سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط karaj_shabgard » چهارشنبه 13 آذر 1387, 10:21 am

یه خبر بد واسه بچه های علمی کاربردی

سوالای امسال لو رفت
همین الان می تونید با 4میلیون تومان هم عمومی و هم اختصاصی هر رشته ای رو که بخواید تهیه کنید
که ممکن طی روزهای آینده ارزونتر هم بشه
در ضمن من از حرف خودم مطمئنم.
اگه باور نمی کنید.1 ماهه دیگه به حرفم می رسید.
من فقط می خواستم اطلاع داده باشم.

آواتار کاربر
yekta
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: جنوب
تماس:

پست توسط yekta » چهارشنبه 13 آذر 1387, 11:24 am

سلام

اگه قراره کسی 4میلیون پول بده واسه سوالا، امتحان میده آزاد درمیاد چه کاریه:d

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » چهارشنبه 13 آذر 1387, 7:23 pm

قرار نیست کسی تنهایی بده که
چند نفری جمع میشن پول میزارن
ضمنا من رو قیمت مطمئن نیستم ولی اینکه خرید و فروش میشه رو یقیین دارم
من که جهاد دانشگاهی 70 واحدی رو به تهران جنوب 90 واحدی ترجیح میدم
علی الخصوص که دیگه مدرکاشون فرقی نمیکنه
من جهت اطلاع دوستان گفتم.همین.............

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » پنج‌شنبه 14 آذر 1387, 6:45 pm

سلام دوست عزيز. لطفا با اين حرفاتون روحيه بچه هارو ضعيف نكنيد همچين چيزي ممكن نيست تازه اگر به فرض محال سوالا لو بره انقدر زود يعني دو ماه قبل كنكور اين اتفاق نميفته فروش سوالارو ميزارن واسه چند روز قبل كنكور باز اگر به فرض محال لو رفته و شما و من فهميديم حتما به گوش مسئولان بالا ميرسه و يه فكري ميكنن و تازه اگرهم كاري نكنن باز فرقي نميكنه چون تعداد اون داوطلبان كثيفي كه دست به اين كارها ميزنن اونقدر زياد نيست خيالتون راحت باشه و اين رو هم در نظر داشته باشيد كه سوالاي كنكور علمي كاربردي انقدر اسون هست كه من و شما ميتونيم با يكي دو دور خوندن به راحتي قبول شييييييييييييييم

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » جمعه 15 آذر 1387, 2:53 pm

من اصلا قصدم اینیکه شما گفتید نبود
به هر حال امیدوارم تو این آزمون به اصطلاح خودتون آسون موفق باشید

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 15 آذر 1387, 3:25 pm

با سلام
دوستان منم فكر نكنم سوالات لو رفته باشه چون اونوقت 2 ماه كسي كه سوالات داده تو قرنطينه باشه كه فكر نكنم اينطور باشه البته اينجا ايرانه و قوانين خاص خودشو داره ممكنه سولات لو رفته باشه
ميتونم بپرسم كي گفته سوالاتش آسون هستش اصلا آسون نيست فقط كمي قبوليش آسون هستش

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » جمعه 15 آذر 1387, 9:10 pm

ضمن اینکه در همین 42 روز مانده تا کنکور ناپیوسته میشه سوال ها رو عوض کرد...

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » جمعه 15 آذر 1387, 11:46 pm

نه دوست من كنكور علمي كاربردي خيلي اسونه به شرطي كه بدونيم چجوري بخونيم چون اكثر سوالات مشابه سوالات گذشته طرح ميشه يعني ميشه با خوندن تست هاي سال هاي قبل تو اين مدت باقيمونده و زدن تست هاي مشابه خودمون رو امادتر كنيم البته به شرطي كه يك دور كامل كتاب ها رو خونده باشيم و يا پايمون قوي باشه .
در ضمن ممنون از لطفتون karaj_shabgard شما هم موفق باشيد من فكر ميكنم فقط با كمي تلاش همگي به اميد خدا موفق ميشيم و اگر خدايي نكرده قبول نشديم براي كنكور بعدي كه در پيش داريم جديتر تلاش ميكنيم.

لو رفتن سوالات كنكور محال به نظر ميرسه ولي منابع كنكور نه.ممكن منابع لو رفته باشه.
آخرین ویرایش توسط nimool در جمعه 15 آذر 1387, 11:59 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » جمعه 15 آذر 1387, 11:49 pm

حالا كسي از دوستان در مورد منابع درس معارف و برنامه سازي اطلاع دقيق داره؟؟
البته من از اقاي مقسمي در مورد درس برنامه سازي سوال كردم ايشون گفتن سي پلاس پلاس و سي كه احتمال سي پلاس پلاس بيشتره ولي مطمئن نبودن.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » شنبه 16 آذر 1387, 8:28 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز
در رابطه با سوالات کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی باید بگم که سوالات کنکور دانشگاه جامع آسان که نیست هیچ تازه سخت ترین سوالات در بین تمام کنکورهای کاردانی به کارشناسی می باشد.
اگر دوستان عزیز یک نگاه حتی کوچک به سوالات کنکورهای سالهای قبل می انداختند به هیچ وجه به خودشون اجازه نمی دادند که همچین حرف عجیب و غیر قابل قبولی بزنند پس نتیجه می گیریم شخصی که میگه سوالات کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی آسون هستند تا به حال اصلا سوالات کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی را ندیده اند!!!
این نکته را هم بگم که بعضی از سوالات کنکور کارشناسی ناپیوسته جامع علمی کاربردی در حد کنکور کارشناسی ارشد دولتی(تاکید می کنم دولتی) هستش و این در صورتی هست که در کنکورهای دیگر کمتر همچین اتفاقی می افتد و بعضی از سوالات را نخوانده هم می توانید جواب دهید ولی در کنکورعلمی کاربردی همچین خبرایی نیست و باید به تمام مباحث تسلط کافی داشته باشی . پس خواهش می کنم که از بیان صحبت هایی که اصلا صحت ندارد و در مورد آن اطلاع کمی دارید اینگونه نظر ندهید.
رتبه بندی سخت بودن کنکورهای کاردانی به کارشناسی کامپیوتر از بالا به پایین عبارتند از:
1-سوالات کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی--> سخت ترین سوالات
2-سولات کنکور دولتی و سولات آموزشکده های فنی
3-سولات کنکور مهندسی دانشگاه آزاد
4-سوالات کنکور علمی کاربردی دانشگاه آزاد(دانشگاه آزاد) --> آسان ترین سوالات

و در مورد دوست کرجی هم که گفتند سوالات کنکور علمی کاربردی لو رفتند میتونم بپرسم منبع موثق شما از کجاست؟؟ حتما اینو جواب بدید
امیدوارم که از گفتن این موضوع نیت بدی نداشته باشید که اگر اینطور باشه خدا خودش شاهد و ناظر اعمالمون هستش و هر کسی نان دل و نیتش را میخوره.

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » یک‌شنبه 17 آذر 1387, 8:13 am

سلام دوست عزيز شما بدون دقت به نوشته هاي من نظر شخصيتون رو نوشتيد
من گفتم در صورتي اسونه كه پايه قوي داشته باشيم ويا كتاب ها رو يه دور خونده باشيم و تست هاي مشابه كنكور علمي كابردي رو زياد كاركرده باشيم چون سوالات علمي كاربردي اكثرا تكراري هستن.
در ضمن تمام داوطلبان شركت كننده در كنكور كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي اخرين مدرك تحصيليشون كارداني هست و اگر سوالي در حد كارشناسي ارشد طرح بشه مطمئنا همه توش گير ميكنن و ديگه احتياجي به نگراني نيست .

amir101
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: rasht
تماس:

پست توسط amir101 » یک‌شنبه 17 آذر 1387, 5:33 pm

سلام به همه
تو رو خدا یه کم به سوالای کنکور سالهای قبل نگاه کنید بعد بیاید بگید کدوم سخت تره
علمی کاربردی سخته ؟؟؟ !!!!
واقعا شما درس خوندید ؟؟
سوالات علمی کاربردی خیلی حفظی جات داره تعریف و این جور چیزا
ولی ازاد و سراسری فرمول و نکته خیلی داره این و از کسی که کتابا رو خورده قبول کنید .
من خودم که کنکورای علمی کاربردی رو میزنم خیلی راحته
مثلا توی کتابهای مقسمی اخر فصل تست هست وقتی مقایسه میکنی به تست های علمی کاربردی خندت میگیره
ازاد قبلا خیلی سخت بود الان به مراتب اسون تر شده
اموزشکده ها هم متوسطه

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 17 آذر 1387, 5:42 pm

بازم سلام.
جناب اقا یا خانم Nimool خدمتون باید عرض کنم که این مشخصه که هر کسی درس بخونه تو کنکور موفق میشه!! ولی مسئله اینه که شما میگید سوالات کنکور علمی کاربردی ساده هستش که اصلا صحت نداره.اگر قرار باشه که با خوندن هم نتونیم به سوالات پاسخ بدیم که دیگه برای چی باید درس خوند ؟ من میگم سخت ترین سوالاته کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی داره ولی با درس خوندن مفهومی و تسلط کافی به مباحث میشه جواب سوالات رو داد ولی برای کنکورهای دیگر اگر کمتر هم بخوانیم شاید درصدهای به مراتب بالاتری بتونیم بزنیم . من اینو میگم و بهتره که شما با دقت بیشتر و البته به صورت مفهومی این مطالب رو مطالعه کنید.
از اون دوستمون هم که ادعای لو رفتن سوالات رو میکرد انگار خبری نیست؟؟ من نمیخوام این قضیه رو رد کنم یا بپذیرم ولی بهتره که اون کسی که این موضوع رو مطرح کرده دلایل خودش رو بگه اگر واقعا همچین چیزی بوده!!!

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 17 آذر 1387, 5:45 pm

آقا امیر اتفاقا این سوالاتی که شما از آنها به سادگی یاد میکنی همون سیاه چالهایی هستند که داوطلب های ساده اندیش رو گرفتار می کنند. انشاالله خودتون سر جلسه کنکور یا بعد از اعلام کلید منظورم رو میفهمید.
موفق باشید

javaaad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javaaad » یک‌شنبه 17 آذر 1387, 8:17 pm

بنده به عنوان کسی که سه ساله هم سراسری هم دانشگاه آزاد و هم علمی کاربردی رو شرکت کردم و بخاطر انتخاب رشته بد و بد شانسی قبول نشدم با اطمینان میگم کنکور علمی کاربردی سخت ترین و بعد از اون کنکور آزاد و سراسری هست اما خوبیش اینه که برای همه سخته و بدیش اینه که قبول شدنش مشکل و هیچ کارنامه ای هم داده نمیشه مگر اینکه مبلغی رو به حساب سازمان سنجش واریز کنین تا کارنامه به آدرستون ارسال بشه......

قفل شده