تراز ها و منابع کنکور آزاد87

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

Re: تراز ها و منابع کنکور آزاد87

پست توسط miladnasa2004 » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 5:22 pm

[quote="صدرا"]87 جان تو كه دختر نبودي بابا جان....

تراز كاشان رو ميدونم 5400

12 واحد كه خوبه عزيزم 20 واحد تكراري كارداني ميدن نامردا
ترمي ميفته700 تا 800تومن
3.5 تا 4 تومن تموم ميشه براتون..ماهب 400 در ميارم همشو بايد بدم به جاسبي...يه نميخوام

آقا من از دانشگاه نااميد شدم اين بيشرفاي ژيوسته اين قدر مسخرمون ميكنن...ميگن تكنولوژي كارا اومدن

ميگن اينها هيچي بلد نيستن....استادام باهاشون همكاري ميكنن...كاش با اين ژيوسته ها واحدنميگرفتيم ....

از اونجاي كه خورد تو ذوقم ..ميخوام حال ژيوسته ها رو بگيرم به همين خاطر ميخوام .net رو فول ياد بگيرم

و از همن رو زا موتورم رو روشن كنم واسه ارشد....

خيلي بي كلاس و بي سواد جلوه ميكنه اين تكنولوژي.....ييييييييييييي
من مهندسي ميخوام.....[/quote]

صدرا جان 100% تایید می کنی که ترازش 5400 است
به نظرت شما بین تفرش و کاشان و آشتیان کدام راحت تر می شود قبول شد و کجا از این سه واحد بهتر از جا های دیگر است؟

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 7:21 pm

...
آخرین ویرایش توسط 87konkoori در دوشنبه 27 آبان 1387, 7:42 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

jessi

پست توسط jessi » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 8:03 pm

[quote="87konkoori"]jessi جان من فکر کنم خیلی واضح توضیح دادم دایره اصلا ربطی به پر شدن تو انتخابه اول نداره دایره یعنی فقط دختر خانم هایی رو قبول

میکنه که بومیه اون استانن یعنی شما اگه تو تهران زندگی میکنی فقط باید واحدهایی رو که تو استانه تهرانه انتخاب کنی در ضمن بر

خلافه گفتت اتفاقا قبولیه چه خانوم ها و چه آقایون تو واحدهایی که دایره نداره سخت تره چون این واحد ها از سراسره کشور دانشجویه

دختر بر میدارن و از اونجایی که دخترا بیشتر میخونن رقابت تو این واحد ها سخت تره پس شما ببین تو چه استانی هستی اونوقت از

آخره دفترچه ببین چه شهرهایی تو استانت کامپیوتر برمیداره اونوقت یکی از اونها رو انتخاب کن از این ساده تر دیگه نمیتونممممم

سلام مهندس صدرا باباجان بزن تو پوزشون این نی نیا که تخصصی بلد نیستن کلاس میذارن یه مشت عربی و زبان و فیزیک شیمی و ...

خوندن اومدن . تازه بابا تو نظری که انقدر ظرفیت زیاد شده که هر کی یه آتاری داشته اومده کامپیوتر تازه اگه از نظره علمی نتونستی

رقابت کنی بزن شل و پله شون کن . فکر نکنم دیه شون بیشتر از شهریه آزاد بشه[/quote][quote="87konkoori"]jessi جان من فکر کنم خیلی واضح توضیح دادم دایره اصلا ربطی به پر شدن تو انتخابه اول نداره دایره یعنی فقط دختر خانم هایی رو قبول

میکنه که بومیه اون استانن یعنی شما اگه تو تهران زندگی میکنی فقط باید واحدهایی رو که تو استانه تهرانه انتخاب کنی در ضمن بر

خلافه گفتت اتفاقا قبولیه چه خانوم ها و چه آقایون تو واحدهایی که دایره نداره سخت تره چون این واحد ها از سراسره کشور دانشجویه

دختر بر میدارن و از اونجایی که دخترا بیشتر میخونن رقابت تو این واحد ها سخت تره پس شما ببین تو چه استانی هستی اونوقت از

آخره دفترچه ببین چه شهرهایی تو استانت کامپیوتر برمیداره اونوقت یکی از اونها رو انتخاب کن از این ساده تر دیگه نمیتونممممم

سلام مهندس صدرا باباجان بزن تو پوزشون این نی نیا که تخصصی بلد نیستن کلاس میذارن یه مشت عربی و زبان و فیزیک شیمی و ...

خوندن اومدن . تازه بابا تو نظری که انقدر ظرفیت زیاد شده که هر کی یه آتاری داشته اومده کامپیوتر تازه اگه از نظره علمی نتونستی

رقابت کنی بزن شل و پله شون کن . فکر نکنم دیه شون بیشتر از شهریه آزاد بشه[/quote]

ممنون که زحمت کشیدین توضیح دادین.
ولی من استان خراسا ن ر ضوی هستم شهر مشهد و میخوام کاشمر رو انتخاب کنم ولی بومی نیست یعنی از همه جا میگیره..
بنابراین قوچان رو انتخاب میکنم که فقط بومی خراسانها رو میپذیره.
پارسال تراز قوچان 5131 بود ولی امسال به احتمال 90 درصذ 5700 به بالا شده
نمیدونم چیکار کنم.کلافه ام.
از درس خوندن افتادم به کل
به هرحال دم شما گرم که گفتین.ممنونم.

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 8:27 pm

دوستان من تراز چند واحد رو بر اساس كارنامه دوستانم كه پارسال شركت كردند اينجا قرار ميدم، اميدوارم مفيد باشه.

تفرش 5034 - 134 نفر
كاشان 5006 - 117
همدان 5338 - 164
اراك 5237 - 180
شيروان 5145 - 168
كرج 6117 - 140
تهران جنوب 6282 - 180
تهران شمال 6179 - 115
رودهن 5514 - 132
تبريز 5928 - 130
مشهد 6045 - 100
ماهشهر 5712 - 100
شيراز 5930 - 130

mirpoya

پست توسط mirpoya » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 10:29 pm

سلام
اعضای این فروم قصد دارن برای مدرک مهندسی تکنولوژی دانشگاه آزاد اعتراض کنند می خواستم شما هم تو جریان باشید.
http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=20566.0
اینم اطلاعیه:
http://mostafa.hk.googlepages.com/123.pdf

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 11:03 pm

...
آخرین ویرایش توسط 87konkoori در دوشنبه 27 آبان 1387, 7:42 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » چهارشنبه 17 مهر 1387, 12:31 am

jessi جان شرمنده اکانتم تمام شده بود تا رفتم شارژ کردم طول کشید به هر حال شرمنده نبودم بچه ها که کامل راهنمایی کردن ترازهارم مطمئنم مسئول پذیرش هر دانشگاه میدونه چون هر سال خودشون بچه ها رو ثبت نام میکنن من خودم هم رفتم پرسیدم جواب میدن آزادیها که مشتریهاشون رو نمی پرونن.

یکی دوتا نکته میگم که شاید همتون بدونید اما خوب گفتنش ضرری نداره.

اول این که دانشگاه آزاد برخلاف دولتی شانستون توی انتخاب اولتون بیشتره چون اول انتخاب های اول همه بررسی میشه

بعد میرن سراغ انتخاب دوم همه و آخر سر هم انتخاب سوم پس مهمه که شما کدوم دانشگاه رو اول بزنید اما برای دولتی

اول تمام انتخاب های کسی که رتبه ی یک رو آورده بررسی میشه بعد میرن سراغ نفر بعد و همین جور تا آخرین فردی که

مجاز شده. پس برای آزاد اول از همه اون دانشگاهی که دوست دارید رو باید بزنید .

حالا گزینش چه جوری هست میارن بر اساس درصد های شما 2 تا نمره توی کارنامه هاتون میزنن یکی نمره ی عمومی

یکی نمره ی اختصاصی که من نمی دونم چه جوری حساب میشه اگر کسی می دونه به ما هم بگه

یه نمره ی کل هم برای هر کس میزنن که این نمره ی کل =3 / ( 2* نمره ی اختصاصی + نمره ی عمومی) که ملاک این

نمره هست. حالا حد نصاب نمره 5000 هست نمره ی کل شما اگر به 5000 برسه انتخاب هاتون بررسی میشه اگر نه هم که

خدافظی، که البته من مطمئنم که همه شما قبولید حدنصاب که واسه شماها چیزی نیست.

حالا هرکس که حدنصاب رو آورده باشه وارد این مرحله میشه ( یعنی شماها ) مثلا من انتخاب اولم رو نجف آباد که واسه

اصفهان هست میزنم میان نگاه میکنن تمام اون کسانی که انتخاب اولشون نجف آباد هست رو جدا میکنن بعد بر اساس

نمره ی کل از بزرگ به کوچیک مرتب میکنن بعد به تعداد ظرفیتشون مثلا 120 نفر هست 120 نفر اول رو انتخاب میکنن خوب

این 120 نفر قبول شدن بقیه که نمرشون هم از 5000 بیشتر شده اما قبول نشدن میرن واسه بررسی انتخاب دوم که حالا

اینجا یه نکته داره اینا نگه داشته میشن تا انتخاب های اول همه ی دانشگاه ها بررسی بشه اگر توی مرحله ی اول ظرفیت

دانشگاهی پر نشد میان به ان بیچاره ها که نگهشون داشتن نگاه میکنن اگر انتخاب دومشون جز این دانشگاهها باشه(اینا

که پر نشدنه) دوباره بر اساس نمره مرتب میشن و ظرفیت باقی مونده پر میشه بقیه هم که می مونن میرن واسه انتخاب

سوم که خیلی بعید به نظر می رسه دانشگاهی توی انتخاب اول و دوم پر نشه پس روی دانشگاه سوم حساب باز نکنید.

یه باره دیگه هم میگم انتخاب اول خیلی مهمه بچه ها دقت کنید حیفه به خدا البته میدونم همتون استادید اما اینا رو واسه

این گفتم که پارسال یکی از دوستام به خاطر یه بی دقتی کوچیک با این که نمره ی خیلی خوبی آورده بود اما دانشگاه زیاد

خوبی نیاورد.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » چهارشنبه 17 مهر 1387, 1:02 am

سلام عرض می کنم به تمام دوستان گلم
دوستان امسال دانشگاه ازاد می خواد از خجالت تمام دوستانش((دانشجویان)) در بیاد امسال باور کنین ظرفیت ها دو یا سه برابر می شه اولا واسه ریاضی تکمیل ظرفیت نذاشتن و ثانیا تو هر شهر رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار رو اوردن. مثلا تو اذربایجان من می بینم گرمی یا پارس اباد باور کنین گرمی تنها یه خیابان داره تو شهرهایی مثل این قبولی راحته ولی دوستانی که می خوان تو یه واحد به درد بخور قبول بشن حواسشون باید خوب به تراز ها باشه و خوب بخونن ولی دوستان
امسال باور کنین زیاد سخت نیست خوب درس بخونین و امیدتون به خدا باشه.
موفق باشین
یاعلی مدد

l_zahra_l

پست توسط l_zahra_l » چهارشنبه 17 مهر 1387, 1:16 am

سلام

بچه ها کسی نمیدونه تراز ورامین چنده

بچه ها من درس می خونماا ولی زیاد اعتماد ندارم که قوبل شم تهران ولی خیلی دوست دارم تهران شمال بزنم

بنظرتون قبول می شم

اگه مثلا ترازم 5400 اینا باشه مثلنا

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » چهارشنبه 17 مهر 1387, 1:32 am

یه چیزه دیگه بچه ها زیاد نگران ترازها نباشید این دانشگاهها و ترازهاشون رو نگاه کنید:

1) تهران جنوب 6282
2) تهران شمال 6175
3) کرج 6117
4) قزوین 6100
5) نجف آباد 6061
6) مشهد 6045
7) تهران مرکز 6007
8) شیراز 5930
9) تبریز 5928
10) لاهیجان 5919 (و به روایت دیگر 5800)
11) مبارکه 5911

اینا ترازهاشون از همه بالاتره پس به جز اینا توی دانشگاههای دیگه رقابت خیلی شدیدی نیست هر چقدر هم شهرها

کوچیک تر میشه شرکت کننده ها هم کمتر میشه پس با خیال راحت اونجایی که دوست دارید و انتخاب کنید و به درس

خوندنتون برسید نگران تراز و بومی و اینا هم نباشید. راستی گفتم بومی، جریان بومی هم همون طور که بچه های دیگه

هم گفتن اینه که وقتی کسی توی یکی از شهرهای یه استان زندگی کنه میشه بومیه اون استان که این واسه خانوما

مطرحه یعنی شانس خانومایی که دانشگاههای استانشون بومی برمی دارن بیشتره چون دختر خانومای اون دانشگاه فقط

از همون استانن اما آقایون از همه جا میتونن باشن. البته آقایون براشون فرقی نمی کنه چون اگه بومی باشه خانومای

استانشون صد در صد اونجارو میزنن و تعداد خانوما زیاد میشه و آقایون هم که از همه جا هستن و اگر بومی نباشه هم

خانوما و هم آقایون از همه جا اون دانشگاه رو میزنن و چون تمام استانها بومی ندارن باز هم تعداد خانوما زیاد میشه چون

خانوما باید اون استانها که بومی میگرن و بومی اونجا نیستند رو حذف کنن و بقیه ی جاها رو بزنن باز هم فرقی نمی کنه از

روی بومی بودن یا نبودن آقایون انتخاب نکنن و فقط به علاقشون نگاه کنن. بومی گرفتن فقط یک امتیاز هست برای خانومای

بعضی از استانها (که البته این کار رو واسه خانومایی که توی اون استانها زندگی نمی کنن و تمام آقایون سخت تر می کنه).

من خیلی حرف زدم معذرت می خوام اما امیدوارم حرفهام کمکتون کنه اگر هم سوالی داشتید من در خدمتم.

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » چهارشنبه 17 مهر 1387, 2:24 am

نه خانومم با این تراز قبول نمی شی تهران، اما شما که درس خوندی واسه چی نگرانی تازه اگر هم نخونده بودی اگر از

همین امروز هم شروع کنی می تونی از خیلی ها جلو بزنی فقط کافیه واسه وقت باقی مونده برنامه ریزی بکنی (اگر واسه

برنامه ریزی هم مشکلی داشتی به من بگو کمکت می کنم) و البته باید خودت رو موظف کنی که به برنامت عمل کنی و اگر

نکردی باید جریمه شی جریمشو خودت باید تعیین کنی اولش سخته اما زود عادت می کنی . بچه ها قبول شدن امسال

خیلی سادس کافیه درستون رو خوب بخونید و به خودتون اعتماد کنید امسال دولتی ظرفیتش رو زیاد کرده کلی از رقبامون

کم شدن تازه تکمیل ظرفیت هم بوده خیلی ها ثبت نام کردن از همه ی اینا مهم تر کلی ظرفیتا اضافه شده بعدشم همه که

آزاد شرکت نمی کنن مطمئن باشید قبولید فقط چی یه کم اعتماد به نفس لازمه.

زهرا جان من پیشنهاد میکنم همون تهران شمال رو که دوست داری انتخاب کن واسه خودت یه هدف بزرگ بردار تا واسه

رسیدن بهش تلاش کنی (هدفهای کوچیک ماله شما انسانهای بزرگ نیست) یه نگاه هم به درصدها و نمره ی تراز بچه های

سالای قبل بنداز من مطمئنم که میتونی، شما یکی از بهتری های کنکور امسالید فقط کافیه به خودت ایمان داشته باشی.

felfel_namaki
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط felfel_namaki » پنج‌شنبه 18 مهر 1387, 4:29 pm

سلام اقا کسی جواب ما رو نداد چرا ؟

میگم راسته همه واحد های زیر 12 کاردانی رو تو کارشناسی بهت میدن ؟

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » پنج‌شنبه 18 مهر 1387, 4:46 pm

سلام دوستان
2 تا سوال اساسي دارم
اولا اينكه امسال هم اگه توي 3 تا انتخابمون قبول نشيم خوده دانشگاه واسمون يه انتخاب انجام ميده؟
دوم اينكه امسال بعد از اينكه نتايج اعلام بشه تكميل ظرفيت هم انجام ميشه؟

پيشاپيش متشكرم.

jessi

پست توسط jessi » پنج‌شنبه 18 مهر 1387, 5:10 pm

سلام.

87konkoori جان چقدر حرفهای شما دلگرم کننده بود...یعنی ممکنه تراز قوچان از 5100بالاتر نشه!!
خدا از دهنت بشنوه برادر. اون تیکه آخرخیلی باحال بود..جدا" فکر کنم عاقبت دانشگاه آزاد همینی بشه که شما گفتین..ولی یادمون باشه اگه دنبالمون هم اومد گفت بیاین مجانی ثبت نام کنین ناز کنیم نریم!! یک عمر دانشگاه آزاد واسه ما ناز کرد حالا ما!
m3yas عزیز از راهنماییتون ممنونم. حرفهای دوستان خیلی در این تاپیک مفید بود .
من که انتخاب اول قوچان رو زدم به امید خدا..حالا یا قبول میشم یا نه دیگه..
برای خودم و همه شما کنکوریها آرزوی پیروزی دارم.

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » پنج‌شنبه 18 مهر 1387, 5:20 pm

راستي يه سوال ديگم داشتم
تراز اين 3تا شهر رو ميخواستم:

كرمانشاه

تويسركان(همدان)

دورود(لرستان)

ممنون

قفل شده