راهنمایی در مورد انتخاب رشته

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

راهنمایی در مورد انتخاب رشته

پست توسط peyman » جمعه 26 مرداد 1386, 11:37 pm

برای پراکنده نشدن سوالات و ایجاد تاپیکهای مشابه، لطفا سوالاتتون رو همیجا مطرح کنید

فکر میکنم اینجوری بهتر به جواب سوالتون برسید.
آخرین ویرایش توسط peyman در سه‌شنبه 6 شهریور 1386, 1:35 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
...

athar
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: راهنمایی در مورد انتخاب رشته

پست توسط athar » شنبه 27 مرداد 1386, 2:12 am

من شدم 561 با این رتبه شبانه در می یام؟ راستی غیر انتفایی شیراز و اهواز چه جور جاییه اندسطح علمیش؟؟؟ در ضمن من یاسوج میشینم انتخاب شما چیه؟

maryam_s
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط maryam_s » شنبه 27 مرداد 1386, 8:01 am

خواهش ميكنم يكي جواب منو بده اصفهان جهاد دانشگاهيش بهتره يا اشرفي؟

vahid
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خلخال

پست توسط vahid » شنبه 27 مرداد 1386, 9:31 am

دوست من 347 آورده می تونه شبانه قبول بشه. خواهشا جواب بدین

majid
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

انتخاب شهر

پست توسط majid » شنبه 27 مرداد 1386, 9:57 am

سلام.بچه ها من در گرایش 1 (نرم افزار) شدم 3950 . به نظر شما من شهرهارو اینجوری بزنم چطوره؟
چون روزانه اصلا نمیارم پس اصلا نمیزنم. فقط یک شبانه بناب چون بومی هستم اولویت اول میزنم. بعدش هم غیرانتفاعیها رو به ترتیبی که دوستشون دارم لیست میکنم.
به نظرتون همینطوری انتخاب کنم یا شما پیشنهاد بهتری دارید؟
خواهشا راهنماییم کنید.

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » شنبه 27 مرداد 1386, 12:44 pm

من شدم 561 با این رتبه شبانه در می یام؟
ببينيد دوست عزيز هيچ كسي نميتونه با اطمينان جواب شمارو بده! همونطور كه دوستان گفتن جواب اين سوال فقط و فقط با انتخاب هاي رتبه هاي قبل از شما مشخص ميشه!
متاسفانه گزينش شبانه ها هم اكثرا از افراد بومي صورت ميگيره. ولي به نظر من شما مي تونيد تا حدودي اميدوار باشيد!!
خواهش ميكنم يكي جواب منو بده اصفهان جهاد دانشگاهيش بهتره يا اشرفي؟
من خودم اصفهاني نيستم ولي يكي از دوستام كه دانشجوي اونجاست مي گفت كه واقعا شهيد اشرفي سطحش عاليه!! در مورد جهاد دانشگاهي هم مي گفت كه كلاسهاش با كلاس هاي دانشگاه علمي كاربردي تو يك مركز برگزار ميشن (بازم ميگم!! من طبق گفته دوستم اينارو گفتم. به هرحال بهتره كه اگه خودتون هم كسي رو اونجا داريد ازش كمك بگيريد!).
اگه واقعا همينجور كه اون گفته، باشه فكر كنم با اينكه شهيد اشرفي سطحش بالاتره ولي جهاد بهتر به دانشجوهاش برسه (نظر شخصي!!).
در مورد دانشگاههاي يك شهر هم اصلا نبايد در مورد استاداش بحث كرد. چونكه اساتيد محترم امروز آنچنان حرص مال دنيا رو مي خورن كه اگه بو ببرن يه دكه هم داره كار آموزشي انجام ميده، مطمئنا اونجا هم درس ميدن! پس مطمئن باشد 70 درصد اساتيد جهاد و شهيد اشرفي قاعدتا بايد يكي باشن.
اگر سهميه بومي داشته باشه مطمئنا احتمال قبوليش خيلي زياده!! ولي اگر نداشته باشه درصد قبوليش تا حدودي (نه زياد!!) كم ميشه!! ولي بازهم ميتونه اميدوار باشه!!
سلام.بچه ها من در گرایش 1 (نرم افزار) شدم 3950 . به نظر شما من شهرهارو اینجوری بزنم چطوره؟
چون روزانه اصلا نمیارم پس اصلا نمیزنم. فقط یک شبانه بناب چون بومی هستم اولویت اول میزنم. بعدش هم غیرانتفاعیها رو به ترتیبی که دوستشون دارم لیست میکنم.
به نظرتون همینطوری انتخاب کنم یا شما پیشنهاد بهتری دارید؟
خواهشا راهنماییم کنید.
مطمئنا شما يك موسسه غيرانتفاعي قبول مي شيد!! ولي كجاش معلوم نيست.
منظور شما از "همينطوري انتخاب كنم" زياد واضح نيست. ولي اگر منظورتون "ديمي" هستش بهتره تو اين مدت باقيمونده اطلاعاتتون رو در مورد اين موسسات تقويت كنيد كه مبادا فردا حسرت يه انتخاب بد رو بخوريد!! علاقه خيلي مهمه!! ولي مطمئنا مهمتر از علاقه ي فعلي حسرت نخوردن در آينده است!!

majid
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط majid » شنبه 27 مرداد 1386, 1:03 pm

سلام.ممنون از راهنماییتون آقا محمد.
منظور من از همینجوری انتخاب کنم (تو پست قبلی هم گفتم)اینه که :
الف-اول شبانه بناب رو به خاطر اینکه بومی هستم بزنم و بعد غیرانتفاعیهارو به ترتیب علاقم لیست کنم تا 50 تا.
ب- یا اینکه چون رتبم 3950 هست(احتمال قبولی در شبانه خیلی کمه) اصلا شبانه نزنم و از همون اولویت 1 غیرانتفاعیهارو به ترتیب علاقه بزنم تا آخر؟
چطور بزنم؟ الف یا ب

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » شنبه 27 مرداد 1386, 1:33 pm

سلام
خدمت majid و خیلی از دوستای عزیز دیگه ، در خصوص انتخاب رشته عرض کنم
من 2 سال پیش با رتبه 4 رقمی برای دانشگاه سراسری انتخاب اولم دانشگاه صنعتی شریف - نرم افزار و دومم دانشگاه امیر کبیر و.... تا 19 که کاردانی نرم افزار (تبریز - بناب) بود . در حالی که شک نداشتم شریف و امیر کبیر و علم و صنعت قبول نمی شم اما شنیده بودم که
آرزو بر جوانان عیب نیست
ببینید دوستان ، ما 50 تا انتخاب داریم که اگه واقعا اصولی بخواهیم انتخاب کنیم 30 تاش اضافی می یاد (کاملا اصولی) پس چه بهتر چند تا انتخاب رو برای علایق و آرزو هامون نگه داریم تا بعدا پشیمون نشیم که "اگه می زدم شاید قبول می شدم"
پس majid عزیز ، نظر من اینه که اول شبانه بناب رو بزن (و چند جای دیگه که دوست داری) و بعد برو سراغ غیر انتفاعی ها ، خدا رو چه دیدی ، شاید قبول شی (فرض محال که محال نیست عزیزم :wink: )

و اما
محمد درست می گه ، هم سهمیه بومی مهمه و هم شهرش ، با این رتبه تهران اصلا نمی شه قبول شد اما شهر های دیگه احتمالش قویه
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » شنبه 27 مرداد 1386, 2:24 pm

دوست عزيز با تمام احترامي كه براي نظر جناب ce.mohsen قائلم!! به نظر من شما وضعيتتون خيلي حساسه و لب مرز قبول شدن يا خداي ناكرده نشدن هستيد. به هر حال بايد انتخابتون طوري باشه كه جاهايي رو كه اصلا اميد قبولي نداريد اصلا انتخاب نكنيد!! چون با اين وجود بعضي از انتخابهاتون هدر ميره!! و شانس قبوليتون كمتر ميشه!
به هرحال من نظرم بيشتر گزينه دوم هستش تا گزينه اول!!

athar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط athar » شنبه 27 مرداد 1386, 3:24 pm

دوستان نگرانی من اون قد فجیع که شما جلوش لنگ می اندازین من من بد شانس اون کارت که رمز عبور داره را گم کردم اونی که یه طرفش زرد سازمان سنجش هم گوشیش را جواب نمی ده !:cry: فک کنم بد بخت شدم نه !اصلا دوست ندارم با رتبه 561 پشت کنکور بمونم این جا کسی می تونه به هم کمک کنه ! تا حالا به کسی التماس نکردم ولی این بار :
تورا خدا :oops:

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » شنبه 27 مرداد 1386, 3:28 pm

از همه ی دوستای گل مشهدی ، قزوینی ، اصفهانی ، کرمانی ، تبریزی و بابلی و کسانی که این جا ها تحصیل کرده اند
خواهش می کنم کمک کنید(فکر کنم سوال خیلی از بچه ها باشه)

کدامیک از موسسات زیر به ترتیب بهترن؟
--------------------------------
-مشهد (توس)
-مشهد (اقبال لاهوری)
-مشهد (خراسان)
-مشهد (سجاد)
-مشهد (خیام)
-مشهد (بهار)
-مشهد (سلمان)
-مشهد (خاوران)
-------------------------------
-قزوین (علامه رفیعی)
-قزوین (غزالی)
-قزوین - آبیک
------------------------------
- تبریز (دانشوران)
- تبریز (نبی اکرم)
-----------------------------
- اصفهان (نقش جهان)
- اصفهان (جهاد دانشگاهی)
- اصفهان (شهید اشرفی)
- اصفهان (سپاهان)
- اصفهان (صفاهان)
- بابل (صنعتی)
- بابل (طبری)
- کرمان (بعثت)
- کرمان (عرفان)
- کرمان (کرمان)
من که خودم به این ترتیب انتخابشون کردم
خواهشا بگین به ترتیب تو این شهرها کدوما بهترن
(وقت خیلی کمه..........)

athar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط athar » شنبه 27 مرداد 1386, 3:34 pm

دوستان کسی در مورد سطح علمی پاسارگاد شیراز چیزی می دونه بهتر از جهاد و اشرفی یه اصفهان؟یعنی این جا کسی نمی دونه!!!!!!در ضمن از mohammad هم به خاطر پاسخش تشکر می کنم

majid
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط majid » شنبه 27 مرداد 1386, 4:07 pm

ممنون از محمد و محسن به خاطر راهنماییهاشون.
دیگه کسی نظری در رابطه با انتخابهای من نداره؟(پستهای بالاییرو بخونین)

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » شنبه 27 مرداد 1386, 4:07 pm

athar نوشته شده:دوستان نگرانی من اون قد فجیع که شما جلوش لنگ می اندازین من من بد شانس اون کارت که رمز عبور داره را گم کردم اونی که یه طرفش زرد سازمان سنجش هم گوشیش را جواب نمی ده !:cry: فک کنم بد بخت شدم نه !اصلا دوست ندارم با رتبه 561 پشت کنکور بمونم این جا کسی می تونه به هم کمک کنه ! تا حالا به کسی التماس نکردم ولی این بار :
تورا خدا :oops:
شما باید هرچه سریعتر از ساعت 8 صبح تا 6 بعدازظهر با این شماره ها تماس بگیرید.
14- 88802710
و با دادن مشخصات شناسنامه ایی + شماره پرونده + شماره داوطلبی، شماره کربری و رمز عبور خودتون را بدست بیارید.
امروز چند تا از دوستام مشخصاتشون رو برای انتخاب رشته به من دادن ولی اونها هم شماره کاربری و رمز عبور خودشون رو گم کرده بودند. خلاصه من از ساعت 10 صبح تا 10 و بیست دقیقه یکضرب با این شماره ها تماس گرفتم ( تلفن را گذاشته بودم روی حالت Redial و به کارهای دیگم رسیدگی میکردم ) تا اینکه بلاخره بعد از 20 دقیقه، فرجی شد و یه خانمی گوشی را برداشت و مشخصات را دادم.
شما هم همینکار را بکنید
...

com2007
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط com2007 » شنبه 27 مرداد 1386, 4:11 pm

منظور شما از کارت زرد ، همون کارتی هست که اون اول واسه ثبت نام اینترنتی همراه دفترچه دادن؟؟؟/ مگه اون الان لازمه ؟؟؟!!؟!؟؟!!؟!؟!؟ من ندارمششششششش

" قابل توجه داوطلبان گرامی ازمون کاردانی به کارشناسی سال 1386 :

لینک انتخاب رشته این ازمون از ساعات 20 ( 8 ) شب شنبه مورخ 27/5/86 و در صفحه اصلی سایت سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org فعال خواهد شد.

http://81.91.149.32/e_answering/user/userp.php "

قفل شده