دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی شهرستان

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
ultraviolet90
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی شهرستان

پست توسط ultraviolet90 » شنبه 27 شهریور 1389, 2:14 pm

من نمیدونم شما کجا زندگی میکنید و منظور شما کدام واحد دانشگاهی میباشد.
من دیپلم فنی و حرفه ای هستم و در سما واحد ورامین کاردانی پیوسته گرفتم در کامپیوتر.واسه ادامه تحصیل هم شرکت کردم و قبول هم شدم دولتی (غیر انتفاعی)
شما گفتین بچه های پیوسته ضعیفن در دروسی مثل ریاضی این قبول البته نه واسه همه بچه ها.
اما شمایی که کاردانی ناپیوسته رفتی خوندی آیا پیش زمینه ای از دروس رایانه داشتی؟
خداییش جز انتگرال و نمیدونم حسابان و هندسه به جز در ریاضی عمومی و کاربردی کاردانیت استفاده دیگه ای کردی؟
مثلا شماهاومدی میدونستی هارد چه شکلیه؟(اکثر بچه های ریاضی موقعی که وارد رشته کامپیوتر میشن)
زبان تخصصی داشتی در دبیرستان؟ما داشتیم
برنامه سازی داشتی جز اندکی در مورد ویژوال که اونم تازگی تو دبیرستان باید گذروند؟!
شبکه داشتی؟
بسته های نرم افزاری داشتی؟
سی داشتی در دبیرستان؟پاسکال چطور؟
کاردانی های ناپیوسته موقعی که وارد میشن باید اینا واسه بار اول ببینن در صورتی که پیوسته ها این درسا رو دیگه حال بهم خوره ازش گرفتن؟
شما گفتی سطح علمی در دانشگاه آزاد پایینه(خیلی خیلی سطح غیر انتفاعی بالاست :lol: )
اساتیدی که ما داشتیم اینو قبلا هم گفتم تازه واسه ماها که کاردانی پیوسته بودیم
1.(پیشرفته 2)دکتر محسن مشکی دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه علم و صنعت سایت moshki.ir
ببین نگی دروغ میگه http://moshki.ir/index.php?option=com_c ... &Itemid=74
2.اسمبلی ارشد نرم افزار حمید حیدری
3.(پیشرفته 1) دکتر محمد رضا امینی دکترای هوش مصنوعی گرایش مغز عضو تیم ربوکاپ ایران در حال حاضر(شبکه 4 زیاد نشونش داده)کارت سوخت که دیدی یکی از اعضای طراحی این سیستم هستن ایشون
3.برنامه سازی تحت وب دکتر مریم عباسی دکترای نرم افزار از دانشگاه تهران(آنالیزر سیستمی شرکت نفت)
4.سخت افزار: ارشد معماری کامپیوتر سرکار خانم فتحی
5.پایگاه داده: خانم کریمی ارشد هوش از علم و صنعت
6.شیوه :ارشد نرم افزار از پلی تکنیک تهرون عظیمی
7.پروژه:دکترای نرم افزار (الگوریتم)از دانشگاه تهران آقای مهدی منوچهر زاده(نویسنده کتاب های کنکور کارشناسی ناپیوسته و ارشد ماهان)یه سرچ کنی تبلیغ کتاب ساختمان داده هاش میاد
8.زبان تخصصی آقای اردبیلی مدرس مجتمع فنی تهران
7.زبان عمومی: اقای موسویون کارشناسی از انگلستان و ارشد از آمریکا (ادبیات انگلیسی)
این رو نگفتم واسه کلاس گذاشتن واسه اینگفتم که درسته دانشگاه آزاد خرجش سنگینه هم واسه کاردانی و هم بالاتر ولی این جوری نیست که دانشگاه آزاد در پیتی باشه
استاد با سواد و بی سواد همه جا هست.
و دوستان نباید قمپز از خودشون در بیارن
که چون یه پیش دانشگاهی گذروندن آخرش هستن
دو سال دیپلم کامپیوتر و دو سال کاردانی و دوسال کارشناسی یعنی شش سال یعنی بچه های فنی پایه قوی و سطح علمی کامپیوتر خوبی دارن
دوستم امسال شد 348 رتبش منم 7300
راضیم و خدا رو شکر که فنی ها هم میتوانند...

خدایی نکرده کسی از این نوشته هام بدش نیاد
با آرزوی سلامتی کسانی که واسه آزروهاشون تلاش میکنن bil: bil: bil:

قفل شده