تراز ها و منابع کنکور آزاد87

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
khazan
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تراز ها و منابع کنکور آزاد87

پست توسط khazan » جمعه 12 مهر 1387, 11:00 pm

سلام بچه ها
من از استان خوزستان هستم. شهرستان بهبهان
تو استان ما فقط دزفول بهبهان ماهشهر این رشترو داره.
میخوام بدونم که بومی داره استانمون؟
من انتخابام رو بهبهان دزفول و مرودشته
تراز این شهرارو میخوام بدونم؟
دوست دارم مرودشت قبول شم؟
چجوری میشه؟

صدرا

پست توسط صدرا » شنبه 13 مهر 1387, 1:34 am

[quote="nazi111"][quote="مهيار"]صدرا جان واقعا جايه تشكر داره كه يه نفر به همنوعش كمك ميكنه نه اينكه بهش با متلك حرف بپرونيم .
من ايمان دارم milo جان سال آينده جز نفرات برتر كنكور .[/quote]

با نظر آقا مهیار موافقم. این آقا صدرا را قبل از تکمیل ظرفیت یادتونه؟!!!!!!!!!!!!!

در هر صورت اینجا آرزوی همه ما موفقیت همه هستش اگه فکر میکنید اینجوری موفقید ادامه بدین.[/quote]

گردنم بشكنه..غصه كسي روبخورم
والله من به خاطر خودش گفتم..همين
حالا اگه بر خور به شما ووببخشيد

راستي 29 آذر امتحان آزاد برگزار ميشه
دفتر چه هم 19 مهر شنيدم مياد....

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » شنبه 13 مهر 1387, 8:41 am

-
آخرین ویرایش توسط 87konkoori در دوشنبه 4 آذر 1387, 9:21 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

صدرا

پست توسط صدرا » شنبه 13 مهر 1387, 1:31 pm

[quote="87konkoori"]سلام صدرا جان

درباره مهندسی تکنولوزی نرم افزار باید بگم که من این حرف رو از خودم نزدم و از مقسمی و عادلی نیا پرسیدم در هر صورت دفترچه بیاد

معلوم میشه که دو گرایشه مهندسی تکنولوزی نرم افزار و علمی کاربردیه نرم افزار داره یا دو گرایشه مهندسی نرم افزار و مهندسی

تکنولوزی نرم افزار در ضمن اگه چارتی که بهت دادن 90 واحدیه پس مهندسیه اما اگر 70 واحدیه همون علمی کاربردیه

درباره تاریخه کنکور باهات موافقم چون خودمم تماس گرفتم ولی 19 مهر جمعه هست و به من گفتن تو این هفته میاد البته حرف که زیاد

میزنن فقط یه چیزی شنیدم که حالم گرفته شد یکی از دوستانه تکمیل ظرفیتی که ثبت نام کرده بهش 20 واحد دادن 1200000 تومنه

ناقابل این درستهههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! تو ثبته نام کردی؟ چند واحد بهت دادن ؟ هزینه ؟ منکه این قدرو ندارم بدم[/quote]

سلام رفيق...كم پيدايي؟من نيستم واسه اينه كه آي ديم لاك شده و با اين آيدي امدم...
(خوب چيه يكم بي ربط حرف زدم ديگه..رفيقم رو ديدم اخه...)

در جواب 87 رفيق شفيق ما:
شكي نيست كه صحبتهاي شما مستند هست(قبلا ثابت شده).اما ميگم منبع لابد دقيق نبود...
بله من كه براي ثبت نام رفتم گفتن كه بايد براي ترم بهمن بمونيد..چون حد نصاب نرسيده.
من گفتم كه آقا نه..اين چه وضعشه...
گفتن هفته بهد بياين(11 نفري بوديم)...
در مراجعه بعدي ثبت نام شديم و 94 واحد كه 22 واحد تكراري كارداني هستش...
و به دليل نرسيدن به حد نصاب ما به همراه برادران و خواهران كارشناسي پيوسته انتخاب واحد كرديم.20 واحدي تكراري رو برداشتم و به اميد اين كه 4 ترمه به همراه 1 تابستان فارغ تحصيل بشم...
هزينه هم برادر جان براي رشته نرم افزار ناپيوسته 752 تومن شد كه ثابت رو نقدا و متغير رو يك عدد چك 3 ماهه تقديم امور مالي كردم....

در ضمن در برگه انتخاب واحد من فقط مهندسي نرم افزار ذكر شده...از آموزش جويا شدم..
گفتند از امسال هم سراسري و هم آزاد براي جدا سازي كارشناسي ناپيوسته و پيوسته اين اقدام رو كردن و در عمل با هم هيچ فرقي نداره...

اين از حكايت من....اگه بازم سوالي هست در خدمتتون و مخصوصا پشت كنكوري هاي عزيز هستم...

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » شنبه 13 مهر 1387, 3:03 pm

-
آخرین ویرایش توسط 87konkoori در دوشنبه 4 آذر 1387, 9:22 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » شنبه 13 مهر 1387, 5:09 pm

آقا یه سوال
کسی می دونه تراز دانشگاه آزاد واحد کاشان چند است؟
تراز دانشگاه های میمه و رودهن و همدان رو هم کسی قطعی داره بگه به ما؟
ثواب داره خدایی کسی داره بگه ما بدونیم کجا رو بزنیم
راستی تراز های کل این شهر هارو از کجا می شه گیر آورد؟

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » یک‌شنبه 14 مهر 1387, 2:36 pm

بالاخره گفتن دفترچه ها کی میان 15/7

http://www.azmoon.org

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » یک‌شنبه 14 مهر 1387, 2:47 pm

خزان و میلاد عزیز توی صفحه ی اول همین فروم جوابتون رو می تونید پیدا کنید دانشگاه هایی که بومی نیستند رو بچه ها نوشتند و تراز دانشگاه هایی که می دونستند رو هم گذاشتند برای پیدا کردن تراز بقیه ی دانشگاه ها باید یکی زحمت بکشه و بره از قسمت پذیرش توی ساختمان آموزش همون دانشگاه بپرسه اگر تراز دانشگاهی به جز اونایی که توی صفحه ی اول هستند رو پیدا کردید لطفا بذارید تا بقیه هم ببینند.

viewtopic.php?f=2&t=5175&st=0&sk=t&sd=a

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » یک‌شنبه 14 مهر 1387, 7:26 pm

دانلود قسمت های مهم از دفترچه کاردانی به کارشناسی آزاد ۸۷

جدول شماره 3 : نام و كد رشته هاي دوره كارشناسي ناپيوسته به همراه نام و كد محل هاي دانشگاهي مجري

http://www.4shared.com/file/65763533/f1 ... logir.html

جدول شماره 2 : مواد امتحاني و ضرايب دروس عمومي (براي كليه رشته ها) و تخصصي (به تفكيك رشته ها) - به همراه روش انتخاب دانشجو

http://www.4shared.com/file/65764373/c8 ... logir.html

*مهم *

تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته آزاد ۸۷ : آزمون کارشناسی ناپیوسته روز جمعه تاریخ ۲۹/۰۹/۱۳۸۷ برگزار خواهد شد.

تاریخ اعلام نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته ۸۷ دانشگاه آزاد : نتیجه آزمون کارشناسی ناپیوسته سال تحصیلی ۸۸-۸۷ در هفته آخر دی ماه ۸۷ از طریق اطلاعیه به اطلاع عموم خواهد رسید.

http://www.amin.persianblog.ir

آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب_نوید » یک‌شنبه 14 مهر 1387, 7:49 pm

سلام دوستان

ثبت نام آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد از فردا آغاز مي‌شود

سرويس: آموزشي
1387/07/14
10-05-2008
15:33:28
8707-07028: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: آموزشي

ثبت‌نام آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد سال 87 فردا دوشنبه 15 مهر آغاز مي‌شود.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ثبت‌نام داوطلبان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 87 دانشگاه آزاد فقط به صورت اينترنتي انجام مي‌شود و داوطلبان مي‌توانند دفترچه راهنماي آزمون و يك قطعه كارت اعتباري ثبت‌نام را از دفاتر پستي سراسر كشور تهيه و سپس با مراجعه به پايگاه اينترنتي ثبت‌نام مركز آزمون به نشاني http://www.azmoon.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام كنند.

در ادامه اين گزارش آمده است: دفترچه راهنماي آزمون بر روي پايگاه اطلاع رساني مركز آزمون به نشاني http://www.azmoon.net قابل مشاهده بوده و در صورت تمايل مي‌توانند قبل از مراجعه به دفاتر پستي دفترچه راهنماي آزمون را در اين پايگاه اينترنتي مطالعه كنند.

اين گزارش در خصوص شرايط ثبت‌نام مي‌افزايد: كليه فارغ التحصيلان رشته‌هاي مقطع كارداني كه مدارك آنان مورد تاييد مراجع ذيصلاح باشد مي‌توانند در اين آزمون شركت كنند. همچنين دانشجويان ترم آخر دوره كارداني مشروط به آنكه شرايط لازم براي ادامه تحصيل داشته باشند مجاز به ثبت‌نام هستند.

همچنين با اشاره به تغيير شيوه ثبت‌نام فارغ التحصيلان ممتاز مقطع كارداني در مقطع كارشناسي ناپيوسته خاطر نشان كرد: كليه فارغ التحصيلان ممتاز واحدها، مراكز و آموزشكده‌هاي دانشگاه آزاد با مراجعه به دفتر راهنماي اين دوره و اطلاع از ضوابط و شرايط مي‌توانند ثبت‌نام خود را به صورت اينترنتي انجام دهند.

در پايان اين گزارش تصريح شده است داوطلبان براي ثبت‌نام در آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 87 دانشگاه آزاد تا پايان روز يكشنبه 28 مهر ماه فرصت دارند.

منبع:http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=Ne ... 211&Lang=P

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » دوشنبه 15 مهر 1387, 12:31 am

-
آخرین ویرایش توسط 87konkoori در دوشنبه 4 آذر 1387, 9:22 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » دوشنبه 15 مهر 1387, 1:03 am

[quote="87konkoori"]

اما قبل از هر چیز یه تشکره حسابی از آقایه امین دارم نمیدونم ایشون این دفترچه رو از کجا گیر آوردن در هر صورت

کارت خیلی درسته دستت درد نکنه .

[/quote]

آره واقعا دستت درد نکنه ما که هر چی گشتیم نتونستیم امروز دفترچه رو پیدا کنیم. امین جان سفارش ما رو هم به این آزادی ها بکن بی زحمت گناه داریم.

یه چیزی این دانشگاه دهاقان که کنکوری گفتن من دیدم دانشگاه بدی نیست ظاهرش رو عرض میکنم ها (دانشگاهشون بین شهرهای شهرضا و دهاقان هست) اما از نظر علمی فکر نمیکنم گروه کامپیوتر قویی داشته باشند آخه تا امسال فقط کاردانی می گرفتند امسال کارشناسی پیوسته رو اضافه کردند حالا هم که کارشناسی ناپیوسته، فکر نمیکنم متقاضی زیاد داشته باشه تراز زیاد بالایی هم برای قبولی نمی خواد اینو دوستانم که کارشناسی پیوسته قبول شدند گفتند.

grouhi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط grouhi » دوشنبه 15 مهر 1387, 12:52 pm

[quote="miladnasa2004"]آقا یه سوال
کسی می دونه تراز دانشگاه آزاد واحد کاشان چند است؟
تراز دانشگاه های میمه و رودهن و همدان رو هم کسی قطعی داره بگه به ما؟
ثواب داره خدایی کسی داره بگه ما بدونیم کجا رو بزنیم
راستی تراز های کل این شهر هارو از کجا می شه گیر آورد؟[/quote]

دوست عزیز میمه مگه کارشناسی داره امسال؟
من کادانی رو اونجا خوندم . یه خبر بده

jessi

پست توسط jessi » دوشنبه 15 مهر 1387, 4:25 pm

تراز دانشگاه سبزوار رو اگه بذارین ممنون میشم.
واشه کامپیوترش رو.

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » دوشنبه 15 مهر 1387, 6:07 pm

بچه ها من امروز رفتم دفترچه رو بگیرم خبری نبود گفتن حتی نمیدونن کی میاد!!! می خواستم ببینم شماها گرفتید

قفل شده