اخبار كنكور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
MOBILE912

Re: اخبار كنكور

پست توسط MOBILE912 » یک‌شنبه 20 فروردین 1391, 9:30 pm

سلام خسته نباشید
دوستان یه سوالی دارم.من دانشجوی ریاضی کاربردی کارشناسی هستم.از رشته ام خسته شده ام تعداد واحد هایی که گذروندم در حد کاردانی هست ایا میتونم برای کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام کنم؟البته برای رشته ی دیگر.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. fekr

آواتار کاربر
samira3242
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: alborz

پست توسط samira3242 » پنج‌شنبه 7 اردیبهشت 1391, 9:04 am

سلام goli
من میخوام امسال (91) برای کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری شرکت کنم ، کسی میدونه دفترچه ش کی میاد ؟
:?:
بهای انسان به دانش و کردار نیکوی اوست ، نه رنگ و مذهب و نژاد و خاندان او...

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: tabriz
تماس:

پست توسط Meti » پنج‌شنبه 7 اردیبهشت 1391, 9:55 am

اواسط خرداد
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

honarjoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط honarjoo » یک‌شنبه 7 خرداد 1391, 3:42 pm

سلام.
امروز 8خرداد هستش.ایا دفترچه ازاد اومده؟ اینجا که خبری نیست تر خدا منو در جریان بزارید.مگه قرار نشد هفته ی اول خرداد بیاد پس چی شد اومد یا نیومد؟

mmd2009
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: خوزستان - شوش دانیال
تماس:

پست توسط mmd2009 » پنج‌شنبه 25 خرداد 1391, 6:51 pm

با سلام

ببخشید این نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی کی میاد ؟ مال سال 91

با تشکر goli

fatima_h66

نحوه تطبیق واحد

پست توسط fatima_h66 » پنج‌شنبه 1 تیر 1391, 6:34 pm

باسلام. من اهل کاشان هستم و کرمان سال پیش کارشناسی قبول شدم. دو ترمه بهم انتقالی ندادن. حالا می خام دوباره کتکور شرکت کنم کاشان قبول شم و برم. تا حالا 36 واحد پاس کردم. چجوری اینا تطلیق واحد میخوره؟ اصلا تطبیق می خوره یا دارم الکی خودمو اذیت می کنم؟
خواهش می کنم هر کی اطلاع داره ج بده!

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 22 تیر 1391, 8:48 am

تغییر نام آموزشکده های سمای دانشگاه آزاد/ راه اندازی کاردانی به کارشناسی

رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد با بیان اینکه به زودی مقطع کاردانی به کارشناسی در مدارس سما این دانشگاه راه اندازی می شود،‌ گفت: نام آموزشکده های سما به دانشکده فنی و حرفه ای تغییر می یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی میرشمسی امروز در اجلاس مدارس سما دانشگاه آزاد گفت: درخواست راه اندازی مقطع کاردانی به کارشناسی و واگذاری زمینها و فضاهای مازاد بر نیاز دانشگاه آزاد به مدارس سما مورد تایید فرهاد دانشجو قرار گرفته است.

وی همچنین خبر از موافقت با تغییر نام آموزشکده سما به دانشکده های فنی و حرفه ای داد و اعلام کرد که این موارد باید در هیأت امنای دانشگاه آزاد مورد تصویب قرار گیرد.

معاون رئیس دانشگاه آزاد که روز گذشته در سمت خود ابقا شد در ادامه به برخی افراد در دانشگاه آزاد اشاره کرد که خود را به نمایندگان مجلس نزدیک می کنند تا در مواقع ضروری بتوانند از نفوذ نمایندگان استفاده کنند و تصریح کرد: اگر فردی به خود قائل و اعتماد به نفس داشته باشد نیازی به بهره گیری از سایرین ندارد.

وی ادامه داد: اگر احساس می شود فردی دارای چنین شرایطی است باید هر چه زودتر فکر جانشینی برای وی باشیم حتی اگر یکی از بستگان من هم در این دانشگاه سمتی دارد و به این و آن وابستگی دارد همین فردا برکنارش کنید.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.a ... ID=1647530
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » دوشنبه 23 مرداد 1391, 10:47 am

اعلام زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ناپیوسته/ برگزاری آزمون 2 شهریور

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و سایر دانشگاهها گفت: آزمون در 2 شهریور برگزار می شود و داوطلبان از 6 تا 8 شهریور فرصت دارند در این آزمون انتخاب رشته کنند.

سید جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و سایر دانشگاههای کشور 2 شهریور در 135 شهر با رقابت 424 هزار و 724 نفر برگزار می شود. در این آزمون 244 هزار و 471 نفر مرد و 180 هزار و 253 نفر زن شرکت دارند.

وی با اشاره به جزئیات انتخاب رشته داوطلبان این آزمون گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی از روز 4 شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان از روز دوشنبه 6 شهریور تا چهارشنبه 8 شهریور مهلت دارند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

معاون سازمان سنجش اضافه کرد: آزمون داوطلبان گروه های آزمایشی فنی - مهندسی و علوم پایه در 33 کد رشته و حضور 214 هزار و 491 داوطلب در صبح پنجشنبه و آزمون داوطلبان گروه های پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی در 60 کد رشته و با حضور 210 هزار و 233 داوطلب در بعدازظهر پنجشنبه برگزار می شود.

طباطبایی خاطرنشان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای 29 و 30 مرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد و چنانچه داوطلبان مغایرتی در کارت ورود به جلسه خود مشاهده کردند باید نسبت به ویرایش آن اقدام کنند.

وی درباره نحوه رفع نقص کارت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مشترک گفت: مغایرت در نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، قابل ویرایش اینترنتی است و داوطلب تا سوم شهریور می تواند آن را تصحیح کند.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: مغایرت جنس، دین، معلولیت و زبان امتحانی و همچنین کارت آزمون فاقد عکس باید در روزهای 31 مرداد و اول شهریور با مراجعه داوطلب به باجه های رفع نقص انجام گیرد. تقاضاهای مربوط به تغییر حوزه و شهر محل آزمون انجام نمی گیرد.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.a ... ID=1671131
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

arman_12

پست توسط arman_12 » پنج‌شنبه 9 شهریور 1391, 3:35 pm

با سلام

دوستان امسال ( 1391) این کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مثل سال های قبل که توی دی ماه برگزارمیشدش و ورودی بهمن داشتش دیگه برگزارنمیشه ؟

چرا اومدش توی شهریور آزمونش حالا من چی کار کنم که میخواستم برای دی کنکور بدم و ورودی بهمن باشم
باید 1 سال دیگه صبرکنم ger:

arman_12

پست توسط arman_12 » پنج‌شنبه 9 شهریور 1391, 3:38 pm

کسی نیستش جواب بده ؟

sanj: str: shd: shd: ssb:

آواتار کاربر
elham27
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط elham27 » دوشنبه 20 شهریور 1391, 3:16 pm

سلام خدمت تمام دوستان عزیز و منتظر
اعلام زمان‌‌بندی مراحل مختلف آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 91
پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: زمان‌بندی مراحل مختلف آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 اعلام شد. rooz
نتایج نهایی رشته‌های متمرکز و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های شرایط خاص و نیمه متمرکز برای انجام مصاحبه، معاینه، آزمون علمی یا عملی این آزمون در هفته اول مهرماه اعلام می‌شود.
نتایج نهایی رشته‌های دارای شرایط خاص آزمون کاردانی به کارشناسی در هفته اول آبان ماه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.
استقرار کارنامه نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور در آبان‌ماه و نتایج نهایی رشته‌های نیمه متمرکز این آزمون در دهه سوم دی‌ماه منتشر می‌شود.
اینم لینکش:
http://www.unp.ir/news_24435.htm fekr
کاش می شد لحظه ها را رام کرد

آواتار کاربر
leila banoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط leila banoo » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 7:41 pm

سلام بچه ها
یعنی جمعه شب ساعت 24 جوابا میاد؟ danesh ؟؟؟؟

آواتار کاربر
leila banoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط leila banoo » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 7:43 pm

arman_12 نوشته شده:با سلام

دوستان امسال ( 1391) این کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مثل سال های قبل که توی دی ماه برگزارمیشدش و ورودی بهمن داشتش دیگه برگزارنمیشه ؟

چرا اومدش توی شهریور آزمونش حالا من چی کار کنم که میخواستم برای دی کنکور بدم و ورودی بهمن باشم
باید 1 سال دیگه صبرکنم ger:

جدیدا دو مرحله ای شده
دی هم میاد bale

آواتار کاربر
elham27
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط elham27 » جمعه 7 مهر 1391, 10:25 am

leila banoo نوشته شده:سلام بچه ها
راستش در کمال تاسف باید بگم نه شنبه ساعت 6 بعد از ظهر میاد البته توکلی این طور گفته
ولی منم مثل شما امید وارم زود تر بیاد yes:
کاش می شد لحظه ها را رام کرد

آواتار کاربر
leila banoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط leila banoo » جمعه 7 مهر 1391, 12:26 pm

elham27 نوشته شده:
leila banoo نوشته شده:سلام بچه ها
راستش در کمال تاسف باید بگم نه شنبه ساعت 6 بعد از ظهر میاد البته توکلی این طور گفته
ولی منم مثل شما امید وارم زود تر بیاد yes:
دیگه شورشو دراوردن fekr
خب بگه ساعت 6بعد ازظهر میاد
وقتی میگه شنبه یعنی از ساعت 24 جمعه باید روی سایت باشه cuf:

قفل شده