فارغ از کنکوره مسخره

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

فارغ از کنکوره مسخره

پست توسط 87konkoori » شنبه 15 تیر 1387, 11:00 pm

.
آخرین ویرایش توسط 87konkoori در پنج‌شنبه 28 شهریور 1387, 1:56 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » دوشنبه 17 تیر 1387, 11:30 am

1- دانشگاه زنجان
2- عمرا"
3- بله، هنوزم دارم
4- خیلی خیلی (+) تازه فهمیدم که درس خوندن یعنی چی. البته اینو مدیون چندتا از اساتید فوق العاده هستم
5- آره هست تا حدودی
6- همه ی زمینه ها، ای کاش دوران کاردانی رو اینقدر سرسری نمیگرفتم و خودم واسه خودم می خوندم
7- کار خاصی بنظرم نمی خواد، بهتره یکمی استراحت کنید تا با روحیه ی خوب وارد این دوره بشید
8- 80% امید دارم هنوز

شب شمام بخیر :D

آواتار کاربر
honeyeh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط honeyeh » سه‌شنبه 18 تیر 1387, 12:17 pm

من آزاد قزوین قبول شدم. اگه درسام میذاشت حاضر بودم یه بار دیگه می خوندم تا سراسری قبول شم. من قبلاسراسری می خوندم واقعا این قدر که آزاد اذیت می کنه و و سخت می گیره سراسری این طور نیست و آخرشم با این همه زحمت میگن آزاد بود!!!. در مورد این دانشگاه هر چی شنیده بودم درست بود و شایدم چیزی خیلی بالاتر از اون چیزهایی که شنیده بودم همه می گفتن سخت می گیرن چون از این ترم بین المللی میشه. من خیال می کردم اونا درس نمی خونن ولی واقعا همین طور بود من این ترم از اول ترم فقط درس خوندم ( خیلی بیشتر از کنکور) ولی بازم نتیجه ای که می خواستم رو نگرفتم اگه به گذشته بر می گشتم یا اول فقط واسه سراسری می خوندم یا حداقل تهران می زدم ( من چون اعتماد به نفس نداشتم زدم قزوین وگرنه ترازم به تهران جنوبم می رسید) :? ولی خوب بازم خدا رو شکر ناشکری نمی کنم چون حداقل اون اضطرابی که واسه پشت کنکور موندن داشتم رو دیگه الان ندارم واسه همتون دعا می کنم که هر جا که دوست دارید قبول بشید :lol:
فقط یه توصیه واسه همتون دارم چیزی که من نداشتم. اعتماد به نفس داشته باشید و بدونید که اگه خوندید پس شما چیزی کمتر از دیگران ندارید :lol: خوتونو دست کم نگیرید :wink:
به امید پیروزی :lol:
راستی شب شما هم به خیر :lol: البته الان روزه :wink:

قفل شده