گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط arash.nw » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 12:36 am

Mahsa.R نوشته شده:یعنی تا آخر این هفته نمیـاد ! :(
میگم میدونید واسه رتبه ی سخت افزار چه درسایی تاثیر دارن ؟ ! baba:
بعضي دروس امتحاني بين شركت كننده هاي نرم افزار و سخت افزار مشترك هست و شامل رياضي و آمار، مدار منطقي، زبان تخصصي و برنامه سازي مي شن . اما درس مدار منطقي ضريبش در رتبه‌ي سخت افزار هر كس، 4 هست، در حالي كه در رتبه‌ي نرم افزار،‌ ضريبش 2 هست. طبيعتاً كسي كه قصد داره، رتبه‌ي سخت افزارش بهتر بشه، بايد تست هاي مدار منطقي رو سعي كنه خوب بزنه. اما گذشته از اين،‌ 3 درس، جزو دروس تخصصي نرم افزارن (سيستم عامل، ذخيره، ساختمان داده ها)، و ظاهراً 3 درس هم جزو دروس تخصصي سخت افزارن كه از اسمشون (دروس تخصصي نرم افزار/سخت افزار) مشخصه كه كدوم درس ها براي سخت افزار و كدوم درس ها براي رتبه‌ي نرم افزار تاثير دارن.

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 12:45 am

سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 12:51 am

iman_F-Y نوشته شده:کنعان جان من طعنه زدم به بچه ها!
آخه چون شبیه چت رو شده بود، من اون حرف رو زدم. منظر خاصی نداشتم. فقط شوخی بود!
نترس بابا منم شوخي كردم اگه قرار بود جدي بگم خيلي وقت پيش اينجارو قفل كرده بودم :wink: فقط اينطوري گفتم كه از الان به فكر شهر و دانشگاه باشين به نتايج اوليه كم مونده بعد اينكه اعلام شد دنبال دانشگاه و شهر نباشين كه اون موقع وقت كم هست از الان به فكرش بيفتين bil: چون ديگه كم مونده به نتايج اوليه طبق گفته خودشون كه يادم رفت اسمش پور عباس نه اون يكي اومد تو تلويزيون گفت نتايج اوليه هفته آخر مرداد اعلام خواهد شد و هفته اول شهريور بايد داوطلبها انتخاب شهر بكنن حالا اين چيزي كه خود سازمان سنجش تو تلويزيون گفت bil:
Fibonachi نوشته شده:کنعان جان شما که تجربت از ما بیشتره..ماشالله پیشکسوتی و چند ساله تو کارشناسی با بچه کنکوریا سرو کار داری میتونی چندتا مطلب خوب اینجا بزاری بچه ها درباره اون بحث کنن و دیگه چت نکنن....مثلا معرفی امکانات دانشگاهای هر شهر یا اینکه بچه ها کدوم شهرا رو برن..دور..نزدیک..خلاصه یه چیزایی که هم بدرد ما بخوره هم 90ی ها....بچه ها هم کمک میکنن....البته میدونم یه خورده پرروییه این حرف من..........ولی مطمئنم همه موافقن.....
درسته؟؟؟؟

همه:بببببببببببلللللللللللللللللللللللهههههه
كجا من تجربم زياده ger: بابا من بيسوادم :mrgreen:
اصلا هم چيزي كه گفتين پررويي نيست شما و ساير دوستان اگه سوالي داشتن ميپرسن من و ساير مديران تا اونجا كه ميتونيم و در توانمون باشه به سوالات شما جواب ميديم

اولا در مورد اينكه كدوم دانشگاه ها خوب هست اصلا كلا 6 تا جا پذيرش ميكنن كه اسم رو دربشون دانشگاه هست (دانشگاه بيرجند - دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي - دانشگاه تربيت معلم سبزوار- دانشگاه زنجان - دانشگاه شهيد باهنر كرمان - دانشگاه گلستان) اينا اطلاعات مربوط به پارسال بود حالا ديگه نميدونم راست يا دروغش بايد منتظر بود و ديد چون طبق شنيده ها امسال دانشگاه زنجان پذيرش نميكنه ميگم ها فقط در حد شنيده هست پس منتظر باشين تا دفترچه بياد بعدا bil: پس معلومه اونا كه نام دانشگاه يدك ميكشن خوب هستن هيچي هم نباشه بالاي مدرك مينويسه دانشگاه
يه چندتا دانشكده و مجتمع عالي و بقيش كلا موسسات غيرانتفاعي

در مورد اينكه بچه ها كدوم شهر برن كاملا به خودشون مربوط هست طبق علاقه بزنن
اولين چيز هم اينه كه با خانواده بشينين با همه دوستان هستم بشينين و با خانوادتون قشنگ حرف بزنين كه مثلا من رتبه 9000 بيارم و مشكل سربازي دارم منو ميزارين برم زاهدان البته خود داوطلب هم تو تبريز باشه يعني مسافت زاد
خيلي خيلي پيش اومده اين مشكل داوطلبان بر طبق علاقه يه شهرهايي انتخاب كردن و كمي جاي دور پذيرش شدن بعد پذيرش به خانواده گفتن و اونا هم مخالفت كردن و اينطوري قبوليشون رفته باد فنا مخصوصا اين مشكل بيشتر براي داوطلب دخترهامون پيش اومده

دوما برآورد هزينه و مشكلات اياب و ذهاب و خوابگاه و دوري از خانواده هست اگه ميتونين جاي دور تحصيل كنين شهرهاي دور انتخاب كنين و البته مشكلات زندگي خوابگاهي كه مشكلات خاص خودشو داره اگه نميتونن اول شهر خودشون بزنن بعدا شهرهاي ديگه كه در صورت مجبوري و فرار از سربازي جاي دور تحصيل كنن

سوما حالا كه اون موارد بالا در نظر گرفتن مثلا جاي دور مشكل نداره به ترتيب شهرهايي و دانشگاهي كه دوست دارين به ترتيب رديف كنين برين جلو
مثلا اون جاهايي كه شهرهايي بزرگ هستن موسسات غيرانتفاعي خوب دارن مثل تهران - اصفهان - شيراز - مشهد - تبريز - اهواز - مازندران و....

به نظرم اين موسسات كه در اين تاپيك نوشته شده خوب هست bil:
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... f=8&t=7946

در ضمن Fibonachi جان من در حال تكميل تاپيك امار كنكور پارسال هستم كه فكر كنم بزودي تموم بشه انشاالله اون تاپيك مفيد باشه براي دوستان bil:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 12:55 am

yasi922 نوشته شده:سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟
اگه ینجوری زده باشی من قول شرف میدم از نظر اولم جلو بزنی
ولی فکر نکنما اشتباه نمیکنی حتما اشتباهی رخ داده
چون فکر نکنم مقسمی عادلی نیا باهم کنکور میدادن بیشتر از 60دروس تخصصی میزدن
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

آواتار کاربر
Fibonachi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اینور آب

پست توسط Fibonachi » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:04 am

yasi922 نوشته شده:سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
ger: ger: باور کنیم؟؟ ger: ger:
وقتی تنهای تنهایم...باز هم خدا هست

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:07 am

mmd2009 نوشته شده:بچه ها کسانی که مجاز نشن حکمشون چیه؟؟؟ یعنی دیگه راهی نیست که مثلا بیان فراگیر ثبت نام بکنن؟

چه میدونم هر کوفتی هم باشه مهم نیست ktb:
آقا گفته حکمشون قصاصه یا سنگسار ha: ha:
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

آواتار کاربر
Fibonachi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اینور آب

پست توسط Fibonachi » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:23 am

kanan نوشته شده:
iman_F-Y نوشته شده:کنعان جان من طعنه زدم به بچه ها!
آخه چون شبیه چت رو شده بود، من اون حرف رو زدم. منظر خاصی نداشتم. فقط شوخی بود!
نترس بابا منم شوخي كردم اگه قرار بود جدي بگم خيلي وقت پيش اينجارو قفل كرده بودم :wink: فقط اينطوري گفتم كه از الان به فكر شهر و دانشگاه باشين به نتايج اوليه كم مونده بعد اينكه اعلام شد دنبال دانشگاه و شهر نباشين كه اون موقع وقت كم هست از الان به فكرش بيفتين bil: چون ديگه كم مونده به نتايج اوليه طبق گفته خودشون كه يادم رفت اسمش پور عباس نه اون يكي اومد تو تلويزيون گفت نتايج اوليه هفته آخر مرداد اعلام خواهد شد و هفته اول شهريور بايد داوطلبها انتخاب شهر بكنن حالا اين چيزي كه خود سازمان سنجش تو تلويزيون گفت bil:
Fibonachi نوشته شده:کنعان جان شما که تجربت از ما بیشتره..ماشالله پیشکسوتی و چند ساله تو کارشناسی با بچه کنکوریا سرو کار داری میتونی چندتا مطلب خوب اینجا بزاری بچه ها درباره اون بحث کنن و دیگه چت نکنن....مثلا معرفی امکانات دانشگاهای هر شهر یا اینکه بچه ها کدوم شهرا رو برن..دور..نزدیک..خلاصه یه چیزایی که هم بدرد ما بخوره هم 90ی ها....بچه ها هم کمک میکنن....البته میدونم یه خورده پرروییه این حرف من..........ولی مطمئنم همه موافقن.....
درسته؟؟؟؟

همه:بببببببببببلللللللللللللللللللللللهههههه
كجا من تجربم زياده ger: بابا من بيسوادم :mrgreen:
اصلا هم چيزي كه گفتين پررويي نيست شما و ساير دوستان اگه سوالي داشتن ميپرسن من و ساير مديران تا اونجا كه ميتونيم و در توانمون باشه به سوالات شما جواب ميديم

اولا در مورد اينكه كدوم دانشگاه ها خوب هست اصلا كلا 6 تا جا پذيرش ميكنن كه اسم رو دربشون دانشگاه هست (دانشگاه بيرجند - دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي - دانشگاه تربيت معلم سبزوار- دانشگاه زنجان - دانشگاه شهيد باهنر كرمان - دانشگاه گلستان) اينا اطلاعات مربوط به پارسال بود حالا ديگه نميدونم راست يا دروغش بايد منتظر بود و ديد چون طبق شنيده ها امسال دانشگاه زنجان پذيرش نميكنه ميگم ها فقط در حد شنيده هست پس منتظر باشين تا دفترچه بياد بعدا bil: پس معلومه اونا كه نام دانشگاه يدك ميكشن خوب هستن هيچي هم نباشه بالاي مدرك مينويسه دانشگاه
يه چندتا دانشكده و مجتمع عالي و بقيش كلا موسسات غيرانتفاعي

در مورد اينكه بچه ها كدوم شهر برن كاملا به خودشون مربوط هست طبق علاقه بزنن
اولين چيز هم اينه كه با خانواده بشينين با همه دوستان هستم بشينين و با خانوادتون قشنگ حرف بزنين كه مثلا من رتبه 9000 بيارم و مشكل سربازي دارم منو ميزارين برم زاهدان البته خود داوطلب هم تو تبريز باشه يعني مسافت زاد
خيلي خيلي پيش اومده اين مشكل داوطلبان بر طبق علاقه يه شهرهايي انتخاب كردن و كمي جاي دور پذيرش شدن بعد پذيرش به خانواده گفتن و اونا هم مخالفت كردن و اينطوري قبوليشون رفته باد فنا مخصوصا اين مشكل بيشتر براي داوطلب دخترهامون پيش اومده

دوما برآورد هزينه و مشكلات اياب و ذهاب و خوابگاه و دوري از خانواده هست اگه ميتونين جاي دور تحصيل كنين شهرهاي دور انتخاب كنين و البته مشكلات زندگي خوابگاهي كه مشكلات خاص خودشو داره اگه نميتونن اول شهر خودشون بزنن بعدا شهرهاي ديگه كه در صورت مجبوري و فرار از سربازي جاي دور تحصيل كنن

سوما حالا كه اون موارد بالا در نظر گرفتن مثلا جاي دور مشكل نداره به ترتيب شهرهايي و دانشگاهي كه دوست دارين به ترتيب رديف كنين برين جلو
مثلا اون جاهايي كه شهرهايي بزرگ هستن موسسات غيرانتفاعي خوب دارن مثل تهران - اصفهان - شيراز - مشهد - تبريز - اهواز - مازندران و....

به نظرم اين موسسات كه در اين تاپيك نوشته شده خوب هست bil:
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... f=8&t=7946

در ضمن Fibonachi جان من در حال تكميل تاپيك امار كنكور پارسال هستم كه فكر كنم بزودي تموم بشه انشاالله اون تاپيك مفيد باشه براي دوستان bil:
خیلی خوب بود ....مطالبی که فکر میکردم تا چند هفته بچه ها میتوونن دربارش بحث کنن رو تو چند خط خلاصه کردی...ای ول yes: ...راستی خودت کدوم دانشگاه بودی؟؟؟ ktb: ...اگه فضولی نیس...
وقتی تنهای تنهایم...باز هم خدا هست

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:26 am

6SlipKnoT6 نوشته شده:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
اگه ینجوری زده باشی من قول شرف میدم از نظر اولم جلو بزنی
ولی فکر نکنما اشتباه نمیکنی حتما اشتباهی رخ داده
چون فکر نکنم مقسمی عادلی نیا باهم کنکور میدادن بیشتر از 60دروس تخصصی میزدن
نه عزیزم اشتباهی رخ نداده.من پارسال از کتابهای مقسمی استفاده کردم درس سیستم عامل اکثر سوالاش که اومده بود توی کتاب مقسمی نبود.واسه همین کتابهای مقسمی رو پاره کردم و کتابهای منبع اصلی خریدم.سیستم عامل رو سیلبرشاتس و تننباوم خوندم.ذخیره رو کتاب رانکوهی.همون منابع اصلی که واسه کنکور گفته بودن رو خوندم.سیستم عامل که با این کتابها خوندم مثل آب خوردن جواب دادم 90 درصد.کل سوالات رو با کلید ها مقایسه کردم.هیچ اشتباهی رخ نداده.
Fibonachi نوشته شده:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
ger: ger: باور کنیم؟؟ ger: ger:
عزیز دلم مگه من بیکارم که سرکارتون بذارم؟ :?:

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:32 am

معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
بدون شک رتبه یکی البته اگه(تاکید میکنم) اگه به این درصدات اطمینان داشته باشی.

حالا یه سوال شما تو این نظر سنجی کدوم گزینه رو انتحاب میکنی؟؟؟؟

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟؟؟؟

ساده تر
مشابه
دشوارتر
غيراستاندارد

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:41 am

Fibonachi نوشته شده:خیلی خوب بود ....مطالبی که فکر میکردم تا چند هفته بچه ها میتوونن دربارش بحث کنن رو تو چند خط خلاصه کردی...ای ول yes: ...راستی خودت کدوم دانشگاه بودی؟؟؟ ktb: ...اگه فضولی نیس...
نه اينا چه حرفيه چه فضولي قبولي من تو كنكور ماجرا داره من تو دوران سربازي بودم كه قبول شدم تو سربازي درس ميخوندم براي قبولي تو كنكور :mrgreen: من تو غيرانتفاعي دانشوران تبريز خوندم و دارم ميخونم اون مطلب دانشوران تو انجمن هم دست گل من هست ha: ha: ولي كلا بايد يه تغييرات درست و حسابي بدم تو اون مطلب چون الان داراي 2 تا ساختمان شده با امكانات خيلي خيلي عالي و اونجا اون مطلبي كه نوشتم سلف سرويس نداره و اينطور چيزها ولي الان هم سلف سرويس داره و هم خيلي امكانات ديگر و ميتونم بگم الان از نظر وسعت از تمام موسسات غيرانتفاعي تبريز بزرگتر و از نظر امكانات از همشون بهتر هست bil:

تا چند روز ديگه اطلاعات مربوط به دانشوران تبريز به روز ميكنم با عكسهاي جديد از ساختمون جديدش البته اجاره هست هر 2 ساختمان :wink:

فعلا ما بريم شبتون خوش
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:44 am

معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
من 40 روز به زور خوندم .خداييش اگه بهم بگن بهترين دانشگاه قبول ميشي. اسمتو توي تلويزين اعلام مي كنيم. يه حقوق ماهانه هم بهت ميديم.......
عمرا بشينم يه سال بخونم چه برسه به دو سال.
بابا خيلي پشت كار داري. اونم براي اين دانشگاهها و اين اوضاع بيكاري مملكت.
بهت احسنت ميگم ياسي جوووووووووووون
yes: yes:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:48 am

takotanha نوشته شده:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟؟؟؟

ساده تر
مشابه
دشوارتر
غيراستاندارد
به نظرم سوالات پارسال از امسال ساده تر بودن.مخصوصا دروس تخصصی اما امسال درس ساختمان خیلی مثل تر از پارسال بود.درس ذخیره هم وقت گیر تر از پارسال بود,سخت تر نبود.برنامه سازی و مدار هم مثل پارسال ساده بود.معارف از پارسال ساده تر بود.فقط یک سوال خارج از مطالبی بود که خونده بودم منظورم همون بهشت موعد و برزخی بود+ سوالی که 2 تا جواب داشت.در مجموع خودتون بگین.ساده تر که نبود.دروس تخصصی مخصوصا ساختمان دشوارتر بود.فکر کنم باید گزینه دشوارتر رو انتخاب کنم.

yasi922
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yasi922 » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:53 am

azambita نوشته شده:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
من 40 روز به زور خوندم .خداييش اگه بهم بگن بهترين دانشگاه قبول ميشي. اسمتو توي تلويزين اعلام مي كنيم. يه حقوق ماهانه هم بهت ميديم.......
عمرا بشينم يه سال بخونم چه برسه به دو سال.
بابا خيلي پشت كار داري. اونم براي اين دانشگاهها و اين اوضاع بيكاري مملكت.
بهت احسنت ميگم ياسي جوووووووووووون
yes: yes:
مرسی azambita جون.وقتی کسی به هدفش فکر میکنه دیگه به هیچ چیز دیگه ای فکر نمیکنه.خوشبختانه من تا قبل از کنکور به هیچ وجه استرس ندارم و احساس میکنم حتما به هدفم میرسم,ولی بعد کنکور این استرس به وجودم رخنه میکنه که نکنه اشتباه میکنم و قبول نشم.پارسال اگه نمیخواستم رجائی برم الان حتما دانشگاه بودم.حاضر نشدم هدفم رو تغییر بدم.وقتی فکر کنم که کارم درسته دیگه به حرفای دیگران توجهی نمیکنم چون تا بحال به حرفهای دیگان گوش دادم پشیمون شدم که چرا کاری که خودم میخواستم رو انجام ندادم.امیدوارم همگی موفق باشید.

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:54 am

yasi922 نوشته شده:
takotanha نوشته شده:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70

ساده تر
مشابه
دشوارتر
غيراستاندارد
به نظرم سوالات پارسال از امسال ساده تر بودن.مخصوصا دروس تخصصی اما امسال درس ساختمان خیلی مثل تر از پارسال بود.درس ذخیره هم وقت گیر تر از پارسال بود,سخت تر نبود.برنامه سازی و مدار هم مثل پارسال ساده بود.معارف از پارسال ساده تر بود.فقط یک سوال خارج از مطالبی بود که خونده بودم منظورم همون بهشت موعد و برزخی بود+ سوالی که 2 تا جواب داشت.در مجموع خودتون بگین.ساده تر که نبود.دروس تخصصی مخصوصا ساختمان دشوارتر بود.فکر کنم باید گزینه دشوارتر رو انتخاب کنم.
فکر ؟؟؟؟؟ dd:
حتما دشوارتر بوده دوست عزیز. bil:

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 1:56 am

hamid333 نوشته شده:
mononok نوشته شده:البته من اينكار استاد طوراني رو كه به اين صورت نامه ارسال كردن قبول ندارم!

به نظرم بهتر بود ايشون به همراه بقيه اساتيد صاحب نظر نامه اي شامل همه مشكلات اين كنكور و همه سوالاتي كه به نظرشون مي رسيد به نوعي درست نيستند ايجاد مي كردند و بعد اين لطف رو در حق ما دانشجوها مي كردن و نامه رو ارسال مي كردن!! نه اينطور به صورت انفرادي و تك نظره و نصفه نيمه!
اين كاري كه ايشون كردن به نظر من شايد با حذف سوال دوجوابي به ضرر ما هم بشه!
بچه ها امروز یه خبری شنیدم راست و دروغش رو هم بزارید پای گویندش
شنیدم آقایه طورانی 10 تا از بچه های دانشگاه تهران شمال رو برداشته برده سنجش که بگه حتی اونا هم نتوستن سوالای ساختمان رو حل کنن و مثل این که سازمان سنجش هم قبول کرده که 4 تا از سوالای ساختمان رو حذف کنن البته بازم میگم راست و دروغش رو هم بزارید پای گویندش ddn:
من که امیدوارم اینطوری بشه
اقايون خانومها من رفتم خودمو بكشم :x nar: اين چه وضعشه
من 4 تا ساختمان جواب دادم. دوتا غلط دوتا درست. باور كنيد ميرن دست ميذارن روي همون دوتا درستي كه من جواب دادم. اون از برنامه سازي كه همون سوالي كه من درست جواب دادم نشونه گرفتن. اينم از ساختمان
خونم به گردن سازمان سنجنش nar: nar: nar: khk:
از روزي كه كنكور دادم به جاي اينكه حال و روزم بهتر بشه نسبت به سابق كاهش وزن داشتم khk:
اي خدااااااااااااااااااا رواني مون كردن اينا با اين ازمونشون baba:
اصلا نه دانشگاه خواستم نه قبولي نه ليسانس نه هيچ كوفت ديگه اي
رفتم بخوابم . نه رفتم خودمو بكشم khk: khk:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

قفل شده