کنکور کاردانی به کارشناسی ازاد 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: کنکور کاردانی به کارشناسی ازاد 88

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 1:10 am

با سلام

من 2تا سوال در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد داشتم:

1. دفترچه ثبت نام پارسال رو میخوام. همونی که رشته ها رو نوشته.
2. یکی از دوستام رشتش کامپیوتر بوده در مقطع کاردانی. آیا کلا میتونه تغییر رشته بده و با مدرکش مثلا در کاردانی به کارشناسی رشته مامایی شرکت کنه؟
دوست عزیز در مورد دفترچه اگه یکم تو گوگل زحمت جستجو رو بدین حتما پیدا می کنید من تا اونجائی

که می دونم واسه رشته های ما نمی تونیم بریم تو رشته های پزشکی درس بخونیم البته این اطلاعات

من هست. ولی بیشتر تحقیق و پرس و جو کنید و گرنه مثلا فردی اگه مدرک کاردانی کامپیوتر داشته

باشه می تونه بره و حسابداری یا مدیریت رو تو کاردانی به کارشناسی بخونه ولی تا جائی که من

اطلاع ندارم بره و مامائی بخونه چون مامائی جزوه رشته های پزشکی هست برو و بیشتر تحقیق کن.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

آواتار کاربر
meli
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط meli » یک‌شنبه 11 مرداد 1388, 11:15 pm

ما توی کاوشگران داریم ++c , c میخونیم! اینا هم مطمنا نیستن ولی میگن احتمالا امسال پاسکال نیست! khk:

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » دوشنبه 12 مرداد 1388, 10:35 am

meli نوشته شده:ما توی کاوشگران داریم ++c , c میخونیم! اینا هم مطمنا نیستن ولی میگن احتمالا امسال پاسکال نیست! khk:
سلام
تا جایی که من پرسیدم از سایتش گفته بود پاسکال که؟
مطمئنی پاسکال درس نمی دن.؟

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

heidar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidar » سه‌شنبه 13 مرداد 1388, 11:24 am

دفترچه آزاد حدوداً چه تاریخی میاد؟؟

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » سه‌شنبه 13 مرداد 1388, 12:31 pm

امروز تو سایت آنا زده آزومنه کارشناسیه ناپیوسته آزاد آخره آبان و ثبت نامش تو شهریوره
آزمون كارداني پيوسته نيمسال اول سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی در 32 رشته امتحاني صبح جمعه 23 مرداد در تهران و 205 حوزه امتحاني در سطح كشور برگزار مي‌شود.
به گزارش آنا، مهندس مهرادفر معاون مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در نشستي خبری با بیان این مطلب افزود:آزمون كارداني پيوسته براي دانش‌آموختگان دوره‌هاي فني و حرفه‌اي، كار و دانش نظام جديد و هنرستان نظام قديم در 32 رشته امتحاني برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينكه 429 محل دانشگاهي شامل 192 واحد، 120 مركز آموزش و 117 آموزشكده فني حرفه‌اي سما مجري دوره كارداني پيوسته هستند، اظهار كرد: اين آزمون با ثبت‌نام 159 هزار و 941 نفر در دو هزار و 485 رشته محل برگزار مي‌شود.
وي افزود: از تعداد شركت كنندگان 37 هزار و 138 نفر برابر با 23 درصد داوطلبان زن و 122 هزار و 803 نفر برابر با 77 درصد داوطلبان مرد هستند.
وي با اشاره به توزيع اينترنتي كارت ورود به جلسه آزمون كارداني پيوسته براي اولين از طريق سايت مركز آزمون به نشاني www.azmoon.org از روز 20 مرداد ماه گفت: اين توزيع اينترنتي كارت آزمون تا يك ساعت قبل از آغاز آزمون ادامه دارد، بنابراين داوطلبان اين آزمون مي‌توانند با وارد كردن شماره پرونده و كد رهگيري كه در هنگام ثبت‌نام دريافت كرده‌اند نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت ورود به جلسه خود اقدام كنند.
وي افزود: همچنين دو برگ راهنماي شركت در آزمون مذكور از طريق اين پايگاه قابل دريافت است كه داوطلبان بايد پس از تهيه اين برگ راهنما مطالب مندرج در آن را با دقت مطالعه و مفاد آن را اجرا كنند.
وي با بيان اينكه اطلاعات فردي و آزمون شخص داوطلب به همراه عكس وي در كارت ورود به جلسه درج شده است، اظهار كرد: داوطلبان در صورت وجود هرگونه مشكل در اطلاعات مندرج در كارت بايد در طي روزهاي20 تا 22 مرداد ماه با مراجعه به باجه رفع نقص پيش‌بيني شده در واحد دانشگاهي كه آن را به عنوان حوزه انتخابي خود در فرم ثبت نام اينترنتي درج كرده‌اند نسبت به موارد مغايرت اقدام كنند.
معاون مركز آزمون دانشگاه آزاد، افزود: براي داوطلباني كه محل آزمون خود را شهر تهران انتخاب كرده 4 باجه جهت رفع نقايص احتمالي در كارت ورود به جلسه پيش بيني شده است كه بايد طي روزهاي اعلام شده به محل‌هاي در نظر گرفته شده مراجعه كنند.
وي با اشاره به نحوه تعيين سهميه براي داوطلبان شركت كننده، گفت:‌ سهميه مندرج در كارت ورود به جلسه داوطلبان اين آزمون بر اساس اظهار فرد در فرم ثبت‌نام اينترنتي آزمون درج شده است كه اعمال اين سهميه منوط به تاييد مراجع مربوطه خواهد بود.
وي در خصوص بيشترين داوطلبان رشته‌هاي اين آزمون، گفت: از ميان 32 رشته آزمون كارداني پيوسته رشته كامپيوتر با 38 هزار و 505 نفر بيشترين داوطلب را داراست و پس از آن رشته‌هاي الكترونيك، حسابداري و نقشه كشي معماري در رده‌هاي بعدي قرار دارند به گونه‌اي كه 67 درصد كل داوطلبان اين آزمون متقاضي تحصيل در اين 4 رشته مي‌باشند.
مهرادفر از اعلام نتايج آزمون كارداني پيوسته در هفته آخر شهريور ماه خبر داد و افزود:‌100 هزار نفر در اين آزمون پذيرفته مي‌شوند.
وي در خصوص چگونگي توزيع كارت آزمون‌هاي اين مركز، گفت: از اين پس كارت ورود به جلسه همه آزمون‌هاي دانشگاه آزاد به صورت اينترنتي توزيع مي‌شود.
وي در خصوص نحوه توزيع سهميه، گفت: بر اساس قانون40 درصد از ظرفيت اين آزمون به ايثارگران و در دوره‌هاي تحصيلات تكميلي 20 درصد از ظرفيت به اين دسته افراد تعلق دارد.مهرادفر در خاتمه با اشاره به برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد در اواخر آبان ماه، اظهار كرد: ثبت نام اين آزمون در اواخر شهريور ماه آغاز مي‌شود.

ati_91

پست توسط ati_91 » سه‌شنبه 13 مرداد 1388, 8:22 pm

ايشا... هر كي تلاش كرده سراسري قبول بشه
دوستايي هم كه هدفشون آزاده سايت زير بهشون معرفي مي كنم : bil:

ptt-k2k.blogfa.com

mohamad1234
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohamad1234 » جمعه 16 مرداد 1388, 12:14 pm

آقا يعني كنكور آزاد يك ماه جلو افتاد؟ چندم آبان ماه؟

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » جمعه 16 مرداد 1388, 7:25 pm

دوست عزیز مطمئن نباش اومده جلوتر معلوم نیست من یقین دارم کنکور ازاد امسال میاد تو اذر چون

هر سال اینجوریه همیشه تبلیغ میکنند که اومده جلوتر نمی دونم امتحانات جلوتره ولی همیشه

تو اذر ماه ازمون رو میگیرن.

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » جمعه 16 مرداد 1388, 8:38 pm

دوسته عزیز ساله پیش که آزمونه آزاد افتاد آخره آذر یه استثنا بود همیشه هفته اوله آذر بود

امسالم که گفتن آخره آبان که میشه به احتماله زیاد جمعه 29 آبان پس اگه ببینی زیادم با سالایه

قبل که اوله آذر بود فرقی نکرده و ممکنه همین تاریخ درست باشه

آواتار کاربر
meli
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط meli » جمعه 16 مرداد 1388, 9:01 pm

سلام

یا علی[/quote]
بله ما داریم ++c,cمی خونیم
البته هر سال این مشکل هست
بهتره وقتمون رو فعلا رو همون c بزاریم چون من شنیدم اکثر سوالا حدود ۶۰٪ از همون c میاد

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » شنبه 17 مرداد 1388, 7:49 pm

دوسته عزیز ساله پیش که آزمونه آزاد افتاد آخره آذر یه استثنا بود همیشه هفته اوله آذر بود

امسالم که گفتن آخره آبان که میشه به احتماله زیاد جمعه 29 آبان پس اگه ببینی زیادم با سالایه

قبل که اوله آذر بود فرقی نکرده و ممکنه همین تاریخ درست باشه
دوست عزیز امیدوارم اینجوری باشه تا بچه ها راحت ازمون رو بدن واز استرشون کم بشه انشالله

اینجوری باشه. ولی باهات شرط می بندم تا اعلام دفترچه ها ازمون همون تو اذر ماه اونم از15 اذر به

بعد. هر کی برد یه چلو کباب جایزه اش هست. یاعلی موفق باشین.

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » شنبه 17 مرداد 1388, 9:32 pm

meli نوشته شده:سلام

یا علی
بله ما داریم ++c,cمی خونیم
البته هر سال این مشکل هست
بهتره وقتمون رو فعلا رو همون c بزاریم چون من شنیدم اکثر سوالا حدود ۶۰٪ از همون c میاد[/quote]

سلام
من دوباره پرسیدم از کاوشگران
گفتن C و پاسکال.
طرف به من گفت ما تو برد آزمون ها هم زدیم شما از کی پرسیدی گفته ++C

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

speeds

پست توسط speeds » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 4:08 pm

یه سوال داشتم!کسی که کاردانی پیوسته مثلا الکتروتکنیک خونده میتونه برای کارشناسی ناپیوسته آزاد الکترونیک بخونه؟یا باید دروس پیش دانشگاهی بگذرونه؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 10:15 pm

speeds نوشته شده:یه سوال داشتم!کسی که کاردانی پیوسته مثلا الکتروتکنیک خونده میتونه برای کارشناسی ناپیوسته آزاد الکترونیک بخونه؟یا باید دروس پیش دانشگاهی بگذرونه؟
شما در مقطع کاردانی به کارشناسی می تونی تغییر رشته بدی.
فقط بعد از قبولی باید دروس پیش اون رشته رو بگذرونی.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

speeds

پست توسط speeds » جمعه 6 شهریور 1388, 1:05 am

آخه من چند روز پیش از یکی از مسئولان مدرسان شریف پرسیدم گفتند فقط کاردانی ناپیوسته ها میتونند. یعنی کسانی که دیپلم ریاضی دارند. حالا نمیدونم حرفشون چقدر صحت داره!!!

قفل شده