بحث در مورد کنکور آزاد 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور آزاد 88 را در مقایسه با کنکورهای قبلی آزاد چگونه ارزیابی می کنید؟

دشوار
11
10%
متوسط
50
45%
ساده
51
46%

مجموع رأی ها: 112

آواتار کاربر
ramer
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث در مورد کنکور آزاد 88

پست توسط ramer » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 6:45 pm

آقا مصطفی من کاردانیمو ورامین بودم و متاسفانه دانشگاه فوق العاده بی برنامه ای هست البته شاید الان خوب شده باشه ولی در کل چون مهندسی 1 سالو نیمه که گذاشته یکم بی تجربست من هم اونجارو انتخاب نکردم و گرنه پارسال قبول میشدم ترجیح دادم برم رودهن ولی ایشا... درست میشه مشکل خاصی نیست.
راستی 2 تا سوالکم من دارم البته به جز آقای باس رسول (با کمال احترام) هر کی جواب بده ممنون میشم 1) شهریه رو چه جوری باید بدیم من میخوام فقط ثابت رو بدم چه جوریاست 2) من تا آخر این هفته یعنی تا شنبه نمیتونم برم دانشگاه ثبت نام تا کی هست و چی جوریه
ممنون و ...............

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 7:20 pm

ramer نوشته شده:آقا مصطفی من کاردانیمو ورامین بودم و متاسفانه دانشگاه فوق العاده بی برنامه ای هست البته شاید الان خوب شده باشه ولی در کل چون مهندسی 1 سالو نیمه که گذاشته یکم بی تجربست من هم اونجارو انتخاب نکردم و گرنه پارسال قبول میشدم ترجیح دادم برم رودهن ولی ایشا... درست میشه مشکل خاصی نیست.
من انتخاب اولم قزوين بود به انتخاب دوم و سوم اصلا فكر نمي كردم قزوين آخر دانشگاهه
از شانس ما ظرفيتش رو تو انتخاب اول كم كرد با اختلاف 7 نفر قبول نشدم و ورامين قبول شدم و حالا حسرت 3چارتا تست كه مي شد و نزدم رو مي خورم امروز كه رفتم ورامين حالم يه جوري شد دانشگاه رو ديدم
از ترم اول هم مي افتم دنبال انتقالي برا ترم بعد شايد بشه با توجه به شرايطم

behzad-m
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط behzad-m » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 9:04 pm

به من گفتن برو 3 پنچ شنبه بیا یه فرم فقط دادن پر کنم

بعدش مگه قبل عید کلاس تشکیل میشه
ماکه کاردانی قبل عید اصلا کلاس نیمرفتیم

arman405
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arman405 » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 9:34 pm

ماهشهر 12 واحد جبرانی برای کاردانی ناپیوسته + 70 واحد

arashd

پست توسط arashd » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 10:06 pm

دانشگاه رودهن کسانی که کاردانی پیوسته خوندن باید 82 واحد پاس کنن و کسانی که کاردانی ناپیوسته خوندن باید 76 واحد پاس کنن.

bmshafiei

پست توسط bmshafiei » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 10:51 pm

سلام
من واحد کرمان قبول شدم
امروز رفتم ثبت نام شماره دانشجویی بهم دادن حتی 50 تومان هم نگرفتن گفتن 2 /12 بیاید انتخاب واحد کنید . کرمان مهندی کامپیوتر نداشته امسال توی انخاب چهارم 80 نفر گرفته .

bipeykar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bipeykar » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 10:53 pm

آقا سلام!
من کاردانیمو 31/4/88 گرفتم بعد تاریخ 11/دی/88 هم واسه اعزام به خدمت اقدام کردم و دفترچه رو هم پست کردم!ولی برگ سبزم نیومده هنوز بعد این 1 ماه به نظرتون مشکلی پیش میاد!؟اون فرمی که پلیس +10 بهم داده بود رو ازم گرفتن!
در ضمن امروز شماره دانشجوییمون رو بهمون دادن و گفتن 27/بهمن بریم رو سایت دانشگاه و انتخاب واحدمون رو که خود دانشگاه انجام داده رو بگیریم!تاریخ شروع کلاس ها هم 1 اسفند و هچنین 700تومان هم گرفتن!!!

bahramirad_reza
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bahramirad_reza » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 11:05 pm

من هم امروز رفتم و خدا را شکر کارهای ثبت نام رو انجام دادم 20 واحد کامل به ما دادن

برنامه سازی پیشرفته - اشنائی با سیستم عامل - ذخیره و بازیابی اطلاعات - ساختمان داده - پایگاه داده - تربیت بدنی2 - انقلاب اسلامی - زبان فنی

گفتن پایگاه داده با ساختمان زمان امتحان تداخل داره من و یکی از دو تا از بچه ها رفتیم و پایگاه داده رو
حذف و به جاش درس مهندسی نرم افزار کامپیوتر رو گرفتیم. امید به خدای بزرگ و مهربان شروع به خوندن کنیم.

دوستان به نظر شما این تایپیک رو با چه مبحثی تمام کنیم یعنی این تایپیک هم به تاریخ بپیونده؟

لطفا هر کدام از دوستان نظراتشون رو بنویسن؟ تا بهترین گزینه رو انتخاب کنیم.

chakameh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط chakameh » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 11:12 pm

سلام
آره من اشتباه کردم آقای arashd درست گفتن ما رودهن 82 واحد باید بگذرونیم

reza_majid68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط reza_majid68 » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 11:18 pm

سلام بچه ها
من میخوام فردا برم ثبت نام
بچه ها من فعلا فقط میتون پول شهریه ثابت رو بدم و 50 تومن که اولش باید بدی
بعدش ترم آخر کاردانی بودم و هنوز نمراتم رو کامل نگرفتم از دانشگاه
رفتم دانشگاه بهم یه نامه دادن که نوشته بود حد اکثر تا تاریخ 30/11/88 در صورت گذراندن دروس تمام میکنه .
حالا منو ثبت نام میکنن ؟
مشکلی پیش نمیاد؟

آواتار کاربر
shokoh_a
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shokoh_a » چهارشنبه 14 بهمن 1388, 12:14 am

reza_majid68 نوشته شده:سلام بچه ها

ترم آخر کاردانی بودم و هنوز نمراتم رو کامل نگرفتم از دانشگاه
رفتم دانشگاه بهم یه نامه دادن که نوشته بود حد اکثر تا تاریخ 30/11/88 در صورت گذراندن دروس تمام میکنه .
حالا منو ثبت نام میکنن ؟
مشکلی پیش نمیاد؟
امروز رفتم برای ثبت نام کرج.منم ریز نمرات نداشتم .یه نامه شبیه این نامه شما داشتم و گفتم نمراتم هنوز نیومده.قبول نکردن ثبت نامم کنن تا نمره هامو کامل ببرم :( هر چی اصرار کردم بابا یه تعهد بگیرید من 2 هفته دیگه میارم نشد. کمک بچه ها!
آخرین ویرایش توسط shokoh_a در چهارشنبه 14 بهمن 1388, 12:33 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

mohamad1234
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohamad1234 » چهارشنبه 14 بهمن 1388, 12:22 am

shokoh_a نوشته شده:

حالا منو ثبت نام میکنن ؟
مشکلی پیش نمیاد؟
امروز رفتم برای ثبت نام کرج.منم ریز نمرات نداشتم .یه نامه شبیه این نامه شما داشتم و گفتم نمراتم هنوز نیومده.قبول نکردن ثبت نامم کنن تا نمره هامو کامل ببرم:( هر چی اصرار کردم بابا یه تعهد بگیرید من 2 هفته دیگه میارم نشد:( کمک بچه ها!
يعني چي ما كه نمره هارو ندادن هنوز چي كار كنيم؟

mohamad1234
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohamad1234 » چهارشنبه 14 بهمن 1388, 12:23 am

سلام آقا ميشه رفت دانشگاه آزاد ثبت نام كرد بعد كنكور سراسري شركت كرد اگه دانشگاه غير انتفاعي قبول شدي انتقالي بگيري اونجا؟

bipeykar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bipeykar » چهارشنبه 14 بهمن 1388, 12:23 am

bipeykar نوشته شده:آقا سلام!
من کاردانیمو 31/4/88 گرفتم بعد تاریخ 11/دی/88 هم واسه اعزام به خدمت اقدام کردم و دفترچه رو هم پست کردم!ولی برگ سبزم نیومده هنوز بعد این 1 ماه به نظرتون مشکلی پیش میاد!؟اون فرمی که پلیس +10 بهم داده بود رو ازم گرفتن!؟!
در ضمن امروز شماره دانشجوییمون رو بهمون دادن و گفتن 27/بهمن بریم رو سایت دانشگاه و انتخاب واحدمون رو که خود دانشگاه انجام داده رو بگیریم!تاریخ شروع کلاس ها هم 1 اسفند و هچنین 700تومان هم گرفتن!!!
نبود جواب منو بده!؟

آواتار کاربر
shokoh_a
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shokoh_a » چهارشنبه 14 بهمن 1388, 12:29 am

mohamad1234 نوشته شده:
shokoh_a نوشته شده:

حالا منو ثبت نام میکنن ؟
مشکلی پیش نمیاد؟
امروز رفتم برای ثبت نام کرج.منم ریز نمرات نداشتم .یه نامه شبیه این نامه شما داشتم و گفتم نمراتم هنوز نیومده.قبول نکردن ثبت نامم کنن تا نمره هامو کامل ببرم:( هر چی اصرار کردم بابا یه تعهد بگیرید من 2 هفته دیگه میارم نشد:( کمک بچه ها!
يعني چي ما كه نمره هارو ندادن هنوز چي كار كنيم؟
من با معاون آموزشی اونجا هم صحبت کردم ولی گفتن ما نمی دونیم که حتما این ترم فارغ التحصیل می شی یا نه.باید نمره هاتو کامل بیاری.مگه اینکه تو اون نامه درج بشه تو بهمن فارغ التحصیل می شید.که دانشگاه کاردانی من راضی نشده اینو به نامه ام اضافه کنه :(

قفل شده