بحث در مورد کنکور آزاد 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور آزاد 88 را در مقایسه با کنکورهای قبلی آزاد چگونه ارزیابی می کنید؟

دشوار
11
10%
متوسط
50
45%
ساده
51
46%

مجموع رأی ها: 112

ijah24

Re: بحث در مورد کنکور آزاد 88

پست توسط ijah24 » سه‌شنبه 20 بهمن 1388, 11:49 am

)mostafa( نوشته شده:
ijah24 نوشته شده: منم دانشگاه ورامین قبول شدم و بدون مدرک رفتم و ثبت نام کردم . برای ثبت نام فقط یه نامه از دانشگاه قبلیم ( غیر انتفاعی ) گرفتم که نوشته بود این دانشجو در این سال از این دانشگاه فارغ التحصیل شده و برای تحویل اصل مدرک نیاز به گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه جدید داره .
این نامه رو اولش دادم مدیر آموزش پاراف کرد (تایید کرد) بعد رفتم ثبت نامم رو انجام دادم .
تو هم می تونی نامه ببری . اگه به دانشگاه قبلیت بگی راهنماییت می کنن .
به نظرم سریعتر برو و نامه رو بگیر :D
سلام من هم ورامين هستم. يكم بايد بريم برا انتخاب واحد ديگه آره؟

سلام . مثل ینکه آره . من پرسیدم کی بیایم گفت 1/12 بیاید ...... :!: :?:

Mahya

پست توسط Mahya » سه‌شنبه 20 بهمن 1388, 12:17 pm

سلام
من علیرغم میلم که تربت جام رو دوست نداشتم دیروز رفتم ثبت نام yes:
اتفاقا خیلی هم خوب بود یعنی مسئولینش خیلی خوب و خوش برخورد بودن خیلی هم زود کارمو راه انداختن.
27 بهمن هم انتخاب واحده که باید برم.
ساختمان فنی مهندسیشم تازه ساز بود . فاصله شم تا مشهد 165 کیلومتره که 2 ساعته با اتوبوس و 1 ساعته با سواری میشه رفت.
روی هم رفته اونجورام که فکر می کردم بد نبود!

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » سه‌شنبه 20 بهمن 1388, 5:11 pm

دوستان من فرم مهمانی رو از سایت دانشگاه نجف آباد گرفتم. یه قسمتی از این فرم نوشته شده دلایل درخواست مهمانی.
میخاستم بدونم کسی میدونه چی باید بنویسیم که درخواست رد نشه،مرسی bil:

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » سه‌شنبه 20 بهمن 1388, 6:09 pm

دوستاني كه علاقه به برنامه نويسي و جاوا دارن بيا تو اين بحث شركت كنن كساني هم كه مي خوان شروع كنن آقا مهدي و ساير دوستان با تجربه كمكشون مي كنن
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... f=7&t=7862

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » سه‌شنبه 20 بهمن 1388, 6:27 pm

)mostafa( نوشته شده:دوستاني كه علاقه به برنامه نويسي و جاوا دارن بيا تو اين بحث شركت كنن كساني هم كه مي خوان شروع كنن آقا مهدي و ساير دوستان با تجربه كمكشون مي كنن
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... f=7&t=7862
دوستان لطف دارن ولی باور کنید منم خیلی چیز هارو بلد نیستم،اگه یه محیطی به وجود بیاد که همه با هم همکاری داشته باشن و به هم کمک کنند خیلی عالی میشه.از تمام دوستان عزیز میخایم که به این تاپیک جدید کمک کنند. ktb:

eu_tome1362
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط eu_tome1362 » سه‌شنبه 20 بهمن 1388, 10:13 pm

amirFO نوشته شده: بله من شهریارم
اقای اکبری ازم معدل و نمره سیستم عامل و ساختمان و برنامه نویسی رو پرسید
بعد دید نمره هام بالا بود می خواست 16 واحد بده که شیوه ارائه رو بهش اضافه کردم
فكر كنم اونايي كه معدل يا نمرشون بالا باشه جبراني نميدهند

من يادم رفت از اقاي اكبري بپرسم حالا دفعه ديگه بايد بپرسم شما هم اگر پرسيدي به منم بگي

ممنون مي شم cuf:

amirFO
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amirFO » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 10:31 am

eu_tome1362 نوشته شده:
amirFO نوشته شده: بله من شهریارم
اقای اکبری ازم معدل و نمره سیستم عامل و ساختمان و برنامه نویسی رو پرسید
بعد دید نمره هام بالا بود می خواست 16 واحد بده که شیوه ارائه رو بهش اضافه کردم
فكر كنم اونايي كه معدل يا نمرشون بالا باشه جبراني نميدهند

من يادم رفت از اقاي اكبري بپرسم حالا دفعه ديگه بايد بپرسم شما هم اگر پرسيدي به منم بگي

ممنون مي شم cuf:
من پرسیدم
گفت چه بخوای ، چه نخوای ، حتی اگر معدلت 20 هم باشه باید 6 واحد جبرانی بگذرونی
الان بخشنامه رو هم دانلود کردم دیدم که نوشته جبرانی پیش نیاز هیچ درسی نیست ولی باید به صلاحدید واحد تا حداکثر 12 واحد برای کاردانی ناپیوسته گذرانده بشه که واحد ما 6 واحد داره میده

mehran00
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mehran00 » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 1:58 pm

amirFO نوشته شده:
eu_tome1362 نوشته شده:
amirFO نوشته شده: الان بخشنامه رو هم دانلود کردم دیدم که نوشته جبرانی پیش نیاز هیچ درسی نیست ولی باید به صلاحدید واحد تا حداکثر 12 واحد برای کاردانی ناپیوسته گذرانده بشه
امیر خان من روز ثبت نام رفتم پیش مدیر گروه بهش گفتم که من کاردانی ناپیوسته سخت افزار دارم حالا چند واحد جبرانی بهم می خوره گفت 14 واحد ger:.بعد من بهش گفتم طبق بخشنامه جدید حداکثر 12 واحد جبرانی به کاردانی ناپیوسته ها می خوره که در جوابم گفت چون تو این بخشنامه دقیق مشخص نکرده که حداکثر چند واحد برای کاردانی ناپیوسته های نامتجانس(سخت افزار-برق-ریاضی کاربردی و ...) و چند واحد برای کاردانی ناپیوسته های متجانس(نرم افزار) می خوره ما کلا" برای همه چه متجانس و چه نامتجانس 14 واحد در نظر گرفتیم که کاردانی پیوسته ها هم باید 17 واحد جبرانی پاس کنند.
حالا من می خوام برم روز حذف و اضافه(27 بهمن)بهش بگم حداکثر 12 واحد جبرانی در نظر بگیره.می خوام شما راهنماییم کنید که چی بهش بگم که طبق بخشنامه کوتاه بیاد و همون 12 واحد را در نظر بگیره.راستی این بخشنامه مال خود سایت دانشگاه آزاد هست؟چون می خوام بهش نشون بدم که نگه از خودم در آوردم این بخشنامه را؟اگه میشه لینک سایت بخشنامه را اینجا قرار بدید.

amirFO
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amirFO » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 3:08 pm

امیر خان من روز ثبت نام رفتم پیش مدیر گروه بهش گفتم که من کاردانی ناپیوسته سخت افزار دارم حالا چند واحد جبرانی بهم می خوره گفت 14 واحد ger:.بعد من بهش گفتم طبق بخشنامه جدید حداکثر 12 واحد جبرانی به کاردانی ناپیوسته ها می خوره که در جوابم گفت چون تو این بخشنامه دقیق مشخص نکرده که حداکثر چند واحد برای کاردانی ناپیوسته های نامتجانس(سخت افزار-برق-ریاضی کاربردی و ...) و چند واحد برای کاردانی ناپیوسته های متجانس(نرم افزار) می خوره ما کلا" برای همه چه متجانس و چه نامتجانس 14 واحد در نظر گرفتیم که کاردانی پیوسته ها هم باید 17 واحد جبرانی پاس کنند.
حالا من می خوام برم روز حذف و اضافه(27 بهمن)بهش بگم حداکثر 12 واحد جبرانی در نظر بگیره.می خوام شما راهنماییم کنید که چی بهش بگم که طبق بخشنامه کوتاه بیاد و همون 12 واحد را در نظر بگیره.راستی این بخشنامه مال خود سایت دانشگاه آزاد هست؟چون می خوام بهش نشون بدم که نگه از خودم در آوردم این بخشنامه را؟اگه میشه لینک سایت بخشنامه را اینجا قرار بدید.

ببین مهران جان ، سازمان مرکزی تاکید کرده که نباید بیش از 12 واحد به کاردانی ناپیوسته بدی
حالا شاید شما چون سخت افزار بودی جز کاردانی پیوسته ها حساب می شی ( مثل کسایی که فوق دیپلم خودشون رو از علمی کاربردی یا آموزشکده های دولتی گرفتن )
حالا من بخشنامه رو می فرستم ، خودت مطالعه بکن ببین جز کدوم دسته حساب می شی
http://rapidshare.com/files/348623065/Bakhshname.pdf

mehran00
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mehran00 » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 4:06 pm

amirFO نوشته شده:

ببین مهران جان ، سازمان مرکزی تاکید کرده که نباید بیش از 12 واحد به کاردانی ناپیوسته بدی
حالا شاید شما چون سخت افزار بودی جز کاردانی پیوسته ها حساب می شی ( مثل کسایی که فوق دیپلم خودشون رو از علمی کاربردی یا آموزشکده های دولتی گرفتن )
حالا من بخشنامه رو می فرستم ، خودت مطالعه بکن ببین جز کدوم دسته حساب می شی
http://rapidshare.com/files/348623065/Bakhshname.pdf
این بخشنامه که شما لینک دانلودش را گذاشتید مال کدوم سایت هست؟لطفا" سایتش را هم بزارید

mehran00
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mehran00 » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 4:26 pm

من بخشنامه را خوندم.در این بخشنامه دوتا ابهام وجود داره:
اولیش همون بند 1 هست که قبلا هم من روش بحث داشتم که مشخص نکرده متجانس و نامتجانس باید هر کدوم حداکثر چند واحد جبرانی بگذرونند.

دومین ابهام مربوط به بند 3 هست که مربوط به مقررات وظیفه عمومی هست.گفته که به ازا 12 واحد جبرانی یک نیمسال تحصیلی با در نظر گرفتن مقررات وظیفه عمومی به طول تحصیل دانشجو اضافه میشه.حالا سوال من اینجاست که آیا این نیمسال تحصیلی اضافه بر اون سه سال مهلت نظام وظیفه که در دفترچه ثبت نام کنکور آزاد 88 بود برای تموم کردن دوره کارشناسی ناپیوسته هست؟
یعنی اگه کسی نتونه دوره کارشناسی ناپیوسته را در آزاد 6 ترمه تموم کنه می تونه بدون برگزاری کمسیون و جلسه و نامه نگاری و این مکافات ها 7 ترمه تموم کنه یا اینکه اگر نتونست تموم کنه برای واحدهای باقیموندش جلسه و کمسیون و این چیزا می زارند که در صورت تایید یه نیمسال بهش اضافه کنند؟

آواتار کاربر
persiandownload
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط persiandownload » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 6:48 pm

آقا من تمام نمراتم اومده (كارداني) يعني 20 بهمن 88 تمام نمراتم اومده. ترم آخرم.
حالا لنگ گواهي فارغ التحصيلي هستم. چون مي خوام فورا براي معافيت پزشكي اقدام كنم.
چه قدر طول ميكشه گواهي موقت فارغ التحصيلي بدن؟ amuz:
ظاهرا دانشگاه ما قصد نداره تا اواخر سال بهمون گواهي بده. khk:
راهنمايي كنيد. nar:
هميشه درباره چيزي حرف بزنيم كه در دسترس داريم، نه آنچه كه در تصور و خيال ماست.

amirFO
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amirFO » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 7:31 pm

mehran00 نوشته شده:من بخشنامه را خوندم.در این بخشنامه دوتا ابهام وجود داره:
اولیش همون بند 1 هست که قبلا هم من روش بحث داشتم که مشخص نکرده متجانس و نامتجانس باید هر کدوم حداکثر چند واحد جبرانی بگذرونند.

دومین ابهام مربوط به بند 3 هست که مربوط به مقررات وظیفه عمومی هست.گفته که به ازا 12 واحد جبرانی یک نیمسال تحصیلی با در نظر گرفتن مقررات وظیفه عمومی به طول تحصیل دانشجو اضافه میشه.حالا سوال من اینجاست که آیا این نیمسال تحصیلی اضافه بر اون سه سال مهلت نظام وظیفه که در دفترچه ثبت نام کنکور آزاد 88 بود برای تموم کردن دوره کارشناسی ناپیوسته هست؟
یعنی اگه کسی نتونه دوره کارشناسی ناپیوسته را در آزاد 6 ترمه تموم کنه می تونه بدون برگزاری کمسیون و جلسه و نامه نگاری و این مکافات ها 7 ترمه تموم کنه یا اینکه اگر نتونست تموم کنه برای واحدهای باقیموندش جلسه و کمسیون و این چیزا می زارند که در صورت تایید یه نیمسال بهش اضافه کنند؟
اول اینکه من این بخشنامه رو یه کسی برام میل کرده ، منم آپلود کردم

تا اونجا که من می دونم تو واحد ما برای کاردانی ناپیوسته 6 واحد می دن ( حالا می خوای واسه هر رشته ای باشی ) ، پس بستگی به واحد داره ولی سقف جبرانی دادن به ناپیوسته ها 12 واحده ، که اینجا دارن سر شما رو می برن

در مورد بند 3 هم ، این چیزی که من متوجه شدم اینه که سقف ترم ها به 7 ترم میرسه ، از ترم 7 به بعد کمیسیون بازی داری

mehran00
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mehran00 » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 8:14 pm

amirFO نوشته شده:
mehran00 نوشته شده:
اول اینکه من این بخشنامه رو یه کسی برام میل کرده ، منم آپلود کردم
تا اونجا که من می دونم تو واحد ما برای کاردانی ناپیوسته 6 واحد می دن ( حالا می خوای واسه هر رشته ای باشی ) ، پس بستگی به واحد داره ولی سقف جبرانی دادن به ناپیوسته ها 12 واحده ، که اینجا دارن سر شما رو می برن
من می خواستم این بخشنامه را پرینت بگیرم زمان حذف و اضافه ببرم پیش مدیر گروه و بعد که ازم می پرسید از کجا این بخشنامه را آوردی یه سایت معتبر مربوط به دانشگاه آزاد بهش لینکش را نشون بدم بگم بفرما ببین ولی حالا که شما می گی یه کسی براتون میل کرده پس من نمی تونم این کار را بکنم.
حالا شما راهنمایی کنید که من وقتی می رم با مدیر گروه حرف بزنم چطوری راضیش کنم که همون 12 واحد را در نظر بگیره؟راهنمایی کنید ممنون می شم.
بعدش اگه قبول کرد که هیچ ولی اگه نکرد باید به کجا شکایت کرد که این واحد دانشگاهی داره خلاف مقررات عمل می کنه و سقف واحد جبرانی را خودش تعیین می کنه.من به این سادگی ها نمی خوام کم بیارم.نمی خوام زیر بار دو واحد اضافی بالاجبار برم.
من خودم استنباطم از این بخشنامه اینه که برای کاردانی ناپیوسته ها(حالا طرف هر رشته ای می خواد باشه کاردانیش)حداکثر با نظر مدیر گروه 12 واحد جبرانی باید پاس کنه.حالا ممکنه یکی متجانس باشه و نیازی به گذروندن 12 واحد جبرانی نداشته باشه و مثلا" 6 واحد بهش بده مدیر گروه ولی مثلا" یکی مثل من سخت افزاری را 9 یا 12 واحد جبرانی بهش بده.خلاصه همه چیز دست مدیر گروهه ولی طبق قانون نباید از 12 واحد تجاوز کنه.

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 9:01 pm

این لینک بخشنامس دیگه
چرا اینقدر خودتونو میپیچونین!

http://www.iausep.com/Info/update_form_one.asp?ID=76
اون پایینش نوشته مشاهده و دریافت دفترچه

منبعش هم سایت معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی - اداره کل مطالعات و برنامه ریزی

مطمئن باشید این بخشنامه به صورت مکتوب یک نسخش به مدیر گروه شما هم تحویل داده شده...

قفل شده