سر فصل هاي انديشه

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
نوشين

سر فصل هاي انديشه

پست توسط نوشين » پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388, 2:29 am

ممنون ميشم اگه سر فصل هاي انديشه 1 وهمينطور ادبيات را كه در كنكوركارشناسي سراسري 88مياد را معرفي كنيد

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

Re: سر فصل هاي انديشه

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388, 4:01 pm

سر فصل هاي انديشه 1 وهمينطور ادبيات را كه در كنكوركارشناسي سراسري 88مياد را معرفي كنيد
سرفصلهای کلی اندیشه اسلامی 1 عبارتند از :
چیستی انسان - ایمان - برهان فطرت بر وجود خدا - برهان علی - برهان نظم - امکان شناخت صفات خدا - راه های شناخت صفات خدا - انواع صفات خدا - مسئله شر - توحید و شرک - معاد وجاودانگی انسان.
دوست عزیز همانطورکه اطلاع دارید منبع طرح سوالات کنکور اندیشه اسلامی، کتاب اندیشه اسلامی 1 تالیف جعفر سبحانی - محمد محمد رضایی نشر معارف هست که تستهای سراسری 87 (به جز 1 تست که به صورت غیرمستقیم در این کتاب به آن پرداخته شده) از این کتاب طرح شده است(مستند این موضوع تهیه شده و بزودی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد)
با توجه به اینکه 80 درصد تستهای معارف کنکور سراسری 87 از آیات و احادیث کتاب اندیشه اسلامی 1 طرح شده، مجموعه تمامی آیات و روایات این کتاب همراه با عنوان مبحث و نکات و پیامهای هر آیه/حدیث تهیه کردم که بزودی اطلاع رسانی می کنم.
در ارتباط با ادبیات فارسی توجه داشته باشید که در کنکور سراسری 87 اکثر تستها از مباحث مشترک دو کتاب قبلی و چاپ جدید بوده ولی از کتاب جدید نیز تست طرح شده است؛ بنابراین مجموعه لغات به همراه بیت/جمله ای که لغات در آن بکار رفتند همراه با آیات اشاره شده در نظمها/نثرهای کتاب جدید آماده کردم که بزودی برای استفاده شما عزیزان قرار می دهم.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

قفل شده