط greenwood » جمعه 29 مرداد 1389, 3:52 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
greenwood نوشته شده:

حق دایی هم مثل ما خورده شد...

ما نفهمیدیم اقاله یعنی چی؟

در ضمن نفهمیدیم چه طوری از 600 میلیون 230 میلیون مالیات دادن؟

اینم نفهمیدیم

آقا شما هرجور حساب کنی 230 میلیون میشه مالیات 4.5 میلیارد! نه؟ گفت 5% مالیات میخوره دیگه!
آقا اینا بحث های تخصصی هستش! منم دارم تعریفش رو برای شما میگم! دیگه عام نمیفهمند به من چه! من صحبت کردن معمولیم همینجوریه! ha: ha:
از همه ی شما هم تشکر می کنم که باعث شدید من برم تحقیق کنم و یاد بگیرم!

راستی اگه پس فردا یه کارنامه آوردن که اول مصحح (تصحیح کننده!) پاش رو امضا کرده بود و ما روحمون هم خبر نداشت چی؟ ha: ha: ha: باید مثل علی دایی یه کپی از مدارکمون می گرفتیم! khk: طبق قانون اول ما باید کارناممون رو امضا کنیم، بعد مصحح!! ha: ha:
*مصحح رو درست نوشتم؟!
آخرین اخبار از کنکور!
در:

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » جمعه 29 مرداد 1389, 3:55 pm

azambita نوشته شده:
takotanha نوشته شده:بحثی بهتر از این بحث هستش که خودمو به خاطره یه دروغ اذیت کنیم هرچند قبول دارین این یه دروغ کوچیک نیست.
.
خودتو اذيت نكن من به جاي همه بچه ها حرف دلشونو بهش گفتم:D his: ddn:
خوندم عزیز. bil:
به نظر من اگه ما از الان سکوت کنیمو جوابشو ندیم خودش دمشو میذاره رو کولشو میره (هر چند از این خانوم هیچی بعید نیست)

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash.nw » جمعه 29 مرداد 1389, 5:33 pm

yasi922 نوشته شده:
Fibonachi نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:این که سهله طراحم نمیتونه بزنه
مگه اون 30% خطایی که گفتمو داشته باشی

نکنه اینا همش 7 درصد بوده تو اشتباه زدی 70 ها؟
تو 10 سال اخیر همچین کارنامه ای نایاب بوده است.
چیه با خودتم یاسی جواب به دیگه...

تو این 2 سال اگه وقت میذاشتی به جای اون زبان اصلیا می شستی تحقیق میکردی
میفهمیدی اینجا ایرانه منیع اصلی و زبان کوفتی کشکه...

اینجا جاییه که طراح در کتابو وا میکنه رندوم سوال میده...
نمیدونم یگه تو زبان اصلیم رندوم خوندی؟
محسن تو گفتی معمولا عصبانی نمیشی ولی فکر کنم الان خیلی عصبی شدی.....البته بهتره تا اینم یه دعوا درس حسابی نشده بیخیال شیم....من ترجیح میدم نظرمو نگم...
نه بابا دعوا چرا.تازه دارم کیف میکنم که اینا اینقدر حرص میخورن.شاید خدا کرد و خیلی هاشون سکته کردند و جا واسه بقیه بچه ها باز شد. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
من فکر می کنم چون بعضی از بچه ها احساس می کنن یکم اغراق شده در مورد درصد های شما، یکم با شما چپ افتادن. وگرنه حرص خوردن نداره و به نظر نمیاد کسی اینجا داره حرص می خوره! چون بالاخره هر کنکوری 9 تا رتبه‌ی تک رقمی هم داره. البته با درصدهای شما به احتمال زیاد نفر اول هستید. امیدوارم که کارنامه، اسمتون و محل قبولیتون رو توی همین سایت ببینیم بعد از اعلام نتایج تا همه‌ی شک و شبهه‌ها برطرف بشه. در ضمن این درصدهایی که شما زدین برای ما کاردانی به کارشناسی‌ها که کتابامون دانشگاهیه یکم باورش سخته، وگرنه فکر نمی کنم با درصدهای اینچنینی بشه توی رشته‌های نظری که کتاباشون، کتابای دبیرستان و پیش دانشگاهیه رتبه‌ی تک رقمی آورد.

قفل شده