آزمون دانشگاه آزاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
felfel_namaki
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: آزمون دانشگاه آزاد

پست توسط felfel_namaki » یک‌شنبه 14 مهر 1387, 1:51 pm

سلام
بله امین جان درست میگه دانشگاه ازاد اس ام اس فرستاد

کسی از دوستان نمیدونه ازمون کی هست ؟

jessi

پست توسط jessi » یک‌شنبه 14 مهر 1387, 6:34 pm

سلام.
با توجه به اینکه دفترچه ها خیلی دیرتر آمد آزمون هم بلا شک عقب افتاده.
من یه سوال داشتم.برای آزاد باید اندیشه بخونیم یا معارف اسلامی؟

آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب_نوید » یک‌شنبه 14 مهر 1387, 7:54 pm

ثبت نام آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد از فردا آغاز مي‌شود

سرويس: آموزشي
1387/07/14
10-05-2008
15:33:28
8707-07028: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: آموزشي

ثبت‌نام آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد سال 87 فردا دوشنبه 15 مهر آغاز مي‌شود.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ثبت‌نام داوطلبان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 87 دانشگاه آزاد فقط به صورت اينترنتي انجام مي‌شود و داوطلبان مي‌توانند دفترچه راهنماي آزمون و يك قطعه كارت اعتباري ثبت‌نام را از دفاتر پستي سراسر كشور تهيه و سپس با مراجعه به پايگاه اينترنتي ثبت‌نام مركز آزمون به نشاني http://www.azmoon.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام كنند.

در ادامه اين گزارش آمده است: دفترچه راهنماي آزمون بر روي پايگاه اطلاع رساني مركز آزمون به نشاني http://www.azmoon.net قابل مشاهده بوده و در صورت تمايل مي‌توانند قبل از مراجعه به دفاتر پستي دفترچه راهنماي آزمون را در اين پايگاه اينترنتي مطالعه كنند.

اين گزارش در خصوص شرايط ثبت‌نام مي‌افزايد: كليه فارغ التحصيلان رشته‌هاي مقطع كارداني كه مدارك آنان مورد تاييد مراجع ذيصلاح باشد مي‌توانند در اين آزمون شركت كنند. همچنين دانشجويان ترم آخر دوره كارداني مشروط به آنكه شرايط لازم براي ادامه تحصيل داشته باشند مجاز به ثبت‌نام هستند.

همچنين با اشاره به تغيير شيوه ثبت‌نام فارغ التحصيلان ممتاز مقطع كارداني در مقطع كارشناسي ناپيوسته خاطر نشان كرد: كليه فارغ التحصيلان ممتاز واحدها، مراكز و آموزشكده‌هاي دانشگاه آزاد با مراجعه به دفتر راهنماي اين دوره و اطلاع از ضوابط و شرايط مي‌توانند ثبت‌نام خود را به صورت اينترنتي انجام دهند.

در پايان اين گزارش تصريح شده است داوطلبان براي ثبت‌نام در آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 87 دانشگاه آزاد تا پايان روز يكشنبه 28 مهر ماه فرصت دارند.

منبع: http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=Ne ... 211&Lang=P

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » دوشنبه 15 مهر 1387, 12:33 am

-
آخرین ویرایش توسط 87konkoori در دوشنبه 4 آذر 1387, 9:17 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

farzad.sharifi

زمان آزمون دانشگاه آزاد

پست توسط farzad.sharifi » دوشنبه 15 مهر 1387, 6:52 am

سلام
امتحان دانشگاه آزاد 29 آذز

منبع:http://www.afarineshdaily.ir/afarinesh/ ... ?NID=38710

felfel_namaki
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط felfel_namaki » دوشنبه 15 مهر 1387, 7:35 am

salam av konkoori aziz

والا فک نکنم اینجورا هم که شما میگید الا بختکی باشه و اکثریت قبول بشن !

ممنون

attarud

پست توسط attarud » دوشنبه 15 مهر 1387, 9:52 am

لينك مشاهده دفترچه:
http://www.azmoon.net/sn/snsabtenam.shtml
ثبت نام :
http://www.azmoon.org/
تاريخ آزمون هم كه همون 29 آذر
موفق باشيد

felfel_namaki
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط felfel_namaki » دوشنبه 15 مهر 1387, 12:36 pm

بچه ها ضریب مدار 2 شده !

jessi

پست توسط jessi » دوشنبه 15 مهر 1387, 12:40 pm

87konkoori عزیز به احتمال زیاد همون معارف را باید بخونیم چون در دفترچه چیزی به عنوان اندیشا ذکر نکرده.
و آزمونهای پارسه هم بر اساس معارف اسلامی هستش. باز هم اگر کسی مطمئن شد اندیشه هست یا معارف در این تاپیک بگه.ممنون.
از اول هم معلوم بود که c را باید بخونیم ولی بهتون قول میدم اکثر سوالها رو از پاسکال بدن..پس این دوتا رو کنار هم بخونید.

ضریب مدار هکیشه 2 بوده دوست من.

amshasepandan

پست توسط amshasepandan » دوشنبه 15 مهر 1387, 3:18 pm

بچه ها چرا همه شده تکنولوژی؟؟؟؟؟

khazan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khazan » دوشنبه 15 مهر 1387, 7:12 pm

سلام
یکی یه کمک به من کنه
من از استان خوزستان هستم شهرستان بهبهان
استان من شهرهای ایذه دزفول بهبهان ماهشهر و ابادان رو داره اما
بهبهان دزفول و ماهشهر زده بومی دوتای دیگه نه؟
بومی اینجا یعنی چه؟
یعنی ابادانی که تو استان خودمه و بومی نیست با شهری که تو استانم نیستو بومی هم نیست احتمال قبولیش یکیه؟
یکی بگه چجوریه؟
چه باید کرد؟
یکی که وارده بگه بعد از انتخاب اولم که بهبهانه بین دزفول مرودشت دورود کودومو بزنم؟
اگه هم نظر شما چیز دیگس بگید ممنون میشم
لطفا کمکم کنید

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 12:55 am

سلام به تمام دوستان عزیزم

دوستان عزیز دانشگاه ازاد با این همه گرانی بازهم می ریم به این دانشگاه دوستان من الان دفترچه رو دانلود کردم و دیدم

دوستان اصلا شهرستان گرمی که گرایش مهندسی نرم افزار رو بر میداره یه روستاست کلا یه خیابان داره شهر رو تو کوهپایه

ساختن دوستان باور کنین من داداشم اردبیل درس می خونه می گه اونقدر دانشگاه ضعیفه دانشجو ها ضعیف وضع اموزش

معلوم نیست حالا شهرستان گرمی که شهری که هنوز هم بقایای روستا توش هست باورکنین دانشگاه ازادش یه خونه

هستش که اجاره کردن باور کنین دروغ نمی گم به جون خودم راست می گم یه ساختمان کوچکیه و توش نمی دونم چند

هزار تا دانشجو هست اساتید درجه سه و شاید درجه5بیاد باور کنین دوستان این دانشگاه ازاد می خواد کنکور رو مانند

کنکور ازادماله ریاضی ها کنه و گند بزنه به رشته ما حیف که این قدر پول می دیم و مدرک قلابی می گیریم باور کنین حیف

آواتار کاربر
yekta
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: جنوب
تماس:

پست توسط yekta » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 10:46 am

سلام

دوست عزیز دانشگاه دزفول که ترازش خیلی بالاست قبولیش سخته،توی دانشگاه آزاد بیشتر انتخاب اولت مهمه اگه انتخاب

اولت بهبهانه سعی کن شهرهایی رو بعد از بهبهان بزنی که ترازش از بهبهان کمتره.درمورد آبادان و ایذه هم بگم که اونا

شاخش فرق داره اگه بخوای مهندسی تکنولوزی شرکت کنی می تونی اونارو انتخاب کنی.

موفق باشی

آواتار کاربر
yekta
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط yekta » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 11:05 am

[quote="87konkoori"]سلام دوستان

امشب تصمیم گرفتم قبل از اینکه مهندس مقسمی سره کیف بیان و افتخار بدن و تا چند روزه دیگه آماره تغییراته کنکوره آزاد و بدن و از اونجایی که میدونم خیلیاتون مثل خوده من بی صبرانه منتظرید تا جایی که تونستم این اطلا عات رو جمع آوری کردم

اما قبل از هر چیز یه تشکره حسابی از آقایه امین دارم نمیدونم ایشون این دفترچه رو از کجا گیر آوردن در هر صورت

کارت خیلی درسته دستت درد نکنه . و اما بریم سره اصله مطلب :

امسال دانشگاه آزاد در حرکتی خود جوش حسابی زده تو حاله من و امثاله من که نمیخواستیم بابته یه لقبه مهندسی 20 واحد

یعنی حد اقل یک ترمه اضافه و یک میلیون تومنم روش بدیم و کلا گرایشه علمی کاربردیو از بیخ و بن کنده و دو گرایشه مهندسی نرم افزار

و علمی کاربردیه نرم افزار و یه کاسه کرده و یه اسمه هیبریدم گذاشته روش { مهندسی تکنولوزی نرم افزار }

با 90 واحده ناقابل . اما در رابطه با آماره شهرها باید بگم ساله پیش واحدهایه بردسیر - بندر عباس - تفرش - تویسرکان - ساوه -

سپیدان - شیراز - ملایر - همدان هم گرایشه مهندسی نرم افزار بر میداشت هم علمی کاربردیه نرم افزار که علمی کاربردی ها امسال

حذف شد و فقط جایه امیدواری مونده که ظرفیت هایی که از علمی کاربردی گرفتن به مهندسی هاشون در این شهرها اضافه کنند

همچنین دو واحده دهدشت و یکی که پیداش نکردم کلا از دفترچه حذف شده اما خبرهایه خوب خوب اینکه این 27 واحد به شهرهایه

امسال اضافه شده

آبادان - آیت ا... آملی - ارومیه - اقلید - انار - اهر - پارس آباد مغان - دورود - دولت آباد - دهاقان -

رفسنجان - زاهد شهر - زرقان - سبزه وار - سیر جان- قاینات - کاشمر - کهنوج - گرگان - گرمی - مهاباد -

میانه - نیشابور - ورامین - اشکذز - درگز- مریوان

که اگر متوسطه ظرفیته این واحدهارو در بدترین حالت 100 نفر بگیریم 2700 نفر افزایش ظرفیت داریم که با احتسابه

تکمیله ظرفیتی هم که چند هفته پیش اعلام شد باید بگم امسال کافیه سره جلسه حضور داشته باشید و تی تاپتونم بخوریدا

تا قبول شید

و نکته آخر در مورده منابع که دقیقا از نظره نوشتاری مثله دفترچه ساله پیشه پس بازم معلوم نشد معارف یا اندیشه منبعه و

برنامه نویسی هم سی و پاسکاله یا چیزه دیگه اگه شما فهمیدین مارو هم بی خبر نذارید .

شبه همگی خوش[/quote]

یعنی تکنولوزی و مهندسی شده یکی؟یعنی چی؟یعنی دیگه دانشگاه آزاد مهندسی نرم افزار نداره؟

آواتار کاربر
yekta
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط yekta » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 11:08 am

ببخشید جناب khazan من فکر می کردو دو شاخه داره مثل اینکه شده 1 شاخه .قصدشون چیه خدا می دونه.

قفل شده