حذف ظرفيتهاي روزانه داوطلبان عادي كنكور سراسري 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
DIGITAL
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: حذف ظرفيتهاي روزانه داوطلبان عادي كنكور سراسري 88

پست توسط DIGITAL » دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 5:45 pm

هلیا نوشته شده:می شه بگید چه مشکلی برای این سایت پیش اومده که نمی تونید در صفحه اول اعلام کنید؟
اگه سری به پیغامهایی که به نام کاربری شما فرستاده میشه بزنید متوجه میشید که چه مشکلی برای این سایت پیش اومده.
هلیا نوشته شده:در ضمن تمام کسانی که در سایت ثبت نام کردن emali خودشون رو دادن بهتر نیست به وسیله ی email و یا حتی sms همه رو خبر دار کنید.
دوست عزیز راه کار بسیار خوبیه ولی کاری رو که شما گفتین رو کسی نمیتونه انجام بده چون فقط مسئولین سایت به اون اطلاعات (ایمیلها) دسترسی دارن. اگه دست من بود همه رو با خبر می کردم.

حالا اگه مسئولین سایت این کارو انجام بدن خیلی عالی میشه. ddn:
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند
تا اجراء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. (کوروش کبیر)

... و خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه ی مرگ
بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم
و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم (دکتر علی شریعتی)

آواتار کاربر
هلیا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط هلیا » دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 9:47 pm

پس این درخواست از مدیران سایت باید کرد.

قضیه فرستادن شکایت نامه به بازرسی کل کشور هم پس لغو شد. با این وضعیت که ما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم , جز این که بشینم و به بیچارگی خودمون نگاه کنیم khk:

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 10:39 pm

متاسفانه اتفاقی که پیش بینی می شد سکوت دوستان بود.
با توجه به اینکه حقوق این سایت مربوط به آقا پیمان هست و در صورت بروز مساله ای متوجه ایشون خواهد بود؛ از ایشون درخواست می کنم موضع خودشون را در ارتباط با این موضوع مشخص کنند.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

دنا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط دنا » پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388, 7:44 pm

به نظر من باید یک تحصن سراسری ترتیب بدیم. بهترین روز که همه ی داوطلبا هم جمع باشن روز کنکور هست.بعد از پایان امتحان همه بریم جلوی سازمان سنجش ومطالباتمون رو بگیم . بچه ها با حداقل ها کنار نیاید . ماباید دنبال دانشگاه های بهتری باشیم نه موسسات و مراکز وابسته به آموزش و پرورش.اگه همه دست به دست هم بدیم موفق میشیم.

آواتار کاربر
DIGITAL
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط DIGITAL » جمعه 25 اردیبهشت 1388, 1:23 am

دوست عزیز به نظر بنده اون موقع دیگه کار از کار گذشته. الانم خیلی دیر شده، اگه همون اوایل یه کاری می کردیم میتونستیم کاری بکنیم ولی الان آبها از آسیاب افتاده و کسی نیست که خواهان این تجمع باشه و اگر هم تجمعی صورت بگیره کسی نیست که بهش توجه کنه. ولی هنوزم یه روزنۀ امیدی هست اگه هرچه زودتر این کارو نکنیم دیگه نمی تونیم حقمونو بگیریم.
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند
تا اجراء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. (کوروش کبیر)

... و خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه ی مرگ
بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم
و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم (دکتر علی شریعتی)

دنا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط دنا » یک‌شنبه 27 اردیبهشت 1388, 3:06 pm

خیلی هم دیر نیست. چون اون موقع هنوز دفترچه شماره 2 رو ندادن. در ضمن می تونن برای نیمه دوم ظرفیت های اضافه رو اعلام کنن . بچه ها باور کنین ما خودمون هم مقصریم . چطوره که می تونن هرسال ظرفیت های کارشناسی پیوسته یا ارشد رو اینقدر بالا ببرن . خوب تعدادی از ظرفیت های کارشناسی پیوسته رو کمتر کنن تا ما اینقدر مشکل نداشته باشیم . خود من سال گذشته رتبه 360 داشتم ولی جزموسسات غیرانتفاعی جایی قبول نشدم درصورتی که آخرین رتبه مجاز18000 بود. شماها بگین یک موسسه غیرانتفاعی مگه می تونه به اندازه یک دانشکده فنی امکانات داشته باشه،تازه اگه از هزینه ها و چیزای دیگه صرف نظر کنیم . دانشجوهای دانشگاه های بزرگ از کمبود امکانات می نالند، چه برسه به این موسسات اونم توی شهرهایی که توان فراهم کردن امکانات یک مدرسه روهم ندارن. لطفاً یه خرده غیرت به خرج بدین. اگه همه باهم متحد بشیم می تونیم. اونایی که هنوز مشغول به تحصیلن می تونن بچه های کل دانشکدشون رو ترغیب به فعالیت یا تحصن کنن. یا میتونیم کلی امضا جمع کنیم و بفرستیم به سازمان سنجش ، وزارت علوم ، دفتر رییس جمهور یا رهبر وحتی مجلس وهر جایی که احتمال نتیجه گرفتن داشته باشه.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 27 اردیبهشت 1388, 9:18 pm

به نظر من دیگه اعتراض هیچ فایده ای نداره اینطوری که من از دوستانم جویا شدم همه چیز تموم شده و فکر نمیکنم که اعتراض کسی به جایی برسه . یادمه همین پارسال وقتی مسائل سهمیه بومی تو آزمون نظریها پیش اومد اخطار دادم که از همین الان به فکر باشین که قربانی بعدی خودمونیم حالا متاسفانه کاری که نباید میشده شده . قصد نا امید کردن کسیو ندارم به هیچ عنوان اما دیگه کاری از هیچ کس بر نمیاد اعلام موضع هم دیگه فایده نداره . همه چیز تقصیر خودمون بود که گذاشتیم چنین کاری باهامون بکنن
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

دنا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط دنا » یک‌شنبه 27 اردیبهشت 1388, 11:25 pm

می ترسم سال دیگه هم بشینین وغبطه امسال رو بخورین . لا اقل اگه یه تکون به خودمون بدیم ،حالا یا نتیجه میگیریم یا نه ،دیگه غصه نمی خوریم که هیچ کاری نکردیم . می گیم سعیمون رو کردیم ولی جواب نداد. تازه می تونیم از این فرصت تبلیغات انتخاباتی استفاده کنیم . چون الان همه مهربون شدن. برای شروع بریم سراغ رییس جمهور. فقط نمی دونم چطوری می تونیم تعداد زیادی از داوطلبا رو جمع کنیم.حساب کنید فقط توی رشته ی من 18000 نفر مجاز می شن . اگه فقط همین تعداد رو می تونستیم توی مرکز جمع کنیم مشکلات حل می شد. بچه ها اینقدر همه چیز رو پیچیده نکنید و اینقدر آیه ی یاس نخونید. هنوز هم دیر نشده ما برای شروع به یک تحصن خیلی شلوغ با پوشش رسانه ای نیاز داریم. توی شرایط انتخاباتی مطمیناً بیشتر هم جواب می ده.فقط هرکدوم که توانایی دارین یا مشغول به تحصیل هستین با تشویق هم دانشکده ای هاتون برای گرفتن حقمون گام اول رو بردارین.تا وقت هست لطفاًیه کاری بکنین.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 27 اردیبهشت 1388, 11:43 pm

من پیشنهادم اینه که یه گروه اینترنتی بسازیم و به هر کسی که میشناسیم invite بفرستیم . بعد که نفرات به اندازه مناسب و قابل تجمع رسید اقدام به هماهنگی کنیم و یه جا تجمع کنیم البته نه با جنبه اعتراضی - توهینی . فقط نماینده از طرف جمع تعیین بشه و مذاکره کنن . هر چند من خودم نظرم اینه که دیر شده واسه هر کاری اما اینکه شما میگی واسه سالهای آینده یه فکری کنیم منم موافقم . میتونستیم ما هم مثه خیلی هایه دیگه بگیم این مسئله که به ما ربطی نداره ما که کارمون تموم شده . اما این بزرگترین فکر و حرف اشتباهه که میشه زد . بنابراین هر کسی پیشنهاد و نظری در این باره داره بذاره تا هماهنگی های لازم در اینباره هر چه زودتر انجام بشه
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
Delphi_Programmer
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Delphi_Programmer » دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 1:41 am

سلام دوستان
سازمان سنجش و آموزش و پرورش و وزارت علوم مگر به غیر از این است که از پول بیت المال که همان پول های است که من و شما به صورت مستقیم و غیر مستقم پرداخت می کنیم اداره می شوند.
آنها در قبال آن باید وظیفه خود را که همان فراهم کردن بسترهای آموزشی برای مردم است را انجام دهند.
با چه منطقی می گویند که ظرفیت های آزاد دانشکده های فنی حذف می شوند.....
اگر هم قرار بر این است باید ظرفیت های از سایر دانشگاه ها را برای ما اختصاص دهند.
با تشکر از همه دوستان خوبم.
آبي تر از آنيم كه بي رنگ بميريم/ از شيشه نبوديم كه با سنگ بميريم/ تقصير كسي نيست كه اين گونه غريبيم/ شايد كه خدا خواست كه دلتنگ بميريم.

***بزرگترین جامعه برنامه نویسان ایران http://www.barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=19
جستجوگر اینترنتی حلال http://imhalal.com
جایگزین گوگل مشهور http://googel.ir
** دنیای برنامه نویسی دلفی http://mt85.persianblog.ir

دنا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط دنا » دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 10:28 am

یکی از مشکلات ما اینه که تعداد زیادی از بچه ها مثل خود من ساکن مرکز نیستند و حضور در تهران هم براشون سخت یا غیر ممکنه . پس بهتره اول به همین شکل اینترنتی همه بچه های معترض جمع بشن تا بدونیم چند نفر امکان حضور در مرکز رو دارن. اینطوری بهتر می تونیم تصمیم بگیریم . به نظر من بهتره یک تاپیک جدید درست کنیم و بچه ها اونجا پیشنهاداتشون رو بگن. من بازم می گم که از دست بچه های مشغول به تحصیل کار بیشتری بر میآد چون اونا تعداد اعضای بیشتری رو می تونن جمع کنن. یادتون باشه این مشکل مربوط به همه ی ماهاست. حتی داوطلبای سال های آینده. راستی چند روز پیش توی روزنامه ی آفرینش یک از مسئولان گفته بود باید آیین نامه پذیرش آزمون کاردانی به کارشناسی رو تغییر بدیم چون این آیین نامه مربوط به 20 سال پیشه!!!!! :!: تازه دارن یادشون می آد هرسال چند صد هزار نفرم تواین کشور توی آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت می کنن. :!: :!: :!:

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 6:47 pm

یک ساعت پیش یکی از دوستانم در دانشکده باهنر شیراز خبر از بازگشت سهمیه های روزانه این دانشکده داد. چند دقیقه پیش هم این ایمیل از طرف یکی از اعضای سایت که دانشجوی این دانشگاه است فرستاده شد.

------------------------------

به نام خدا
با سلام خدمت همه عزیزان و اعضای سایت کارشناسی

چندی پیش مطلع گشتیم که سهمیه های روزانه آزمون کاردانی به کارشناسی برای دانشجویان غیر فرهنگی حذف شده و به قشر معلمین اختصاص داده شد.
با برپایی چندین جلسه در آموزشکده های شمسی پور تهران و شهید باهنر شیراز در جهت اعتراض به این ناعدالتی از سوی دانشجویان ، و همکاری برخی از مسئولین محترم ، این سهمیه برای آموزشکده فنی شیراز بازگردانده شد .

با پیگیری های جناب آقای یزدانی معاونت محترم آموزشی آموزشکده فنی شیراز ، و تلاش های زیاد جناب آقای دکتر جاهدی رئیس انستیتو کامپیوتر و علوم پایه این مرکز ، تصویب شد که این مرکز در دو سهمیه روزانه (یکی برای فرهنگیان و دیگری برای دانشجویان) دانشجو بپذیرد .

باشد که این خبر امیدی برای بازگشت سایر سهمیه و حتی افزایش آنها باشد

------------------------

به امید بازگشت سهمیه دانشکده های تهران
...

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388, 9:51 am

اين خبر بسيار اميدوار کننده هستش.
در مورد سهميه هاي تهران تا اونجايي که من اطلاع دارم دانشکده شريعتي اعلام کرده بود که توانايي پذيرش روزانه داوطلبان آزاد و فرهنگي رو داره.
پس نا اميد نباشيد و براي بازگردوندن سهميه‌ها نهايت تلاشتون رو بکنيد.
ما هم تاجايي که بتونيم حمايتتون ميکنيم. bil:
موفق باشيد.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388, 11:23 am

سلام
همیشه تنها چیزی که منو تو اون خراب شده که کاردانی می خوندم خوشحال می کرد این بود که می دیدم یکی داره فارغ التحصیل میشه.یکی قبول شده کارشناسی.
حتی کارای امضاهاش و ... خودم می کردم اگه می رسیدم.
شاید بهترین امید واسه پیر شدن تو کاردانی همین بود. khk:
واقعا خوشحال شدم.
واقعا خوشحال شدم از این خبر.
از اینکه شماها مثل من پیر نمی شید خوشحالم.ostd
شاد باشید.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » پنج‌شنبه 31 اردیبهشت 1388, 12:07 am

سلام
ممنون که اخبار رو به اطلاع همه می رسونید
امیدوارم دیگه هوس نکنن سهمیه روزانه آزاد رو حذف کنن
به امید روزی که سهمیه روزانه زیاد بشه و همچنین در شهرای مثل مشهد دانشگاه دولتی کاردانی به کارشناسی دایر بشه
راسته که میگن دانشگاه فردوسی نمیذاره دانشگاه سجاد و خیام دولتی بشن؟؟
کسی خبر موثق داره؟
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

قفل شده