اخرین درصدهای کسب شده (جدید)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
m7dmrkh
کاربر ساده
کاربر ساده

اخرین درصدهای کسب شده (جدید)

پست توسط m7dmrkh » سه‌شنبه 2 مرداد 1386, 9:37 pm

معارف 70 تا 80
ادبیات 40 تا 50
زبان دقیق نمیدونم ولی بین 20 تا 30
ریاضی سفید
زبان تخصصی 10
مدار منطقی 47
برنامه سازی نمیدونم ولی اگه منفی نزده باشم هنر کردم
دروس تخصصی نرم افزار بین 30 تا 37
بچه خواهش می کنم درصدهای رویایی ننویسید چون به خدا مابقی دوستان هم مثل خود من انگیزشونو از دست میدن
من دیگه امکان نداره درصدهام کمتر از این باشه
از دوسستان فعال سایت درخواست میکنم که چند تا کارنامه غیر انتفاعی پیدا کنن ببینیم میشه بازم امیدوار بود
یعنی بااین درصدها من غیر انتفاعی قبول میشم؟
به امید روزی که همه قبول بشیم و عمینجا درصدهاتون را بنویسید

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 12:04 am

از همه به خاطر همه چيز ممنونم
بازم مي گم اگر كه درصدام فرق مي كنه به خاطر اينه كه زياد اشتباه زدم و در پست قبلي بدون منفي حساب كرده بودم.

بدون اغراق مي گم فقط يك معجزه مي تونه باعث بشه تا من قبول بشم.

معارف 85
ادبيات 73
زبان 25

رياضي 7
زبان از 47 تا 70 چون يادم نيست از اونايي كه شك داشتم چند تا زدم
مدار 86
برنامه نويسي منفي :cry:
تخصصي 42

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 1:20 am

با این درصدها که زیر صد میشید !!!

m7dmrkh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m7dmrkh » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 8:06 am

اقای پیمان من اصلا رتبه برام مهم نیست مهم برای من اینه که یه جوری مدرک بگیرم دیگه از کجا و با چه معدلی مهم نیست بعدشم این امکان نداره بابا تو همین سایت خیلی از ئوستن درصدهای بالا گفتن
اقای پیمان یعنی من تو غیر انتفاعی قبول میشم
باور کنید تو 11 روز گذشته از بس حرص خوردم 10 کیلو کم کردم
بعدم همه ترسم به خاطر درس برامه نویسی هست که نمی دونم چه بلایی سرم میاره
یعنی قبول میشم؟

vm6693
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط vm6693 » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 11:06 am

معارف 60
ادبیات 40
زبان 50
ریاضی 30
مدار منطقی 60
زبان تخصصی 100
برنامه سازی معلوم نیست فقط میدونم 4 سوال رو جواب دادم
تخصصی 30 تا 35

رتبه من احتمال 99% زیر 400 میشه

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 12:41 pm

معارف 50
ادبيات سفيد
زبان سفيد

رياضي سفيد
زبان تخصصي سفيد
مدار 26.6
برنامه سازي 17.2
تخصصي 59.2

جالب اينجاست كه سوالات تخصصي هاي نرم افزار رو كه جواب دادم به جز 2 تا از سوالات ساختمان همه درست از آب دراومدن. با اينكه تخصصي هارو بد نبودم ولي اعتراف ميكنم كه عمومي هارو گند زدم و همين مي تونه عاملي باشه واسه بدبخت شدن من(البته به خودم حق ميدم. چونكه واسه كنكور فقط 37 روز كه 15 روزش مفيد بود خوندم(دليلش هم ففط و فقط ترم اخر بودنمه. پروژه و امتحانات و كارآموزي و ...و ...) و جالب اينجاست كه تو اين مدت فقط تخصصي هارو خوندم،فقط!!). خوش به حال كسايي كه عمومي زدن.
و تو VM6696 از كجا اينقد مطمئني؟(هر چند درصدات اگه واقعي باشن خوبن!!)

m7dmrkh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m7dmrkh » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 12:53 pm

اقای محمد یه چیزی بگو بگنجه
تخصصی 59.2 یه بار بگو 60
اگه راست گفته باشی نفر اول کنکور امسالی
من 6 ماه جون کندم خوب زده باشم 37
هیچ کدوم از دوستان هم دیگه بالاتر از 50 نگفتن
واقعا پس انصافت کجا رفته

SHaGHayeGH
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط SHaGHayeGH » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 1:43 pm

1-معارف : 71
2-ادبيات : 40
3-زبان :37
4- رياضي: 0
5_زبان تخصصي :40
6- مدار :48
7- برنامه سازي : ؟؟
8-سيستم:8(مایه آبروریزی :lol: ) اگه 8 نشه 0
9-ذخيره :40
10-ساختمان 35

البته اینقد سر جلسه تردید داشتم برای زدن بعضی تست ها که اصن یادم نیس کدوم رو زدم و کدوم رو نزدم البته شاید درصدام از این پایین تر هم بیاد(نور الا نور)

masoud khafan
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط masoud khafan » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 1:57 pm

بگید همینجوری واسه خودتون دیگه خالی بندی که کیلومتر نمیندازه خرج هم نداره :shock: منم تخصصی 95% و برنامه سازی 97%( علم غیب داشتم می دونستم امسال c++ و vb میاد) :wink:

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 3:28 pm

مي بينم كه بعضي از دوستان ناراحت شدن از درصدهايي كه زده بودم.
چندتا سوال از كسايي كه ناراحت شدن مي پرسم اماخواهش ميكنم با توجه به وجدان بيدارتون روشون فكر كنين!!
1- آيا سوالات ذخيره و بازيابي امسال از سال گذشته سخت تر بودن(به جزء سوال غيرمنطقي و غيراصولي زمان درنگ دوراني)؟
2- آيا سوالات سيستم عامل امسال از سال گذشته سخت تر بودن؟
مطمئنا جواب دو سوال بالا خير است. چرا؟ ببينيد سوالات سال گذشته ذخيره و سيستم عامل دقيقا مفهومي بودند. سوالات امسال هم همينطور! سوال اول سيستم عامل را هركسي مي تونست بزنه!! از اولين سالي كه كنكور كارداني به كارشناسي به وجود اومده هميشه يه سوال مثل سوال اول ذخيره اومده!! سوال 15 ذخيره و بازيابي رو هر كسي دو كلمه انگليسي بلد باشه بايد ميزد!! تا اينجاي كار اگه هركسي سه سوال بالا رو (كه اصلا سوال نبودن)زده باشه درصدش ميشه 6.666666.
دوست عزيز m7dmrkh كاملا روشنه كه هركسي با پيش زمينه قبلي (كه من داشتم) حتي يك بار كتاب سيستم عامل مهرداد فهيمي را ميخوند ميتونست بيش از 40 درصد تست هارو بزنه!!
اشتباه بزرگ شما مرجع قرار دادن كتاب سيستم عامل آقاي مقسمي براي كنكور بود. كه با توجه به احترامي كه براي آقاي مقسمي قائلم ميگم كه كتاب سيستم عامل ايشون فقط براي گيج شدن داوطلبان كنكور شده بود.
منم مثل شما معتقدم كه برنامه نويسي سخت بود. جمعا 4 تا سوال زدم 3تش درست بوده و يكيش اشتباه كه فك نكنم 97 درصد بشه ( قابل توجه masoud khafan )
ساختمان داده سخت بود اما نه خيلي. دوست دارم بدونيد كه من با احتساب نمرات منفي ساختمان رو 48 درصد زدم. ذخيره 66 و سيستم عامل رو حدودا 64 درصد. البته اينهايي كه گفتم با توجه به كليدي بوده كه دوستان رو سايت قرار دادن
و دوست عزيزمون آقاي m7dmrkh ميگن كه من نفر اول كنكور ميشم. خداكنه. فك كنم چندتا نكته فراموش شده:
1 سوال درست نرم افزار = 5 سوال درست از عمومي ها
75 درصد زبان = 6.66 درصد دروس تخصصي
75 درصد ادبيات = 6.66 درصد دروس تخصصي
خب حالا كسي كه عموميارو اينطوري زده باشه فقط بايد دروس تخصصي رو 47 درصد زده باشه تا رتبش مثل من كه تخصصي هارو به قول دوستمون 60 زدم يكي شه( نمونش همين rosa_127). تازه من رياضي با ضريب 3 رو سفيد تحويل دادم. پس دوستان عزيز همه مثل هميم. من درسته تخصصي هارو بد نبودم. اما اين به اين خاطر بوده كه فقط تخصصي ها رو خوندم و نذاشتم كه سوالات مزخرف ادبيات مخمخو پر كنه. بعدشم من تمام وقت كنكورمو گذاشتم رو اين 3تا درس.همين
اميدورام هركه لايق تر بود وارد دانشگاه بشه چون كه اين كنكور با اين سوالت مزخرفش احتمالا به لايق ترها هم ضربه جدي زده باشه
در آخرهم شما فقط خودتونو با افراد اين سايت كه حدودا 500 نفر از 27000 داوطلبين كنكور هستند مقايسه نكنيد
خوش باشيد.

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

درصد های بنده

پست توسط milad » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 3:50 pm

اولا من این درصدها رو با پاسخنامه چک کردم که بدین صورت است:
معارف 60
ادبیات 40
زبان عمومی سفید(نه صفر!!!)
ریاضی سفید
زبان تخصصی سفید(یادم رفت بزنم)
مدار 60
برنامه نویسی 4.5(دوتا زدم یکی غلط بود)
تخصصی 43
میانگین حدودا 24
ثانیا من سهمیه بومی دارم :D

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 4:00 pm

از توضيحاتي كه دادين ممنونم، من با نظر شما در مورد سوالات كاملا موافقم.
ولي

1- سوالهاي زيادي وقت گير بودن و نمي تونستم حلشون كنم.
2- از سوالاي برنامه نويسي كه هيچ كدوم رو مطمئن نبودم.
3- سوالي مثله مقدار دقيق حافظه هرز رو استادم به ما گفته بود اگر مقدار دقيق خواستن هرجا B بود از WB كم مي كنيم(پاسخنامه ايشون در سايت تاييد مي كنه) و من هر چي فكر مي كردم مي ديدم گزينه 2 درسته ولي گزينه 1 رو زدم.
يا سوالي مثله برنامه بازگشتي كه دقيقا 2 بار "به صورت بازگشتي" فراخواني مي شد نه 3 بار و به همين دليل من نزدم! و سوالات مشابه.
همين سه دليل كافي بود تا تمركزم رو از دست بدم و سوالهايي رو هم كه بلد بودم نتونستم درست حل كنم منهاي اين كه وقتم نداشتم.
لطفا منو با خودتون مقايسه نكنيد من برنامه نويسي رو با اينكه از فعالترين بچه هاي كلاسمون بودم، با ضريب 4 منفي زدم همه مي دونن اين يعني چي.

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 5:03 pm

راستي يادم رفت من سهميه بومي هم ندارم!!
قابل توجه rosa_127 :
چطور ممكنه كسي كه مفهوم بلاك و فضاي هرز رو كاملا ميدونه مرتكب چنين اشتباهي بشه؟ من واقعا واسه اون استاد متاسفم كه علاوه بر خودش دانشجوهاش رو هم (نگم خر بهتره) ....... فرض كرده.
فقط از خودم ممنونم كه پولامو تو جيب همچين افرادي نريختم. پيشنهاد ميكنم اگه كسي امسال خداي نكرده قبول نشد فقط و فقط كتاب ذخيره و بازيابي روحاني رو بخونه. البته ناگفته نمونه كه كتاب كنكورسريع مقسمي هم واسه كنكور خوبه(حالا خودمونيم هميشه يه كپي همون كيفيت چيز اصلي رو داشته. در مورد كنكور سريع ذخيره و بازيابي هم همينطوره.كپي كه چه عرض كنم زيراكسه).
در مورد كمبود وقت هم بايد بگم كه من تا دفترچه تخصصي هارو برداشتم از سيستم عامل شروع كردم و فك كنم همون سوال اولش يه روحيه مضاعفي بهم داد. چون انتظار داشتم همين اول كار يونيكس حالمو بگيره (هرچند معمولا سوالات كارگاه آخر سوالات ميومدن) .جالب اينجاست كه 110 دقيه از وقتمو واسه اين 45 سوال هدر دادم. در مورد تابع بازگشتي هم كاملا باهات موافقم(چونكه خداييش تو محاسبه و نوشتن تابع هاي بازگشتي استادم) ولي من اين ريسكو كردم و 3 بار فراخواني رو زدم. و از قضا منظور طراح هم فك كنم همين گزينه بوده باشه.

راستي من امروز ضميمه نامه اعتراض آميز اساتيد رو خوندم. كي نوشته اونو؟ واقعا اگه پيگيري بشه خيلي مي تونه موثر باشه واسه كنكور سال بعد(فعلا خودمونو با اين حرفا گول ميزنيم تا بعد...)

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

اخرین درصدهای کسب شده

پست توسط eli » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 9:55 pm

این هم در صد های منه.
البته سعی کردم دقیق باشه ولی خوب :cry:
معارف 80
ادبیات 71
زبان 31
ریاضی 24
زبان تخصصی 20
مدار 70
برنامه نویسی 24
سیستم عامل 17
ذخیره 60
ساختمان 55

به نظرتون من کجا قبول میشم؟ :?: یعنی اصلا قبول می شم؟ :?

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » چهارشنبه 3 مرداد 1386, 10:20 pm

الهام واقعا براي خودم متاسفم، حالا خوبه كه بد دادي!!!!!!! تخصصيت شده 44. پس بهتره درصداي مينا رو نذاري تو سايت.
مطمئن باش كه انتخاب اولت قبول مي شي.

قفل شده