سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol
تماس:

پست توسط saeid » شنبه 22 دی 1386, 11:58 pm

کنکور علمی کاربردی با یه هفته تاخیر یعنی 10 اسفند برگزار میشه. از تو سایت سنجش می تونین متن خبرو ببینین
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 23 دی 1386, 1:24 pm

با سلام
سازمان سنجش و باز هم ..................
از امروز ثبت نام شروع شده ولی گزینه ای تو صفحه اول سازمان سنجش برای ثبت نام نیست البته تا الان که ساعت 13:30 دقیقه هست
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » یک‌شنبه 23 دی 1386, 2:37 pm

سلام به همه.
ثبت نام علمي كاربردي از دوشنبه انجام ميشه ، و الان دفترچه رو مي تونيد از سايت سنجش بگيريد.

grouhi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط grouhi » یک‌شنبه 23 دی 1386, 3:31 pm

سلام
بچه ها من دفترچه رو گرفتم توش از سیستم عامل خبری نبود ؟! یعنی جز موارد امتحانی نیست ؟ :?
http://www.parswf.com
طراحی سایت , پرتال , فروشگاه آنلاین , هاست ودامین , مالتی مدیا , گرافیگ , فلش

ali_reza
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali_reza » یک‌شنبه 23 دی 1386, 4:33 pm

دوستان اگه ممکنه منابع دروس عمومی را به من بگید ممنون میشم

آواتار کاربر
hekmat
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

پست توسط hekmat » یک‌شنبه 23 دی 1386, 5:04 pm

سلام خدمت همه دوستان عزیز
منابع پیشنهادی من برای دروس عمومی اینها هستند
فارسی : زبان و ادبیات فارسی نویسنده : باقر غلامی کلیشمی انتشارات گسترش علوم پایه فقط جلد اول (جلد دوم ویژه آزاد است)
زبان : زبان عمومی نویسنده : محمدرضا حبیب وند انتشارات گسترش علوم پایه دو جلد
(جلد اول دستور زبان جلد دوم واژگان)
معارف : برای این درس فکر می کنم کتاب انتشارات نهاد رهبری مفید باشه
دوستان به نظر من این کتاب ها مفیدند برای تخصصی ها هم کتاب های آقای مقسمی

خدایا چنان کن که سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاینده و سرافراز باشید حکمت

ali_reza
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali_reza » یک‌شنبه 23 دی 1386, 5:42 pm

ممنون دوست خوب
واسه ریاضی چی بخونم

آواتار کاربر
hekmat
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

سلام

پست توسط hekmat » یک‌شنبه 23 دی 1386, 5:48 pm

سلام
خدمت دوست بزرگوار عرض کنم که منابعی که عرض کردم منابع پیشنهادی من بود برای ریاضی به نظر من انتشارات گسترش علوم پایه خوبه از دیگر دوستان هم بپرسید شاید دقیق تر بدونند
باتشکر

ali_reza
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali_reza » یک‌شنبه 23 دی 1386, 5:52 pm

حکمت جان یک دنیا ممنون دوست خوب

آواتار کاربر
hekmat
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hekmat » یک‌شنبه 23 دی 1386, 5:55 pm

سرافراز باشی علیرضای عزیز

hadibest2008

پست توسط hadibest2008 » یک‌شنبه 23 دی 1386, 6:23 pm

سلام
من خدمت سربازیم در تاریخ 31/3/87 تموم میشه آیا میتونم تو کنکور علمی کاربردی شرکت کنم

mehdivk
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehdivk » یک‌شنبه 23 دی 1386, 7:42 pm

hadibest2008 نوشته شده:سلام
من خدمت سربازیم در تاریخ 31/3/87 تموم میشه آیا میتونم تو کنکور علمی کاربردی شرکت کنم
چند تا از دوست های من تو حین خدمت دانشگاه علمی کاربردی ، مقطع کاردانی به کارشناسی قبول شدند و بلافاصله بعد از قبولی هم ادامه تحصیل رو شروع کردند ، پس برای شما هم نباید قاعدتا مشکل خاصی وجود داشته باشه ، چون حالتی که شما دارید دقیقا همون حالتی که دوستان من دارند .

criminaldevil
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط criminaldevil » یک‌شنبه 23 دی 1386, 8:00 pm

سلام به همی دوستان
من یه سالی هست که توی این سایت می امو مطالب بچه هارو می خونم اما تازه امروز عضو شدم
بالاخره دفترچه های علمی کاربردی با همه ی کشو قوسش اومدو یه جورایی منو توی شوک گذاشت
به طور حتم برنامه نویسی از برنامه نویسی شی گرا می اد.من سر فصلهای علمی کاربردی تدریس شده توی خود دانشگاهشو گیر اوردم و به وضوح زیرش ذکر شده بود که موارد ازمونی باید از همین سرفصلها بیاد ...پس باید منتظر سوالات وی بی باشیم...اما اینکه سیستم عاملو حذف کردن خیلی بد شد ون من خودم شخصا سیستم رو عالی بودم..اما خوب به جاش زبان تخصصی اومده...کسایی که واسه ازاد تست زدنحتما می دونن که همه ی تستهای زبان تکراریه...فقط کافیه دوره های قیل همه ی کنکور هارو بزنین تا براحتی در صدی بالای پنجاه بیارین...در کل نباید از سوالات ترسید و گرنه همهی تستها سخت هستن...من پیشنهاد می دم که از روز 10 بهمن یه تایپیک اینجا زده بشه و به عنوان سرفصل اون روز شب به شب گذاشته بشه و همه با هم تا 10 اسفند جلو بریم تا انشالاه هر کی زحمت میکشه موفق بشه و به دانشگاه وارد بشه
خدمت بچه مشهدی های گلم هم عرض کنم که باعث خوشحالیه که پذیرش مشهد زیاد شده اما برا من سوال این مطرح می شه که مثلا مدیریت صنعتی که سال اولیه که داره ارایه می ده می خواد با 30 تا دانشجو کلاس تشکیل بده؟قربونش برم کشاورزی هم که کل دانشجواشو از خودش می گیره و ازاد نداره
به هر حال بچه ها این نکترو بگم که نباید نا امید بود...من ازادو عالی دادم...خودم دانشجوی منتظری مشهد هستم...هر چقدر که کاردانی مطمئن بودم قبولم ازادو 2 برابر مطمدنم..اما به عللی که خوشبختانه فقط مالی جزوش نیست می خوام برم علمی کاربردی...هیچ کلاس کنکوری هم تا به حال توی عمرم نرفتم...کاردانی از کتابای یگانه خوندم الانم دارم کتابای مقسمی رو می خونم...واقعا بیاین به جای شایعه پراکنی همه دست به دست هم بدیم یه تایپیک راه بندازیم...برنامه بریزیم...جلو بریم...مشکلاتمونو حل کنیم و سوالارو مطرح کنیم...همه هر شب راس ساعت 11 مثلا بیاین توی نت تا 12 بشینیم حرف بزنیم ببینیم کی جلو رفته و کی کجاست...اینجوری فکر کنم به یه نتیجه ای برسیم...اینی که هی بشینیم اینجا منبع معرفی کنیم و سوالای جورو وا جور بپرسیم راجع به کنکور و کی و چجوری بودنش حرف بزنیم دردی از ما دوا نمی کنه ...درد ما با کار و تلاش یه ماهه حل می شه ..انشالاه همه بریم دانشگاهو همه هم رو اونجا ببینیم....هر کسی موافقه اگه اومدو این رو خوند لطفا یه یوزر باز کنه و اعلام موافقت کنه انشالاه به امید خدا اگه دیدیم همه بچه ها جمعن با کمک هم راه بندازیمو بریمو به مقصودمون برسیم....
هر کس موافقه لطفا موافقت خودشو اعلام کنه

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 24 دی 1386, 3:12 pm

criminaldevil نوشته شده:سلام به همی دوستان
من یه سالی هست که توی این سایت می امو مطالب بچه هارو می خونم اما تازه امروز عضو شدم
بالاخره دفترچه های علمی کاربردی با همه ی کشو قوسش اومدو یه جورایی منو توی شوک گذاشت
به طور حتم برنامه نویسی از برنامه نویسی شی گرا می اد.من سر فصلهای علمی کاربردی تدریس شده توی خود دانشگاهشو گیر اوردم و به وضوح زیرش ذکر شده بود که موارد ازمونی باید از همین سرفصلها بیاد ...پس باید منتظر سوالات وی بی باشیم...اما اینکه سیستم عاملو حذف کردن خیلی بد شد ون من خودم شخصا سیستم رو عالی بودم..اما خوب به جاش زبان تخصصی اومده...کسایی که واسه ازاد تست زدنحتما می دونن که همه ی تستهای زبان تکراریه...فقط کافیه دوره های قیل همه ی کنکور هارو بزنین تا براحتی در صدی بالای پنجاه بیارین...در کل نباید از سوالات ترسید و گرنه همهی تستها سخت هستن...من پیشنهاد می دم که از روز 10 بهمن یه تایپیک اینجا زده بشه و به عنوان سرفصل اون روز شب به شب گذاشته بشه و همه با هم تا 10 اسفند جلو بریم تا انشالاه هر کی زحمت میکشه موفق بشه و به دانشگاه وارد بشه
خدمت بچه مشهدی های گلم هم عرض کنم که باعث خوشحالیه که پذیرش مشهد زیاد شده اما برا من سوال این مطرح می شه که مثلا مدیریت صنعتی که سال اولیه که داره ارایه می ده می خواد با 30 تا دانشجو کلاس تشکیل بده؟قربونش برم کشاورزی هم که کل دانشجواشو از خودش می گیره و ازاد نداره
به هر حال بچه ها این نکترو بگم که نباید نا امید بود...من ازادو عالی دادم...خودم دانشجوی منتظری مشهد هستم...هر چقدر که کاردانی مطمئن بودم قبولم ازادو 2 برابر مطمدنم..اما به عللی که خوشبختانه فقط مالی جزوش نیست می خوام برم علمی کاربردی...هیچ کلاس کنکوری هم تا به حال توی عمرم نرفتم...کاردانی از کتابای یگانه خوندم الانم دارم کتابای مقسمی رو می خونم...واقعا بیاین به جای شایعه پراکنی همه دست به دست هم بدیم یه تایپیک راه بندازیم...برنامه بریزیم...جلو بریم...مشکلاتمونو حل کنیم و سوالارو مطرح کنیم...همه هر شب راس ساعت 11 مثلا بیاین توی نت تا 12 بشینیم حرف بزنیم ببینیم کی جلو رفته و کی کجاست...اینجوری فکر کنم به یه نتیجه ای برسیم...اینی که هی بشینیم اینجا منبع معرفی کنیم و سوالای جورو وا جور بپرسیم راجع به کنکور و کی و چجوری بودنش حرف بزنیم دردی از ما دوا نمی کنه ...درد ما با کار و تلاش یه ماهه حل می شه ..انشالاه همه بریم دانشگاهو همه هم رو اونجا ببینیم....هر کسی موافقه اگه اومدو این رو خوند لطفا یه یوزر باز کنه و اعلام موافقت کنه انشالاه به امید خدا اگه دیدیم همه بچه ها جمعن با کمک هم راه بندازیمو بریمو به مقصودمون برسیم....
هر کس موافقه لطفا موافقت خودشو اعلام کنه
فکر خوبیه
منم هستم :wink:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 24 دی 1386, 3:23 pm

hadibest2008 نوشته شده:سلام
دوست عزیز اینو ببین ..........

http://82.99.202.139/e_answering/user/q ... ?code=7761

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده