اعتراض به سنجش

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
marjane_abi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: شیراز
تماس:

اعتراض به سنجش

پست توسط marjane_abi » سه‌شنبه 4 دی 1386, 12:59 am

سلام دوستان... می دونم این روزا همه حسابی آتیشی هستین از دست این سنجشی
ها
اول که قبل از کنکور نصف صندلی دانشگاه ها رو فروخته بودن ...بعدشم که قضیه تکمیل ظرفیت! :x
اینکه همیشه توی دفترچه ها واسه دانشگاه ها یه ظرفیتی اعلام می شه و بعد از کنکور و اول مهر می بینی دوبرابر تعداد اعلام شده دانشجو تو دانشگاهه و معلوم نیست اون نصفه دیگه چه جوری وارد شدن :x :x :x :x یه بحث جدید نست... فروش سوالا یه بحث جدید نست اما واسه ما با این همه محدودیت این ظلم بزرگیه!
موافقید همگی با هم دست به کار شیم یه شکواییه بنویسیم و از طرف همه ی بچه های عضو واسه خبر 20:30 بفرستیم؟؟؟؟
از بچه های با سابقه تر کمک می خوام که پشتمون باشن... به قول معروف دود از کنده بلند می شه
هر چنر ممکنه زیاد سودی نداشته باشه اما بالاخره یکی صدامون و می شنوه و یه خورده دلمون آروم می شه
امیدوارم پشت گوش نندازید
کسایی که موافقن بسم الله

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol
تماس:

Re: اعتراض به سنجش

پست توسط saeid » سه‌شنبه 4 دی 1386, 7:05 am

marjane_abi نوشته شده:موافقید همگی با هم دست به کار شیم یه شکواییه بنویسیم و از طرف همه ی بچه های عضو واسه خبر 20:30 بفرستیم؟؟؟؟
از بچه های با سابقه تر کمک می خوام که پشتمون باشن... به قول معروف دود از کنده بلند می شه
هر چنر ممکنه زیاد سودی نداشته باشه اما بالاخره یکی صدامون و می شنوه و یه خورده دلمون آروم می شه
امیدوارم پشت گوش نندازید
کسایی که موافقن بسم الله
میدونی این کار مثله چی میمونه :?: مثله این میمونه که شما شکایت دزدو از شاه دزد بکنی. :!: :!:
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

آواتار کاربر
mkazemipoor
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: اعتراض به سنجش

پست توسط mkazemipoor » سه‌شنبه 4 دی 1386, 10:28 am

saeid نوشته شده:
marjane_abi نوشته شده:موافقید همگی با هم دست به کار شیم یه شکواییه بنویسیم و از طرف همه ی بچه های عضو واسه خبر 20:30 بفرستیم؟؟؟؟
امیدوارم پشت گوش نندازید
کسایی که موافقن بسم الله
میدونی این کار مثله چی میمونه :?: مثله این میمونه که شما شکایت دزدو از شاه دزد بکنی. :!: :!:
حرفتو منم قبول دارم.
از دزد به شاه دزد چرا شكايت كنيم؟؟؟
كه چي بشه!؟

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » سه‌شنبه 4 دی 1386, 11:48 am

دوستان همه حرفاتون قبول ولي از سياست حرف نزنين كه مشكل خيلي بزرگا:
ادم يا يه مشكلي رو حل مي كنه يا اگه زورشو نداره پس حرف نزنه بهتره.
من اگه جاي مدير اين سايت بودم نميذاشتم دوستان از بحث درس خارج و سياسي بشن.
از من به شما نصيحت مني كه از سياست خوردم . حرفه سياستو نزنين

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

...

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 4 دی 1386, 12:37 pm

از اینجور بحثها قبلا زیاد شده
یه اقداماتی هم شده
ولی چه فایده؟؟!!! دلمون خنک شه که چی بشه؟؟
بعدش چی؟
چی کار کنیم؟ کجا بریم؟ بزارین این کینه تو دلمون بمونه تا به موقع زهرمونو نثارشون کنیم
دل من یکی که خونه .................. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

Ramin

پست توسط Ramin » سه‌شنبه 4 دی 1386, 1:58 pm

از این کارها قبلا زیاد شده و هیچ فایده ای نداشته دوست عزیز و بهتره این بحث رو همینجا خاتمه بدید .

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » سه‌شنبه 4 دی 1386, 4:33 pm

با سلام
آره دوست عزيز فكرتو به اين كار مشغول نكن دوستان عزيز و آقا رامين من هم تو اين فكر بوديم ولي نشد
حالا بگيم كه ترتيب اثر دادن به حرفهاي ما طول ميكشه پايان دي ثبت نام تكميل ظرفيت ميشه تا وقتي بخوان نتايج تكميل رو اعلام كنن زمان ثبت نام كنكور 87 رسيده پس ول كن

من با اون يكي دوستمون هم موافقم زياد سياسي نكنيد
چون اگه بدونن كه يه كاري رو ميخوان سازماندهي كنن براي شما و ساير دوستان مشكل ايجاد مي شود
شما فكر نكنيد كه هرچي بنويسيد هيچي نميشه يا كسي نمي خونه
انجمني كه بيش از 2 هزار اعضا داره و روزي بيش از 500 بار بازديد داره پس حرفهاي ما حتما خونده ميشه

بقيه قضيه رو بگير تا آخر برو
ببخشيد ديگه روك و پوست كنده حرفامو زدم

فرشيد جان حالا يادم افتاد اگه دلت پر خون بشه برات مشكل ايجاد ميشه زود برو يك كيسه خون تو انتقال خون بده كه مشكل دل پر از خونت رفع بشه :lol: :wink:

قفل شده