گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط azambita » جمعه 29 مرداد 1389, 2:09 pm

B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:
azambita نوشته شده: در ضمن بچه هاي قزوين ممنون ميشم اگه بگين هزينه ها توي قزوين چطوريه؟ هزينه خوابگاهها رفت و امد. رفت به تهران چطوريه
لطفا اطلاعات دقيق بدين . كسي هم اطلاعاتي نداره لطفا نقل قول نزنه
خواهش ميكنم . اعصابم خيلي خورده شوخي هم نكنين nar:
هزینه خوابگاه رو اطلاع ندارم. عرف هرچقدر باشه اینجا هم همینه حالا 10، 20 تومن بالا پایین فوقش.

اگه منظورتون هزینه اجاره کردن خونه باشه، خب میشه یه خونه 70-80 متری ترو تمیز رو با 2 میلیون پیش ماهی 200 پیدا کرد، که البته باید 4،5 نفر باشید،چون واسه یه نفر زیاده.

در مورد هزینه های رفت و آمد به تهران:

با اتوبوس: 2000
با سواری: 3000-3500 (اگه جلو بشینی میشه 3500 ddn: )
جدیداً قطار هم گذاشتن ولی هنوز خودم نرفتم تا ببینم چطوریاست.
همه دانشگاهها هم سرویس واسه تهران دارن.

با ترس و لرز دکمه نقل قول رو زدم، خدا کنه که اطلاعاتم مفید باشه khk: چه خشن شُدید شما khk:
مرسي بابت اطلاعاتت.
من خيلي مضطربم بچه ها
50 به 50 س كه از مرحله دوم انصراف بدم:( :( :?
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
ali954
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: .......................!

پست توسط ali954 » جمعه 29 مرداد 1389, 2:23 pm

به نظر من کوثر از کاسپین هم بدتره حداقل از نظر جا! فاجعه میباشد! خودم اونجا خوندم کسی سوالی داشت در خدمتیم

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 29 مرداد 1389, 2:27 pm

بچه ها آقای کنعان میگه تلویزیون اعلام کرده فردا میاد نتایج

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » جمعه 29 مرداد 1389, 2:30 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:بچه ها آقای کنعان میگه تلویزیون اعلام کرده فردا میاد نتایج

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به من بگو : نگو

نمی گویم

اما نگو : نفهم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

alizard
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alizard » جمعه 29 مرداد 1389, 2:36 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:بچه ها آقای کنعان میگه تلویزیون اعلام کرده فردا میاد نتایج
اذیت خودتون نکنید اونی که این روزا اعلام شده میاد ماله پیام نوره نه ما
نتایج ما به احتمال زیاد زودتر از 31 مرداد نمیاد که اون هم احتمالش ضعیفه من روزی چندین بار سایت های خبری رو زیر و رو میکنم و اخرین خبر همون هفته اول شهریور بوده است.

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » جمعه 29 مرداد 1389, 2:38 pm

arash.nw نوشته شده:
yasi922 نوشته شده:سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟
پشتكار و موفقيتون ستودنيه.
در جايي گفتين كه:‌ ".من پارسال از کتابهای مقسمی استفاده کردم درس سیستم عامل اکثر سوالاش که اومده بود توی کتاب مقسمی نبود.واسه همین کتابهای مقسمی رو پاره کردم و کتابهای منبع اصلی خریدم.سیستم عامل رو سیلبرشاتس و تننباوم خوندم."

در جايي ديگه گفتين كه: "فهیمی کتابش کجا بود؟؟؟
فهیمی هم کتابهای منبع رو خونده و خلاصش کرده و مطالبی که به نظرش مهم بودن رو داخلش نوشته.ولی کتاب منبع کامله.من بخاطر کتاب مقسمی دیگه سراغ کتابهای کنکوری نرفتم چون سوالات پارسال رو نمیشد با کتاب کنکوری مقسمی جواب داد.اینا همه از روی منابع اصلی کتاباشون رو نوشتن."

دوست عزيز. كتاب آقاي مهرداد فهيمي، مرجع براي كنكور دولتيه و با اين كه سال هاست ويرايش نشده، هنوز هم داره سوال ها از روي اين كتاب طرح مي شه. اين درسته كه كتاب ايشون در واقع يه كتاب تاليفي هست و شما سيلبرشاتش و تننباوم رو خونديد. اما اينم بايد بدونيد كه تعدادي از سوالات طرح شده، كپي جملات اين كتاب هستن، و در صورتي كه متن اين كتاب رو نخونده باشيد، به احتمال زياد نمي تونيد سوالات طرح شده به اين صورت رو جواب بديد. مثل كنكور سيستم عامل پارسال كه يه سوالش اگه اشتباه نكنم اين بود (الان درست يادم نيست): "با اضافه شدن لايه ها به سيستم عامل، امكانات ... تري فراهم مي شود." توي يكي از گزينه ها عبارت "پيشرفته تر"، و توي يكي ديگه اش "پيشرفته تر و پيچيده تري" اومده بود (اگه اشتباه نكنم). كه اين جمله عيناً از متن كتاب فهيمي طرح شده بود!
خوب دوست عزیز کسی که میخواد کنکور بده نباید حفظ کنه باید مفهومی بخونه همهی مطالب کتابهای کنکوری رو نگاه کنید نوشته که خلاصه ی مطالب کتابهای مرجع.(2 تا کتابی که خوندم).
به نظرت میشه یه مولفی از یه کتابی مطالب مهمش رو استخراج بکنه و بنویسه بعد بگیم کتاب مرجع این مطالب رو نداره؟!!!!!تمام مطالبی که در کتابهای فهیمی و مقسمی وجود داره در کتاب های مرجع به صورت کامل تر وجود داره.برای بر طرف شدن ابهام میتونید کتابهای مرجع رو بررسی کنید.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 29 مرداد 1389, 2:38 pm

آره الان شنيدم اخبار ساعت 2 كانال 1 گفت

ولي خداييش من باز به اينا اطمينان ندارم ممكنه دورغ بگن كه بهشون فشار نياد كه چرا دير كرده جوابها هي بگن امروز مياد khk: khk:
سازمان سنجش ديگه amuz: amuz:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » جمعه 29 مرداد 1389, 2:44 pm

1-دقیقا گفتی زبان اصلی خوندم و کلماتی که معنیشو نمیدونستم از فرهنگ لغت کمک گرفتم 2-در ضمن کسی نمیتونه تاپیک کسی رو پاک کنه 3- رک بگم شما که دو سال خوندی اگه 20 سالم بخونی اون درصدا رو نمیتونی بزنی
1-آره گفتم کتاب زبان اصلی خوندم.به نظرت گفتم هر 2 تاشون؟!!!به نظرت وقتی کتاب سیلبرشاتس ترجمه شدش هست مجبورم زبان اصلی بخونم؟؟!!!کتاب تننباوم زبان اصلیش هست و ترجمش رو با کمک مترجم های آنلاین یاد گرفتم.2- متاسفم واسه خودم که دارم با شماها جر و بحث میکشم.
تو راست میگی اونا درصدهای من نیست.من کل دروس رو سفید گذاشتم. krn: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 29 مرداد 1389, 2:47 pm

kanan نوشته شده:
آره الان شنيدم اخبار ساعت 2 كانال 1 گفت

ولي خداييش من باز به اينا اطمينان ندارم ممكنه دورغ بگن كه بهشون فشار نياد كه چرا دير كرده جوابها هي بگن امروز مياد khk: khk:
سازمان سنجش ديگه amuz: amuz:

آره چون خبر قبلی گفته بودن آخر هفته یعنی 4و5 شهریور.. چند روزه پیش گفتن
درسته؟
به هرحال زودتر بیاد بهتره

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » جمعه 29 مرداد 1389, 2:54 pm

Hamid_CPP نوشته شده:[
yasi922 نوشته شده:سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟
سلام
ضمن تبریک به موفقیتت توی کنکور

واسه برنامه نویسی ار چه منابعی استفاده کردین؟ yes:
[/quote]
مرسی.الان بازم یه چیزی میگم بچه ها میگن تو که گفتی کتابهای مقسمی رو پاره کردی.اول کار بگم.من کتابهای سیستم عامل و ذخیره و ساختمان داده مقسمی رو پاره کردم.سیستم عامل رو که گفتم ترجمه شده سیلبرشاتس و زبان اصلی تننباوم.ذخیره رانکوهی.ساختمان داده کارشناسی ارشد.
برنامه سازی مقسمی.زبان تخصصی اصلا نخوندم.چون به نظرم زبانم خوب بود.معارف رو کتاب اندیشه اسلامی انتشارات کتابخانه فرهنگ.ادبیات از روی جزوات پارسه.مدار منطقی هم جزوات پارسه.

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » جمعه 29 مرداد 1389, 2:55 pm

Fibonachi نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:این که سهله طراحم نمیتونه بزنه
مگه اون 30% خطایی که گفتمو داشته باشی

نکنه اینا همش 7 درصد بوده تو اشتباه زدی 70 ها؟
تو 10 سال اخیر همچین کارنامه ای نایاب بوده است.
چیه با خودتم یاسی جواب به دیگه...

تو این 2 سال اگه وقت میذاشتی به جای اون زبان اصلیا می شستی تحقیق میکردی
میفهمیدی اینجا ایرانه منیع اصلی و زبان کوفتی کشکه...

اینجا جاییه که طراح در کتابو وا میکنه رندوم سوال میده...
نمیدونم یگه تو زبان اصلیم رندوم خوندی؟
محسن تو گفتی معمولا عصبانی نمیشی ولی فکر کنم الان خیلی عصبی شدی.....البته بهتره تا اینم یه دعوا درس حسابی نشده بیخیال شیم....من ترجیح میدم نظرمو نگم...
نه بابا دعوا چرا.تازه دارم کیف میکنم که اینا اینقدر حرص میخورن.شاید خدا کرد و خیلی هاشون سکته کردند و جا واسه بقیه بچه ها باز شد. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 29 مرداد 1389, 2:59 pm

yasi922 نوشته شده:
Fibonachi نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:این که سهله طراحم نمیتونه بزنه

محسن تو گفتی معمولا عصبانی نمیشی ولی فکر کنم الان خیلی عصبی شدی.....البته بهتره تا اینم یه دعوا درس حسابی نشده بیخیال شیم....من ترجیح میدم نظرمو نگم...
نه بابا دعوا چرا.تازه دارم کیف میکنم که اینا اینقدر حرص میخورن.شاید خدا کرد و خیلی هاشون سکته کردند و جا واسه بقیه بچه ها باز شد. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

اتفاقا یاسی خانوم من دوست دارم حقانیت شما به هم ثابت بشه
تا هگان بفهمن میشد انقدرم زد
عزیزم من قصد دعوا ندارم ان شا الله حقانیتت ثابت میشه
استاد عادلی نیا م که گفت تک رقمی میشی

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » جمعه 29 مرداد 1389, 3:00 pm

این که سهله طراحم نمیتونه بزنه
آره اشتباه شده همه ی دروس رو تک رقم پشتش رو حساب کنید حله.اینطوری دوست دارید باشه؟یعنی چشم دیدن درصدای خوب دیگران رو ندارید؟؟؟!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: dd:

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » جمعه 29 مرداد 1389, 3:01 pm

yasi922 نوشته شده:
arash.nw نوشته شده:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
پشتكار و موفقيتون ستودنيه.
در جايي گفتين كه:‌ ".من پارسال از کتابهای مقسمی استفاده کردم درس سیستم عامل اکثر سوالاش که اومده بود توی کتاب مقسمی نبود.واسه همین کتابهای مقسمی رو پاره کردم و کتابهای منبع اصلی خریدم.سیستم عامل رو سیلبرشاتس و تننباوم خوندم."

در جايي ديگه گفتين كه: "فهیمی کتابش کجا بود؟؟؟
فهیمی هم کتابهای منبع رو خونده و خلاصش کرده و مطالبی که به نظرش مهم بودن رو داخلش نوشته.ولی کتاب منبع کامله.من بخاطر کتاب مقسمی دیگه سراغ کتابهای کنکوری نرفتم چون سوالات پارسال رو نمیشد با کتاب کنکوری مقسمی جواب داد.اینا همه از روی منابع اصلی کتاباشون رو نوشتن."

دوست عزيز. كتاب آقاي مهرداد فهيمي، مرجع براي كنكور دولتيه و با اين كه سال هاست ويرايش نشده، هنوز هم داره سوال ها از روي اين كتاب طرح مي شه. اين درسته كه كتاب ايشون در واقع يه كتاب تاليفي هست و شما سيلبرشاتش و تننباوم رو خونديد. اما اينم بايد بدونيد كه تعدادي از سوالات طرح شده، كپي جملات اين كتاب هستن، و در صورتي كه متن اين كتاب رو نخونده باشيد، به احتمال زياد نمي تونيد سوالات طرح شده به اين صورت رو جواب بديد. مثل كنكور سيستم عامل پارسال كه يه سوالش اگه اشتباه نكنم اين بود (الان درست يادم نيست): "با اضافه شدن لايه ها به سيستم عامل، امكانات ... تري فراهم مي شود." توي يكي از گزينه ها عبارت "پيشرفته تر"، و توي يكي ديگه اش "پيشرفته تر و پيچيده تري" اومده بود (اگه اشتباه نكنم). كه اين جمله عيناً از متن كتاب فهيمي طرح شده بود!
خوب دوست عزیز کسی که میخواد کنکور بده نباید حفظ کنه باید مفهومی بخونه همهی مطالب کتابهای کنکوری رو نگاه کنید نوشته که خلاصه ی مطالب کتابهای مرجع.(2 تا کتابی که خوندم).
به نظرت میشه یه مولفی از یه کتابی مطالب مهمش رو استخراج بکنه و بنویسه بعد بگیم کتاب مرجع این مطالب رو نداره؟!!!!!تمام مطالبی که در کتابهای فهیمی و مقسمی وجود داره در کتاب های مرجع به صورت کامل تر وجود داره.برای بر طرف شدن ابهام میتونید کتابهای مرجع رو بررسی کنید.

ياسي جان ، جان مادرت اين خالي بندي ها رو ول كن ديگه
بچه ها مراعاتت رو كردن هيچي نگفتن بهت . هي غير مستقيم بهت گفتن خالي نبد متوجه نشدي . بايد يكي بياد يه چيزي بگه كه ادامه ندي ها؟؟؟؟
ول كن ديگه اين مسخره بازي رو
بابا بالاي 70 زدي نوش جانت
خودم ميام بگم اين خانم رو بهترين دانشگاه بذارين
شورشو در اوردي ديگه.
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » جمعه 29 مرداد 1389, 3:04 pm

yasi922 نوشته شده:
این که سهله طراحم نمیتونه بزنه
آره اشتباه شده همه ی دروس رو تک رقم پشتش رو حساب کنید حله.اینطوری دوست دارید
باشه؟یعنی چشم دیدن درصدای خوب دیگران رو ندارید؟؟؟!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: dd:
همچين ميگي درس و مفهموم كه انگار تويكي فقط درس خوندي
اخه دختر خوووووووب من فقط 40 روز درس خوندم فكر كنم رتبه من از تو بهتر بشه ha:
خوشحالم حماقت نكردم كه دوسال از عمرم رو هدر بدم mz:
آخرین ویرایش توسط azambita در جمعه 29 مرداد 1389, 3:06 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

قفل شده