حذف ظرفيتهاي روزانه داوطلبان عادي كنكور سراسري 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

حذف ظرفيتهاي روزانه داوطلبان عادي كنكور سراسري 88

پست توسط masoud.t » یک‌شنبه 30 فروردین 1388, 6:09 pm

تحصن دانشجوهای دانشکده شهید شمسی پور در اعتراض به حذف سهمیه روزانه دانشکده های سراسری
امروز مورخ 30/01/88 در محل آمفی تاتر دانشکده فنی شهید شمسی پور تحصنی در پی حذف سهمیه ی عمومی روزانه کارشناسی صورت گرفت، که در آن مدیر بخش فنی و حرفه ای آموزش و پرورش (آقای محمودی) حضور داشت و قرار بود که در این روز به سخنان دانشجوها گوش کند، اما او با توپی پر وارد شد و تنها کاری که نکرد گوش کردن به صحبت ها بود، ایشان مطابق با سمت خویش تنها از این مساله حمایت می کرد که "سهمیه روزانه فعلا متعلق به آموزش و پرورش است و در واقع این سهمیه برای تربیت دبیر است." سهمیه بومی طبق دفترچه کاردانی امسال 70 درصد است و تنها کسانی می توانند در شهر تهران قبول شوند که معدل کاردانی آنها بالای 14 باشد. در این میان یکی از نمایندگان دانشجوها برای درد دل بر روی سن آمد و از شرایط بد دانشجوهای کارشناسی شبانه گفت.یکی دیگر از نمایندگان دانشجوها گفت که برای ما قبول شدن دو نفر در دوره روزانه بهتر از 600 تا شبانه است. در این میان عبدالله نجاتی رئیس دانشکده فنی شهید شمسی پور تصریح کرد: "تمامی کلاسهای برگزار می شود و در صورت غیبت های بیشتر از حد مجاز، واحد ها بلا استثنا حذف خواهد شد. همچنین دانشجوهای خاطی به کمیته انضباطی ارجاع خواهند شد. و همچنین از احتمال اخراج تعدادی خبر داد. محمودی اضافه کرد:"شما دانشجوها برید و درستون را بخونید و امید وار باشید که قبول بشید و ما میرویم و با مسئولین سخن می گوییم". این سخن او باعث اعتراض دانشجو ها شد. یکی از دانشجوهای کارشناسی از جا بلند شد و گفت:"زمانی که من می خواستم برای کار شناسی کنکور بدهم سهمیه ی دانشکده شمسی پور در نیمسال دوم 60 نفر بود که پس از کنکور این سهمیه حذف شد و من مجبور شدم با رتبه 50 و مشکل مالی خود شبانه را انتخاب کنم. پس از آن دانشجوها خواستار ارتباط مستقیم نمایندگان خود با سران آموزش و پرورش شدند. که آقای محمودی نیز به ظاهر موافقت کردند. اما به دلیل بد قولی های اخیر، دانشجوها به این وعده بسنده نکرده، خواستار تعهد کتبی برای برقراری این مذاکره شدند. که آقای محمودی روی خوشی به این مساله نشان نداد. در حال حاضر نیز نمایندگان دانشجوها برای گرفتن وقت با مهر و امضا ازآقای محمودی در حال مذاکره اند.
عبدالله نجاتی رئیس دانشکده شهید شمسی پور پس از مشاهده تحصن دانشجویان معترض، بر خلاف آنچه خود اظهار می داشت (وی در ابتدای امروز در راستای حمایت از دانشجویان، دستور لغو برگزاری کلاس ها را داده بود، اما کلاسهای صبح به قوت خود برگزارشد.) دانشجویان را به شرکت در کلاسها فراخواند که برای تحقق این امر از هیچ کوششی(حتی تهدید آنان به اخراج) دریغ نکرد. هم اکنون نیز بعضی از کلاسها توسط دانشجویان لغو گردیده است.همچنین در حدود ساعت ۱۳.۰۰ بود که کلیه بردهای دانشگاه از اطلاعاتی از این قبیل خالی شد. هر چند این مطالب جنبه تحریک نداشته و فقط جنبه اطلاع رسانی داشتند.

همچنین در بندی از دفترچه کاردانی به کارشناسی قید شده:" به دانشجویان شبانه، خوابگاه و وام تعلق نمی گیرد."

در این دفترچه،هیچ ظرفیتی برای دانشجوهای کاردانی،که متقاضی شرکت در دانشکده های روزانه سراسری هستندچ در نظر نگرفته است. این بدان معناست که دیگر هیچ دانشجوی کاردانی، در دانشکده های روزانه سراسری پذیرفته نخواهد شد. مگر آنکه آن دانشجو، از سهمیه ی آموزش و پرورش استفاده کرده، که عملا این کار غیر ممکن است.

کسانی که دارای سهمیه ی آموزش و پرورش هستند، از امتیازاتی نظیر: ۲سال مرخصی همراه با حقوق و ... برخوردارند. حال آنکه بسیاری از این دانشجوها دارای سن بالا (حدود ۳۵) هستتند، که همین امر باعث میشود که یادگیری آنها تا حد زیادی تحت شعاع قرار بگیرد.
آخرین ویرایش توسط masoud.t در شنبه 12 اردیبهشت 1388, 7:32 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: تحسن دانشجوهای دانشکده شمسی پور در اعتراض به حذف سهمیه روزان

پست توسط peyman » یک‌شنبه 30 فروردین 1388, 7:44 pm

با توجه وقایع مهم اخیر از شما میخام که اطلاعات تکمیلی بیشتری به همراه عکس در این تاپیک قرار دهید تا در صورت امکان این اخبار رو در صفحه اصلی سایت درج و به سایرین اطلاع رسانی بشه. مطمئن باشید اگه از الان هوشیار باشیم جلوی این قضایا گرفته خواهد شد و به حق خود خواهیم رسید
منتظر خبرهای تکمیلی هستم
...

hadsern

پست توسط hadsern » دوشنبه 31 فروردین 1388, 5:02 pm

masoud.t نوشته شده:.همچنین در حدود ساعت ۱۳.۰۰ بود که کلیه بردهای دانشگاه از اطلاعاتی از این قبیل خالی شد. هر چند این مطالب جنبه تحریک نداشته و فقط جنبه اطلاع رسانی داشتند.

همچنین در بندی از دفترچه کاردانی به کارشناسی قید شده:" به دانشجویان شبانه، خوابگاه و وام تعلق نمی گیرد.".
نکته اینه که همه این اعلانیه ها رو انجمن اسلامی زده بود که چیزی نبود بجز یه بند از دفترچه
اما با تهدید های حراست دانشگاه مجبور به کندن اون شدند.
انگا رمهندس نجاتی هم با تهدید های حراست از موزعش عقب نشینی کرده

mehrdad_rabbi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehrdad_rabbi » دوشنبه 31 فروردین 1388, 7:44 pm

توکل کنین به خدا
آخرین ویرایش توسط mehrdad_rabbi در شنبه 12 دی 1388, 4:19 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط peyman » دوشنبه 31 فروردین 1388, 7:58 pm

mehrdad_rabbi نوشته شده:به نام خدا
من یه 20 ساله هستم با معدل 18.3 فارق شدم از کاردانی یه مدت دنبال کار بودم دیدم که:
1- دوستم رو که با هم رفتیم تقاضا کار دادیم رو برداشتن با معدل 13 جالبه ایشون حتی خدمت هم نرفته !!! چرا؟ چون پارتی داشت!!
از کجا بگم از چی بگم براتون واقعا آدم می مونه چی بگه بچیه این زندگی لعنتی امیدوار باشه!!!
یا باید یه من ریش بزاری و آدم تزویری و دورویی باشی!!
اصلا بی خیال
واقعا این دولت چه خدمتی به ما داره می کنه؟
به وال...ه من نه سیاسیم نه خوشم میاد ولی پیش که برم دردمو بگم سرمو انداختم پایین دارم درسمو
می خونمو با هیچیه این جامعه لعتی کارندارم اهل .... نیستم سیگار نمی کشم فیلم نمی بینیم مسافرت نمی رم می شنم فقط درس می خونم ولی امروز دیدم اگه کاری نداشته باشم با این
وضع نکبت بار میان اقایون می گن درس به شما نیومده!!!(از ما بهترون طبقه جانباز جانگدازو...)
زین پس بجای وازه غریب و بیگانه سهمیه عبارت زیر را بکار برید:
فرمول پیشنهادی: فرهنگیان ^ برادران شهیدان ^ نوه شهیدان ^ ....= دانشگاه سراسری روزانه
سهمیه آزاد: روزی( 10 ساعت سیستم عامل && 10 سی ++ && 10 ذخیره && 10 ساعت ساختمان ) * یکسال تمام && موفقیت در صحنه کنکور در جنگ با اجنوی = دانشگاه شبانه یا غیر انتفاعی
تف به همتون تف به هرکسی از خودما ها که امسال کنکور می دن و هیچ غیرتی ندارن!!!
من خسته شدم نمی دونم دیگه چی بنویسم!!!
مهرداد جان
مطمئن باش اگه از الان هوشیار باشیم حق خودمون رو ازشون خواهیم گرفت
مطمئن باش من یکی که ساکت نمیشینم
...

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

پست توسط masoud.t » دوشنبه 31 فروردین 1388, 8:20 pm

peyman نوشته شده:با توجه وقایع مهم اخیر از شما میخام که اطلاعات تکمیلی بیشتری به همراه عکس در این تاپیک قرار دهید تا در صورت امکان این اخبار رو در صفحه اصلی سایت درج و به سایرین اطلاع رسانی بشه. مطمئن باشید اگه از الان هوشیار باشیم جلوی این قضایا گرفته خواهد شد و به حق خود خواهیم رسید
منتظر خبرهای تکمیلی هستم

کد خبر: 442630 زمان مخابره: 30/1/1388 - 12:27:2 GMT: 4/19/2009 08:57:02 ق.ظ

--------------------------------------------------------------------------------

پايان تحصن دانشجويان در دانشکده شهيد شمسي پور
تحصن دانشجويان دانشکده شهيد شمسي‌پور تهران که در اعتراض به لغو سهميه‌هاي روزانه کنکور کارداني به کارشناسي مدارس عالي وزارت آموزش و پرورش از ساعت 8 صبح امروز يکشنبه در سالن اجتماعات اين دانشکده صورت گرفته‌ بود پس از 2 ساعت خاتمه يافت.

به گزارش روز يکشنبه خبرنگار فرهنگي ايرنا، تحصن نزديک به 400 تن از دانشجويان دانشکده شهيد شمسي پور در سالن اجتماعات اين دانشکده، صبح امروز با حضور اکبر محمودي مدير مدارس عالي وزارت آموزش و پرورش خاتمه يافت.
اين عده از دانشجويان با حمل پلاکادرهايي که روي آن شعارهايي همچون "پول کارشناسي نداريم"، "بي‌پولي، بي‌سوادي" نوشته شده بود،نسبت به لغو تمام سهميه‌هاي روزانه کنکور کارداني به کارشناسي مدارس عالي آموزش و پرورش، در سالن اجتماعات دانشکده شهيد شمسي‌پور تجمع کرده‌ بودند.
يکي از دانشجويان متحصن، در اين زمينه به خبرنگار ايرنا گفت: بر اساس مندرجات موجود در دفترچه شماره يک کنکور کارداني به کارشناسي ناپيوسته آموزش و پرورش، تمام سهميه‌هاي روزانه لغو شده و به فرهنگيان اختصاص يافته است.
اکبر محمودي، مدير مدارس عالي وزارت آموزش و پرورش که براي رسيدگي به اعتراض دانشجويان در دانشکده شهيد شمسي‌پور حضور يافته بود، گفت: آموزش و پرورش، متولي برگزاري کنکور کارداني به کارشناسي ناپيوسته براي فرهنگيان است، نه داوطلبان آزاد.
محمودي با تاييد اين مطلب به خبرنگار ايرنا اظهار داشت: در سال‌هاي گذشته حدود 500 سهميه کنکور کارداني به کارشناسي مدارس عالي به دانشجويان روزانه اختصاص داشته است که در دفترچه راهنماي شماره يک اين کنکور، اين تعداد سهميه فقط به فرهنگيان اختصاص يافته است.
وي همچنين در تحصن دانشجويان در دانشکده شهيد شمسي‌پور تصريح کرد: ما هم اعتقاد داريم که دفترچه شماره 2 کنکور کارداني به کارشناسي بايد اصلاح شود.
مدير مدارس عالي وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اعتراض دانشجويان مبني بر علت اختصاص يافتن تمام سهميه‌هاي روزانه کنکور کارداني به کارشناسي مدارس عالي به فرهنگيان، افزود: ما بايد سالانه در بخش روزانه 10 هزار نفر را پذيرش کنيم اما پول آن را نداريم،بنابر اين تصميم گرفته شده است دانشجويان آزاد فقط در دوره‌هاي شبانه و غيرانتفاعي به تحصيل ادامه دهند.
محمودي با ذکر اين جمله به دانشجويان متحصن که " شما درس بخوانيد و به تحصن خاتمه بدهيد، پول را خدا مي‌رساند" باعث اعتراض و همهمه بين دانشجويان شد.
پس از پايان سخنان محمودي، مهندس نجاتي رئيس دانشکده شهيد شمسي‌پور نيز با تهديد دانشجويان مبني بر پايان دادن به تحصن گفت: چنانچه اين تحصن که در دو روز گذشته به صورت صنفي بوده، امروز(يکشنبه) خاتمه نيابد؛ با دانشجويان برخورد آموزشي خواهد شد.
نجاتي افزود: دانشجويان هر چه زودتر به کلاس‌هاي خود بروند در غير اين صورت براي آنها غيبت منظور خواهد شد.
نماينده دانشجويان متحصن نيز در دانشکده شهيد شمسي‌پور به خبرنگار ايرنا گفت: اگر ما در دوره‌هاي علمي کاربردي و يا آزاد تحصيل کنيم رفاه بيشتري نسبت به تحصيل در دانشکده‌هاي فني آموزش و پرورش خواهيم داشت.
اين تحصن با قول مساعد محمودي مدير مدارس عالي وزارت آموزش و پرورش مبني بر پيگيري خواسته‌هاي دانشجويان متحصن در ساعت 10 صبح امروز يکشنبه خاتمه يافت.

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 442630

--------------------------------------------------------------------------------

در صورتی که عکس گیر آوردم میزارم همین جا.
به نظر بنده شما باید دانشجویان فنی رو هماهنگ کنید تا تحصن گسترده تری برپا کنیم.
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

Pherdous
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Pherdous » دوشنبه 31 فروردین 1388, 8:35 pm

masoud.t نوشته شده:تحسن دانشجوهای دانشکده شهید شمسی پور در اعتراض به حذف سهمیه روزانه دانشکده های سراسری
امروز مورخ 30/01/88 در محل آمفی تاتر دانشکده فنی شهید شمسی پور تحصنی در پی حذف سهمیه ی عمومی روزانه کارشناسی صورت گرفت، که در آن مدیر بخش فنی و حرفه ای آموزش و پرورش (آقای محمودی) حضور داشت و قرار بود که در این روز به سخنان دانشجوها گوش کند، اما او با توپی پر وارد شد و تنها کاری که نکرد گوش کردن به صحبت ها بود، ایشان مطابق با سمت خویش تنها از این مساله حمایت می کرد که "سهمیه روزانه فعلا متعلق به آموزش و پرورش است و در واقع این سهمیه برای تربیت دبیر است." سهمیه بومی طبق دفترچه کاردانی امسال 70 درصد است و تنها کسانی می توانند در شهر تهران قبول شوند که معدل کاردانی آنها بالای 14 باشد. در این میان یکی از نمایندگان دانشجوها برای درد دل بر روی سن آمد و از شرایط بد دانشجوهای کارشناسی شبانه گفت.یکی دیگر از نمایندگان دانشجوها گفت که برای ما قبول شدن دو نفر در دوره روزانه بهتر از 600 تا شبانه است. در این میان عبدالله نجاتی رئیس دانشکده فنی شهید شمسی پور تصریح کرد: "تمامی کلاسهای برگزار می شود و در صورت غیبت های بیشتر از حد مجاز، واحد ها بلا استثنا حذف خواهد شد. همچنین دانشجوهای خاطی به کمیته انضباطی ارجاع خواهند شد. و همچنین از احتمال اخراج تعدادی خبر داد. محمودی اضافه کرد:"شما دانشجوها برید و درستون را بخونید و امید وار باشید که قبول بشید و ما میرویم و با مسئولین سخن می گوییم". این سخن او باعث اعتراض دانشجو ها شد. یکی از دانشجوهای کارشناسی از جا بلند شد و گفت:"زمانی که من می خواستم برای کار شناسی کنکور بدهم سهمیه ی دانشکده شمسی پور در نیمسال دوم 60 نفر بود که پس از کنکور این سهمیه حذف شد و من مجبور شدم با رتبه 50 و مشکل مالی خود شبانه را انتخاب کنم. پس از آن دانشجوها خواستار ارتباط مستقیم نمایندگان خود با سران آموزش و پرورش شدند. که آقای محمودی نیز به ظاهر موافقت کردند. اما به دلیل بد قولی های اخیر، دانشجوها به این وعده بسنده نکرده، خواستار تعهد کتبی برای برقراری این مذاکره شدند. که آقای محمودی روی خوشی به این مساله نشان نداد. در حال حاضر نیز نمایندگان دانشجوها برای گرفتن وقت با مهر و امضا ازآقای محمودی در حال مذاکره اند.
عبدالله نجاتی رئیس دانشکده شهید شمسی پور پس از مشاهده تحصن دانشجویان معترض، بر خلاف آنچه خود اظهار می داشت (وی در ابتدای امروز در راستای حمایت از دانشجویان، دستور لغو برگزاری کلاس ها را داده بود، اما کلاسهای صبح به قوت خود برگزارشد.) دانشجویان را به شرکت در کلاسها فراخواند که برای تحقق این امر از هیچ کوششی(حتی تهدید آنان به اخراج) دریغ نکرد. هم اکنون نیز بعضی از کلاسها توسط دانشجویان لغو گردیده است.همچنین در حدود ساعت ۱۳.۰۰ بود که کلیه بردهای دانشگاه از اطلاعاتی از این قبیل خالی شد. هر چند این مطالب جنبه تحریک نداشته و فقط جنبه اطلاع رسانی داشتند.

همچنین در بندی از دفترچه کاردانی به کارشناسی قید شده:" به دانشجویان شبانه، خوابگاه و وام تعلق نمی گیرد."

در این دفترچه،هیچ ظرفیتی برای دانشجوهای کاردانی،که متقاضی شرکت در دانشکده های روزانه سراسری هستندچ در نظر نگرفته است. این بدان معناست که دیگر هیچ دانشجوی کاردانی، در دانشکده های روزانه سراسری پذیرفته نخواهد شد. مگر آنکه آن دانشجو، از سهمیه ی آموزش و پرورش استفاده کرده، که عملا این کار غیر ممکن است.

کسانی که دارای سهمیه ی آموزش و پرورش هستند، از امتیازاتی نظیر: ۲سال مرخصی همراه با حقوق و ... برخوردارند. حال آنکه بسیاری از این دانشجوها دارای سن بالا (حدود ۳۵) هستتند، که همین امر باعث میشود که یادگیری آنها تا حد زیادی تحت شعاع قرار بگیرد.
سلام و درود.
آقای محمودی در دوران تحصیل من در شهید چمران رشت رئیس دانشگاه بودند.اگر منصفانه بخواهم بگویم باید عرض کنم که ایشان مدیر لایقی هستند.یا حداقل بودند.در دوران ریاست ایشان در مرکز چمران رشت نظم خاصی حاکم بود و تقریبآ تمام اساتید و دانشجویان و کارکنان از ایشان راضی بودند.جالب است که بدانید ایشان در خیلی از موارد حامی بچه های فنی بوده اند ، مثلآ در زمانی که قرار بود آموزشکده های فنی را منحل کنند(نمیدانم شما هم این را شنیده بودید)ایشان و چند نفر دیگر بودند که در برابر این تصمیم مخالفت خود را اعلام کردند.
اما اکنون ، حقیقتآ نمیدانم چه اتفاقی پیش آمده است.شاید در دست ایشان نبوده.
به هر حال در طی این سالها همیشه با داوطلبان فنی و حرفه ای رفتاری "داوطلبانه " داشته اند.
همیشه میخواهند این احساس در ما بوجود آورند که ما بار اضافی ای هستیم بر سر نظام آموزشی کشور .
نمیدانم به آتش کدامین گناه نکرده امان میسوزیم.
همیشه خواسته اند موجودیت دانشجویان و داوطلبان فنی و حرفه ای را زیر سوال ببرند.
هیچ کس خود را در برابر ما مسئول نمیداند.هر تصمیمی خواسته اند گرفته اند.
واقعآ چرا؟
واقعآ اخباری مانند این (حداقل برای من) حاوی بار منفی بالایی است.
الآن اگر ما بخواهیم به گونه ای اعتراض خود را ابراز کنیم باید چگونه و ز چه مجرایی اقدام کنیم؟اصلآ راهی وجود دارد؟
اگر دوستان راهی در نظر دارند حتمآ به ما هم بگویند. من به شخصه هر کاری از دستم بر بیاید انجام میدهم.
در ضمن.مهرداد جان . در زمان برخورد با مسئولانی این چنین "بی مسئولیت" سخت باید مواظب گفته هایمان باشیم.چرا که اینها به دنبال بهانه ای هستند که فرد را .... نشان دهند و ... . به گونه ای که الان این دیگر یک راه برای گریز از پاسخگویی را برای خود یافته اند.
شما همین که به هر نحوی بخواهی اعتراضی داشته باشی به هر چیزی ، به شما هزار جور برچسب میزنند که شما را با نظام و دولت طرف کنند.حالا هی شما فریاد بزن که آقا من هیچ کاری با نظام و کشور و... ندارم و فقط حقم را میخواهم .فقط میخواهم بدانم کجای این نظام آموزشی هستم.حقوقم کجا تعریف شده اند؟اصلآ چکاره هستم؟و...
در پناه حق.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » دوشنبه 31 فروردین 1388, 9:47 pm

mehrdad_rabbi نوشته شده:به نام خدا
من یه 20 ساله هستم با معدل 18.3 فارق شدم از کاردانی یه مدت دنبال کار بودم دیدم که:
1- دوستم رو که با هم رفتیم تقاضا کار دادیم رو برداشتن با معدل 13 جالبه ایشون حتی خدمت هم نرفته !!! چرا؟ چون پارتی داشت!!
از کجا بگم از چی بگم براتون واقعا آدم می مونه چی بگه بچیه این زندگی لعنتی امیدوار باشه!!!
یا باید یه من ریش بزاری و آدم تزویری و دورویی باشی!!
اصلا بی خیال
واقعا این دولت چه خدمتی به ما داره می کنه؟
به وال...ه من نه سیاسیم نه خوشم میاد ولی پیش که برم دردمو بگم سرمو انداختم پایین دارم درسمو
می خونمو با هیچیه این جامعه لعتی کارندارم اهل .... نیستم سیگار نمی کشم فیلم نمی بینیم مسافرت نمی رم می شنم فقط درس می خونم ولی امروز دیدم اگه کاری نداشته باشم با این
وضع نکبت بار میان اقایون می گن درس به شما نیومده!!!(از ما بهترون طبقه جانباز جانگدازو...)
زین پس بجای وازه غریب و بیگانه سهمیه عبارت زیر را بکار برید:
فرمول پیشنهادی: فرهنگیان ^ برادران شهیدان ^ نوه شهیدان ^ ....= دانشگاه سراسری روزانه
سهمیه آزاد: روزی( 10 ساعت سیستم عامل && 10 سی ++ && 10 ذخیره && 10 ساعت ساختمان ) * یکسال تمام && موفقیت در صحنه کنکور در جنگ با اجنوی = دانشگاه شبانه یا غیر انتفاعی
تف به همتون تف به هرکسی از خودما ها که امسال کنکور می دن و هیچ غیرتی ندارن!!!
من خسته شدم نمی دونم دیگه چی بنویسم!!!
دوست فقط امیدت به خدا باشه متاسفانه دوست عزیز زمانه اینطوری هستش. حداقل ما یه شانسی

اوردیم اینه که رشتمون کامپیوتر اگه مدیریت بود چی کار می کردیم دوست من پدرش ....................

پارتی یه بانکی استخدام شده بود شده بود مسئول کامپیوتر یه ماه کار کرد دیدند هیجی بارش نیست

اوردنش الان فیش اب و گاز می گیره نگران نباش خوب درست رو بخون اینده از ان رشته ما و کسانی

که از این رشته سر در میارن. پس اعصاب خودت رو خط خطی نکن.
آخرین ویرایش توسط reza-1365 در شنبه 12 اردیبهشت 1388, 12:25 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

Pherdous
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Pherdous » سه‌شنبه 1 اردیبهشت 1388, 5:38 pm

درود.
آقا شما را به خدا قسم ، یک فکری برای این وضع کنید.
ما باید چکار کنیم؟
باور کنید دیشب تا صبح خوابم نبرد.یعنی چه این کارها؟یعنی رتبه ی یک کنکور هم باید در غیر انتفاعی یا شبانه درس بخواند؟اصلآ دیگه روحیه ای هم برای درس خواندن نماند.
تازه همان شبانه هم 40 درصد برای ایثارگران ، 80 درصد برای بومی (چند استان کمتر از انگشتان دست بیشتر دانشگاه دولتی ندارند).
برای شبانه هم خوابگاه ندارند.10 درصد هم برای شاغلان فرهنگی آموزش و پرورش. یعنی عملآ قید شبانه را هم بزنید.درست است؟
هر سال بر ما یک بلایی نازل میشود.سال قبل که این بلا را سر بچه های سخت افزار آوردند (رتبه ی یک سخت افزار هم میبایست در دوره ی شبانه درس میخواند!!!).امسال هم این بلا را چون کسی پارسال به ایشان حرفی نزد سر همه ی بچه ها آوردند.
یک سال می آیند میگویند فوق دیپلم=دیپلم و کارشناسی=دیپلم پیشرفته.خاطره ی فاجعه 86 هم که در یاد همه هست.
یعنی هیچ جوری نمیشود جلوی این مسخره بازی ها را گرفت؟
ما چرا باید چوب بی تدبیری مسئولان را بخوریم.فراهم کردن امکانات درس خواندن برای جوانان ، جزء اولین حقوق مردم یک کشور است.پول نداریم یعنی چی آخه؟.جالبتر اینکه به فرهنگیان ، در ضمن تحصیل مرخصی همراه با حقوق میدهند!!!
دوست فقط امیدت به خدا باشه متاسفانه دوست عزیز زمانه اینطوری هستش. حداقل ما یه شانسی

اوردیم اینه که رشتمون کامپیوتر اگه مدیریت بود چی کار می کردیم دوست من پدرش اخوند و جانباز

پارتی یه بانکی استخدام شده بود شده بود مسئول کامپیوتر یه ماه کار کرد دیدند هیجی بارش نیست

اوردنش الان فیش اب و گاز می گیره نگران نباش خوب درست رو بخون اینده از ان رشته ما و کسانی

که از این رشته سر در میارن. پس اعصاب خودت رو خط خطی نکن.
وقتی خوب فکر میکنم میبینم حق با مهرداد است.آقا دیگر کدام امید؟خودمان را چرا گول بزنیم؟تنها راه برای اینکه در این مملکت بتوان به جایی رسید درس خواندن بود . میبینید چطور دارند عملآ جلوی درس خواندن ما را هم میگیرند؟

به هر حال دوستان باید ساکت نباشیم و متحد باشیم و هوشیار.دوستان باور کنید اگر ساکت باشیم ، موضوع به همینجا ختم نخواهد شد.

معمولآ وقتی در قبال تصمیمات اینچنین که اعتراضاتی را در پی دارند، با خود میگویند ، چند روزی اعتراض میشه بعد یکم وعده و وعید میدهیم و یکم حرفای بیخود تحویل میدهیم تا همه چیز ساکت شود.یا اینکه سعی میکنند معترضان با برچسبهایی مثل اخلال در نظم عمومی، با نظام طرف کنند.
بیایید یک نامه یا شکوه نامه تنظیم کرده و با امضای همه برای نهادهای بالاتر بفرستیم.
یا یک راهی را که منتج به لغو این تصمیم شود همه با هم دنبال کنیم.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » سه‌شنبه 1 اردیبهشت 1388, 9:02 pm

از بابت اين تصميم گيريها اظهار تاسف مي كنم.
دوستان عزيز در نظر داشته باشيد كه در مقابل هر تصميم گيري نادرست بايد اعتراض به نحو صحيح نشون داده بشه؛ اگر سهميه روزانه ها كه در سال 86 حذف شده بود، براي سال 87 برگشت به خاطر اعتراضات، پيگيريها و نامه هاي اساتيد، دانشجويان به مجلس، رياست جمهوري، وزارت علوم، سازمان سنجش و ... بود.
از همه عزيزان انتظار دارم از شتابزدگي در انتخاب عكس العمل خودداري كنند و با يك افدام منطقي و صحيح از حق خودشون دفاع كنند و بدانيد كه سايت كارشناسي همواره حامي شماست و از انجام هر كمكي دريغ نمي كند...
براي اطلاع از نامه هايي كه به مجلس ارسال شد و همين طور نتايج اعتراضات و جوابيه مجلس به وبلاگ زير مراجعه كنيد:

bafekr41.blogfa.com
(براي ديدن نامه اساتيد به آرشيو وبلاگ مراجعه كنيد)
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
mahboob
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همین جا کره ی خاکی

پست توسط mahboob » چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388, 3:45 am

روزا جان اعتراض امسال ما برا سال اینده خوبه ..
60000نفر می خوان کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنن یعنی صدا ی 1000 نفر ازماها کاری به مابقی هم ندارم به جایی نمی رسد؟
اگر تنهاترین تنها شوم بازهم خدا هست.او جانشین تمام نداشته های من است.

ehsan.j

پست توسط ehsan.j » چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388, 3:11 pm

شما رو به خدا یه کاری کنید
این چه وضعشه.خودشونو مسخره کردن.یه روز میگن مدرکتون باید معادل بخوره.یه روز میگن روزانه نباید برید.آخه شما که نمیتونستید غلط کردید مسئولیت قبول کردید.به خدا دارم سکته میکنم اونقده از دست این مسئولین دزد و بی کفایت عصبانیم

من شب و روز داشتم میخوندم.با این خبر کتابو بوسیدم گذاشتم کنار

کاش ما هم میرفتیم دبیرستان تا یکسره میرفتیم کارشناسی
داره اشکم در مییاد

بهتره یه طومار بنویسیم برسونیم دست احمدی نژاد

راستی اگه این موضوعو بچه های دانشگا های شهرستان ها هم بدونن قطعا تحصن سراسری میشه

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

Re: تحصن دانشجويان شمسی پور در اعتراض به حذف سهمیه روزانه

پست توسط peyman » چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388, 9:12 pm

من هم در حال تنظیم شکایت نامه ایی علیه سازمان آموزش و پرورش هستم تا به صورت جدا گانه توسط همه داوطلبان به سازمان بازرسی کل کشور تسلیم بشه.
لطفا برای متن این شکایت نامه ایده ها و نظرات خودتون رو اعلام کنید.
...

vahidkargar
محل اقامت: یزد
تماس:

پست توسط vahidkargar » پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1388, 12:40 am

خدایا کمکمون کن
من که دارم از غصه سکته می کنم
کمک................

konkoormaster:D

پست توسط konkoormaster:D » پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1388, 8:02 am

لطف كنيد تو نامتون اينم ذكر كنيد كه سال به سال كنكور داره سخت تر ميشه ولي بازم خبري از پذيرش دانشگاه هاي معتبر مثل تهران و شهيد بهشتي و علم و صنعت و...... نيست . اگه ماها از پيشرفت علم تو اين دانشگاه ها جلوگيري مي كنيم پس چرا كارداني هاي رشته هاي تجربي براي كارشناسي دارن تو دانشگاه ايران و شهيد بهشتي درس مي خونن؟ ممنون كه دارين تلاشتون رو مي كنيد

قفل شده