سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » شنبه 15 دی 1386, 1:34 pm

اگه رفتي خدمت و دانشگاه قبول شدي ، ميري دانشگاه ثبت نام ميكني و يك برگه اشتغال به تحصيل(يا معرفي نامه) براي سازمان نظام وظيفه ميگيري ، بعد اون برگه رو به نظام وظيفه ميبري تا معافيت بگيري.

آواتار کاربر
saba
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tabriz
تماس:

پست توسط saba » شنبه 15 دی 1386, 5:55 pm

خب به سلامتي معلوم شد كه دفترچه ها كي مياد و امتحان كي هستش.

معاون سازمان سنجش ثبت نام آزمون دوره‌هاي كارداني و همچنين دوره‌هاي كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 86 از ساعت 9 صبح روز يكشنبه 23 دي ماه آغاز مي‌شود و در روز دوشنبه يك بهمن ماه پايان مي‌يابد.

دكتر توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، افزود: امتحان اين دوره‌ها نيز در روز جمعه 3 اسفند ماه برگزار مي‌شود.

وي با اشاره به آزمون دوره‌هاي كارداني دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 86 گفت: اين آزمون در 4 گروه آموزشي شامل گروه‌هاي آموزشي صنعت،‌ كشاورزي، مديريت و خدمات اجتماعي و فرهنگ و هنر و براي پذيرش دانشجو در 39 زير گروه آموزشي برگزار مي‌شود.

وي افزود: داوطلبان دوره‌هاي كارداني و كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي در مهلت مشخص شده فرصت دارند تا با مراجعه به يكي از باجه‌هاي توزيع كننده مدارك ثبت نام و پس از پرداخت مبلغ 43 هزار ريال براي دوره‌هاي كارداني و 57 هزار و 500 ريال براي دوره هاي كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته به عنوان وجه ثبت نام نسبت به دريافت كارت اعتباري ثبت نام و دفترچه راهنماي آزمون مذكور اقدام نمايند.

وي خاطر نشان كرد: هر داوطلب ضرورت دارد پس از دريافت دفترچه راهنما و مطالعه دقيق آن نسبت به تكميل پيش نويس فرم تقاضانامه ثبت‌نام كه در دفترچه راهنما چاپ شده است، اقدام و سپس براي ثبت نام به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني http://www.sanjesh.org مراجعه و بر اساس دستور العمل مربوطه بر روي سايت نسبت به ثبت نام و تكميل تقاضانامه الكترونيكي خود اقدام نمايند.

وي در ادامه با اشاره به آزمون دوره‌هاي كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي نيز گفت: اين آزمون نيز براي دوره‌هاي كارشناسي در سه گروه آموزشي و شش كد رشته امتحاني و براي دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته در 4 گروه آموزشي و 84 كد رشته امتحاني برگزار مي‌شود.

وي خاطر نشان كرد: داوطلبان علاوه بر پاسخگويي به سوالات عمومي بايد به سوالات تخصصي رشته امتحاني خود پاسخ دهند.

اين خود خبر بود

اينم لينك خبر

http://isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=Ne ... 970&Lang=P

زندگی
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: معاف

پست توسط زندگی » شنبه 15 دی 1386, 7:16 pm

farshidshd نوشته شده:سلام
دوستان اگه کسی میدونه لطفا بگه

من دفترچه خدمت رو پست کردم
و دوستان میگن احتمالا اول اسفند یا اردیبهشت اعزاممه
میخوام بدونم من اگه علمی کاربردی قبول بشم چی کار باید کنم؟ میتونم برم دانشگاه؟؟ یا باید برم خدمت؟؟ معافیت نداره؟
یا مثلا اگه تو خدمت باشم و امتحان علمی کاربردی بدم و قبول شم میتونم برم دانشگاه؟ یا حتما باید خدمت تموم شه؟

دوستان عزیز من دیگه تو کار سازمان سنجش و علمی کاربردی موندم.1 ماه پیش اعلام کردند که دی ماه کنکور برگزار میشه الان میگن اسفند. :shock:
دوست عزیز کی پست کردی اگه تازگی پست کرده باشی خراد راهی هستی انشاءا... که تو دانشگاه علمی کاربدری قبول میشی . اگه بری خدمت در هر مرحله ای باشی به تو معافیت تحصیلی میدن و میتونی بیایی و درس تو ادامه بدی من پارسال یکی از دوستان که 20 روز آموزشی رو انجام داده بود علمی کاربدی قبول شد اصلا هیچی نخونده بود او از سربازی مرخصی گرفته بود و اومد امتحان داد و خدا رو شکر قبول شد و بقیه سربازیش رو بعد اتمام تحصیل ادامه میده

من الانم فکر میکنم در عرض این چند رو دفترچه میاد و امتحان هم در بهمن برگزار میشه

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol
تماس:

پست توسط saeid » شنبه 15 دی 1386, 11:26 pm

زمان ثبت نام علمی کاربردی و زمان برگزاری آزمون اعلام شد
http://isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=Ne ... 970&Lang=P
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

زندگی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط زندگی » یک‌شنبه 16 دی 1386, 9:51 am

فکر کنم همه دوستان خبر دارند وبه احتمال زیاد که به جای زبان پاسکال درس VB و ++Cو C همرا هم در کنکور جامع میاد این مسئله هم برای ما دردسر ساز شده :x :x

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: معاف

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 16 دی 1386, 11:49 am

زندگی نوشته شده:
farshidshd نوشته شده:سلام
دوستان اگه کسی میدونه لطفا بگه

من دفترچه خدمت رو پست کردم
و دوستان میگن احتمالا اول اسفند یا اردیبهشت اعزاممه
میخوام بدونم من اگه علمی کاربردی قبول بشم چی کار باید کنم؟ میتونم برم دانشگاه؟؟ یا باید برم خدمت؟؟ معافیت نداره؟
یا مثلا اگه تو خدمت باشم و امتحان علمی کاربردی بدم و قبول شم میتونم برم دانشگاه؟ یا حتما باید خدمت تموم شه؟

دوستان عزیز من دیگه تو کار سازمان سنجش و علمی کاربردی موندم.1 ماه پیش اعلام کردند که دی ماه کنکور برگزار میشه الان میگن اسفند. :shock:
دوست عزیز کی پست کردی اگه تازگی پست کرده باشی خراد راهی هستی انشاءا... که تو دانشگاه علمی کاربدری قبول میشی . اگه بری خدمت در هر مرحله ای باشی به تو معافیت تحصیلی میدن و میتونی بیایی و درس تو ادامه بدی من پارسال یکی از دوستان که 20 روز آموزشی رو انجام داده بود علمی کاربدی قبول شد اصلا هیچی نخونده بود او از سربازی مرخصی گرفته بود و اومد امتحان داد و خدا رو شکر قبول شد و بقیه سربازیش رو بعد اتمام تحصیل ادامه میده

من الانم فکر میکنم در عرض این چند رو دفترچه میاد و امتحان هم در بهمن برگزار میشه
ممنونم دوست عزیز
لطف کردی
از amin24 هم ممنونم
23 دفترچه ها میاد دیگه!!!!!
موفق باشین همتون و همچنین خودم! :wink:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
hekmat
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

[size=18]سلام خدمت همه دوستان عزیز[/siz

پست توسط hekmat » یک‌شنبه 16 دی 1386, 8:55 pm

سلام خدمت همه دوستان عزیز ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی از 23 دی ماه آغاز می شود اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بخوانید

http://www.uast.ac.ir/modules.php?name= ... le&sid=760

با آرزوی قبولی همه دوستان عزیز
خدایا چنان کن که سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاینده و سرافراز باشید حکمت

arvin1367
کاربر ساده
کاربر ساده

یه سوال

پست توسط arvin1367 » دوشنبه 17 دی 1386, 12:07 am

بچه ها ببخشید این امتحان علمی کاربردی برای کی میریم سر کلاس
برای مهر 87 پذیرش میکنن یعنی من که دارم امتحانات ترم 3 رو میدم میتونم شرکت کنم

زندگی
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: یه سوال

پست توسط زندگی » دوشنبه 17 دی 1386, 11:04 am

arvin1367 نوشته شده:بچه ها ببخشید این امتحان علمی کاربردی برای کی میریم سر کلاس
برای مهر 87 پذیرش میکنن یعنی من که دارم امتحانات ترم 3 رو میدم میتونم شرکت کنم
دوستان بعد از 3 اسفند که کنکور برگزار شد 20 روز بعدش جواب میاد عینی 23 و به احتمال زیاد بعد از جواب کنکور ثبت نام شروع بشه و کلاسها هم بعد از عید نوروز شروع بشه . طبق اخبار ظرفیت 300 برابر شده :lol: :lol: :lol:
ثبت نام دوازدهمین دوره پذیرش و آزمون سراسری دوره های کاردانی و کارشناسی ترمی دانشگاه جامع علمی – کاربردی از روز یکشنبه 23 دی ماه سالجاری در دفاتر پستی سراسر کشور آغاز شده و تا روز دوشنبه اول بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
این هم خبرش :
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی – کاربردی ، دکتر حسین بلندی ، رییس دانشگاه با اعلام این خبر افزود : ثبت نام دوره های کاردانی ترمی دانشگاه جامع علمی – کاربردی در 185 رشته ، 1287 کد رشته محل و ظرفیت پذیرش 80 هزار نفر انجام می شود .

دکتر بلندی در ادامه گفت : امسال ظرفیت پذیرش دوره های کاردانی نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش یافته ، همچنین 23 رشته جدید کاردانی و 439 کد رشته محل جدید نیز افزوده شده است که رشدی معادل 52 درصد را نشان می دهد.

وی افزود : پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در 4 گروه صنعت در 93 رشته و 508 کد رشته محل، کشاورزی در 43 رشته و 387 کد رشته محل، مدیریت و خدمات اجتماعی در 33 رشته و 277 کد رشته محل و فرهنگ و هنر در 16 رشته و 115 کد رشته محل انجام می شود.

رییس دانشگاه جامع علمی – کاربردی در ادامه اظهار داشت : ثبت نام دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته علمی – کاربردی نیز در 105 رشته، 504 کد رشته محل و ظرفیت پذیرش 26 هزار و500 نفر انجام می شود .

دکتر بلندی افزود: در سال جاری ظرفیت پذیرش دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی – کاربردی 300 درصد رشد داشته است.

وی گفت: پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در 4 گروه صنعت در 45 رشته و 182 کد رشته محل، کشاورزی در 26 رشته و 139 کد رشته محل، مدیریت و خدمات اجتماعی در 14 رشته و 101 کد رشته محل و فرهنگ و هنر در 20 رشته و82 کد رشته محل صورت می پذیرد.

رییس دانشگاه جامع علمی – کاربردی در ادامه گفت : آزمون دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی – کاربردی، روز جمعه سوم اسفند ماه سالجاری بطور همزمان در سراسر کشورر گزار می شود.

وی افزود : ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی علمی – کاربردی به صورت الکترونیکی انجام می شود، لذا داوطلبان می بایست پس از تهیه دفترچه ثبت نام و کارت اعتباری همراه آن از دفاتر پستی سراسر کشور برای ثبت نام به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

دکتر بلندی در خاتمه اظهار داشت: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به هفته نامه جامع و نیز پایگاه الکترونیکی دانشگاه جامع علمی – کاربردی به آدرسuast.ac.ir.www مراجعه نمایند.

afsaneh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط afsaneh » دوشنبه 17 دی 1386, 4:05 pm

salam ,bacheha man az honarestan diplom gereftam va kardani peyvaste

bodam,alan ham to in azmoon karshenasi peyvaste hastam?

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 17 دی 1386, 4:46 pm

afsaneh نوشته شده: salam ,bacheha man az honarestan diplom gereftam va kardani peyvaste

bodam,alan ham to in azmoon karshenasi peyvaste hastam?
سلام
خوش اومدی به انجمن
کاش قوانین رو مطالعه می فرمودید بعد پست میزاشتین
انگلیسی ننویسین خواهشا
نه دوست عزیز شماهم کاردانی به کارشناسی یا همون کارشناسی ناپیوسته هستین
موفق باشین

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

Atnaya

پست توسط Atnaya » دوشنبه 17 دی 1386, 10:33 pm

کسی می دونه احتمال قبولی علمی کاربردی در چه حدیه؟
من سال 83 Ù
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کاین درد را دوا کن

آواتار کاربر
sedy

پست توسط sedy » چهارشنبه 19 دی 1386, 10:13 am

honeyeh نوشته شده:منم دیدیم این اخبارو. کنکور علمی-کاربردی پودمانی زمان برگزاریش اسفند ماهه اینو اعلام کردند :wink:

سلام .
زمان ثبت نام 23 دي تا 1 بهمن است .(كارشناسي پيوسته و ناپيوسته )
زمان آزمون 3 اسفند مي باشد .
اگر كسي نمونه سوالات عمومي كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي رو داره به من خبر بده لطفاً.

آواتار کاربر
meisam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تبریز
تماس:

مطمئنی که بجای پاسکال درس VB و ++Cو C

پست توسط meisam » چهارشنبه 19 دی 1386, 11:15 pm

زندگی نوشته شده:فکر کنم همه دوستان خبر دارند وبه احتمال زیاد که به جای زبان پاسکال درس VB و ++Cو C همرا هم در کنکور جامع میاد این مسئله هم برای ما دردسر ساز شده :x :x

سلام از کجا مطمئنی که بجای پاسکال درس VB و ++Cو C میاد . خبره حتمیه یا الکی میگی

چون من تا حالا فقط C و پاسکال خوندم .

زندگی
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: مطمئنی که بجای پاسکال درس VB و ++C

پست توسط زندگی » پنج‌شنبه 20 دی 1386, 7:20 pm

meisam نوشته شده:
زندگی نوشته شده:فکر کنم همه دوستان خبر دارند وبه احتمال زیاد که به جای زبان پاسکال درس VB و ++Cو C همرا هم در کنکور جامع میاد این مسئله هم برای ما دردسر ساز شده :x :x

سلام از کجا مطمئنی که بجای پاسکال درس VB و ++Cو C میاد . خبره حتمیه یا الکی میگی

چون من تا حالا فقط C و پاسکال خوندم .
دوست عزیز من خودم پاسکال و C رو خیلی خوب خوندم . بله به احتمال زیاد این VB و ++C,C برای کنکور علمی کابردی میاد .چون برای سراسری امسل هم از VB سوال داده بودن خبر ناخوشایند اینه که به احتمال کنکور که قرار بود 3 اسفند برگزار بشه دیرتر برگزار بشه چون کارشناسی ارشد امسال به علت سردی هوا افتاده1و2و3و4 اسفند و دو کنکور همزمان برگزار نمیشه :cry: :cry: :cry: :cry:

قفل شده